o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Koszykówka
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie buty na sztuczną nawierzchnię?

[12.09.2009] 20:11
Prince Far-I
Witam, poszukuję butów do koszykówki na sztuczną trawę. Pytanie może wydać się nieco dziwne, ale pytam zupełnie serio. Chodzi o to, że boisko do kosza przy pobliskiej podstawówce pokryto niedawno sztuczną nawierzchnią. Buty, w których grałem do tej pory, potwornie się ślizgają. Jaka podeszwa będzie najlepsza? Czy ktoś miał podobny problem?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.09.2009] 15:26
cocombre  cocombre@tlen.pl
Pytanie wcale nie jest śmieszne. Sama gram tylko na hali, szczerze mówiąc na sztucznej trawie w życiu mi się nie zdarzyło. To dosyć nietypowe rozwiązanie boiska do koszykówki. Swoje buty kupiłam na centersport.pl i teraz tak patrzę, że tam przy każdych butach jest napisane do jakiej nawierzchni są najlepiej przystosowane. Buty godne polecenia wg mnie to wszelkie modele firmy Nike. Nigdy się na nich nie zawiodłam, zarówno takich to użytku sportowego jak i codziennego. poszedł

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15488154]
[16.10.2009] 15:20
dwade3
akurat jezeli chodzi o taka nawierzchnie to jestem w szoku... sztuczna trawa i boisko do basketu?! szok...chcesz dobre buty to 3 marki wchodza w rachube;] Reebok, Nike i Converse z serii D-Wade, kupilen ostatnio i jestem bardzo zadowolony (nie mowie Ci o Jordanach bo nie chcesz chyba od 500zl w gore na buty wydac?) grywam na boisko.pl

IP i czas połączenia logowane. [15643650]
[08.11.2009] 15:21
nieborak81
O takim rozwiązaniu nigdy nie słyszałem...Możesz napisać coś więcej o użytkowaniu takiego boiska? Bo jakoś nie mogę sobie tego do końca wyobrazić...Mam nadzieję, że to jakiś jednorazowy pomysł i nie będzie wprowadzany wszędzie. No chyba, że to prawdziwa rewolucja i gra się rewelacyjnie

IP i czas połączenia logowane. [15760778]
[25.11.2009] 14:03
stahoo7
Też pierwsze słyszę, żeby grać w kosza na sztucznej murawie... Odbija się tam piłka w ogóle?
A co do butów, to możesz sprawdzić ofertę w tanisport.pl na pewno mają buty na sztuczną nawierzchnię, więc powinieneś znaleźć coś dla siebie.

IP i czas połączenia logowane. [15849727]
[21.10.2017] 03:25
[27.11.2009] 21:31
Emilu123
U mnie w miescie jest kilka boisk do koszykowki ze sztuczna nawieszchnia.
Gra sie naprawde fajnia.
Tak jak na betonie tylko mniejsze szkody mozna wyrzadzic sobie

IP i czas połączenia logowane. [15862047]
[07.12.2009] 13:35
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
Podejrzewam że chodzi Ci o "tartan". Niestety na taką nawierzchnię nie ma wiele butów do wyboru. Generalnie polecam takie: http://www.tanisport.pl/newbalance/WB888BK/P roduct.aspx
Mają bardzo dobrze wyprofilowaną podeszwę, są przyczepne i nie zdzierają się szybko

IP i czas połączenia logowane. [15905946]
[08.12.2009] 12:23
PrinceSmart
Widzę, że nie ja jeden kupuję na TaniSport.pl
Faktycznie mają niezłe buty, w dość dobrych cenach. Na pewno bardziej w ogóle opłaca się kupić buty przez internet, niż w tradycyjnym sklepie.

Ja mam coś takiego http://www.tanisport.pl/adidas/Buty_Adidas_A di_Racer_4_K_G04370/Product.aspx do fitness i generalnie chwale sobie. Myślę, że do gry w kosza też by się sprawdziły.

IP i czas połączenia logowane. [15910561]
[10.12.2009] 14:22
kosmata_kulka
Ja też nigdy nie grałam na sztucznej trawie, tylko boiska i hala. Ale jestem przekonana, że w centersport.pl mają jakieś buty do takiej nietypowej powierzchni. Mają tam wielki wybór produktów wszystkich tych klasycznych marek, które najlepiej znają się na rzeczy: Nike, Pumy, Reeboka, Adidasa.

IP i czas połączenia logowane. [15921298]
[29.03.2010] 19:33
jarek322
Ja też nigdy nie gralem na takiej nawierzchni, ale czasami z chłopakami dla treningu próbowaliśmy grać na trawie tak, żeby było ciężej i do tego dobrze nadawały się takie buty: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-14700 -Buty-pilkarskie-dzieciece-AdiQuestra-TF-Adidas.html

IP i czas połączenia logowane. [16465806]
[02.04.2010] 10:47
castana  castana@tlen.pl
Może jeśli szukasz dobrych butów do koszykówki to zajrzysz na stronęwww.newbalance.pl tam znajdziesz buty, które powinny spełniać Twoje oczekiwania.
Co prawda ta marka kojarzy się głównie z bieganiem, ale można znaleźć też bardzo dobre buty do koszykówki.
Myślę, że buty tej firmy doskonale będą się nadawać do gry w kosza na sztucznej nawierzchni.

IP i czas połączenia logowane. [16480826]
[02.04.2010] 11:36
ziuta3
Bardzo lubię buty new balance, są wytrzymałe i wygodne. Ni i uniwersalne,można w nich biegać, skakać i grać w kosza( chociaż w tym wypadku bezpieczniej jest zdecydować się na opcję z butem do kostki). A ich cena jest o wiele niższa niż na przykład adidasów czy reeboków life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16480936]
[24.05.2010] 12:40
brakmitlenu
Pytanie w ogóle nie jest śmieszne bo u mnie zrobili takie samo boisko do koszykówki i siatkówki i właśnie bardzo średnio się na nim gra w zwykłych butach. Strasznie się ślizgają. Wydaje mi się, że najlepsze będą tak zwane śniegówki, czyli buty z drobnymi gumowymi wypustkami na podeszwie - w podobnych gra się w piłkę nożną na sztucznej murawie. Nie wiem jednak czy takie są robione do kosza :/ i czy w takich do nogi bedzie ci wygodnie grać. Możesz też poszukać butów bez płaskiej podeszwy, tylko żeby miały jakiś "bieżnik" Chodzi mi o coś takiego http://newbalance.pl/katalog-produktow/obuwi e/kolekcja-meska/buty-do-biegania-mt572bs.html - też powinny się dobrze spisywać. ...

IP i czas połączenia logowane. [16709847]
[25.05.2010] 13:33
ziuta3
Potwierdzam- bardzo dobry model wybrałeś. Mam w domu bardzo podobny. generalnie jestem zdania,ze warto inwestować w dobre buty. To naprawdę się opłaca. w końcu chodzi tu o nasze bezpieczeństwo, prawda? life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16715014]
[25.05.2010] 22:13
kroppka
bardzo dobre buty do biegania we wszystkich warunkach znajdziecie tutaj newbalance.pl wysoka jakość wykonania bardzo dobrze trzymają się nogi. NB zajmuję się głównie butami do biegania tak że wie co jest w nich najważniejsze żeby nasza noga była bezpieczna.

IP i czas połączenia logowane. [16717243]
[28.05.2010] 11:24
brakmitlenu
No te buty, które tam pokazałem wyżej są raczej do biegania. Przynajmniej takie jest ich pierwotne przeznaczenie, ale mają dobrą podeszwę do grania w na sztucznej nawierzchni. Pokazałem je raczej poglądowo, żeby wyjaśnić o co mi chodzi. Ale myślę, że do kosza też się świetnie spiszą. ...

IP i czas połączenia logowane. [16727076]
[04.08.2010] 13:36
marasbone
Popieram to co napisała kroppka, New Balance robi dobre buty do biegania, myślę, że nadadzą się do tak dziwnej nawierzchni. Np. takie http://www.newbalance.pl/katalog-produktow/o buwie/kolekcja-meska/bb580wn.html powinny ci zapewnić dobrą przyczepność

IP i czas połączenia logowane. [17004731]
[15.09.2010] 13:14
zuczek3103
Na sztuczną nawierzchnię konieczne są buty z dobrą amortyzacją, żeby nie uszkodzić sobie stawów. Takie buty ma New Balance i w spoko cenach jest dostępny nawww.tanisport.pl

IP i czas połączenia logowane. [17177064]
[07.03.2011] 17:23
margarita-4
Jasne, NB na pewno się sprawdzą, a i na newbalance.pl dostaniecie je chyba w najlepszej cenie i z gwarancją jakości. Generalnie - przedziwna sprawa z tą nawierzchnią no ale do każdych warunków trzeba się dostosować

IP i czas połączenia logowane. [18111747]
[10.03.2011] 12:42
sonia2011
Zaglądnij najlepiej na stronę jakiegoś dobrego sklepu sportowego. na przykład na tanisport..pl, buty są podzielone na kategorie i szczegółowo opisane. Można więc spokojnie wybrać idealnie dopasowane do nawierzchni tego typu buty.

IP i czas połączenia logowane. [18123145]
[08.04.2011] 08:25
marasbone
Dobre są także buty reeboka, mój kolega grający zawodowo w kosza, poleca reeboki i new balance jako dwie dobre firmy. Tanio reeboki można kupić na tanisport.pl

IP i czas połączenia logowane. [18239371]
[08.04.2011] 23:31
asrdfeasrfsf
www.youtube.com/watch?v=1kitrYJRh3I

IP i czas połączenia logowane. [18242401]
[27.08.2013] 12:53
Bansnaw2
Ja od czterech miesięcy biegam w tych butach: http://air-max.pl/index.php?route=product/pr oduct&amp ;path=59&product_id=283 Według mnie są rewelacyjne. Cena, fakt - najmniejsza nie była, ale warto. Pomimo codziennej eksploatacji nadal wyglądają jak nowe. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [20700434]
[27.08.2013] 13:59
daro392
Zawsze jak ktoś będzie chciał to może jeszcze popytać się ludzi na dymynews.pl. Z tego co wiem to znajduję się tam dosyć sporo osób, które interesują się różnymi sportami i będzie mogło coś powiedzieć na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [20700638]
[16.09.2013] 21:55
Xylla
Przyjrzyj się tym w Intersporcie, teraz są w bardzo dobrej cenie: http://esklep.intersport.pl/pl/product/83360 /buty-nike-overplay-vii-511372

IP i czas połączenia logowane. [20744521]
[03.07.2015] 18:20
Miko 85
Ja mam takie buty już drugi rok http://www.kajasport.pl/product-pol-23141-NI KE-BUTY-AIR-VISI-PRO-MESKIE-OBUWIE-SPORTOWE-.html i jestem bardzo zadowolony. Są wygodne i dobrze usztywniają kostkę.

IP i czas połączenia logowane. [21851625]
[14.10.2015] 20:46
Ulka Kólka
Hmmmm może tu się coś zda?: http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegania-da mskie-c-116.html jest spory wybór markowych butów w różnych cenach oraz modelach. Przy zakupie powinnyśmy zwrócić uwagę na amortyzacje i stabilizacje stopy oraz dostosowanie produktu do terenu, po którym biegamy.

IP i czas połączenia logowane. [22015337]
[14.11.2015] 16:20
Krasinko
Jak szukasz butów na sztuczną to możesz zobaczyć co tutaj oferują -> http://futbolsport.pl/sztuczna-trawa/542/pro dukty/
ja brałem ostatnio od nich korki na trawę, musiałem wymienić na większy rozmiar bo nie pasowały i odbyło się bez problemów na szczęście.

IP i czas połączenia logowane. [22063836]
[18.11.2015] 13:12
piotr opole
New Balance ma bardzo dobre i wytrzymałe buty, na sztucznych nawierzchniach nie jest tak twardo, NB ma jednak buty z dobrą amortyzacją więc będziesz mógł w nich spokojnie biegać również na asfalcie czy betonie i się tak szybko nie zużyją. Podeszwa oraz amortyzacją ma w bieganiu największe znaczenie o czym na pewno przekonał się każdy biegacz.

IP i czas połączenia logowane. [22069396]
[05.02.2016] 15:38
Karolinself
Ja brałem ostatnio buty na sztuczną stąd: http://allsports.pl/sztuczna-trawa/718/produ kty
Trafiłem Buty Adidasa w promocji za niecałe 170zł.

IP i czas połączenia logowane. [22183057]
[23.10.2016] 19:13
kisiel3232
myślę, że takie buty powinny być przede wszystkim wygodne, a buty na zamówienie są takie z pewnością:
http://opolskaliga.pl/?p=11

IP i czas połączenia logowane. [22490185]

» Odpowiedz na ten temat