o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Linux
 » Odpowiedz na ten temat

LINUX JEST BEZNADZIEJNY - A LINUKSOWA PROPAGANDA KŁAMIE

1 2 3 4 Strony tematu:
[16.09.2009] 01:40
Vikken
WŁAŚNIE KOLEJNY RAZ BORYKAM SIĘ Z CIĄGŁYMI ZAWIESZKAMI SYSTEMU, OCZYWIŚCIE GDY PYTAM O POMOC LINUKSIARZE NABIERAJĄ WODY W USTA.
LINUX JEST WOLNY, NIESTABILNY, SĄ ZAWSZE Z NIM PROBLEMY, ZE WSZYSTKIM, A LINUKSOWCY MAJĄ NA TO WYTŁUMACZENIE: WSZYSCY SĄ WINNI TYLKO NIE LINUX.
PRAWDA JEST TAKA: LINUX TO SYSTEM KTÓRY GWARANTUJE KŁOPOTY.
PRACUJĘ NA LINUKSIE NON TOPER OD ROKU ALE PO PRZEBRNIĘCIU PRZEZ WIELE DYSTRYBUCJI MAM DOSYĆ, PRAKTYCZNIE KAŻDA Z NICH TO ZWYKŁE GÓWNO KTÓRE I TAK NIGDY NIE BĘDZIE RÓWNIE UŻYTECZNE CO NAJBARDZIEJ ZASYFIONY NAWET WINDOWS. WSZYSTKIE PLUSY KTÓRE PROPAGANDA LINUKSOWA WYMIENIA TO BZDURY.
BĘDĘ SIĘ MUSIAŁ NA NOWO PRZYZWYCZAIĆ DO WINDOWSA BO LINUKSA MAM DOŚĆ...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.09.2009] 16:50
informator kulturalny z kraju
Nikt tu głuchy nie jest, a pisanie dużymi literami jest zwyczajowo traktowane jako krzyk.
Cieszy fakt, że podzieliłeś się swoimi rozterkami na tym forum. Na pewno wnosi ono wielki wkład w rozwój Linuksa, a już Twoja wiedza będzie nieoceniona dla przyszłych pokoleń młodych adeptów pod znaku pingwina.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15499748]
[16.09.2009] 17:03
Mister Hit
A może ten krzykacz i nerwus ma po prostu jakiś stary przedpotopowy komputer o mało zabawnych parametrach? Na takim kompie nowsze linuxy rzeczywiście za dobrze nie będą chodzić!

IP i czas połączenia logowane. [15499805]
[16.09.2009] 17:08
Mister Hit
Vikken (09.09.16 17:06):
Ty durny wiejski pastuchu! Komputer mam nowy, o doskonałych parametrach! Jak nie masz pojęcia o zagadnieniu, to nie otwieraj gęby, bo czuć próchnicę! Wypad z mojego topiku zasrańcu! )))

Taaaak? A możesz podać parametry swojego nowego i doskonałego kompa, kulturalny człowieku?

IP i czas połączenia logowane. [15499834]
[16.09.2009] 18:30
@Vikken
"Nowy, o doskonałych parametrach" to byś dopiero chciał mieć.

Tymczasem zasilacz Ci się poci bez wyciskania siódmych potów a Ty razem z nim. Ja bym jeszcze poczekał aż całkiem się spoci i przyśnie, a przy okazji zabierze tych kilka cudów na kiju, które tam wpakowałeś. Wtedy będziesz mógł się rozejrzeć za czymś czego nie będziesz musiał się wstydzić a i nawet lamerzy, w Twoim mniemaniu, będą to w stanie określić mianem komputer.

IP i czas połączenia logowane. [15500105]
[18.11.2017] 22:48
[16.09.2009] 19:19
Vikken
informator kulturalny z kraju (09.09.16 18:30):
@Vikken
\"Nowy, o doskonałych parametrach\" to byś dopiero chciał mieć.

Tymczasem zasilacz Ci się poci bez wyciskania siódmych potów a Ty razem z nim. Ja bym jeszcze poczekał aż całkiem się spoci i przyśnie, a przy okazji zabierze tych kilka cudów na kiju, które tam wpakowałeś. Wtedy będziesz mógł się rozejrzeć za czymś czego nie będziesz musiał się wstydzić a i nawet lamerzy, w Twoim mniemaniu, będą to w stanie określić mianem komputer.

Ty głupi kaleko! Skąd ty możesz wiedzieć jaki ja mam komputer?! Pozujesz na złośliwca, a jesteś głupi jak goovno!

IP i czas połączenia logowane. [15500364]
[16.09.2009] 21:13
@Vikken
Nie trzeba być specjalnie bystrym, żeby odkryć Twoje kompleksy sprzętowe, które leczysz na forum obrażając wszystkich.
Monitor pewno wystawiłeś za okno, żeby
- raz, nazywało się to iż używasz łindołz
- dwa, cieszyć się płaskim ekranem.
Nie zapomnij wystawić kompa na balkon i podlewać na nim kwiatów. Kombinacja air/water-cooler może nieco przedłużyć żywot Twoich gwiezdnych wrót. Nie spodziewaj się jednak, że Ci linuks zakwitnie.

IP i czas połączenia logowane. [15500922]
[16.09.2009] 21:26
Vikken
informator kulturalny z kraju (09.09.16 21:13):
@Vikken
Nie trzeba być specjalnie bystrym, żeby odkryć Twoje kompleksy sprzętowe, które leczysz na forum obrażając wszystkich.
Monitor pewno wystawiłeś za okno, żeby
- raz, nazywało się to iż używasz łindołz
- dwa, cieszyć się płaskim ekranem.
Nie zapomnij wystawić kompa na balkon i podlewać na nim kwiatów. Kombinacja air/water-cooler może nieco przedłużyć żywot Twoich gwiezdnych wrót. Nie spodziewaj się jednak, że Ci linuks zakwitnie.

Silisz się pokrako na dowcip, a szajs ci z tego wychodzi! Jeżeli ci się wydaje, ze jesteś dowcipny, to już cię wyprowadzam z błędu. Otóż NIE jesteś dowcipny! Jesteś żałosny! I ciężko pokrzywdzony przez los! Żal mi cię łamago!

IP i czas połączenia logowane. [15500988]
[17.09.2009] 07:33
@Vikken
Dobrze mówisz, tylko Ci się zęby źle układają. Tam u was na wiosce potrafi ktoś szpetnie zaklnąć czy Ciebie naśladują?
Złe wnioski wyciągnąłeś z nauki mamy:
"Czy Tobie się zdaje, że urodziłeś się w stodole?!"

IP i czas połączenia logowane. [15502434]
[17.09.2009] 09:56
Vikken
informator kulturalny z kraju (09.09.17 07:33):
@Vikken
Dobrze mówisz, tylko Ci się zęby źle układają. Tam u was na wiosce potrafi ktoś szpetnie zaklnąć czy Ciebie naśladują?
Złe wnioski wyciągnąłeś z nauki mamy:
\"Czy Tobie się zdaje, że urodziłeś się w stodole?!\"

Skąd ty przepisujesz te teksty, dupku?

IP i czas połączenia logowane. [15502831]
[30.09.2009] 22:20
egzek
heh, typowy przykład ćwoka potrafiącego co najwyżej wcisnąć przycisk "on" w obudowie i wzorowy paradygmat typowego właściciela spam bota. No merci, linux nie jest dla takich kmiotów.

IP i czas połączenia logowane. [15566807]
[02.10.2009] 20:44
alkocholik z pod pingwina
ten gosc to idiota albo ma naprawde jakiegos złoma albo tez moze byc wyjątkowo tępy.
Ja uzywam "ubuntu 8.04 hardy heron Ultimate Edition 1.8" i ani razu mi się system nie zawiesił i niemam żadnych problemów z nim internet chodzi dwa razy płynnie niż w windowsie nie użeram sie z wirusami i temu podobnymi windowsowskimi gównami a wyglądem i funkcjonalnościa nie ustępuje nawet Viscie.

IP i czas połączenia logowane. [15576606]
[02.10.2009] 22:27
znawca tematu i juz
No koorva, zażartowałem tylko, a ty się zaraz pieklisz!

IP i czas połączenia logowane. [15577164]
[23.01.2011] 16:56
Der Kleimanz
Ich denke, dass Sie ihre Ansichten zu ndern Linux haben, aber Sie sollten auch die professionelle ffnung. Dank und beste Gre

IP i czas połączenia logowane. [17742987]
[23.01.2011] 16:57
Der Kleimanz
I think that you have to change their views on Linux, but you should also consider the professional support. Thanks and best regards

IP i czas połączenia logowane. [17742998]
[23.01.2011] 19:32
Windows jest beznadziejny
Ciekawe, że u innych userów jakoś działa dobrze. A propo - z Windowsem też są różne mniej lub bardziej poważne problemy a mimo to ludzie go używają. Poza tym nie lepiej zastanowić się jakie są możliwe przyczyny powolnej bądź niestabilnej pracy systemu zamiast pisać GŁUPOTY na forum ? Nikt nie udzieli praktycznie ŻADNEJ pomocy, jeżeli na forum ktoś pisze temat "Pomocy! Zawiesza mi się Linux! Dlaczego?"

IP i czas połączenia logowane. [17743813]
[23.01.2011] 20:06
Radon
Ten biedak co się tu tak produkuje zapomniawszy wyłączyć sobie CapsLocka to tutejszy odpowiednik wioskowego głupka.Taki mały prowokatorek z jeszcze mniejszym fiutkiem.Nie ma co jego "tfu-rczości" brać pod uwagę.

IP i czas połączenia logowane. [17743988]
[23.01.2011] 21:37
kraweznik_2000
no nie ma, bo taka wypowiedź nie ma praktycznie żadnej wartości

IP i czas połączenia logowane. [17744301]
[24.01.2011] 10:11
Radon
Windows jest beznadziejny (11.01.23 19:32):
Ciekawe, że u innych userów jakoś działa dobrze. A propo - z Windowsem też są różne mniej lub bardziej poważne problemy a mimo to ludzie go używają. Poza tym nie lepiej zastanowić się jakie są możliwe przyczyny powolnej bądź niestabilnej pracy systemu zamiast pisać GŁUPOTY na forum ? Nikt nie udzieli praktycznie ŻADNEJ pomocy, jeżeli na forum ktoś pisze temat "Pomocy! Zawiesza mi się Linux! Dlaczego?"
Jeżeli chodzi o *zawieszanie* to jest to zjawisko znane z Windowsa.Linuks się nie zawiesza bo jest po prostu inaczej skonstruowany jako system.Co najwyżej może się zawiesić środowisko graficzne i można z tego wyjść bez twardego restartu.Restartuje się tylko środowisko graficzne.Linuks w trybie tekstowym się nie zawiesza i dlatego bardzo dobrze się sprawdza jako oprogramowanie dla serwerów.Jeżeli ktoś wgra sobie jako OS jakąś wczesną wersję Alpha którejś z dystrybucji Linuksa to może ona się okazać niestabilna ale końcowe wersje są na pewno stabilniejsze od Windowsa.

IP i czas połączenia logowane. [17745546]
[24.01.2011] 14:46
Linux górą
Faktycznie zdarza się, że jakiś program działa niestabilnie, jednak zwykle nie jest to poważna awaria i łatwo można zamknąć wadliwie działający program. U mnie niekiedy jest problem z Firefoxem, jednak możliwe że jest po prostu zbyt mało RAMu.

IP i czas połączenia logowane. [17746668]
[24.01.2011] 20:59
true windowsiarz
cholera, to takie prawdziwe że aż żałuję że to ja tego nie napisałem

IP i czas połączenia logowane. [17748186]
[25.01.2011] 00:34
Windows 7 Ultimate x64
Juz linuxowe burki szczekaja

IP i czas połączenia logowane. [17749418]
[25.01.2011] 10:57
Radon
Linux górą (11.01.24 14:46):
Faktycznie zdarza się, że jakiś program działa niestabilnie, jednak zwykle nie jest to poważna awaria i łatwo można zamknąć wadliwie działający program. U mnie niekiedy jest problem z Firefoxem, jednak możliwe że jest po prostu zbyt mało RAMu.
Firefox to dość duża kobyła i jak się go używa przydaje się więcej RAM-u.Do tego Adobe Flash Player to też zasobożerne bydlę.

IP i czas połączenia logowane. [17750298]
[25.01.2011] 11:02
Radon
Windows 7 Ultimate x64 (11.01.25 00:34):
Czego tu szukasz?Jak ci nie pasi Linuks to po kiego wchodzisz na to forum?Bill ci płaci czy co?Wy***laj na forum o Windowsie,tam pisz sobie jakiego złapałeś ostatnio wirusa i z jaką częstotliwością musisz restartować swojego różowego laptopka.

IP i czas połączenia logowane. [17750314]
[25.01.2011] 14:18
czys ty glupi?
Radon (11.01.25 11:02):
Czego tu szukasz?Jak ci nie pasi Linuks to po kiego wchodzisz na to forum?Bill ci płaci czy co?Wy***laj na forum o Windowsie,tam pisz sobie jakiego złapałeś ostatnio wirusa i z jaką częstotliwością musisz restartować swojego różowego laptopka.

nie mam antywirusa i nie zlapalem jeszcze zadnego wira, ale linuksiarze nie maja innych arugemntow poza wirusami ktory jest tylko mitem

IP i czas połączenia logowane. [17751034]
[25.01.2011] 15:11
Linux górą

nie mam antywirusa i nie zlapalem jeszcze zadnego wira, ale linuksiarze nie maja innych arugemntow poza wirusami ktory jest tylko mitem
Problem w tym, że pozory mogą mylić, gdyż nawet zainfekowany system może przez pewnie czas nie wykazywać żadnych niepokojących oznak, gdyż niektóre wirusy są tak napisane, że uaktywniają się dopiero po czasie a zwykły użytkownik nie jest w stanie sprawdzić 'na oko' czy w systemie coś nie siedzi. Jeżeli ktoś nie chce używać anty-wirusa (w systemach Windows) to powinien chociaż instalować aktualizacje bezpieczeństwa, używać aktualnej wersji przeglądarki i ew. firewall.

IP i czas połączenia logowane. [17751367]
[25.01.2011] 16:20
Radon
Na Linuksa po prostu nie ma wirusów.Nie to żeby było niemożliwe jego zrobienie ale użytkownik musiałby go sam *wpuścić* do systemu podając hasło.Ja na Linuksie siedzę od 2007 r i z czystej ciekawości nigdy nie skonfigurowałem nawet firewalla.Faktem jest że często zmieniam systemy bo lubię sobie testować nowinki i bywało już że miałem po dwa systemy na każdym dysku.Ani razu nie złapałem wirusa.Od półtora roku używam na stałe Ubuntu a na drugim dysku zawsze mam jakiś system którego sobie testuję.Jak czytam bzdury jakie tu wypisują niektórzy *znawcy* to nie wiem czy się śmiać czy płakać.Dla mnie sprawa jest prosta-jak komuś nie pasuje Linuks to niech nie wchodzi na to forum i nie zawraca doopy.Niech się produkuje na forum o Windowsie,tam może się chwalić jakie to sobie zainstalował antywirusowe oprogramowanie na swoim różowiutkim laptopku.

IP i czas połączenia logowane. [17751741]
[25.01.2011] 16:25
Radon
czys ty glupi? (11.01.25 14:18):
Radon (11.01.25 11:02):

Używanie argumentów w stosunku do kogoś kto ich nie słucha mija się z celem.Podoba ci się Windows to sobie go używaj.Ja będę sobie używał Linuksa.Ale nie będę wchodził na fora o Windowsie i namawiał kogoś żeby używał Linuksa.Musiałbym być takim cieciem jak ty.

IP i czas połączenia logowane. [17751766]
[25.01.2011] 18:38
Windows 7 Ultimate x64
Natomiast ja wychodzę o północy i wyję jak pies budząc przy tym sąsiadów

IP i czas połączenia logowane. [17752498]
[25.01.2011] 18:38
Linux górą
Ciekawi mnie jeszcze ile powstanie beznadziejnych tematów typu 'Linux jest do dupy!' W Internecie może pisać każdy, więc nie ma się co dziwić. Żenujące, ale każdy ma prawo do własnego zdania, własnej opinii. Z drugiej strony faktycznie czasem zdarzają się jakieś tam kłopoty z tym systemem, jednak na oficjalnym forum użytkowników użytkownicy bardziej zaawansowani pomagają tym początkującym i dzięki temu sporo problemów można rozwiązać. Z resztą niekiedy wynikają one z niewiedzy samych użytkowników, którzy zaczynają dopiero używać ten system. Czasem wystarczy przejrzeć to forum a w razie potrzeby założyć stosowny temat zamiast pisać głupoty.

IP i czas połączenia logowane. [17752501]
[25.01.2011] 19:46
Radon
Linux górą (11.01.25 18:38):
Ciekawi mnie jeszcze ile powstanie beznadziejnych tematów typu 'Linux jest do dupy!' W Internecie może pisać każdy, więc nie ma się co dziwić. Żenujące, ale każdy ma prawo do własnego zdania, własnej opinii. Z drugiej strony faktycznie czasem zdarzają się jakieś tam kłopoty z tym systemem, jednak na oficjalnym forum użytkowników użytkownicy bardziej zaawansowani pomagają tym początkującym i dzięki temu sporo problemów można rozwiązać. Z resztą niekiedy wynikają one z niewiedzy samych użytkowników, którzy zaczynają dopiero używać ten system. Czasem wystarczy przejrzeć to forum a w razie potrzeby założyć stosowny temat zamiast pisać głupoty.

No cóż,nie można zabronić komuś być idiotą.

IP i czas połączenia logowane. [17752859]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat