o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Dobra szkoła wizażu.

1 2 3 4 Strony tematu:
[30.09.2009] 11:49
pogromca mandarynek
Szukam dobrej szkoły wizażu i /lub charakteryzacji. Chodzi o naukę wizażu dla osób które zajmowałyby się przygotowaniem ludzi do sesji fotograficznych. Jakie szkoły możecie polecić?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.09.2009] 11:54
eghem
Jesli dobrze rozumiem, nie chodzi CI o zwykłą szkołę kosmetyczną, tylko taką, która umozliwa też później podjęcie pracy np przy filmach?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15563792]
[30.09.2009] 12:05
figielek
A słyszałaś może o Międzynarodowym Studium Charakteryzacji Dziewulskich? To jedna z najbardziej znanych w Polsce szkół. Program naprawdę robi wrażenie. Zresztą, nie tylko program, na mnie osobiście wrażenie zrobiła lista nazwisk osób, które w tej szkole pracują jako wykładowcy - np Ewa Braun, zdobywczyni Oscara za scenografię do filmu Lista Schindlera

IP i czas połączenia logowane. [15563840]
[30.09.2009] 12:13
bestok
eghem (09.09.30 11:54):
Jesli dobrze rozumiem, nie chodzi CI o zwykłą szkołę kosmetyczną, tylko taką, która umozliwa też później podjęcie pracy np przy filmach?

Kurczę, a to jest jakaś różnica między jedną szkołą, a drugą?

IP i czas połączenia logowane. [15563874]
[30.09.2009] 22:23
pogromca mandarynek
Raczej przy robieniu zdjęć np do portfolio dla modelek modeli. Ale tak chodzi o dobrą szkołę.
O Dziewulskich nie słyszałam. Mogę prosić o więcej informacji? Gdzie ona się mieści? I czy kompletny laik może się do niej udać?

IP i czas połączenia logowane. [15566818]
[28.04.2017] 16:04
[30.09.2009] 22:41
figielek
Już mówię. Szkoła mieści się w Warszawie. Więcej informacji znajdziesz na pewno na ich stronie, wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszesz Dziewulscy Z tego co się orientuję głowny nacisk kładzie się w tej szkole na praktyki, które prowadzone są pod okiem znakomitych charakteryzatorów, często na planach filmowych I jak najbardziej uważam, że każdy, kto tylko się tym interesuje, może iść do tej szkoły - przecież własnie dlatego tam idziesz, żeby się czegoś nauczyć

IP i czas połączenia logowane. [15566899]
[17.09.2011] 18:22
sonia_bb
A jak potem z praca po takiej szkole ?
W sumie teraz zawód stylisty,chcarakteryzatora jest bardzo popularny,wiec mozna sie pokusić o to zeby spróbowac własnie z takim kierunkiem.A jesli przy okazji mozna byc drugą Rydzyńska to czemu nie

IP i czas połączenia logowane. [18814588]
[03.10.2011] 12:33
schylkaa
Dokładnie,ale tez w przypadku wyboru takiej szkoły trzeba to czuć.Ale tez jak sie okazuje wcale nie jest tak prosto się do niej dostac.Pomimo tego ze jest to prywatna szkoła,mogą być problemy z dostaniem sie na wymarzony kierunek.

IP i czas połączenia logowane. [18867251]
[09.02.2012] 15:56
ulllla2
Jesli macie juz podstawy z zakresu wizażu i charakteryzaji to teraz możecie pomyślec nad kierunkiem, który w Studium Dziewulskich rozpoczyna się w marcu- Efekty Specjalne FX i Protetyka.
To na pewno taki bardzo przyszłościowy kierunek, więc warto rozwinąć sie równiez i w tej dziedzinie.

IP i czas połączenia logowane. [19306500]
[20.02.2012] 12:11
jestemmałasonia
Chyba jeśli miałabym się zdecydować na ten kierunek to również wybrałabym to Studium. Jednak potem zupełnie inaczej patrzą kiedy szukasz pracy i masz dyplom Dziewulskich. To moim zdaniem bardzo dobra szkoła.No i ma swoją renomę.

IP i czas połączenia logowane. [19336298]
[01.03.2012] 14:21
łasiczka_900
Ja nie znam nikogo kto chodził by do tej szkoły, ale musze przyznać ze sporo o niej słyszałam. czy to nie jest ta szkoła wizażu i charakteryzacji, jedna z najlepszych w naszym kraju ?
Podobno po jej skończeniu łatwiej jest zdobyć pracę, chociazby przy filmach?

IP i czas połączenia logowane. [19363116]
[01.06.2012] 21:23
evvvelajna
DObrze słyszałaś. To tak naprawdę jedna z tych lepszych szkół na naszym rynku szkolnictwa wyższego i policealnego. Wykładają tam najlepsi, wiec tez nie ma sie czemu dziwić, ze dyplom jej ukończenia tak pomaga znalezc prace.

IP i czas połączenia logowane. [19586588]
[20.06.2012] 07:31
jacenka
W Warszawie jest bardzo dobra szkoła wizażu - New Nails na Grzybowskiej. Sama jakiś czas temu się tam uczyłam. Długi program, darmowe modelki i zaangażowane instruktorki - tak w dużym skrócie. Długo szukałam zanim zdecydowałam się na nich, ale jestem naprawdę zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [19633279]
[21.06.2012] 07:22
smichalek
Ale to jak? Chcesz powiedzieć, że nie wszędzie modelki są za darmo? Co się wtedy robi? Ćwiczy na plastykach? Trochę niewiarygodnie to brzmi. http://colagen.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [19635590]
[06.08.2012] 20:08
jola_lojalnnna
jacenka (12.06.20 07:31):
W Warszawie jest bardzo dobra szkoła wizażu - New Nails na Grzybowskiej. Sama jakiś czas temu się tam uczyłam. Długi program, darmowe modelki i zaangażowane instruktorki - tak w dużym skrócie. Długo szukałam zanim zdecydowałam się na nich, ale jestem naprawdę zadowolona.

OMG jak to brzmi, to musi byc koniecznie jakas zdesperowana szkoła, która posuwa się az do takich rzeczy... masakara. Nie dziękuje, ja juz w takim razie wolę Studium Dziewulskich.

IP i czas połączenia logowane. [19750341]
[21.08.2012] 20:01
kwwwakl
wejdz sobie na profil szkoły na FB tu dużo w kwestii tego co robi sie tam na zajęciach się Tobie rozjaśni
https://www.facebook.com/home.php# !/MiedzynarodoweStudiumDziewulskich

IP i czas połączenia logowane. [19785006]
[02.09.2012] 21:37
millenuszka
No tak, zdjecia rzeczywiście robia duże wrażenie i trzeba przyznać ze sa bardzo realistyczne. Ja jestem pod wrazeniem.

IP i czas połączenia logowane. [19817481]
[03.03.2013] 18:38
ewelina20
Ja skończyłam w tamtym roku kurs, a teraz w domu ma tyle klientek, że nie mam czasu na nic. Jestem po kursie w szkole GoWork. Polecam, a informacje o tym kursie są na stronce http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy -stylizacji/kurs-wizazu-az-80-godzin-lekcyjnych-za-jedyne-89 9-zl-18
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20285824]
[04.03.2013] 11:23
kiefd
ewelina20 (13.03.03 18:38):
Ja skończyłam w tamtym roku kurs, a teraz w domu ma tyle klientek, że nie mam czasu na nic. Jestem po kursie w szkole GoWork. Polecam, a informacje o tym kursie są na stronce http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy -stylizacji/kurs-wizazu-az-80-godzin-lekcyjnych-za-jedyne-89 9-zl-18
Pozdrawiam

Polecam

IP i czas połączenia logowane. [20287380]
[05.03.2013] 12:24
dertew
Co w Gdyni ???

IP i czas połączenia logowane. [20290254]
[26.04.2013] 07:31
marta meler
Ja uczyłam się wizażu w New Nails. To było naprawdę doskonałe szkolenie, na którym wiele się nauczyłam. Dobre podejście instruktorek, zaangażowanie - to mi się podobało. Ale najważniejsze, że w salonie oceniono moje umiejętności jako wystarczające...

IP i czas połączenia logowane. [20440412]
[29.04.2013] 07:22
marta katowice
Mówisz o new nails z Wawy? Naprawdę warto się tam wybrać? Jestem z Katowic, dosyć daleko, ale jeśli naprawdę warto byłoby zrobić te kilometry, to chętnie bym się do nich wybrała.

IP i czas połączenia logowane. [20448118]
[30.04.2013] 07:21
marta meler
Warto. Byłam na kilku szkoleniach w różnych szkołach i różnica w podejściu jest naprawdę ogromna. Duże znaczenie ma podejście instruktorek. Byłam kiedyś na szkoleniu, gdzie instruktorka zaproponowała, że zrobimy połowę programu, a ona nam z góry zaliczy egzamin. Brak słów ;/

IP i czas połączenia logowane. [20450474]
[06.05.2013] 07:28
kornelia m.
Dziewczyny, dobrego miejsca na szkolenie nie szukajcie po lokalizacji, lecz po opiniach i możliwościach. Ja wszystkiego uczyłam się w Warszawie, w New nails, a jestem z Wrocławia, gdzie niby powinnam znaleźć dobre szkolenie. Szukajcie, czytajcie, a wtedy na pewno znajdziecie coś konkretnego.

IP i czas połączenia logowane. [20465384]
[07.05.2013] 07:26
dominika krasewska
Ja również uczyłam się w New Nails - cenię sobie to miejsce właśnie ze względu na odpowiednie przygotowanie do pracy. Super instruktorka, Pani Monika, potrafi nastawić na pracę i zaangażowanie. Bardzo mi się podobało to co mówiła - to za jej namową dalej rozwijam się w tematyce i dobrze na tym wychodzę

IP i czas połączenia logowane. [20467546]
[15.09.2013] 14:49
renuśka_kl
Ja strasznie lubie mode,stylizacje...Po prostu to kocham i tez w sumie zamiast ja rozwijac na piewrszym miejscu było macierzyństwo.Ale teraz kiedy juz mogę pozwolić sobiena realizacje tych marzeńi pasji zapisałam sie oczywiscie zaocznie do studium Dziewulskich.W życiu chodzi własnie o to zeby robić to co sie kocha.

IP i czas połączenia logowane. [20741534]
[15.09.2013] 17:29
przyszła kosmetyczka;p
Tylko studium Kremowskiej i Perfumowskiej w Warszawie:
http://www.kremowskaperfumowska.edu.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20741833]
[03.10.2013] 16:52
dobrowsska
A ja jednak wybrałabym Studium Dziewulskich, jesli miałabym w ogóle decydować sie własnie na dobra szkołe wizażu. W dzisiejszych czasach bardzo liczy sie doświadczenie, a takie w tej szkole nabywamy od najlepszych. Wystarczy sprawdzić kto tam wykłada.

IP i czas połączenia logowane. [20778700]
[06.12.2013] 11:20
amarantowa
no ja właśnie będę zaczynać szkołę wizażu w http://maquillageart.pl i zastanawiam się czy nie zrobić jakiś kursów dodatkowych np. ze stylizacji ubioru itp.? robicie sobie takie kursy poboczne czy skupiacie się tylko na wizażu?

IP i czas połączenia logowane. [20902823]
[21.03.2014] 21:03
Reginas
Chodziłam na kurs wizażu do Beauty Box. Rewelacyjnie przygotowane kursy. Szeroki zakres tematyczny i masa praktycznych wskazówek. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [21100239]
[23.03.2014] 16:55
przyszła kosmetyczka;p
W dupie z tym. Tylko studium Kremowskiej i Pefumowskiej w Warszawie. Można nawet studiować zawodową stylizację paznokcia

IP i czas połączenia logowane. [21102266]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat