o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Trądzik różowaty

1 2 3 4 Strony tematu:
[10.08.2016] 22:44
klarysa.m
W moim przypadku udało się pokonać trądzik poprzez zastosowanie iqface. Obecnie po 3 miesiącach stosowania, po trądziku nie ma już praktycznie ani śladu

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22408594]
[11.08.2016] 11:38
przyszła kosmetyczka;p
Tylko Pferdlukers jest skutecznym środkiem, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22408908]
[11.08.2016] 15:48
renatka_sperming
Mnie najlepiej pomaga spermofil!

IP i czas połączenia logowane. [22409166]
[14.08.2016] 16:58
MonikaKowals
Niestety też mam trądzik różowaty i rozszerzone naczynka. Bardzo pomogły mi zabiegi z kwasem azelainowym, które miałam robione w Poznaniu w gabinecie Beauty Premium. Twarz wygląda teraz znacznie lepiej, jest gładsza, mniej się czerwieni a grudki wyskakują sporadycznie. Oprócz tego używam specjalne kosmetyki polecone przez moją kosmetolog. Myslę, że zabiegi i połączeniu z odpowiednimi kosmetykami to recepta na pozbycie się trądzika róźowatego.

IP i czas połączenia logowane. [22412094]
[12.09.2016] 19:48
dwiekropki
Ja trądzik różowaty wyleczyłam dwa lata temu, ale teraz niestety przyszła mi inna zmora Coraz więcej mam na twarzy "pajęczynek"... Normalnie jakieś fatum chyba...
Nikt z mojej najbliższej rodziny nie miał pękających naczynek, ale czytałam na http://www.esteti-med.pl/blog/pekajace-naczy nka-jak-sie-ich-pozbyc/ , że one mogą być też powodem zaburzeń hormonalnych (czyli pewnie moja niedoczynność tarczycy mi to "funduje")...
Usuwała któraś z Was laserem to? Ciekawa jestem czy w tym samym miejscu pajączek już się nie pojawia, czy jest to trochę taka walka z wiatrakami... Jak pojawi się ich u mnie więcej, trzeba będzie coś z nimi zrobić

IP i czas połączenia logowane. [22441921]
[23.10.2017] 02:33
[05.10.2016] 20:35
mrowka142
Trądzik różowaty chcecie leczyć na własną rękę? A diagnoza też Wasza autorska, czy jednak lekarza? Podziwiam odwagę, ja jednak poszłabym do dermatologa, ale jak uważacie. Taki nieleczony albo źle leczony trądzik różowaty może Wam zrobić sporo blizn, które potem będziecie chciały prawdopodobnie usunąć. Niby da się, ale czy nie lepiej szybko wyleczyć trądzik i mieć później już gładką twarz?
Jeśli jednak któraś z Was będzie odważna i postanowi sama się leczyć z tak poważnej choroby, doradzę Wam, jak pozbyć się blizn. Pomagają oczywiście zabiegi - peelingi kwasami owocowymi, mezoterapie i terapie laserem. Oczywiście takie zabiegi swoje kosztują. Jedynym z tych zabiegów, które są skuteczne a możecie zrobić samemu (oszczędzając pieniądze) jest mezoterapia. Urządzenie do mezoterapii można kupić w sklepie internetowym http://importmania.pl/ Koszt kombajnu kosmetycznego (tak nazywają się urządzenia do mezoterapii) jest taki sam jak jedna wizyta u kosmetyczki (skuteczność jest identyczna, to takie samo urządzenie jak w gabinetach). Takie urządzenia mają tez inne funkcje, na przykład można nimi robić leczenie fotonowe i jonoforezę.

IP i czas połączenia logowane. [22466651]
[18.10.2016] 14:21
ariadnna
Ja też jestem bardzo zadowolona z tego jaki efekt uzyskałam po zastosowaniu iqface. Spodziewałam się poprawy, nie mniej to, że była aż tak silna mnie zaskoczyło

IP i czas połączenia logowane. [22483102]
[29.11.2016] 14:17
MilkaUsa
Ostatnio zmieniłam dermatologa i widzę poprawę. Ogólnie z trądzikiem borykam się od kilku lat, teraz jestem pełna dobrych myśli. Pojechałam 40km do warszawskiej przychodni aż hehe do http://www.high-med.pl/ no i póki co jest lepiej

IP i czas połączenia logowane. [22537320]
[29.11.2016] 15:50
umiesz czytać czy tylko pisać
renatka_sperming (16.08.2016.11 15:48):

darmowy reklamodawco?

IP i czas połączenia logowane. [22537446]
[26.12.2016] 23:32
isaaaa
Hej wszyscy
Jestem studentką Kosmetologii i piszę w tym roku pracę licencjacką pt. "Ocena jakości życia osób z przewlekłym rumieniem skóry twarzy".
Chciałabym Was prosić o wypełnienie ankiety na ten temat, jeśli znajdziecie chwilkę czasu (byłaby to dla mnie wielka wielka pomoc!)
W razie takiej chęci, proszę napisać do mnie maila na adres: isaaaa@o2.pl a ja wyslę taką ankietę, ponieważ tu nie da się jej niestety wstawić.
Bardzo proszę o pomoc!!

IP i czas połączenia logowane. [22574450]
[27.12.2016] 11:47
i słusznie
isaaaa (16.12.2016.26 23:32):
tu nie da się jej niestety wstawić.

że nie da się jej wstawić. Jest tak celowo, aby nie zaśmiecać forum ankietami.

IP i czas połączenia logowane. [22574824]
[06.07.2017] 10:55
ktoto12
Serum na trądzik różowaty - http://nplink.net/NuEW1zui

IP i czas połączenia logowane. [22764797]
[06.07.2017] 12:35
przyszła kosmetyczka;p
Tylko Pferdlukers jest skuteczny na trądzik, reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [22764892]
[15.09.2017] 13:07
Pirelle
Cierpię na trądzik różowaty od wielu lat i wypróbowałam wiele kosmetyków. Na pewno polecam wczytywać się w składy produktów poniewaz bywają rózne. I nie zawsze jeśli coś reklamują to to coś jest skuteczne. Odrzućcie kosmetyki, które maja w składzie:
parafine
wazelinę
oleje mineralne
Kupujcie kosmetyki naturalne. Jak naraszize jestem bardzo zadowolona z kremu i pasty na noc Acnerose.

IP i czas połączenia logowane. [22804707]
[15.09.2017] 13:18
renatka_sperming

IP i czas połączenia logowane. [22804716]
[10.10.2017] 15:10
Filip22
Na trądzik dobre są maście i kremy. Stosowane w odpowiednich ilościach i o odpowiedniej porze powinny pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [22817109]
[12.10.2017] 12:46
ana765433
Pirelle (17.09.2017.15 13:07):
Cierpię na trądzik różowaty od wielu lat i wypróbowałam wiele kosmetyków. Na pewno polecam wczytywać się w składy produktów poniewaz bywają rózne. I nie zawsze jeśli coś reklamują to to coś jest skuteczne. Odrzućcie kosmetyki, które maja w składzie:
parafine
wazelinę
oleje mineralne
Kupujcie kosmetyki naturalne. Jak naraszize jestem bardzo zadowolona z kremu i pasty na noc Acnerose.

Myślisz,że warto jest kupować sobie caly zestaw? W sensie chodzi mi tutaj o sens kupowania sobie zestawu z płynem do skóry bo trochę się obawiam,że plyn mógły mnie wysuszać.

IP i czas połączenia logowane. [22818269]
[12.10.2017] 12:50
umiesz czytać czy tylko pisać
przyszła kosmetyczka;p (17.07.2017.06 12:35):
Tylko Pferdlukers jest skuteczny na trądzik, reklamodawcy!

darmowy reklamodawco od badziewia?

IP i czas połączenia logowane. [22818272]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat