o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

sklep zoologiczny

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[25.09.2009] 15:34
rysski
W moim miasteczku jest bardzo słabo zaopatrzony sklep zoologiczny, zmuszony więc byłem do poszukania alternatywy w internecie. Znalazłem taki sklep: delazoo.pl. Co o nim myślicie? Kupował już tam ktoś? Nie chciałbym tego robić zupełnie w ciemno. Czytałem materiały na stronie i wygląda to całkiem solidnie, ale opinia innych użytkowników by mnie przekonały ostatecznie. Na wschodzie musi byc jakas cywilizacja

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.11.2009] 12:38
phoebe82_82
nie wiem na ile moja opinia będzie przekonująca, ale owszem - kupowałam u nich i jestem bardzo zadowolona z szybkości realizacji zamówień. poza tym jeśli chodzi o kontakt z obsługą, nie mam im nic do zarzucenia. towar również w porządku, całkiem nieźle zapakowany. możesz spokojnie kupować

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15728277]
[09.11.2009] 22:32
kirke3-27
Ja również kupuję różne rzeczy dla moich zwierzaków (mam psa i kota
w sklepach internetowych. Sklepem, który nigdy mnie nie rozczarował jest Zoomania.pl. Mają bardzo szeroki asortyment produktów, niskie ceny i wiele promocji, a zamówiony towar dostarczają błyskawicznie.
Poza tym obsługa sklepu jest na bardzo wysokim poziomie. Chętnie doradzi i udzieli wyczerpujących informacji na temat każdego produktu znajdującego się w ofercie.Wiem, bo sprawdziłam
Nasza trójka jest więc zadowolona
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15768770]
[07.12.2009] 16:07
girl with no name
A ja dla odmiany polecę krakvet.pl.
Duży wybór zarówno karm, akcesoriów i zabawek.
Te ostatnie mogą być świetnym prezentem pod choinkę, o ile praktykujecie coś takiego jak prezenty pod choinkę dla swoich zwierzaków Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15906666]
[29.12.2009] 16:44
Prince69
Ja mam swój ulubiony sklep, który ma bardzo duży wybór i kiedyś zaniosłem suplement diety mojego psa do weterynarza (kupiony właśnie tam, czyli na e-karma.pl) i powiedział, że to bardzo dobry produkt. Więc raczej zostanę przy swoim sprawdzonym sklepie. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

IP i czas połączenia logowane. [16010643]
[23.11.2017] 14:07
[07.01.2010] 13:16
zuczek3103
Każdy ma jakiś ulubiony sklep zoologiczny. I ja mogę powiedzieć, że ja zawsze robię zakupy w wspomnianym wcześniej delazoo.pl. Zawsze tam kupuję i jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, bo mają duży wybór i szybko realizują zamówienia... a czy można chcieć czegoś więcej?????

IP i czas połączenia logowane. [16060086]
[28.01.2010] 11:29
salvador_dali
No, a ja bym chciał, krakvet.pl, w którym zamawiam rozszerzył swoją ofertę na wiekszą ilość gadżetów dla psów.
Kokardki mojemu psiakowi nie wystarczają. Chciałbym poeksperymentować z jakimiś innymi cześciami garderoby tara riri ram

IP i czas połączenia logowane. [16172789]
[03.02.2010] 12:09
andzikj
Ja korzystam często z usług zoomania.pl Maja bardzo dużo artykułów dla zwierząt, akurat ja zamawiam tam rzeczy dla mojego pieska, najczęściej karmę lub jakieś zabawki. Mają bardzo miłą obsługę, która często pomaga w wyborze. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [16207149]
[26.02.2010] 14:57
Jasiek Bravo
Ale czad sklepy zoologiczne w internecie. Wiecie, że pierwsze yyy... czytam?
Chyba się bliżej przyjrze ofercie krakvet.pl, bo pobierznie oglądając ich strone stwierdzam - cholernie duży mają wybór!
Oł jeah, dzieki ludzie :] i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16316978]
[27.02.2010] 13:40
castana  castana@tlen.pl
Fakt, że w niektórych miastach jest niewielka ilość sklepów zoologicznych. Albo wcale ich nie ma. Czasem jest też tak, że jak się już trafi jakiś sklep zoologiczny to nie jest zbyt dobrze zaopatrzony.
Na szczęście w takich sytuacjach z pomocą przychodzą sklepy internetowe. Ja jak szukałam odpowiedniej karmy dla swojego psa natrafiłam na sklep e-karma.pl. Dość często kupuję u nich, bo mają duży wybór, ale przede wszystkim dlatego, że karmy są najwyższej jakości. A o pupilów trzeba dbać

IP i czas połączenia logowane. [16320675]
[22.03.2010] 16:18
Jasiek Bravo
Przejrzałem oferte krakvet.pl jest super.
Brzmi to banalnie, ale teraz nie musze taszczyć wielkich worów z karma dla psa na 4 piętro do mojego mieszkania.
Pełen komfort, a ja komfort sobie straszliwie cenie i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16433361]
[25.03.2010] 19:43
castana  castana@tlen.pl
Hahahaha Jasiu Jasiu Jasiu. jakoś mnie nie dziwi, że główną przyczyną tego, że zacząłeś korzystać z usług sklepu internetowego jest lenistwo.
U mnie było tak samo, że nie chciało mi się taszczyć worka z karmą na trzecie piętro, no gdyby jeszcze winda była to by było łatwiej a tak moje lenistwo sięgnęło apogeum i wolę złożyć zamówienie na e-karma.pl, żeby nie musieć się martwić o to, jak wnieść wór z jedzeniem po schodach.
Mój komfort przede wszystkim
A może powiesz czym ty karmisz swojego pupila???

IP i czas połączenia logowane. [16448223]
[26.03.2010] 16:32
Jasiek Bravo
castana (10.03.25 19:43):
A może powiesz czym ty karmisz swojego pupila???
Royalem karmie mojego pupila a jakże. Chyba wszyscy karmia psy royalem, padegree mojemu psu przez gardło do żołądka nie przechodzi
a dokładniej kupujemy ten royalek http://www.krakvet.pl/royal-canin-giant-juni or-15kg-gratis-p-13989.html A twój psiak co wcina? i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16451721]
[29.03.2010] 11:59
ziuta3
To całkiem sporego masz psa Ja też korzystam głównie ze sklepów internetowych, z reguły jest tam o wiele większy wybór a ceny o niższe niż w stacjonarnych. Krakvet faktycznie ma w tym momencie najkorzystniejszą ofertę- nigdzie indziej nie jest taniej life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16463876]
[06.04.2010] 10:13
synergia3
oj nie wszyscy karmią psy royalem, ja nie ja karmię psa nutra nugetts, którą kupuję na e-karma.pl. I moim zdaniem to jest bardzo dobra karma. I mój pies jest z niej jest zadowolony i ja też. Więc chyba nie wszyscy karmią psy royalem Ja jestem tego najlepszym przykładem.

IP i czas połączenia logowane. [16497443]
[21.05.2010] 19:42
romper stomper
A dla mnie na przykład nie cena jest najważniejsza, wybór też niekoniecznie bo jestem zmuszona karmić psa Trovetem ze względów zdrowotnych. Ważne jest to, że nie muszę dźwigać zapasu karmy, ale jeszcze ważniejsze, jeśli przywiozą go w dogodnych dla mnie godzinach! Zamawiałam w kilku sklepach internetowych, ale kurier z reguły najchętniej przyjeżdża pomiędzy 10 a 17. A ja w tych godz. jestem w pracy:-/ Koleżanka z Katowic poleciła mi kiedyś zoologic.pl Super wyjście dla wszystkich z Krakowa, Śląska i okolic. Dowożą w ustalonych wcześniej godzinach ale można umówić się pomiędzy 7 rano a 23!! No i mają klub dla hodowców, gdzie zakupy dowożą już powyżej 60 zł

IP i czas połączenia logowane. [16698618]
[03.07.2010] 09:03
Kleon
słuchajcie , ja znam taki dziwny sklep internetowywww.wetsklep.pl kupiłem tam już dwa razy i do kazdej paczki dostałem niespodziewanie niespodzianke - gratisowo , sklep jest mały i chyba sie nie reklamuje ale jest dziwny bo nie mówili że będzie w paczce jakis gratis i do tego za kazdym razem inny , pozdrowienia Kleon

IP i czas połączenia logowane. [16873855]
[07.07.2010] 18:52
spolem
przeważnie stacjonarne sklepy zoologiczne nie są tak dobrze zaopatrzone, o wiele bardziej opłaca się kupować w Internecie, przeważnie karmę i akcesoria dla zwierząt, ja dla swojego psa karmę kupuję zawsze na e-karma.pl, jak na razie mój owczarek najbardziej przepada za taste of the wild, a że w Internecie kupno tej karmy wychodzi najtaniej, to nie mam zamiaru zmieniać swoich przyzwyczajeń zakupowych

IP i czas połączenia logowane. [16892933]
[16.08.2010] 14:15
marasbone
Dołączam do entuzjastów zakupów dla naszych zwierzaków na e-karma.pl. Sklep może nie ma ogromnej oferty, ale np. karmy są specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze jakie mogą być. Kupuje tam suchą karmę Nutra Nuggets, moja kotka to uwielbia.

IP i czas połączenia logowane. [17054503]
[17.09.2010] 12:51
zuczek3103
Jak mieszkasz w miejscu, gdzie nie ma dobrze zaopatrzonego sklepu zoologicznego, to sugeruję zaopatrywać się w karmę i akcesoria dla zwierząt przez internet. Dobrym sklepem internetowym jest e-karma.pl mój kot je jedzenie od nich i bardzo mu smakuje.

IP i czas połączenia logowane. [17185653]
[20.10.2010] 13:19
marasbone
Muszę napisać jeszcze coś pochlebnego na temat e-karma.pl. Bardzo lubię zaglądać na ich profil facebooka, naprawdę mają zabawne te notki, ale prócz tego był kiedyś fajny konkurs, który moja kocica wygrała i dostała zapas karmy na kilka miesięcy . Naprawdę duży plus dla tego sklepu.

IP i czas połączenia logowane. [17315736]
[20.10.2010] 20:52
bananowy
ja rekomenduję http://www.kar-ma.pl - szybciutko realizują zamówienia i mają dużo promocji

IP i czas połączenia logowane. [17318061]
[31.10.2010] 00:50
phoebe82_82
chyba coś przeoczyłam, bo nie wiedziałam, że e-karma ma fejsbuka! zaraz do nich zaglądnę od dobrych dwóch lat karmę u nich kupuję, a jakoś nie zwróciłam uwagi, że są już na fb...

IP i czas połączenia logowane. [17359890]
[14.11.2010] 16:41
mały yeti
a ja kupuję tylko w normalnym sklepie gdzie widzę co kupuję a nie tyklo obrazek

IP i czas połączenia logowane. [17421590]
[30.11.2010] 10:19
marasbone
Phoebe są na facebooku i to już dość długo, trzeba przyznać, że osoba, która go prowadzi naprawdę ma fajne pomysły, zwłaszcza na te komiksy, wygląda na to, że sami je przygotowują.

IP i czas połączenia logowane. [17492601]
[01.12.2010] 16:16
Kejcik
w moim mieście też sklepy zoo są tak kiepsko zaopatrzone, że nawet z domu wychodzić nie warto Po dłuższym poszukiwaniu znalazłam bardzo fajny sklep internetowywww.swiatkarm.pl mają tam świetne ceny, baaardzo zadowalające i w porównaniu do innych konkurencyjne ceny.

IP i czas połączenia logowane. [17498544]
[19.01.2011] 01:28
Barek88
Daleko szukać... Na allegro nie zajdziecie tego co Wam potrzeba? http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17722631]
[26.01.2011] 16:29
tomuŚ86
Witam ja zaopatruje się w sklepiewww.amberhouse.pl
słyszałem ze byly problemy z poprzednim właścicielem ,
ale wszystko juz w porządku ,znajdzecie tam wszystko . Polecam ten sklepik Pozdrawiam Tomek z Ursynowa

IP i czas połączenia logowane. [17756587]
[04.02.2011] 18:12
lucyfer2000
ja to kupuje wwww.siedem-zyczen.pl pani która tam jest szefową od kilku lat prowadzi domowy hotel dla zwierząt.ona przyjmuje zamówienia i naprawdę zna się na rzeczy, zawsze doradzi i pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [17797347]
[04.02.2011] 18:15
lucyfer2000
przepraszam wszystkich to adres hotelu.sklepu jestwww.siedem-zyczen.sklep.pl

IP i czas połączenia logowane. [17797359]
[16.02.2011] 19:06
sonia2011
Kupowanie w sieci wszystkiego dla zwierzaków ma sens, przede wszyskim dlatego, że zawsze można zaoszczędzić trochę, bo sklepy tego typu są nieco tańsze. Mają też większy wybór niż sklepy stacjonarne. Mają mniejsze koszty utrzymania, więc mogą obniżać ceny, dodawać gratisy. Dodatkowo np. w sklepie e-karma.pl można poczytać o opiece nad zwierzętami, dowiedzieć się trochę więcej.

IP i czas połączenia logowane. [17849308]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat