o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sprzęt
 » Odpowiedz na ten temat

tusz do drukarki.

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[26.09.2009] 02:04
phoebe82_82
temat wałkowany i wałkowany...
a tak naprawdę nie ma wielu sklepów w sieci, które oferują zamienniki z atramentem do drukarek. sama korzystam z usług sklepu doktortusz, jestem bardzo zadowolona, ale równocześnie ciekawa, czy istnieją inne sklepy tego typu? napiszcie, gdzie się zaopatrujecie w takie akcesoria.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.09.2009] 11:56
panic
w sieci są sklepy chyba każdego rodzaju ja zamienniki kupuję na e-atramenty.pl bo jest bardzo szybka dostawa i miła obsługa, więcej od tego typu sklepu nie wymagam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15545316]
[26.09.2009] 12:54
Szósta Kolumna
A ja się zaopatruję w atramenty w sklepie http://www.olinex.pl
Oprócz atramentów luzem, zamienników, oryginalnych i zastępczych kartridży i tonerów maja tam jeszcze cały asortyment innych artykułów do drukarek i komputerów!

IP i czas połączenia logowane. [15545491]
[30.09.2009] 18:26
matrix321
polecam http://www.e-atramenty.pl/
szeroka oferta, przystępna cena i szybka dostawa.
Zamawiam od roku i jestem bardzo zadowolony!

IP i czas połączenia logowane. [15565577]
[19.10.2009] 23:33
Prince Far-I
Mogę się wypowiedzieć w tym temacie, bo sprawdziłem już kilka sklepów internetowych z tuszami. Jeżeli o mnie chodzi, najlepszą pozycję na rynku ma doktortusz.pl - ich tusze są naprawdę wysokiej jakości, nie zasychają a i sama przesyłka jest szybka i pewna. Ze swojej strony - szczerze polecam .

IP i czas połączenia logowane. [15660544]
[22.09.2017] 19:17
[30.10.2009] 15:39
nieborak81
Sklepów oczywiście jest sporo, ale najlepiej korzystać z tych sprawdzonych i godnych uwagi. A doktortusz, o którym mówicie według mnie należy do tego grona. Kupuję u nich i póki co nie mam zastrzeżeń do jakości zamienników i porad zasłyszanych od obsługi.

IP i czas połączenia logowane. [15713130]
[30.10.2009] 21:30
girl with no name
Pojedynek gigantów widzę w tym zamiennikowym wątku
Żeby sklep e-atramenty.pl nie był poszkodowany to wspomnę, że kupowałam u nich i faktycznie przesyłka jest błyskawiczna, a produkt wiadomo - taki jak na stronie.
Kupowanie oryginalnych tuszy podczas gdy zamienniki dorównują im w jakości jest po prostu marnotrawstwem pieniędzy. Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15715009]
[01.03.2010] 13:08
Jasiek Bravo
Odświeżę delikatnie temat, ale też chcę się wypowiedziec na temat doktortusz.pl
Zamawiałem tam ostatnio na firmę tonery i serio się opłaca. Tzn. opłaca się, bo jakość wydruków jest identyczna. Czerń jest czarna... Robiliśmy specjalne testy. Drukowaliśmy czarne gigantyczne napisy 'chcemy urlopu', które później przykleiliśmy na głównej tablicy korkowej w firmie
napis nie zadziałał, ale tonerki się sprawdziły ;] i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16329824]
[02.03.2010] 09:41
ziuta3
cale mnie to nie dziwi. Już od pewnego czasu nie kupuje oryginalnych tuszy, zdecydowanie za dużo to kosztuje. Doktor tusz ma bardzo dobre zamienniki( nie zauważyłam żeby różniły się od oryginalnych) a ceny maja naprawdę niskie. P.S przykro mi,że napis nie zadziałał
life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16332916]
[02.03.2010] 10:00
castana  castana@tlen.pl
Może i temat wałkowany wielokrotnie, ale dobrze, bo w końcu nie każdy wie gdzie kupić tusz, czy zamienniki do drukarki. Przyznam, że sama niedawno miałam podobny problem, skończył mi się tusz a nie wiedziałam, gdzie mogę kupić. W mojej okolicy nie ma podobnych sklepów więc pozostało mi tylko to, żeby kupić przez internet. Szukałam, czytałam i tak znalazłam sklep doktortusz.pl. mają duży wybór i ceny też przystępne.

IP i czas połączenia logowane. [16332974]
[02.03.2010] 11:58
elodie
Hmm ja nie znam innych sklepów, w których można by kupić zamienniki do drukarek, korzystamw zasadzie tylko i wyłącznie z usług sklepu doktortusz.pl Chociaż może w jakichś sklepach ze sprzętem komputerowym sprzedają również i tusze, chociaż nie sądzę, żeby to były zamienniki tylko tusze oryginalne. A tak właściwie to po co szukasz innego sklepu skoro doktor tusz jest w porządku?

IP i czas połączenia logowane. [16333461]
[19.05.2010] 15:20
olzia
hej a ja kupuje w e-atramenty.pl bo maja promocje często

IP i czas połączenia logowane. [16688400]
[19.05.2010] 19:31
Jerzykj
Nie lepiej zlecić wydruk firmie jakiejś ? Np. drukarni wielkoformatowej Mama Studio http://www.mama-studio.pl , oferują druk fototapet , druk plakatów , druk na folii , druk na płótnie canvas , druk na papierze . Druki wykonywane są tuszami najwyższej jakości , nie zawierającymi rakotwórczej substancji - cykloheksanolu !

IP i czas połączenia logowane. [16689636]
[21.05.2010] 13:20
ziuta3
Jest to jakaś myśl Tylko jakoś średnio widzę korzystanie z usług profesjonalnej drukarni za kazdym razem gdy chcę coś wydrukować Czasami jest to na przykład 10 kartek( rzadko),ale majczęściej są to dwie lub trzy a nawet jedna. life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16697056]
[24.05.2010] 00:27
kroppka
powiem Ci że szukałem dużo na ten temat ale od kąt zamówiłem zamiennik u doktortusz nie już nie szukam nigdzie indziej jest to bardzo dobra firma nie mam już żadnych problemu z zamiennikami to po co ryzykować i tracić hajs.

IP i czas połączenia logowane. [16708737]
[24.05.2010] 09:16
brakmitlenu
Fajnie, że pojawiło się kilka propozycji sklepów. Ja chyba jak większość tutaj zamawiam na doktortusz.pl Za co go cenię? za profesjonalizm, za dobrej jakości tusze za serwis. Innych sklepów nie sprawdzałem do tej pory. Ale dobrze, że jest wybór. ...

IP i czas połączenia logowane. [16709175]
[28.05.2010] 16:06
marasbone
Ja też kupuję tylko zamienniki, nie zauważyłem gorszej jakości wydruku, nie wylewały mi też (słyszałem opinie, że niektóre wylewają). Zaoszczędzam pieniądze i to jest dla mnie najważniejsze.

IP i czas połączenia logowane. [16728075]
[01.06.2010] 10:22
lilys
Ja również mogę polecićwww.sklep.drtusz.pl , bardzo profesjonalna obsługa (szczególnie dla tych mniej znających się na rzeczy) i bardzo często można trafić na fajne promocje więc bardzo się opłaca. Pozdr

IP i czas połączenia logowane. [16742816]
[01.06.2010] 17:34
Donkeyboy
Jest wiele sklepów, juz nie róbmy ceregieli. Wpisz w google słowo atramenty i po problemie, tam nie wyskoczy żaden doktor tusz, ta firma jest przereklamowana, sami piszą te posty o sobie, liczy się pierwsza 10, a tam ich nie ma!

IP i czas połączenia logowane. [16744352]
[25.06.2010] 19:57
izbella89
Najlepiej jest po prostu nie szukac w takich sklepach tańszych zamienników,tylko kupić oryginalny tusz,który jakością bedzie z pewnościa przewyższał zamiennik.

IP i czas połączenia logowane. [16843249]
[19.07.2010] 10:34
maya123
To chyba nie o pozycjonowanie chodzi przy doradzaniu zamienników tylko o jakość ich i cenę przede wszystkim nie uważasz, więc jak dla kogoś sklep "doktortusz" został sprawdzony (materiał, ceny, obsługa) to w nosie ma na którym miejscu w wyszukiwarce przy pozycjonowaniu się pokazuje - bardziej był właśnie wtedy się zastanawiała czy ktoś sobie nie robi reklamy i nie wykupił adwords czy coś tego typu

IP i czas połączenia logowane. [16938013]
[22.07.2010] 12:12
marasbone
Nie rozumiem tego posądzania o spam i ukryty marketing. Co innego jakby każdy wkleił post tylko z linkiem do drtusza, i sto tysięcy wykrzykników przy słowie polecam. Tutaj normalni użytkownicy sklepu opisali swoje doświadczenia i tyle. Ja będę moim znajomym polecał drtusza i jakoś mi nie przykleją na czoło naklejki spam.

IP i czas połączenia logowane. [16952717]
[23.07.2010] 11:16
chuck_berry
A ja mam inny problem, bo mi tusz zasechł w drukarce, nie wiem, czy to przez to, że nie używałam go za długo czy przez ten upał niemiłosierny;/
w każdym razie macie jakieś pomysły na to, jak z tego wybrnąć ??
a tak jeszcze chciałam zapytać jak znosicie te upały, bo ja kiepsko i jeszcze się mi komp zawiesza
i nie mogę pracować;/

IP i czas połączenia logowane. [16956594]
[25.07.2010] 14:43
izbella89
wypijam dwa tusze dziennie i kupuje je nawww.wielkatusza.pl

IP i czas połączenia logowane. [16965552]
[10.10.2010] 17:52
jpb
Ja kupuję na ekodrukowanie.com.pl duży wybór i doradzą

IP i czas połączenia logowane. [17274985]
[20.10.2010] 15:55
robson12
Ja tam zamienników nie używam do mojego HPeka. Zbyt często z nimi są problemy. Poza tym, jednak czasem robię wydruk kolorowy, a z jakością takiego zamiennika bywa różnie. Tym bardziej, że ceny tuszy oryginalnych idą w dół. Wystarczy spojrzeć na objętość atramentów HP XL. Za cenę prawie dwa razy większą niż zwykła objętość otrzymujemy ok. 3 razy więcej wydruków. pzdr

IP i czas połączenia logowane. [17316524]
[23.10.2010] 13:08
yamal
zgadzam się w 100%, mi zamienniki (różne) do HP zasychały niemal momentalnie albo robiły smugi, tyle se nerwów naszarpałem, że wolę nie ryzykować

IP i czas połączenia logowane. [17329221]
[24.10.2010] 17:17
robson12
@Yamal. Ja nie miałem problemów z zasychaniem, ale to dlatego, że stosunkowo dużo drukuję. Więc atrament nie miał kiedy. Ale smużenie było, i to się nawet na cz/b wydrukach zdarzało, co jeszcze nie było takie wkurzające, bo taki wydruk grafiki zawsze traktowałem jako testowy, ale jak już chciałem w kolorze miałem drukować, to smużenie jest problemem. TO oczywiście w miarę zamierzchłe czasy, jak posiadałem canona. W HP jak zaznaczyłem tylko oryginalne i nie narzekam. pzdr

IP i czas połączenia logowane. [17333459]
[07.03.2011] 13:04
marry_90
Ja kupuje wwww.magusz.com.pl i tam mają zamienniki do wielu drukarek, na które nie narzekam

IP i czas połączenia logowane. [18110668]
[21.07.2011] 12:42
kasia87431985
www.profibiuro.pl POLECAM, mają konkurencyjne ceny i dobre zamienniki. Jeszcze mają świetny konkurs.
Co 20 fan tejże strony na facebook'u otrzyma upominki. Do wygrania zestaw "kosmetyków" do komputera, laptopa oraz drukarki. Do wygrania: 10 ww. zestawów.
Dodatkowo dla co 50 osoby mają kod uprawniający do bezpłatnych zakupów na kwotę 50 zł w naszym sklepie, a dla co 100 kod uprawniający do bezpłatnych zakupów w sklepie za 150 zł
http://www.facebook.com/profibiuro

IP i czas połączenia logowane. [18623740]
[17.11.2011] 17:06
Ulka
Ja używam tylko oryginalnych tuszy. Wiecie co zamienniki robią z drukarkami??!!

IP i czas połączenia logowane. [19038940]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat