o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Romans ze szwagierką ?!

1 2 3 4 5   » 7 Strony tematu:
[03.03.2010] 23:25
szwagier77
no ja puknołem swoją szwagierke jak miała osiemnastke a wszystko było z jej inicjatywy nie powiem zebym sie wzbraniał było wspaniale i mam nadzieje ze sie powturzy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16340098]
[09.03.2010] 04:16
robin77
Sex z szwagierką młodszą od żonki o 10 lat to czysta przyjemność. Ale najbardziej ekscytujące było powolne zbliżanie się do siebie: pierwsze przytulenia, ukratkowe dotknięcia. wymiana ukratkowych spojrzeń. To powole oswajanie sie to była czysta ekstaza lepsza od samego sexu.
Moment kiedy pierwszy raz mocno ścisnąłłem jej pośladki a ona się nie odsunęłła i stała zawstydzona z zamkniętymi oczami a ja pieściłem jej nóżki. Póżniej przyszedł etap potajemnego całowania i coraz śmielszych pieszczot. Nie mogliśmy już się pochamować i pewnego dnia zamiast w pracy wylądowałem z szwagierką w hotelu, kochaliśmy się przez cały dzień. Po tym spotkaniu opadły z nas emocje i jesteśmy teraz najlepszymi przyjaciółmi. Jedynie żonka czasami jakby coś przeczuwała bo gdy jej siostra jest w pobliżu to czuję jak konkurują między sobą a wtedy szwagierka żartując siada mi na kolanach mówiąc: nie bądż taka samolubna i użycz mi troszeczkę twojego meża.

IP i czas połączenia logowane. [16366687]
[09.03.2010] 04:21
robin77
dodam że szwagiereczka ma juz swojego chłopaka który nawiasem mówiąc bardo podoba się mojej żonce. Aż z dreszczykiem myślę o nadchodzących urodzinach żonki, chyba czas zrobić małą rodzinną imprezkę.
Zresztą nawet w razie wpadki (po alkocholu może być różnie)i tak wszystko zostanie w rodzince.

IP i czas połączenia logowane. [16366689]
[09.03.2010] 17:17
Fabrizio
Moja szwagierka jest ode mnie kilka lat starsza. Czuję że mnie lubi, ale obawiam się że ona myśli racjonalnie i boi się jeszcze bardziej ode mnie zrobić pierwszy krok. Ostatnio kiedy jedliśmy obiad w restauracji (ja z żoną ona z mężem) siedziałęm obok niej. Jak zawsze próbowałem dotykać swoim udem i kolanem jej nogi. Początkowo niby się nie wzbraniałą, ale po jakimś czasie odsunęła się. Wydaje mi się że ona też chce bliskości ze mną, ale wewnętrzna walka sprawia że ucieka od tego bojąc się konsekwencji i zerwania więzi ze swoją siostrą. Ja również uważam że próby i podchody to ekscytująca gra. Podniecenie czasami sięga zanitu, a w gruncie rzeczy nie dochodzi do aktu erotyczno-seksualnego. Czasami chcę posunąć się krok dalej i złapać musnąć ja za kolanko pod stołem, gdzieś na korytarzu złapać za pupcię. Cholera ale przegrywam ze strachem - boję się że w tym momencie strzeli mi w twarz i będzie wielka afera.

IP i czas połączenia logowane. [16369267]
[13.03.2010] 16:37
napalonyon13334
Moim zdaniem wina leży po obu stronach . Niestety taka sytuacja jest trochę chora , radzę Ci wyprowadź się z domu.www.dyskrecja.pl www.sexfotka.pl

IP i czas połączenia logowane. [16388628]
[18.09.2014] 05:39
[20.03.2010] 01:30
Niezaluje
Cześć wam ja równierz mam starszą od sibie szwagierke, ale to nie ma znaczenia sęk w tym że jest samotna jakiś czas temu odszedł od niej facet , i nie oszukujmy się ale kobieta też potrzebuje... Pół roku temu pojechaliśmy na pogrzeb do rodziny mojej żony i zabraliśmy też szwagierkę na miejscu okazałosię że zostajemy na stype no a jak stypa to i nocleg, ludzi dużo miejsca mało, żona spała z nią a ja na podłodze w jednym pokoju w nocy obudziło mnie podniecenie , i co widzę jak moja szwagierka bawi się moim przyrodzeniem no wspone jeszcze że trochę popiliśmy więc była śmielsza... Po powrocie dyskretnie do niej zagadnołem a od zagadywania skończyło się tym że często u niej teraz " kran cieknie " lub inne awarie...

IP i czas połączenia logowane. [16421501]
[20.03.2010] 22:26
niezaluje
nie zaluje rowniez ze starsza szwagierka nasikala mi w twarz m/

IP i czas połączenia logowane. [16425461]
[28.03.2010] 23:15
cobra35
szukam sp[osobu jak spowodowac chec kochania sie z zona i szwagierka jednoczesnie , szwagierka adoruje mnie i glaszcze caluje i delikatnie obmacuje a zsona na to przyzwala czy mam wykonac pierwszy krok?

IP i czas połączenia logowane. [16462639]
[29.03.2010] 16:45
sensor-007
seks oralny jest bardzo przyjemnywww.dyskrecja.pl/sklep.php/k113-Zele.html

IP i czas połączenia logowane. [16464979]
[31.03.2010] 10:12
tak tak durny cepie
szwagier77 (10.03.03 23:25):
no ja puknołem swoją szwagierke jak miała osiemnastke a wszystko było z jej inicjatywy nie powiem zebym sie wzbraniał było wspaniale i mam nadzieje ze sie powturzy

''mam nadzieje ze sie powturzy'' oby cie sie powtÓrzyło a i nie bierz leków przed snem bo potem wypisujesz bzdury na forach internetowych

IP i czas połączenia logowane. [16472433]
[21.04.2010] 09:52
zuzi*
Ja mam 24 lata,a moj szwagier(brat mężą) jest ode mnie młodszy.ostatnio coraz czesciej patrze na niego z perspektywy mężczyzny,a nie chlopczyka... jak jest blisko to podniecam się, bo jest dość przystojny. wiem,ze chlopcy w jego wieku napalaja sie na mnie,a on za pewne nie jest wyjatkiem.jak jestem w jego pobliżu to staram sie jak najczesciej dotknąć go czy cos w tym stylu. raz bylismy sami w domu,on przyszedl do mnie i zaczelismy gadac,robic sobie jaja(ogolnie jest b.zabawny).i nagle wzial mi cos, co potrzebowalam w danej chwili(nie pamietam co to bylo),wiec chcialam mu to wziąć,no i troche sie na lozku powyglupialismy...bylo b.sympatycznie. poczulam nawet,ze co nieco u niego w ciele się zmienilo ogolnie to wydaje mi sie,ze ja go tez pociagam,i czesto probuje sie o mnie ocierac czy cos. alejezeli chodzi o nas, to dogadujemy sie tak @@@oscie,ze nie wiem,jak byloby gdyby cos miedzy nami sie wydarzylo...

IP i czas połączenia logowane. [16564391]
[28.04.2010] 15:09
zakochany_Darek
Opowiem wam moją historię. Mam żonę i tuż po ślubie kupiliśmy mieszkanie. Wzięliśmy pod swój dach moją szwagierkę (siostrę żony). Moja żona mnie bardzo zaniedbywa. Wyjeżdża za granicę w delegacje z pracy a te trwają średnio od pół do nawet półtora roku. Przyjeżdża na jakieś 2 miesiące i wszystko ma być "dobrze". Ale nie otym. W moim małżeństwie nie ma miłej atmosfery. Podczas delegacji mojej żony (były ich już 3) ja zostawałem sam na sam ze swoją szwagierką. Ze szwagierką przez ten czas świetnie się dogadywałem i dalej się dogaduję (lepiej niż z żoną). Wygłupiamy się razem, ogladamy filmy wieczorami itd. Ale od pewnego czasu zaczęłem uświadamiać sobie że moje uczucia przeniosłem z żony na szwagierkę. Poprostu przez ten cały czas byłem blisko szwagierki i się w niej zakochałem. Ostatnio zrobiłem nawet gustowną kolację, wypożyczyłem dwa filmy romantyczne (bo takie lubi) i chciałem jej wyznać że teraz to ona (szwagierka) jest dla mnie najważniejsza a nie jej siostra (moja żona). Ale strach przed konsekwencjami mi to nie umożliwił. Z każdym dniem kocham moją szwagierkę coraz bardziej. W pracy odliczam godziny do powrotu do domu. Mi nie chodzi wcale o sex. Jestem zakochany w szwagierce!! Myślę nawet nad odejściem od swojej żony i związaniem się ze szwagierką. Możecie mi poradzić jak mam w tej sytuacji postąpić??

IP i czas połączenia logowane. [16595497]
[04.05.2010] 16:47
Hobbitt
Co tu dużo gadać, jesteś w głębokiej dupie!

IP i czas połączenia logowane. [16621639]
[01.06.2010] 16:29
lokalny_czlowiek
Moja szwagierka jest bardzo ładna i często patrzę na jej tyłek jak chodzi po domu, oczywiście tak by żona nie widziała. Wieczorem jak widzę ją w piżamce to lubię patrzeć na jej suteczki i odznaczające się majteczki. Czasem zostajemy sam na sam, ale nigdy na nic się nie zanosi. Kiedy jej nie było to pewnego dnia wszedłem do jej pokoju, wyjąłem z szuflady jej majteczki i wchłaniałem jej zapach. Marzę by kiedyś się z nią pokochać, ale znam ją i obawiam się że to nigdy nie będzie możliwe zostają mi marzenia i wyobrażenia jak wygląda bez ubrania.

IP i czas połączenia logowane. [16744118]
[01.06.2010] 17:48
hahhahahhhahahhaa
Jak sie nie ma nic do stracenia, to mozna romansowac. Jak ktos ma doslownie w dupie swoj zwiazek, to dlaczego nie?
http://www.tinyurl.pl?Z4EsU8Mo

IP i czas połączenia logowane. [16744403]
[01.06.2010] 17:54
hahhahahhhahahhaa
lokalny_czlowiek (10.06.01 16:29):
Kiedy jej nie było to pewnego dnia wszedłem do jej pokoju, wyjąłem z szuflady jej majteczki i wchłaniałem jej zapach.

Bez jaj. Trzyma w szufladzie z bielizną brudne majtki?

IP i czas połączenia logowane. [16744418]
[01.06.2010] 23:08
Hobbitt
I stare kanapki.

IP i czas połączenia logowane. [16745646]
[19.09.2010] 21:12
carocorum
moja szwagierka ma świetne cycuszki. Lubie jak się przede mna nachyla i je eksponuje. I ja wiem że ona wie że ja na nie się gapię!! I to mnie tak kręci

IP i czas połączenia logowane. [17194378]
[21.09.2010] 20:05
Zły doradca
Zdarzył mi się romans z siostrą żony. Nie tyle się zdarzył co został przeze mnie sprowokowany.Siostrzyczka się często do wszystkiego wtrącała.Po imprezce cichutko się zakradłem ona spała i bez wstępnych za@@@@@@@em.Prawdopodobnie się obudziła ale leżała do końca cichutko.Jest to dobry sposób na uciszenie szwagierki potem powtórzyliśmy to jeszcze parę razy ale już bardziej świadomie.Mam spokój do dzisiaj bo się boi,że się siostra o wszystkim dowie.Panowie polecam.

IP i czas połączenia logowane. [17202252]
[19.10.2010] 20:44
AL_Bomber
Osobiście mam szwagierkę, 48 letnią wdowę o urodzie i figurze w moim typie, no i ten biust. Jednak wolę jej siostrę a moją kobietę. Szwagierka ma czasami loty ku mojej osobie, dotyka mnie, mówi takie komplementy, że mi staje, ale za chwilę wali ją na punkcie religii. Pewno z poczucia winy, xe pożąda mnie. Nie odważę się na żaden romans, bo mam kumla, który bzykał swą szwagierkę, ale tragicznie to się skończyło. Kusi, ale dzięki.

IP i czas połączenia logowane. [17313198]
[12.11.2010] 00:31
zyzio102
Jestem już stary chłop ale muszę wam opisać moje 2 przygody.Niestety te przygody miały miejsce kupę lat temu i dziś poza wspomnieniami nic nie zostało.
Przygoda pierwsza, siostra mojej żony jest starsza ode mnie o 6 lat. Z mężem nie układało się jej/ pił/ i mieszkała u nas 3 miesiące bo sprzedawała mieszkanie. Kiedyś wróciła na bańce i położyła się spać z moim małym dzieckiem, ja też nieco wstawiony położyłem się razem z nimi bo posprzeczałem się z żoną. Leżałem na boku mając przed sobą jej dużą pupę. Pogłaskałem ją i zachęcony brakiem reakcji wsunąłem palce do jej cipki.Zaczęła ruszać pupą, moje palce bardzo jej odpowiadały. Trwało to tylko chwilę. Na więcej się nie odważyłem choć na 200% miała ochotę. Bałem się, z-że wejdzie żona i będzie afera. Nigdy na ten temat nie rozmawialiśmy.
Druga opowieść jest bardziej pikantna. Druga siostra mojej żony , młodsza ode mnie o 2 lata to niezwykle piękna kobieta. Kochałem się z nią kilka razy a pierwszy raz w towarzystwie jej męża którego trójkąty niezwykle kręciły. Żeby było ciekawej kochałem się z nim i moją żoną i było wspaniale. Moja żona nie wie o przygodach z siostrami, gdyby się dowiedziała chyba ucięła by mi jajca. Te przygody się już dawno skończyły a szkoda. Może ktoś nie uwierzy ale to najprawdziwsza prawda.

IP i czas połączenia logowane. [17410126]
[16.11.2010] 00:25
aderton
zyzio102 (10.11.12 00:31):
Jestem już stary chłop ale muszę wam opisać moje 2 przygody.Niestety te przygody miały miejsce kupę lat temu i dziś poza wspomnieniami nic nie zostało.
Przygoda pierwsza, siostra mojej żony jest starsza ode mnie o 6 lat. Z mężem nie układało się jej/ pił/ i mieszkała u nas 3 miesiące bo sprzedawała mieszkanie. Kiedyś wróciła na bańce i położyła się spać z moim małym dzieckiem, ja też nieco wstawiony położyłem się razem z nimi bo posprzeczałem się z żoną. Leżałem na boku mając przed sobą jej dużą pupę. Pogłaskałem ją i zachęcony brakiem reakcji wsunąłem palce do jej cipki.Zaczęła ruszać pupą, moje palce bardzo jej odpowiadały. Trwało to tylko chwilę. Na więcej się nie odważyłem choć na 200% miała ochotę. Bałem się, z-że wejdzie żona i będzie afera. Nigdy na ten temat nie rozmawialiśmy.
Druga opowieść jest bardziej pikantna. Druga siostra mojej żony , młodsza ode mnie o 2 lata to niezwykle piękna kobieta. Kochałem się z nią kilka razy a pierwszy raz w towarzystwie jej męża którego trójkąty niezwykle kręciły. Żeby było ciekawej kochałem się z nim i moją żoną i było wspaniale. Moja żona nie wie o przygodach z siostrami, gdyby się dowiedziała chyba ucięła by mi jajca. Te przygody się już dawno skończyły a szkoda. Może ktoś nie uwierzy ale to najprawdziwsza prawda.

a tweraz jak zwaliłeś sobie konia idź spać zyziu

IP i czas połączenia logowane. [17429039]
[22.11.2010] 12:13
yfgyu
a robiliscie to z nie swoja szwagierka?

IP i czas połączenia logowane. [17457688]
[22.11.2010] 12:19
yfgyu
Zły doradca (10.09.21 20:05):
Zdarzył mi się romans z siostrą żony. Nie tyle się zdarzył co został przeze mnie sprowokowany.Siostrzyczka się często do wszystkiego wtrącała.Po imprezce cichutko się zakradłem ona spała i bez wstępnych za@@@@@@@em.Prawdopodobnie się obudziła ale leżała do końca cichutko.Jest to dobry sposób na uciszenie szwagierki potem powtórzyliśmy to jeszcze parę razy ale już bardziej świadomie.Mam spokój do dzisiaj bo się boi,że się siostra o wszystkim dowie.Panowie polecam.

ale jestes@@@ idz do dupy @@@iesz swoje zycie zony i za dziecko sie wziales idz sie powies

IP i czas połączenia logowane. [17457729]
[22.11.2010] 12:24
yfgyu
yfgyu (10.11.22 12:19):
Zły doradca (10.09.21 20:05):

ale jestes@@@ idz do dupy @@@iesz swoje zycie zony i za dziecko sie wziales idz sie powies

IP i czas połączenia logowane. [17457753]
[22.11.2010] 12:28
yfgyu
robin77 (10.03.09 04:16):
Sex z szwagierką młodszą od żonki o 10 lat to czysta przyjemność. Ale najbardziej ekscytujące było powolne zbliżanie się do siebie: pierwsze przytulenia, ukratkowe dotknięcia. wymiana ukratkowych spojrzeń. To powole oswajanie sie to była czysta ekstaza lepsza od samego sexu.
Moment kiedy pierwszy raz mocno ścisnąłłem jej pośladki a ona się nie odsunęłła i stała zawstydzona z zamkniętymi oczami a ja pieściłem jej nóżki. Póżniej przyszedł etap potajemnego całowania i coraz śmielszych pieszczot. Nie mogliśmy już się pochamować i pewnego dnia zamiast w pracy wylądowałem z szwagierką w hotelu, kochaliśmy się przez cały dzień. Po tym spotkaniu opadły z nas emocje i jesteśmy teraz najlepszymi przyjaciółmi. Jedynie żonka czasami jakby coś przeczuwała bo gdy jej siostra jest w pobliżu to czuję jak konkurują między sobą a wtedy szwagierka żartując siada mi na kolanach mówiąc: nie bądż taka samolubna i użycz mi troszeczkę twojego meża.
odstawiacie chamstwo wobec zony

IP i czas połączenia logowane. [17457779]
[22.11.2010] 12:30
yfgyu
i lepiej wam dopisuje zdrówko co?

IP i czas połączenia logowane. [17457791]
[22.11.2010] 12:31
yfgyu
Niezaluje (10.03.20 01:30):
Cześć wam ja równierz mam starszą od sibie szwagierke, ale to nie ma znaczenia sęk w tym że jest samotna jakiś czas temu odszedł od niej facet , i nie oszukujmy się ale kobieta też potrzebuje... Pół roku temu pojechaliśmy na pogrzeb do rodziny mojej żony i zabraliśmy też szwagierkę na miejscu okazałosię że zostajemy na stype no a jak stypa to i nocleg, ludzi dużo miejsca mało, żona spała z nią a ja na podłodze w jednym pokoju w nocy obudziło mnie podniecenie , i co widzę jak moja szwagierka bawi się moim przyrodzeniem no wspone jeszcze że trochę popiliśmy więc była śmielsza... Po powrocie dyskretnie do niej zagadnołem a od zagadywania skończyło się tym że często u niej teraz " kran cieknie " lub inne awarie...

o ja p-le

IP i czas połączenia logowane. [17457804]
[22.11.2010] 12:37
yfgyu
zyzio102 (10.11.12 00:31):

a jak relacje z tesciem co??????? dawno sie skonczyly pewnie tez cie @@@al równo

IP i czas połączenia logowane. [17457842]
[22.11.2010] 12:49
yfgyu
hahhahahhhahahhaa (10.06.01 17:54):
<cytat>lokalny_czlowiek (10.06.01 16:29):
Kiedy jej nie było to pewnego dnia wszedłem do jej pokoju, wyjąłem z szuflady jej majteczki i wchłaniałem jej zapach.</cytat>
Bez jaj. Trzyma w szufladzie z bielizną brudne majtki?

to tez jest niepokojace ze wachasz czyjes majtki swoje se wachnij a nie lazisz po czyims pokoju

IP i czas połączenia logowane. [17457913]

1 2 3 4 5   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat