o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

jakie macie doswiadczenia z kupnem kart paysafecard ?

1 2 3
[14.10.2009] 01:09
rydgar
paysafecard od kilku miesiecy sa na naszym rynku, a od kilku lat na zachodzie, ale to nie dziwi nikogo
probowalem dostac te prepaidy we wroclawiu, ale strasznie ciezko, kioskarze o tym nie wiedza, ja tez nie wiem jak im to wytlumaczyc i tak sie skonczyla moja podroz, a chcialem wyprobowac to w ogame
jakies rady?

pozdr

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.11.2009] 02:01
kamila i
bardzo dobry system platnosci, swietne rozwiazania, tanio i szybko, do placenia w sieci genialne, korzystam i polecam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15764138]
[09.11.2009] 19:41
macao
A probowales z nimi rozmawiac wytumaczyc o co ci chodzi? Tez mialem taki sposob i rozmowa wystarczyla.

IP i czas połączenia logowane. [15767584]
[12.11.2009] 01:40
rydgar
prawde mowiac to dopiero niedawno zagadalem, po tym jak kolejny raz uslyszalem ze nie ma paysafecard, a wg lokalizatora jest
wczesniej jakos przyjmowalem za pewnik ze pani mowi nie ma to chyba lepiej wie niz www
ale okazalo sie ze nie, i lepiej jest rozmawiac, i jakos dojsc do tego ze to w terminalu jest i znalesc pod P

IP i czas połączenia logowane. [15780390]
[12.11.2009] 18:56
macao
No to jest roznie wlasnie z tymi sprzedawcami. Najgorzej jak sie ktos z toba kloci, ze nie wie co to jest, wiec nie ma. Bez jakiegokolwiek sprawdzania. "Klient nasz pan" ojjj.. zeby zawsze tak bylo

IP i czas połączenia logowane. [15783692]
[25.10.2014] 14:37
[12.11.2009] 19:39
damiannn
Zawsze moze wejsc na ich www i wydrukowac sobie przykladowy kod PIN i pokazac w sklepie mowiac, ze chcesz cos takiego.

IP i czas połączenia logowane. [15783924]
[13.11.2009] 20:08
kleszcz458
Ja mam bardzo dobre doswiadczenia. Ani razu nie musialem tlumaczyc niczego sprzedawcy. Swoja droga polecam sklepy Vobis. Cala siec obsluguje paysafecard, wiec kadra jest wyszkolona i nie ma problemow z kupnem.

IP i czas połączenia logowane. [15789609]
[14.11.2009] 00:49
jozekkk
ja generalnie tez nie mialem zadnych problemow z paysafecard, i z korzystaniem z niej, i z jej kupnem, ale moze dlatego ze ja w warszawie kupuje,
polecam ten produkt bardzo
pozdr

IP i czas połączenia logowane. [15791330]
[14.11.2009] 01:50
rydgar
no to juz wiemy, znalesc lokalizacje na www, wydruowac przykladowy kupon dla ebzpieczenstwa, i isc do wskazanego kiosku, rozmawiac ze sprzedawca az sprzeda, i cieszyc sie bezpiecznymi zakupamia
jak w bajce jakiejs
pozdr

IP i czas połączenia logowane. [15791437]
[02.04.2010] 17:34
interesent
A patrzeliscie już na strone internetowa od paysafecard?

IP i czas połączenia logowane. [16482250]
[09.04.2010] 18:38
stale_ciekawska
ja patrzałam i widziałam, że tą kartą można płacic tylko za gry i za telefonowanie, a co z innymi zakupami???

IP i czas połączenia logowane. [16513283]
[11.04.2010] 13:30
nika3
Paysafecard służy w Polsce do płacenia za gry i usł. telefoniczne typu skype i do tego super się sprawdza, o zakupach póki co nic mi nie wiadomo, ale rzeczywiście fajnie by było, gdyby można było płacić nią też za inne rzeczy

IP i czas połączenia logowane. [16520888]
[11.04.2010] 14:23
stale_ciekawska
no zwłaszcza kobiety miały by dobrą pociechę, bo by mogły kupować co wlezie i ile wlezie, bez posuadania konta w banku. Nie wszyscy mają tyle czasu, żeby chodzić na zakupy do sklepow. Pomyślałam sobie, żeby może podarobać taką karte chłopakowi na urodziny, ale nie wiem, jaka jest najniższa stawka???

IP i czas połączenia logowane. [16521060]
[12.04.2010] 09:23
nika3
Masz cztery mozliwosci do wyboru: 20, 50, 100 i 300 zl

IP i czas połączenia logowane. [16523595]
[12.04.2010] 21:25
stale_ciekawska
acha, a możesz mi dać jakiś przykład na ile starczy ta karta np. za 20??? Jest z nią też tak, że im wiecej tym się bardziej opłaca dla nas???

IP i czas połączenia logowane. [16526431]
[13.04.2010] 09:52
nika3
Złotwka jest złotwką, tak samo jakbyś miała w porfelu 50 zl, paysafecard to też określona kwota, tylko w formie kuponu. Na ile ci starczy 20 zł, zależy od tego, ile co kosztuje, na każdym portalu gier masz informacie, jakie tam są ceny. Ja gram przy pomocy paysafecard na margonem, i tam płace za jedną smoczą łze jedną złotowke

IP i czas połączenia logowane. [16528250]
[13.04.2010] 19:50
stale_ciekawska
nika3 (10.04.13 09:52):
Złotwka jest złotwką, tak samo jakbyś miała w porfelu 50 zl, paysafecard to też określona kwota, tylko w formie kuponu. Na ile ci starczy 20 zł, zależy od tego, ile co kosztuje, na każdym portalu gier masz informacie, jakie tam są ceny. Ja gram przy pomocy paysafecard na margonem, i tam płace za jedną smoczą łze jedną złotowke
Rozumię, nie wkurzaj sie, bo mam jeszcze jedno pytanie: Jedna smocza łza starcza ci na jedną gre, tak? Ale jeżeli tak, to znaczy, że możesz w to grać cały dzień za zlotowke? Chyba nie, co?

IP i czas połączenia logowane. [16530823]
[15.04.2010] 10:56
nika3
Nie no nie wkurzam się. Postaram się to jaśniej wyjaśnić:smocze łzy nie mają nic wsplnego z długoscią gry. Gra w sumie jest za darmo, a smocze łzy to takie nazwijmy to monety, za ktre możesz kupować w grze dodatkowe elementy, ktre pomogą Ci przejść dalej, a paysafecard służy do kupna tech łez. Teraz jest to zrozumiałe?

IP i czas połączenia logowane. [16538046]
[16.04.2010] 18:18
stale_ciekawska
acha, teraz to rozumię. A jak ty tak sobie grasz, to słyszałaś już może o grze Last Chaos???Bo zaglądałam właśnie na strone tej paysafecard i tam niby można coś wygrać, ale ja nie mam pojęcia co to za gra i co można wygrać, nie bardzo wierze w takie wygrane...a wy???

IP i czas połączenia logowane. [16543600]
[18.04.2010] 20:18
nika3
Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa taka prawda, ale akurat o tym konkursie nie słyszałam, wiem o innym z karos online. Napewno jakieś dokładne informacje można znaleść na stronie paysafecard

IP i czas połączenia logowane. [16553643]
[20.04.2010] 18:57
stale_ciekawska
no rzeczywiście można brać udział w dwoch konkursach i podobno nawet wygrać 20 złotych, jezeli sie gra w te gry, a ja niestety ani jeden nie znam...chyba musze zacząć grać w ten Last Chaos, bo brzmi ciekawie. Ile ten konkurs niby jeszcze trwa???

IP i czas połączenia logowane. [16562315]
[21.04.2010] 12:46
nika3
Pewnie jeszcze jakiś czas, bo dopiero co się zaczeło, na stronie powinnaś coś na ten temat znaleść

IP i czas połączenia logowane. [16565038]
[25.04.2010] 09:35
stale_ciekawska
Wprawdzie nie znalayłam informacji, do kiedy ten konkurs trwa, ale zauważyłam, że to bardzo łatwe pytanie konkursowe, więc chyba jednak zaryzykuje i wezmę w nim udział...

IP i czas połączenia logowane. [16580712]
[25.04.2010] 14:54
nika3
Pytania? Nie rozumiem np. jakie?

IP i czas połączenia logowane. [16581702]
[27.04.2010] 20:52
stale_ciekawska
nika3 (10.04.25 14:54):
Pytania? Nie rozumiem np. jakie?
Kurcze, teraz się chyb zmieniło pytanie, bo wiem, że w tamtym tygodniu co innego czytałam...ale może mi sie przewidziało Teraz jest pytanie: jakie regiony możesz opanować w Last Chaos przy pomocy paysafecard i są dwie odpowiedzi do wyboru: Iris i Tulipan...ciekawe co jest prawidłowe???? Ja niestety jeszcze w to nie grałam, więc nie mam zielonego pojęcia...

IP i czas połączenia logowane. [16592445]
[28.04.2010] 09:42
nika3
No to nie masz innego wyjscia, jak zaczac grac i wtedy sie dowiesz, jak jest odpowiedz, powodzenia Napewno jest jakas instrukcja, jak sie wogolo w to gra

IP i czas połączenia logowane. [16594110]
[08.05.2010] 22:07
stale_ciekawska
Problem tylko w tym, że zanim ja zaczne grać w tą gre i sie jako tako naucze w nią grać, zdobęde troche doświadczenia, to już sie ten konkurs skończy, dlatego liczę na pomoc dobrych ludzi, ktorzy grają w Last Chaos i może nawet brali udział w konkursie na paysafecard??? Odwdzięczę sie!!!

IP i czas połączenia logowane. [16642023]
[09.05.2010] 12:21
nika3
Za jakiś czas będzie pewnie znowu jakiś nowy konkurs z paysafecard, może akurat tym razem z jakąś grą, na ktrej się znasz, więc musisz poprostu uzbrocić się w cierpliwość, jeśli tak ci na tym zależy. A podrugie jest jeszcze ten drugi konkurs z karos online, może akurat przy tym będziesz mieć więcej szczęścia

IP i czas połączenia logowane. [16643710]
[10.05.2010] 19:49
stale_ciekawska
A gdzie tak, nie będe traciła jednak czasu na takie bzdury. W sumie moglibyśmy też troche zmienić temat, bo ten mi sie już przejadł...wiem, że temat sie nazywa paysafecard, ale ja w sumie nie mam żadnego doświadczenia z tą kartą, ani z Last Chaos czy jakieś tak karos online, ale za to mam doświadczenie z innymi grami, jak np. playstation 2. Macie z tym jakieś doświadczenie???

IP i czas połączenia logowane. [16650062]
[11.05.2010] 17:39
nika3
No rzeczywiscie troche juz za duzo o paysafecard... Co do playstation2 nie wiem bo nie gralam, ale strasznie mnie korci zeby sobie sims kupic (to chyba nie jest to samo?), odkad chylinska to reklamuje zrobilo sie o tym glosno, i mowiac szczeze z checia bym sprobowala, ale nie mam pojecia ile cos takiego moze kosztowac i czy to sie wogole oplaca kupowac

IP i czas połączenia logowane. [16653904]
[12.05.2010] 21:08
stale_ciekawska
nika3 (10.05.11 17:39):
No rzeczywiscie troche juz za duzo o paysafecard... Co do playstation2 nie wiem bo nie gralam, ale strasznie mnie korci zeby sobie sims kupic (to chyba nie jest to samo?), odkad chylinska to reklamuje zrobilo sie o tym glosno, i mowiac szczeze z checia bym sprobowala, ale nie mam pojecia ile cos takiego moze kosztowac i czy to sie wogole oplaca kupowac
o simsie z kolei ja słyszałam, ale jeszcze nigdy nie grałam. Ale wydaje mi sie, że w simsa możesz grać na komputerze a playstation jest podłączane do telewizora. Chyba, że na playstation3 można też w to grać, ja mam niestety tylko dwójke

IP i czas połączenia logowane. [16659103]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat