o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Poszukiwanie skarbów.

[10.09.2009] 09:37
maryla178
Ostatnio przeglądam sobie internet i natrafiłem na ciekawy artykuł
"...Pierwsze wzmianki historyczne o tej miejscowości sięgają XIII wieku, a konkretnie 1243 roku. Nazwa miejscowości ma niezwykle ciekawą historię. Pewien bogaty szlachcic imieniem Nicolas gościł na swoim dworze Wielkiego Mistrza Krzyżackiego. Na cześć swojego gościa urządził wielką ucztę, na której zamiast krzeseł użył beczek pełnych złota i na nich posadził swoich gości. Legenda mówi, że kilka tych beczek pełnych złota zostało wrzuconych w nurt Wisły na poczet odkupienia grzechów popełnionych przez Nicolasa...."Żródło: http://www.stegna.za.pl/mikoszewo.html

W związku z powyższą legendą na dnie wisły powinny się znajdować beczki pełne złota. W okolicach miejscowośći Mikoszewo Wisła wpada do morza i jest dość szeroka co powoduje, że odnalezienie beczek jest bardzo trudne ale przecież jest możliwe. Na pewno łatwiej odnaleźć te beczki niż burszytnową komnatę. Z pewnością jest to gradka dla poszukiwaczy skarbów. KraK - moje miasto

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.09.2009] 13:08
izaak
Znając życie to wieśniacy wyłowili wszystko już następnego dnia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15473614]
[11.09.2009] 08:54
maryla178
No nigdy nic nie wiadomo Może akurat fortuna czeka na odkrywcę na dnie Wisły w Mikoszewie KraK - moje miasto

IP i czas połączenia logowane. [15478212]
[02.08.2012] 15:28
Adrianna_z_warszawy  adazwawy@tlen.pl
Wydaje mi się że najlepiej to zapytaj rybaków albo pracowników promu z Mikoszewie http://www.prom-swibno.cba.pl/ jako że to jest gdzieś tam na Mierzei Wiślanej to okoliczni mieszkańcy powinni coś wiedzieć. Dowiedz się co i jak mówię Ci może zgarniesz trochę złota Chrabia powiedział że kawa mu smakuje

IP i czas połączenia logowane. [19741449]

» Odpowiedz na ten temat