o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dla webmasterów
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie kupić tanie domeny i hosting?

1 «   16 17 18 Strony tematu:
[06.03.2017] 18:37
torik32
Również mamy Firehost, również niewielkim kosztem. Solidnie działający serwer, taki który nie sprawia żadnych problemów. Nasze doświadczenia zdecydowanie pozytywne, ale oczywiście największym plusem jest niezawodność. Myślę, że to po prostu kwestia dopasowania pakietu pod oczekiwania i to w zasadzie wszystko. Odpalcie darmowy test i wszystko będzie podane na tacy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22668659]
[08.03.2017] 16:23
pomper
Hekko - najlepiej ten pakiet za ponad stówkę. Dostaniecie w cenie domenę PL i certyfikat SSL. Na ich blogu macie kod rabatowy - zapłacicie wtedy za hosting pół ceny. Czyli w praktyce ten cały pakiecik w pierwszym roku wyjdzie jakieś 6 dyszek.

IP i czas połączenia logowane. [22670877]
[09.03.2017] 17:49
pelek8
A ja od lat na Firehost jest w porządku. Od lat tam działam, nic złego się nie dzieje, usługa działa szybko i jakościowo.
Trzeba jednak z głową do tego podejść. Porządny hosting nie musi być drogi, znacznie mają tutaj przede wszystkim podstawy.

IP i czas połączenia logowane. [22672056]
[17.03.2017] 16:39
pawelraczek
Zdecydowanie najlepszy kierunek to Hekko. U nich jestem od wielu lat i nie ma żadnych problemów. Stawianie na drogie serwery raczej mija się z celem. Jeśli chcecie solidnej usługi, to naprawdę odpalacie test i na tej podstawie sobie wszystko dobieracie - jedyne dobre rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [22681410]
[17.03.2017] 22:21
mesik
Konto w Firehost sobie postaw. Koszt niewielki, a całość powinna działać pierwsza klasa. Ogólnie ich serwery nie sprawiają żadnych problemów, działają stabilnie, solidnie i niezawodnie. U mnie to robi swoje - a nie dajcie sobie wcisnąć serwerów ze stawką z kosmosu. To mija się z celem.

IP i czas połączenia logowane. [22681928]
[24.09.2017] 16:05
[31.03.2017] 16:25
ponen
Pakiet domena i hosting po rabatach kosztuje 40 zł w hekko za pierwszy rok. Mowa już o stabilnej firmie. U tych znanych z TV wielokrotnie więcej, a samo przedłużenie domeny 120 zł. Czy ma to sens, to już oceńcie sami.

IP i czas połączenia logowane. [22697058]
[04.04.2017] 16:09
handers
To akurat prawda, rejestrowałem wczoraj - właśnie z tym kodem z bloga Hekko wyszła taka kwota. Ze swoich doświadczeń odradzam drogie firmy. Siedzicie na ładnej marce, ale kompletnie na nic konkretnego to się nie przekłada.

IP i czas połączenia logowane. [22701076]
[05.04.2017] 21:24
Marta Niedźwiecka
Jeśli szukacie dobrych domen pod biznes to sprawdźcie sobie te namiary-www.cal.pl
To chyba najlepsza oferta jaką znalazłam i z tego co pamiętam to oferują też własne serwery

IP i czas połączenia logowane. [22702469]
[24.04.2017] 19:11
setka5
Firehost - pierwsza klasa, niewielki koszt, działa solidnie. W moim przypadku nie ma żadnych problemów.
Kwestia dopasowania parametrów.

IP i czas połączenia logowane. [22719420]
[02.05.2017] 14:57
marta marcik
Również Hekko - kwestia dopasowania odpowiednich pakietów i tyle. A musicie jedynie postawić na podstawowe parametry, dopilnować podstaw. Hostingi kosztują śmieszne grosze, ale już tanie usługi naprawdę są pod to wystarczające.

IP i czas połączenia logowane. [22725992]
[23.05.2017] 12:18
irenaa91
Moim zdaniem za hosting nie ma sensu płacić więcej, niż kilkadziesiąt zł, mają taki m.in. w cal.pl - dla większości stron taki hosting będzie w sam raz. Co do domeny, to do większości hostingów dorzucana jest gratis.

IP i czas połączenia logowane. [22738254]

1 «   16 17 18 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat