o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne odchudzanie

1 2 3   » 43 Strony tematu:
[19.09.2009] 12:43
Marianna31
Mam 31 lat i dosyc sporo nadwagi, przy wzroscie 170 cm waze 80kg, czy znacie jakis dobry sposob na skuteczne odchudzanie bez katowania sie na silowniach czy biegania? Znacie jakies skuteczne tabletki na odchudzanie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.09.2009] 19:23
mistrzu2
ja ci proponuje mój sposób na skuteczne odchudzanie - 3 x w tygodniu bieg 4 km do tego raz w tygodniu siłownia i nie mogę schudnąć ani przytyć ani grama, moja waga stoi w miejscu od kilku lat, ruch i jeszcze raz powtarzam to najskuteczniejsze odchudzania

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15514481]
[19.09.2009] 20:37
Maxiu84
mistrzu2 (09.09.19 19:23):
ja ci proponuje mój sposób na skuteczne odchudzanie - 3 x w tygodniu bieg 4 km do tego raz w tygodniu siłownia i nie mogę schudnąć ani przytyć ani grama, moja waga stoi w miejscu od kilku lat, ruch i jeszcze raz powtarzam to najskuteczniejsze odchudzania

No widzisz i to jest poprawny tok rozumowania ale większość osób by tylko chciała zjeść tabletke i schudnąć. Więc od razu widać, że to osoby leniwe więc nie ma się co dziwić, że mają kłopoty z wagą. www.kulturystyka.edu.pl

IP i czas połączenia logowane. [15514894]
[21.09.2009] 15:02
patisonek
hmmm same tabletki bez zmiany trybu życia mogą nie pomóc ale wspomagać to już jak najbardziej. Ja używam suplementów diety wspomagających odchudzanie które w połączeniu z większą aktywnością fizyczną (nie katowaniem się na siłowni tylko ogólnie więcej ruchu) daje naprawdę rewelacyjne efekty. Osobiście wybrałam jako swojego sprzymierzeńca w walce z kilogramami markę CaliVita- może nie jest najtańsza ale zdecydowanie warto dołożyć aby mieć pewność że kupuje się produkt wysokiej jakości a nie przysłowiowego kota w worku. Preparaty na odchudzanie tej marki możesz znaleźć na suplementydiety.istore.pl - ja osobiście korzystam z usług tego sklepu i wiem że obsługa tam jest naprawdę rewelacyjna- zamówienia przychodzą błyskawicznie. nie wierz jednak w to że istnieje cudowny środek na pozbycie się kilogramów bez kiwnięcia palcem. Takich cudów nie ma. Tabletki mogą przyspieszyć proces chudnięcia ale nie zastąpią ruchu i zdrowego trybu życia.

IP i czas połączenia logowane. [15521568]
[03.10.2009] 22:51
yaa  moniremlein@tlen.pl
Ja się odchudziłam na bieżni z podciśnieniem Body Space. Jestem z Poznania, na ulicy Sikorskiego 15 otworzyli nowe solarium i mają tam bieżnię - od miesiąca chodzę na tą bieżnię (wiadomo, że nie codziennie- 2 razy w tygodniu) i już mam widoczne gołym okiem efekty Polecam
Moim zdaniem tabletki bardziej zaszkodzą niż pomogą

IP i czas połączenia logowane. [15582260]
[29.07.2014] 22:52
[25.11.2009] 11:38
Anita_K
No tak... jak większośc kobiet też miałam problem z odchudzaniem. Wylewałam 7 poty na siłowni, chodziłam na basem katowałam się dietami... a wszystko to po to, aby zrzucić kilka kilogramów. Niestety, moje wysiłki nie przyniosły upragnionych przeze mnie efektów, tzn chudłam, ale nie w takim tempie jak bym chciała, a na domiar złego cellulit dawał coraz bardziej o sobie znać. Postanowiłam wesprzeć swoją kuracje dodatkowymi preparatami. Zaczęłam stosować plastry modelujące sylwetkę Eco Chi Slim, które w połączeniu z dietą i ćwiczeniami w końcu dały zadowalający efekt.

IP i czas połączenia logowane. [15849071]
[29.11.2009] 21:30
annika122
Moja recepta na nadwagę: tabletki, dieta i trening. Pomaga. Tyle, że żeby utrzymac efekt nie wolno rezygnowac z cwiczeń... A jeżeli kogoś interesują naprawdę skuteczne preparaty, to polecam kontakt z hellhound.pl - na pewno pomogą dobra odpowiednie.

IP i czas połączenia logowane. [15871413]
[13.01.2010] 20:03
bart_simpson
Dobrze, że mówicie tutaj wprost, że bez ćwiczeń nie ma efektów. Bo nie ma, to fakt. Jakieś tabletki czy suplementy mogą być, jak najbardziej, ale zawsze wyłącznie jako dodatek do ćwiczeń, a nie jako podstawa! Dlatego ja uprawiam jogging, staram się jak najczęściej chodzić na siłownię i dopiero do tego, jakiś czas temu dorzuciłem sobie l-karnitynę w proszku (Direct). I dopiero takie zestawienie daje efekty naprawdę dobre efekty.

IP i czas połączenia logowane. [16095586]
[17.02.2010] 21:10
anastasia85
Witam! Ja też ostatnio zaczęłam się odchudzać. Używam takich tabletek: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-11553 -Therm-Line-forte-Olimp-013355.html Na razie schudłam dopiero kilogram, ale czekam na lepsze efekty w miarę upływu czasu. Możesz spróbować, bo tabletki nie są jakieś super drogie.

IP i czas połączenia logowane. [16279345]
[18.02.2010] 12:18
kosmata_kulka
Chciałam powiedzieć założycielce tematu, że siłownia to nie żadne katusze. Ćwiczenia są naprawdę przyjemne i poczujesz to jak tylko zaczniesz się chociaż trochę ruszać. Poza tym nikt ci nie każe chodzić na siłkę, możesz chodzić na fitness a to już jest w ogóle frajda. Same spalacze nic ci nie dadzą. Dostaniesz jojo i utyjesz jeszcze bardziej jak tylko odstawisz. Poza tym dostaniesz rozstępów i skóra będzie ci wisieć jak i hipopotama. Ze spalaczy polecam Ci ten: http://www.hellhound.pl/chitosan-60kap-p-541 .html Zresztą pogadaj z obsługa, bardzo fachowo doradzają. Ale pamiętaj, żeby to łączyć z ćwiczeniami i dietą.

IP i czas połączenia logowane. [16281657]
[02.03.2010] 23:58
anastasia85
Jeśli chcesz schudnąć oprócz tabletek musisz jeszcze poćwiczyć Proponuję kontakt z konsultantami sklepu Presto. Myślę, że pomogą Ci opracować indywidualny trening, który przyniesie efekty.

IP i czas połączenia logowane. [16336165]
[03.03.2010] 19:27
gwiazda85
Anja80 (09.09.19 12:46):
ja probowalam roznych tabletek, ale najlepsze efekty mialam po thermacuts, zrzucilam 10kg w ciagu poltora miesiaca, jak chcesz to poczytaj sobie o nich tutaj: http://tnij.org/thermacuts

ile kosztują te tabletki i czy są dostępne w aptece?

IP i czas połączenia logowane. [16338713]
[05.03.2010] 23:24
BIOCLA
Mogę polecić BIO-CLA z zieloną herbatką . Płacę za to w Aptece za Grosze w Warszawie tylko 44 zł. Tableteczki mają pomagac żeby nie było efektu jo-jo. Generalnie dla mnie są super Polecam

IP i czas połączenia logowane. [16350307]
[06.03.2010] 16:12
nellyo6o4
Według mnie ważniejsze od ciężkich ćwiczeń i środków wspomagających jest odpowiednia dieta. Kiedyś jadłam \\\"co popadnie\\\" i nawet przy intensywnych ćwiczeniach nie mogłam schudnąć. Od tego sezonu chcę po prostu zmienić dietę. Fajny artykuł, od czego zacząć znalazłam tutaj http://www.klubdobrejenergii.pl/dobra_energi a_dla_ciebie.html/587/Zdrowe_odchudzanie/
ale może macie jakieś sprawdzone sposoby/diety?

IP i czas połączenia logowane. [16352935]
[06.03.2010] 16:50
Sarrahh
kiedys niestety i ja doświadczyłam efektu jojo i mimo, że dbałam o linię potem wszystko zacxęło wracać do normy co było straszne ;/ kupiłam sobie któregoś razu Bio-Cla w Aptece Juventa w Manufakturze Łódzkiej i mi to pomogło, do tego w tej aptece dostałam ten preparat bardzo tanio bo generalnie niestety nie są to rzeczy najtańsze, ale trzeba wiedziećć gdzie szukać

IP i czas połączenia logowane. [16353131]
[11.03.2010] 20:17
anastasia85
Moim zdaniem, jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów najlepiej zainwestować w urządzenie, które naprawdę będzie pomocne w schudnięciu. Ja kupiłam orbitrek. To są nawet tanie urządzenia. Np. taki jak na stronce: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-14328 -Orbitrek-magnetyczny-Hop-Sport-HS-41.html
Od 450 zł kupisz już całkiem dobry egzemplarz. Ćwiczenia na takim urządzeniu pozwalają nie tylko schudnąć, ale także wymodelować pośladki i brzuch. Nawet nogi stają się chudsze. Naprawdę polecam. Sama sprawdziłam i działa.

IP i czas połączenia logowane. [16380274]
[29.03.2010] 18:14
Jadwiga70
Skuteczne odchudzanie składa się z paru elementów : Prawidłowe odżywianie się oraz spora dawka ruchu oraz Zioła oraz preparaty ziołowe np AyurSlim czy także dobre Gugulu dla tych co nie mają czasu i są zabiegani. Zioła te w naturalny sposób wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Zwracam uwagę na fakt że nie ma czegoś takiego jak dieta cud lub środek terapeutyczny o działaniu natychmiastowym a stosowanie suplementów diety też należy spożywać umiejętnie i zgodnie z zaleceniami. Dobre zioła i suplementy diety na odchudzanie na http://www.abczdrowia.com.pl/index.php/odchu dzanie-diety Ja osobiście polecam AyurSlim - 5 kg w miesiąc mniej u mnie

IP i czas połączenia logowane. [16465357]
[29.03.2010] 19:38
jarek322
Po pierwsze nie każda tabletka jest zdrowa, chociaż działa. Ja radzę jednak troszeczkę się pokatować, a jak nie to chociaż kupić taki sprzęt i regularnie go używać: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-13285 -Platforma-wibracyjna-Vibro-BH-Fitness-YV10.html
Jest on bardzo przyjemny w użyciu i przynosi spory efekt.

IP i czas połączenia logowane. [16465840]
[09.04.2010] 17:00
Kasia223
Jasne, że nie wszystkie tabletki wspomagające odchudzanie są zdrowe a wiele z nich jest pewnie nawet bardzo niezdrowych ale to nie znaczy, że wszystkie takie są. Oczywiście oprócz łykania tabletek trzeba dbać o to co się wkłada do garnka i trzeba też ćwiczyć. Ja biorę tabletki Chitinin Extra i nie ma w składzie nic co by mogło być niezdrowe. Uważam, więc, że skoro są prepartaty tego typu to spokojnie można je stosować bez obawy o własne zdrowie.

IP i czas połączenia logowane. [16512904]
[13.04.2010] 18:32
Metheo2010
Polecam tekst o psychologicznych aspektach jedzenia i sposobach redukcji napięcia psychicznego:www.drbach.pl/otylosc.php

IP i czas połączenia logowane. [16530324]
[15.04.2010] 17:07
king kongg
Ja wystartowałam od lanego poniedziałku. efekt to 0,7 kg mniej na dzień dzisiejszy.
Mam zamiar mieć10kg mniej.
Pomocy mi udziela chitinin extra. i taniec na który się zapisałam.
Jestem dobrej myśli i mam nadzieję że dotrwam do osiągnięcia celu.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16539412]
[07.06.2010] 20:23
tokyoooo
nie uzywaj tabletek na odchudzanie. mowie powaznie.
zreszta poczytaj sobie na blogach o odchudzaniu takich jak np. http://odchudzania.wordpress.com
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16769725]
[17.06.2010] 12:36
synergia3
Wiesz jeśli masz poważne problemy z nadwagą i chciałabyś schudnąć to myślę, że w tej sytuacji dobrze by było się skonsultować z jakimś specjalistą. Dzięki takim konsultacjom możesz mieć pewność, że dieta będzie skuteczna, a walka ze zbędnymi kilogramami nie będzie żadną męką. Poza tym, jeśli zgłosisz się do specjalisty możesz mieć pewność, że dieta dostosowana tylko do Ciebie. Wiem, że w klinice Vimed dietetycy dobierają dietę na podstawie fenotypu każdego człowieka.
Mimo tego, że odchudzanie jest procesem dość żmudnym nie musi oznaczać tego, że będzie dla ciebie męczące. I możesz łatwo osiągnąć swój cel.

IP i czas połączenia logowane. [16807525]
[17.06.2010] 14:59
castana  castana@tlen.pl
jeśli chcesz skutecznie schudnąć to przede wszystkim powinnaś zastosować jakąś dobrą dietę, bo to jest absolutna podstawa i ważne jest też to, żeby ćwiczyć. Ale myślę, że można się wspomagać jakimiś środkami, które pomogą ci zwalczyć zbędne kilogramy. Kiedyś kolega z pracy mi mówił, że jednym z lepszych środków, które pomagają się pozbyć zbędnych kilogramów jest taki środek http://www.hellhound.pl/cla-zielona-herbata- lkarnityna-p-3475.html tylko myślę, że takich tabletek nie można traktować jako jedynej metody walki z nadwagą,

IP i czas połączenia logowane. [16808053]
[21.06.2010] 17:46
srubka741
Witam serdecznie!
Jeśli chcesz się odchudzić bez katowania i wysiłku fizycznego. Proszę bardzo oto link, który pomoże tobie schudnąć.
http://www.powitaminy.pl/artykuly/dieta_mont ignaca.html
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [16825470]
[02.07.2010] 10:45
beztluszczyku
Jeżeli ktoś z odchudzających mieszka we Wrocławiu to mogę pomóc osobiście a jeżeli ktoś z poza wrocławia to zapraszam: skuteczne odchudzanie

IP i czas połączenia logowane. [16869407]
[04.07.2010] 10:03
kisiel_golk
Odchudzanie n_a zawoła_n_i_e!!! Średnio schudłem 2,5kg przez 9dni!!!!
POLECAM http://chomikuj.pl/?page=241540 Darmowe MP3 Gry Filmy XXX i wiele innych. Są tam miliony ciekawych plików
http://chomikuj.pl/?page=231874

IP i czas połączenia logowane. [16878200]
[08.07.2010] 12:58
Malutka306
Witam serdecznie.
W zeszłym roku wyszłam za mąż, a ponieważ miałam sporą nadwagę - postanowiłam do ślubu schudnąć. Niestety ograniczenie jedzenia nic nie dało, więc poszłam do DIETETYKA. Pani dokładanie wytłumaczyła mi dlaczego człowiek tyje i jak racjonalnie się odżywiać. Zaczęłam stosować diete (nie drastyczną, po prostu zdrową - pijcie duże ilości wody . P. dietetyk zaleciła mi ćwiczenia 2 razy w tygodniu po 30 min, ale ja jeżdziłam na rowerze stacjinarnym, codziennie po godzinie czasu, skakałam na skakance i robiłam brzuszki. Pani dietetyk przepisała mi jeszcze tabletki Meridia, ale najpierw wykonała szereg badań, aby stwierdzić, że wszystko jest w normie, zresztą po kilku tygodniach brania ich znów musiałam wykonać badania - okazało się, ze wszystko jest ok.
Finał tego był taki, że po 5 miesiącach zrzuciłam 12 kg... Uważam, że tylko: DIETA + CWICZENIA + TABLETKI (ale tylko przepisane przez lekarza) = SUKCES W ZGUBIENIU ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW Życzę powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [16895906]
[27.07.2010] 14:02
galena640
Polecam książkę Barbara Gawryluk - Odchudzanie fakty i mity
http://tnijurl.com/wszystko_o_odchudzaniu/ FILMY, MUZYKA, GRY, KARAOKE I EBOOKI! ZAPRASZAM!
http://chomikuj.pl/?page=238282

IP i czas połączenia logowane. [16973707]
[30.07.2010] 12:27
alpro soya
zastapic miesa i wedliny produktami sojowymi, polecam szczegolnie produkty alpro soya - deserki, napoje. zamiast miecha tlustego mozna tez chude rybki jesc i duuuuuuuuzo warzyw

IP i czas połączenia logowane. [16985905]
[24.08.2010] 13:53
wrocejutro
Ćwiczenia i odpowiednia dieta są najlepszym sposobem i chyba najzdrowszym na zrzucenie paru kilo. Trzeba się pomęczyć i popracować nad sobą, żeby były jakieś efekty. Ja zdecydowanie nie jestem zwolennikiem wszelkich diet cud, tylko racjonalnego podejścia. A jak już się ćwiczy, to można się dodatkowo wspomagać suplementami wspomagającymi odchudzanie na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Ja od niedawna piję sobie milkoshake przed ćwiczeniami.
Niestety same tabletki nie pomogą. A na siłowni wcale nie trzeba się katować

IP i czas połączenia logowane. [17086197]

1 2 3   » 43 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat