o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne tematy
 » Odpowiedz na ten temat

SECURITY TOOL WIRUS JAK GO USUNAC?!

1 2 3 4 5   » 8 Strony tematu:
[14.11.2009] 22:25
zdunek69
Nic nie pomaga... ComboFix też nie...
znaczy pomógł na 2 godziny...
a teraz znów powrócił.

Ma ktoś jakieś konkrety dotyczące tego Virusa?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15795452]
[15.11.2009] 11:49
wściekla
właśnie konkrety, jak on się dostaje do kompa? czy przypadkiem nie z aktualizacjami? antywirus go nie zatrzymał mało tego drań potraktował antywira jak wirusa i wsadził go do kwarantanny a w ogóle odsyła na stronkę i każe płacić 29 baksów podać dane karty itd co to jest??? jak zapłacę to się go pozbędę, taki szantaż czy co?? reinstal systemu ok ale co zrobić żeby nie dorwać go ponownie skoro nie wiem skąd on a antywirusy i inne programy nic nie dają? system jest legalny i aktualizowany więc to nie dziury antywir też kupiony i aktualizowany co 3 godz to co wszystko na nic nie sposobu na dziada??????

IP i czas połączenia logowane. [15797440]
[15.11.2009] 12:22
A3Z4
Jak program dostaje się do komputera:
-przez luki w systemie i wyszukiwarce
- sam/a go instalujesz (powiedzmy szukasz programu do defragmentcji i znajdujesz powiedzmy O&O defrag na rapidshare pobierasz i instalujesz go a tu się okazuje że to security tool)
Antywirusy go nie zatrzymują ponieważ uważają go za zwykły pogram. NIE NALEŻY KUPOWAĆ PEŁNEJ WERSJI PROGRAMU ORAZ (CO NAJWAŻNIEJSZE) PODAWAĆ NUMERU SWOJEJ KARTY.

PS. Kończą mi się pomysły na usunięcie tego wira no ale jeszcze jeden: Start>Wszystkie programy>Akcesoria>narzędzia systemowe>przywracanie systemu>ustawienia przywracania systemu>Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach>restart komputera>tryb awaryjny z obsługą sieci> ane aplikacji>Usuń wszystkie pliki z cyferkami>Wejdź w rejestr> (start>uruchom>regedit) usuń klucze HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Security Tool
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVer sion\Run "4946550101" HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run "4946550101">pobierz program malwarebytes anti-malware>zainstaluj go>zrób aktualizacje>przeskanuj nim system>pobierz program hijackThis>zainstaluj go>przeskanuj nim komputer loga daj nawww.wklej.org >uruchom komputer ponownie.

IP i czas połączenia logowane. [15797586]
[15.11.2009] 12:24
A3Z4
A3Z4 (09.11.15 12:22):
Jak program dostaje się do komputera:
-przez luki w systemie i wyszukiwarce
- sam/a go instalujesz (powiedzmy szukasz programu do defragmentcji i znajdujesz powiedzmy O&O defrag na rapidshare pobierasz i instalujesz go a tu się okazuje że to security tool)
Antywirusy go nie zatrzymują ponieważ uważają go za zwykły pogram. NIE NALEŻY KUPOWAĆ PEŁNEJ WERSJI PROGRAMU ORAZ (CO NAJWAŻNIEJSZE) PODAWAĆ NUMERU SWOJEJ KARTY.

PS. Kończą mi się pomysły na usunięcie tego wira no ale jeszcze jeden: Start>Wszystkie programy>Akcesoria>narzędzia systemowe>przywracanie systemu>ustawienia przywracania systemu>Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach>restart komputera>tryb awaryjny z obsługą sieci> ane aplikacji>Usuń wszystkie pliki z cyferkami>Wejdź w rejestr> (start>uruchom>regedit) usuń klucze HKEY_CURRENT_USER \\ Software \\ Security Tool
HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\Microsoft\\Windows\\Curren tVersion\\Run \"4946550101\" HKEY_LOCAL_MACHINE \\ SOFTWARE \\ Microsoft \\ Windows \\ CurrentVersion \\ Run \"4946550101\">pobierz program malwarebytes anti-malware>zainstaluj go>zrób aktualizacje>przeskanuj nim system>pobierz program hijackThis>zainstaluj go>przeskanuj nim komputer loga daj nawww.wklej.org >link daj na forum do tego tematu> uruchom komputer ponownie.

IP i czas połączenia logowane. [15797599]
[15.11.2009] 12:33
boniek-bell  eloska@tlen.pl
moni2506 (09.11.10 19:10):
Czy formatowanie komputera pomoże pozbyć się tego paskudztwa ??

COMBOFIX ZADZIALA CI!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15797631]
[01.11.2014] 03:31
[15.11.2009] 12:44
A3Z4
boniek-bell (09.11.15 12:33):
moni2506 (09.11.10 19:10):
Czy formatowanie komputera pomoże pozbyć się tego paskudztwa ??

COMBOFIX ZADZIALA CI!!!!!!!!!!!!!!

No, zależy bo niektórym ten wir powraca po godzinie.

IP i czas połączenia logowane. [15797671]
[15.11.2009] 12:59
xpox
znalazlem 100% sposob
odinstalowac winodws i odnowa zainstalowac i nie mam juz tego dziada polecam

IP i czas połączenia logowane. [15797748]
[15.11.2009] 13:02
xpox
kolego COMBOFIX na stale nie usuwa :/ 5 razy usowalem dziada przez ten program i po 3 g wracal wirus :/ trzeba porobic formaty

IP i czas połączenia logowane. [15797760]
[15.11.2009] 13:16
xpox
Reczne kasoanie dziada

mozna tez recznie dziada usuwac napoczatku ALT+Ctrl+ dalte
puzniej procesy i suzkac cyfry zawsze dziad zmienia cyfy np 56887873.exe zakaczyc proces wchodzisz start -> moj komputer ->dysk C -> ocuments and Settings->All Users-> ane aplikacji-> i szukacie pliku przykldowego 56887873.exe i kasujecie potem z pulpitu ikonu wchodzac na strt prawy przycisk i pokarz ikony i smietnik opruznicie klopot zglowy na 4 godziny i krutrzy czas niz ten program uzywajac combofix combofix tez na moment tylko kasuje

IP i czas połączenia logowane. [15797821]
[15.11.2009] 13:37
wściekla
Wszystko to szajs, jakie dziury ??? system legalny rejestrowany i aktualizowany to samo antywir.Komputer należy do faceta który nie bawi się w żadne ściąganie a w internecie czyta wiadomości i co najwyżej wchodzi na allegro, dlatego jestem zbulwersowana. Poczytałam o nim w internecie i widzę, że to świeża sprawa i zakrawa niemal na epidemię, nikt nie wie skąd naprawdę się bierze i jak go definitywnie usunąć. Reinstal systemu, dobra i co dalej??? Jeżeli złapało się raz nie wiadomo jak, to można i drugi i co, ile razy formatować dysk???
Komp należy do mojego szwagra właśnie dzwonił, że wsza wróciła, jadę z nim walczyć.

IP i czas połączenia logowane. [15797898]
[15.11.2009] 13:45
A3Z4
wściekla (09.11.15 13:37):
Wszystko to szajs, jakie dziury ??? system legalny rejestrowany i aktualizowany to samo antywir.Komputer należy do faceta który nie bawi się w żadne ściąganie a w internecie czyta wiadomości i co najwyżej wchodzi na allegro, dlatego jestem zbulwersowana. Poczytałam o nim w internecie i widzę, że to świeża sprawa i zakrawa niemal na epidemię, nikt nie wie skąd naprawdę się bierze i jak go definitywnie usunąć. Reinstal systemu, dobra i co dalej??? Jeżeli złapało się raz nie wiadomo jak, to można i drugi i co, ile razy formatować dysk???
Komp należy do mojego szwagra właśnie dzwonił, że wsza wróciła, jadę z nim walczyć.

Jakie dziury? Jak już sama napisałaś "Poczytałam o nim w internecie i widzę że to świeża sprawa" A Microsoft tak szybko dziur nie łata.

IP i czas połączenia logowane. [15797937]
[15.11.2009] 13:49
Sandritta
kurde...mi przez tego dziada prawie nic nie chce sie włączyć;\ kuuurde...ręce opadają...

IP i czas połączenia logowane. [15797952]
[15.11.2009] 14:05
A3Z4
Spróbujcie jeszcze przeskanować komputer w trybie awaryjnym programem Dr.web CureIt! http://www.freedrweb.pl/cureit.php

IP i czas połączenia logowane. [15798013]
[15.11.2009] 15:20
Sandritta
A3Z4
Spróbujcie jeszcze przeskanować komputer w trybie awaryjnym programem Dr.web CureIt! http://www.freedrweb.pl/cureit.php

A Tobie pomoglo?? Mi nie...byc moze dlatego, ze ten antywirus potraktowal tego wirusa jako zwykly program...

IP i czas połączenia logowane. [15798336]
[15.11.2009] 16:26
xpox
zauwazylem ze na krotki czas cobofix tylko kasuje albo reccznie potrafie kurde zrobilem format i znowu mam tego wirusa a tylko wezlem na google i szukalem cos o rezystorach :/

IP i czas połączenia logowane. [15798585]
[15.11.2009] 16:27
xpox
zadam wam pytanie gdzie wchodzicei na jakie strony bo moze siedzi na kilku stronach :/

IP i czas połączenia logowane. [15798593]
[15.11.2009] 16:43
pr0
znalazlem go u sieibie ale nie moge go usunac, nie moge tez wejsc w tryb awaryjny wciskajac F8, sciagam Combo Fixa i jest wszystko git tylko ze nie moge go odpalic bo security tool mi wsztstko blokuje ... ;/

IP i czas połączenia logowane. [15798663]
[15.11.2009] 18:48
Bertosz
Polecam sposob ktory dziala w 200% http://www.youtube.com/watch?v=9UoV1C4NbfU u mnie dziala

IP i czas połączenia logowane. [15799276]
[16.11.2009] 09:50
A3Z4
pr0 (09.11.15 16:43):
znalazlem go u sieibie ale nie moge go usunac, nie moge tez wejsc w tryb awaryjny wciskajac F8, sciagam Combo Fixa i jest wszystko git tylko ze nie moge go odpalic bo security tool mi wsztstko blokuje ... ;/

No to wyłącz security tool w menedżerze zadań (ctrl+shift+esc>wyłącz proces 4946550101.exe lub podobny)

IP i czas połączenia logowane. [15802346]
[16.11.2009] 10:58
wściekla
Witam. Naprawdę się wściekłam i zrobiłam przesłuchanie u szwagra. Chyba wiem jak to "g" wlazło.Najprawdopodobniej przez Naszą klasę, dokładnie przez odbierane wiadomości. Tam przychodzą też reklamy i inne śmieci, nie otwierać, nie ściągać a w ogóle na razie nie wchodzić. Podejrzane też jest Gadu Gadu i Skype, nie ściągać żadnych plików, zdjęć, programów itp. Przyznajcie które z was wchodziło na Naszą klasę i czytało wiadomości. Jestem ciekawa czy mam rację. Dzięki za odpowiedzi.

IP i czas połączenia logowane. [15802650]
[16.11.2009] 11:30
Sandritta
wściekla (09.11.16 10:58):
Witam. Naprawdę się wściekłam i zrobiłam przesłuchanie u szwagra. Chyba wiem jak to \"g\" wlazło.Najprawdopodobniej przez Naszą klasę, dokładnie przez odbierane wiadomości. Tam przychodzą też reklamy i inne śmieci, nie otwierać, nie ściągać a w ogóle na razie nie wchodzić. Podejrzane też jest Gadu Gadu i Skype, nie ściągać żadnych plików, zdjęć, programów itp. Przyznajcie które z was wchodziło na Naszą klasę i czytało wiadomości. Jestem ciekawa czy mam rację. Dzięki za odpowiedzi.

Wiesz co, sądzę, ze to jest baaardzo prawdopodobne...ale wydaje mi sie, ze u mnie wygladalo to inaczej. Otoz, szukalam odcinka mojego ulubionego serialu na amerykanskich stronach. Kiedy weszlam na jedna strone pokazalo sie okienko, ze musze pobrac jakas nowa wersje czegos tam, i to okienko nie chcialo sie wylaczyc! bylo strasznie natrętne i nie moglam wejsc na inne strony. Pobralam dla swietego spokoju, zeby potem to usunac...wiem, glupia jestem. Wydaje mi sie, ze tak wlasnie sciagnelam sobie tego wirusa...;/

IP i czas połączenia logowane. [15802812]
[16.11.2009] 11:33
Sandritta
Bertosz (09.11.15 18:48):
Polecam sposob ktory dziala w 200% http://www.youtube.com/watch?v=9UoV1C4NbfU u mnie dziala

Tak w ogole to wielkie dzieki!!!! Faktycznie dziala....wedlug instrukcji pozbylam sie tego gada wczoraj! Tylko , ze nie zrobilam ostatniego kroku z antywirusem....
Mam nadzieje, ze zniknal na stale i teraz bede uwazac

IP i czas połączenia logowane. [15802823]
[16.11.2009] 15:50
xpox
znalazlem 600% sposob na dziada restart biosa wirus mi tam przynajmnie siedzial i innym kolega z klasy tak samo poomoglo restart biosa zycze powodzenia z wirusem

IP i czas połączenia logowane. [15803624]
[16.11.2009] 19:43
FuckerOfTheYear
Hmm... ja wyczytałem gdzieś na anglojęzycznej stronie, żeby potraktować SPYWARE DOCTOR. Testuje. Dam znać

IP i czas połączenia logowane. [15804829]
[18.11.2009] 18:26
aggggg
też mi się to gówno pokazało.
zrobiłam tak jak poradziliście i robie skanowanie .
mam nadzieje , ze nie będzie problemu, naraz jest ok ; )
dzięki

IP i czas połączenia logowane. [15814598]
[18.11.2009] 23:54
Alexxandra
a ja mam do chooja gorszy problem bo sie ten zayebany combofix nie chce zainstalowac..

IP i czas połączenia logowane. [15816870]
[20.11.2009] 18:48
pr0
Alexxandra (09.11.18 23:54):
a ja mam do chooja gorszy problem bo sie ten zayebany combofix nie chce zainstalowac..

ja mialem tak samo sciagnalem combo fixa ale nie moglem go zianstalowac poniewaz security tool wszystko blokowal usun mende tym sposobem http://www.youtube.com/watch?v=9UoV1C4NbfU mi pomoglo

IP i czas połączenia logowane. [15825564]
[20.11.2009] 19:10
xpox
od 4 dni mi nie pokazal sie ten wirus znalazlem na nie go rozwiazanie restart biosa ani format ani inne usuwanie mi nei pomoglo dopierorestart biosa pomogl

IP i czas połączenia logowane. [15825686]
[24.11.2009] 11:13
artua77
Ja go usunelem w trybie awaryjnym z dostepem do sieci za pomoca ComboFix
naprawde dziala polecam

IP i czas połączenia logowane. [15843674]
[24.11.2009] 21:22
gugu65
jak wejść w tryp awryjny dokładnie prosze pomuscie

IP i czas połączenia logowane. [15846778]

1 2 3 4 5   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat