o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

soczewki kontaktowe

1 2 3 4 Strony tematu:
[24.09.2009] 11:28
biberonia
Cześć, ostatnio nadziałam się w internecie na stronę szkla.com; dotychczas szkła kontaktowe zawsze kupowałam w zwykłym sklepie. Zdecydowałam się zaryzykować i zamówiłam. Mogę śmiało polecić Jest taniej a zamówienia szybko przychodzą. Pozdrawiam.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.09.2009] 11:27
phoebe82_82
Super Dzięki za info. szkla.com to stosunkowo nowy serwis, więc jak dotąd mało było o nim słychać. Też zamierzam u nich zamówić szkiełka Powiedz mi tylko, czy są jakoś porządnie zapakowane? Bo w sumie to wzbudzało we mnie największe wątpliwości...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15540599]
[03.11.2009] 11:19
Ewa_Gruszka
Ja dotychczas kupowałam na http://www.menson.pl i byłam mile zaskoczona jak szybko i łatwo można dokonać zakupu zaoszczędzając na soczewkach kilkadziesiąt złotych.

IP i czas połączenia logowane. [15733781]
[20.11.2009] 15:30
girl with no name
szkla.com stosunkowo nowy serwis? A ja słyszałam, że to największy sklep z soczewkami w naszym kraju, a słyszałam to od mojego optyka więc chyba nie wyssał sobie tego z palca... Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15824522]
[26.11.2009] 00:54
spolem
ogólnie kupowanie w internecie soczewek bardzo się opłaca..wychodzi o wiele taniej niż w tradycyjnych sklepach, dzięki za polecenie sklepów..właśnie mam zamiar zacząć kupować soczewki w necie i zastanawiałam się gdzie jest najbezpieczniej

IP i czas połączenia logowane. [15853127]
[14.12.2017] 20:07
[27.11.2009] 20:36
palemka79
fakt, w sieci czasem można zdecydowanie taniej kupić soczewki. Ale wydaje mi się, że osoby które pierwszy raz sięgają po szkła to trochę przerażone są i tak ceną. Wiem, że teraz jest promocja soczewek jednodniowych, a takie soczewki chyba sa najlepsze dla początkujących. Trzeba odebrać soczewki w salonie, potem kupić opakowanie 30 sztuk przy czym gratis otrzymuje się 10 sztuk i można dodatkowo wziąść udział w loterii z nagrodami. W sumie warto chyba spróbować, bo i mamy doświadczenie i szansę na nagrody np. pobyt w SPA.
tu więcej http://www.promocja.bauschlomb.pl/

IP i czas połączenia logowane. [15861791]
[01.12.2009] 14:52
girl with no name
spolem, podałam powyżej namiary na szkla.com, a ty się jeszcze zastanawiasz gdzie zamówić soczewki?
Czy baner poniżej wątku nie daje do myślenia?
Wejdź na stronę i przekonaj się, że warto. Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15878940]
[18.12.2009] 10:33
elodie
Kiedyś kupowałam soczewki w hurtowni, dużą ich ilość na raz, bo było to dużo tańsze rozwiązanie niż kupowanie ich każdorazowo u optyka. Okulary noszę rzadko więc wydawałam na soczewki masę kasy, naprawdę. No i przerzuciłam się na kupowanie w internecie bo wychodzi jeszcze taniej, a nie muszę kupować od razu hurtowej ilości. Widzę, że coraz więcej osób korzysta ze sklepu szkla.com i dobrze bo mają niezłą ofertę i duży wybór. Nawet kolorowe szkła sobie ostatnio zamówiłam W kolorze ametystu

IP i czas połączenia logowane. [15958941]
[22.02.2010] 14:32
grey99
szkła com nie jest złe mają sporo marek i towaru Dobry sklep można znaleźć tutajwww.zeiss-soczewki , do każdej soczewki dodają duży płyn gratis więc się kalkuluję do tego łatwiejszy kontakt i możliwosc odbioru osobistego lub dodatkowcyh badań w salonach optycznych mi się to przydało

www.zeiss-soczewki.pl
www.zdroweoczy.org - sposoby na soczewki, praktyczny poradnik

IP i czas połączenia logowane. [16300064]
[29.03.2010] 13:26
castana  castana@tlen.pl
Mój wzrok na szczęście jest dość dobry przynajmniej na razie, ale nie wiadomo, jak długo, bo w końcu mnóstwo czasu spędzam przy komputerze i boję się, że niedługo nabawię się jakiejś wady wzroku.
Więc dobrze jest wiedzieć, o miejscach, gdzie tanio można kupić soczewki kontaktowe.
Zajrzałam na ta stronę o której wspominaliście szkla.com i zauważyłam, że robiąc tam zakupy można wspomóc fundację osób niewidomych
Bardzo mnie się podoba, że przez zakupy można pomóc innym.
A co wy myślicie o takim przedsięwzięciu ??

IP i czas połączenia logowane. [16464222]
[29.03.2010] 15:42
ziuta3
Jestem jak najbardziej za- szkla.com mają ode mnie dużego plusa Czasami wystarczą naprawdę drobne pieniądze a w sumie zebrane razem mogą dużo zmienić Szkoda,że tak mało jest tego typu akcji life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16464688]
[01.04.2010] 09:15
mwojcie2
A ja mam astygmatyzm, a na takie soczewki sie troche czeka. Nie mam pamieci do tego i czasami zapominalem kupic na czas i zostawalem bez. Teraz kupuje wwww.optykolor.pl i sami mi przypominaja, ze juz czas zamowic

IP i czas połączenia logowane. [16476286]
[06.04.2010] 22:17
xzaaaz
zerknij na http://optiva.pl

IP i czas połączenia logowane. [16500999]
[16.05.2010] 10:11
Milenkas
Ja również do pewnego momentu zamawiałam szkiełka online i różne krople do oczu, sztuczne łzy etc. Sklepów jest do wyboru do koloru natomiast obecnie korzystam ze sklepu stacjonarnego, w którym ceny są równie dobre jak w sieci a nie płacę za przesyłkę - polecam w Łodzi aptekę Juventy w CH Manufaktura właśnie ze względu na świetne ceny, również leków.

IP i czas połączenia logowane. [16672922]
[17.05.2010] 02:05
nie zaloguje sie
Bardzo słaby przykład marketingu szeptanego, pr-owcy do pracy, bo na studiach to chyba spaliście

IP i czas połączenia logowane. [16676571]
[09.10.2011] 13:58
fordancer1
Jak trzeba dbać o soczewki:
http://dbajozdrowie.blogspot.com/2011/09/jak -dbac-o-soczewki.html

IP i czas połączenia logowane. [18889337]
[23.11.2011] 19:24
MRIAno
Od jakiegoś czasu też się przekonałem do zamawiania soczewek przez sklepy internetowe, bo jeśli chodzi o ceny to jest spora różnica niż w jakiś salonach optycznych;] a niestety w okularach mi nie do twarzy znalazłem niedawno sklepwww.swiat-optyczny.pl i wszystko było jak najbardziej w porządku jeśli chodzi o zamówienie i dostawe, a ceny też zachęcające wiec spokojnie moge polecić;]

IP i czas połączenia logowane. [19065706]
[28.12.2011] 08:21
kolsocza
zobacz też to http://j.mp/kolorowe-soczewki-kontaktowe

IP i czas połączenia logowane. [19180325]
[08.01.2012] 17:56
PSEUDO
BARDZO BARDZO BARDZO proszę o wypełnienie tej ankiety
http://moje-ankiety.pl/respond-16368.html

IP i czas połączenia logowane. [19216788]
[29.05.2012] 13:11
Maja_75
Pierwszy raz gdy kupowałam soczewki przez internet to miałam obawy. Dziś już ich nie mam, bardzo się opłaca, tym bardziej że można dostać fajne rabaty na zakupy. Jeśli szukacie gdzie robić taniej zakupy, kupujcie przez Szmalback u nich zawsze dostaniecie rabat.

IP i czas połączenia logowane. [19577376]
[25.07.2012] 13:19
mareczkoo123
a jak z kolorowymi soczewkami w szkla.com kupowal ktos? Faktycznie sklep ma wmiare pozytywne komnetarze http://zakupeon.pl/szklacom ale ja podchodze do tegos ceptycznie...

IP i czas połączenia logowane. [19723334]
[08.08.2012] 19:15
Merdeces
Ja kupowałem w Szkla.com soczewki FitView Colors. Fajnie, bo za drugie zapłaciłem o połowę mniej. A same FitView są bardzo dobre. Są widoczne na oku i przede wszystkim - bardzo wygodne, co w przypadku soczewek kolorowych wcale nie jest takie oczywiste.

IP i czas połączenia logowane. [19754822]
[07.09.2012] 09:51
russelka
jak szukacie soczewek w promocji to zaglądnijcie sobie do salonu fielmann, teraz po wakacjach mają jakieś promocje i wyprzedaże, także warto się zorientować jak to wygląda, coś można zaoszczędzić.

IP i czas połączenia logowane. [19828341]
[08.09.2012] 22:56
aksia
Niestety ja nie moge powiedziec tyle dobrego o tej firmie. Fakt troche pieniedzy w kieszeni zostaje ale wzrok jest najważniejszy. Mi niestety przyszły soczewki nieoryginalne i bez markerów. Zrobiłam reklamacje prosząc o zwrot pieniedzy niestety została odrzucona bo producent twierdzi że na jednej soczewce zawsze nie ma markeru a nazwa firmy jest nie widoczna gołym okiem. No cóż najwidoczniej mój okulista sie myli a ja zostałam z receeptami na krople i beznadziejnymi soczewkami

IP i czas połączenia logowane. [19832345]
[22.10.2012] 00:36
Soczewa.pl
Zapraszam do sklepu soczewa.pl
http://www.soczewa.pl
atrakcyjne ceny i rabaty.
Do kazdego klienta podchodzimy indywidualnie

IP i czas połączenia logowane. [19939986]
[22.11.2012] 09:46
kropkakreska
Moje miejsce? kontaktowe.pl - promocje, rabaty, fajne zestawy, zawsze mam miły kontakt z obsługą i zbieram punkty w programie lojalnościowym (już wiem nawet na co wykorzystam ). Soczewki, których używam, są w bardzo dobrej cenie - http://www.kontaktowe.pl/index.php?products= product&amp ;prod_id=16

IP i czas połączenia logowane. [20017878]
[22.11.2012] 09:49
kropkakreska
A, ten program lojalnościowy możecie zobaczyć tutaj - http://www.kontaktowe.pl/index.php?pasek=sho w&amp ;page=7

IP i czas połączenia logowane. [20017884]
[05.12.2012] 16:21
Soczewkowa
szkla.com wcale nie sa takie tanie...szukalam tam swoich soczewek i jednak duzo taniej jest zamowic na allegro.

IP i czas połączenia logowane. [20047090]
[17.12.2012] 17:36
tru
Soczewa.pl ma jednak niższe ceny.

IP i czas połączenia logowane. [20075823]
[05.03.2013] 19:33
zuzalina
a ja kupuje wwww.alesoczewki.com , mają darmową dostawę, program lojalnościowy, co chwilę jakieś promocje z gratsiami, rabaty i dosyć niskie ceny. nie robią problemy z wysyłką za granicę.

IP i czas połączenia logowane. [20291314]
[28.05.2013] 10:30
anita88
ja na początku też się bałam, ale teraz kupuje na eurolinsen.com. Miła obsługa zawsze pomoże, wysyłka szybka, cena niska - prawie 3 razy niższa niż u optyka w moim mieście!

IP i czas połączenia logowane. [20515494]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat