o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Trądzik różowaty

1 2 3 4 Strony tematu:
[08.09.2009] 20:25
aga_88
Witam wszystkich. Mam takie oto pytanko. Byłam u dermatologa i powiedział mi że mam pierwsze \"przebłyski\" trądziku różowatego i w ogóle zapisał mnóstwo kremów, żeli i różnych innych, wszystko ogółem kosztuje całkiem sporo. Czy ktoś z Was może też cierpi na ta dolegliwość i czy istniej szansa jakaś by chociaż zmniejszyć objawy tego typu trądzika. Do tej pory poprzedni dermatolog twierdzi że to tylko \"zwykły\" trądzik.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.09.2009] 23:58
jkjkjkjkjkj
kup krem Brevoxyl, ok 20 zł ma działanie złuszczające.. ja stosuję już ponad miesiąc i prawie wszystko zeszło.. ponadto pij herbatki ziołowe- Bratek, ma naprawdę działanie oczyszczające i pomaga w leczeniu trądziku. a co do dermatologa, to oni zazwyczaj gówno wiedzą, że tak powiem. Każdy mówi co innego, wypisują nie wiadomo ile specyfików, w dodatku drogich ;/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15466947]
[09.09.2009] 13:24
calineczka mala
ja bym poradzila najpierw skonsultowac to z drugim dermatologiem, bo ja dostalam metronidazol (rozex) na tradzik rozowaty a okazalo sie ze to wcale tradzik rozowaty i ten krem mi w ogole nie pomogl tylko zaostrzyl moj stan. w sumie nie wiem, ktory lekarz mial racje, bo ostatecznie stanelo na aknenorminie, ktory mi zlikwidowal tradzik a on jest skuteczny i na inne rodzaje tradziku ale na rozowaty tez, wiec moze mialam jakas mieszanke? na pewno powinnas unikac goracych i ostrych potraw i alkoholu!

IP i czas połączenia logowane. [15468544]
[09.09.2009] 19:56
aga_88
Zapisałam się już do 2. dermatologa, zobaczę co powie i podejmę decyzję który jest bardziej przekonywujący. Dzięki za rady

IP i czas połączenia logowane. [15470298]
[12.09.2009] 12:52
evelyn21
Hej, dziewczyny a ja jestem ciekawa czy czujecie jakiś dyskomfort z tego że macie trądzik? Bo ja się dowiedziałam stosunkowo nie dawno i na razie jakoś ciężko mi to zaakceptować .

IP i czas połączenia logowane. [15483457]
[23.10.2017] 02:32
[13.09.2009] 00:33
sdsfwerf
dermatolog w warszawie - dr wasylyszyn. Poszukaj go! nie pożalujesz

IP i czas połączenia logowane. [15486698]
[29.12.2011] 19:33
Działacz
Na ten rodzaj trądziku zaopatrz się w Rozex, zresztą spytaj lekarza... Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19185602]
[22.03.2012] 21:09
jajecznik
Proponuję rozex, świetny środek na ten rodzaj trądziku, dostałem go jak miałem problem z trądzikiem jakiś rok temu. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19416131]
[19.04.2012] 17:53
luckyy_83
jeżeli dermatolog stwierdził że to pierwsze przebłyski to tym lepiej że zalecił ci kremy i żele, bo skoro to przebłyski jeszcze możesz nad tym zapanować, a znam wiele osób które zbagatelizowały objawy tego trądziku i skończyło się niestety sinym nosem (albo fioletem jak kto woli http://kosmetykidlamezczyzn.net.pl/2012/02/2 4/chlopie-zrob-cos-z-tym-fioletem/ ). Ja też to mam i na razie przede wszystkim zwracam uwagę na dietę i zabezpieczenie twarzy, używam też kosmetyków do cery naczynkowej (albo z trądzikiem) i jako facet wcale się tego nie wstydzę

IP i czas połączenia logowane. [19485468]
[30.04.2012] 15:12
kowalska daria
Ja stosowałam rozex, jeżeli zawiedzie reszta to myślę, że to ci na pewno pomoże. Ja rozmawiałam z trzema dermatologami i dopiero ostatni dobrał leczenie tak, że w końcu moja twarz wygląda normalnie.

IP i czas połączenia logowane. [19511282]
[30.06.2012] 19:20
ulwa
Spróbuj się podleczyć rozexem, polecam sam stosowałem i nie zawiodłem się.

IP i czas połączenia logowane. [19661365]
[23.07.2012] 21:59
kurchanna
Spróbuj Rozexem, leczenie trwa około trzech miesięcy. Ja się po tym pozbyłam pryszczy i nie było to uciążliwe po prostu smarujesz się na noc i rano zmywasz.

IP i czas połączenia logowane. [19719984]
[25.07.2012] 12:30
kamil__23
RANDKIUCZELNI PL znajdź miłość na własnej uczelni! teraz to proste

IP i czas połączenia logowane. [19723265]
[31.07.2012] 22:22
nast
Jeżeli lekarz stwierdził różowaty to nie ma co się sprzeczać, mogę ci jedynie polecić rozex.

IP i czas połączenia logowane. [19738489]
[06.09.2012] 18:58
poczuj_rytm
Mi kolega polecał to:
http://www.technologiezdrowia.pl/produkt/poz badz-sie-tradziku
Nie wiem czy działa, ale mi mówił, że udało mu się pozbyć trądziku w trzy tygodnie. Co zresztą rzeczywiście było po nim widać.

IP i czas połączenia logowane. [19826975]
[11.09.2012] 09:10
miszczyni_98
nie ma niestety znanego środka leczącego tą przypadłość, prawda jest taka, że u każdej osoby przebiega to trochę inaczej, możesz zerknać na http://tradzikrozowatyleczenie.pl/ może przeczytasz tutaj coś Co Ci pomoże

IP i czas połączenia logowane. [19837143]
[02.10.2012] 23:19
ANIA 29
Witam wszystkich! Też miałam problem z Rosaceą...aż do dziś smile Na trądzik różowaty polecam krem o nazwie DiproBase. Sama nie bardzo wierzyłam, po przeczytaniu ulotki, że może tak skutecznie pomóc. Emulsja przeznaczona jest do cery alergicznej, suchej, eczemy itd,itp. Już po kilku użyciach widać było niesamowitą zmianę. Krostki przestały się pojawiać, a zaczerwienienia zaczęły blaknąć. Minęło już 2miesiące odkąd co ranek i wieczór nakładam DiproBase i cieszę się, można powiedzieć nieskazitelną cerą. Mam nadzieję, że i Wam pomoże...dajcie znać wink

IP i czas połączenia logowane. [19894363]
[03.10.2012] 12:15
iśka25
ja przede wszystkim polecam przyjrzenie się diecie - zauważyłam że u mnie trądzik pojawia się i nasila po słodyczach, piwie (tylko piwie - inne alko toleruję), makaronach i po chlebie. Od jakiegoś czasu w ogóle tych szkodliwych rzeczy nie jem, zajadam się za to pastą budwigową - omega 3 - do tego oczywiście uważam żeby niepotrzebnie nie narażać twarzy na podrażnienia i stosuję dobry krem (http://revitolrosacea.pl ) od półtora roku (odpukać) nie mam problemów z trądzikiem, no chyba że golnę piwo, wtedy tydzień męki, potem znowu znika

IP i czas połączenia logowane. [19895202]
[15.10.2012] 08:04
karioka
Ja cię odsyłam do artykułu: http://DomoweSposobyNaTradzik.pl/leczenie-tr adziku-rozowatego.html. tutaj w pigułce masz wszystko o trądziku różowatym w przystepny sposób. Może znajdziesz dla siebie najlepszą metodę.

IP i czas połączenia logowane. [19924311]
[21.11.2012] 14:05
alaseenka
Trądzik różowaty (rosacea, tłumaczone jako płatki róż) to dolegliwość charakterystyczna dla ludzi dojrzałych. Najczęściej z jej powodu zgłaszają się do gabinetu dermatologicznego kobiety między trzydziestym a pięćdziesiątym rokiem życia, choć występuje ona również u mężczyzn, u których ma ona zdecydowanie częściej ostry przebieg. Więcej informacji na ten temat możecie przeczytać tu http://nonacnenatradzik.pl/tradzik-rozowaty- wszystko-co-nalezy-o-nim-wiedziec.html

IP i czas połączenia logowane. [20016161]
[29.11.2012] 17:16
lajka445
Ja używałam rozexu. Miałam problem po ciąży ale rozex poradził sobie z tadzikiem i po 3 miesiącach miałam już spokój. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [20034604]
[30.04.2013] 21:41
petromobil
Rozex jest dobrym lekiem też używałem i wiem, że jest skuteczny, polecam jeśli ktoś ma problem z tą odmianą trądziku.

IP i czas połączenia logowane. [20452013]
[28.05.2013] 20:37
chenkek
Poproś lekarza żeby ci przepisał rozex, lecznie trwa 3-4miesiące ale jest skuteczne.

IP i czas połączenia logowane. [20516672]
[25.06.2013] 21:13
teteka88
Ja się wyleczyłam właśnie rozexem, polecam wszystkim z tą diagnozą, leczenie nie trwa aż tak długo bo trzeba pamiętać, że trądzik to choroba przewlekła.

IP i czas połączenia logowane. [20573833]
[30.07.2013] 21:49
siati
Hej
Wraz z kilkoma osobami staramy się reaktywować stare forum czerwieninie.prv.pl, kto pamięta ten wie, że to było takie stare i bardzo pozytywne forum dotyczące trądziku różowatego. Niestety przepadło.
Parę dni temu wystartowało nowe forum, które powoli rozkręcamy. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zwalczaniem zaczerwienień na twarzy i nie tylko.
Na razie jest nas mało, ale z czasem mam nadzieję, że uda nam się je porządnie rozkręcić. Prosiłbym o zapis na forum i napisanie kilku postów, więcej informacji o ty jak można nam pomóc znajdziecie poniższym linku:
http://czerwoneforum.pl/forum/index.php?topi c=3.0
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20646951]
[14.08.2013] 23:30
KingaY8021
Używaliście leku o nazwie Fucidin? Bo wyszukiwałam komentarzy dotyczących tego produktu i postanowiłam Was zapytać. Może możecie cokolwiek opowiedzieć mi o tym leku? Opłaca się go używać, słyszeliście o zamiennikach? Tutaj jest trochę danych o Fucidin: http://www.listalekow.pl/fucidin/ - uważacie, że warto się tym zasugerować? Nie w smak mi się przejechać i roztrwonić bezsensownie pieniądze, dlatego pytam Was o radę. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

IP i czas połączenia logowane. [20674802]
[26.08.2013] 11:55
marlenaz
ja bym nie stosowałam produktów do złuszczania twarzy... stawiałabym bardziej na produkty głęboko nawilżające. coś z takich produktów natradzikrozowaty.pl ja właśnie stosowałam taki krem i bardzo szybko mi pomógł i ogólnie skóra mojej twarzy wygląda dużo lepiej

IP i czas połączenia logowane. [20698459]
[27.08.2013] 23:17
leopoldyna88
Ja stawiam na rozex bo tego używałam i to podziałało na mój trądzik, jeśli masz jakieś wątpliwości to lepiej spytaj się u dermapologa.

IP i czas połączenia logowane. [20702381]
[30.10.2013] 09:57
grażyna232
u mnie stan skóry się poprawia, odkąd zdecydowałam się na zabiegi laserem ipl w http://laserclinic.pl/
a trądzik różowaty zdiagnozowano u mnie już 5 lat temu..

IP i czas połączenia logowane. [20834145]
[26.01.2014] 20:23
malera77
Rozex jest ok. Właśnie kończę leczenie tym lakiem i wyglądam już całkiem dobrze, jeszcze tylko 2tygodnie i będzie już chyba po trądziku... wreszcie!

IP i czas połączenia logowane. [21008007]
[31.01.2014] 21:28
kapustka67
To szybko ci poszło.

IP i czas połączenia logowane. [21017806]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat