o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

wzmacniacz zasięgu

[29.08.2009] 11:08
phoebe82_82
Znalazłam w sieci takie urządzenie - http://sklep.delta.poznan.pl/repeater-gsm-80 -do-telefonow-gsm_c12_p3663.html - mające na celu poprawę zasięgu gsm. Czy ktoś już używał tego wynalazku? Sprawdza się w praktyce? Jest to dla mnie bardzo ważne, bo mój telefon uwielbia gubić zasięg, a ja muszę być z nim nierozłączna nawet w domu...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.08.2009] 13:49
casiomen
Pewnie masz Samsunga?Ten wzmacniacz to ,,o kant d..y rozbić'',robią ludziom wodę z mózgu i pieniądze na naiwnych.Nic tak nie poprawi zasięgu jak dobry telefon-a jak to sprawdzić?popytaj po znajomych w jakich są sieciach i jaki mają zasięg.Załóżmy-teoretycznie-że najlepszy jest z Orange a Ty jesteś w ,,w rodzinie o. Rydzyka''.Idziesz do Orange i składasz ,,papiery rozwodowe'' z siecią Ojca-oni resztę zrobią za Ciebie a i numer bedziesz miała ten co dotychczas.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15413118]
[03.09.2009] 23:04
phoebe82_82
nie, z ojcem rydzykiem nie mam nic wspólnego a pytałam o to urządzenie, gdyż rzuciło mi się w oczy w ofercie delty przy okazji innego zakupu. poważnie myślałam o ewentualnym kupnie takiego wzmacniacza, ale skoro mówisz, że nie ma sensu, to jeszcze to przemyślę... a może ktoś inny się wypowie w tej kwestii? jestem zdesperowana i nawet w ciemno kupiłabym to cudeńko, byleby ujrzeć choć jedną kreskę zasięgu więcej...

IP i czas połączenia logowane. [15439412]
[03.09.2009] 23:16
casiomen
Kiedyś dostałem ,,toto'' jako dodatek do zakupu na allegro.Przyklejasz to cudo...pod baterią!!!!gdy antena tak na dobrą sprawę w większości telefonów jest w górnej części telefonu.I jak tu ,,wzmacniać'' zasięg-to się kupy{dosłownie!} nie trzyma.Równie dobrze można to sobie na czole przykleić!...ku rozwadze-pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [15439528]
[08.03.2011] 22:22
LAndy
Witam.
Ja kupiłem i jestem zadowolony. Mój szwagier, też mieszka na wsi i kupił trochę nowszy model i tez widać zdecydowana poprawę zasięgu.
Gdyby nie działało, zwróciłbym bez wahania. Problem jednak jest w cenie. Trochę drogie cacko.
Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [18117200]
[20.07.2017] 20:41
[11.03.2011] 20:25
Parias
casiomen (09.08.30 13:49):
Pewnie masz Samsunga?Ten wzmacniacz to ,,o kant d..y rozbić'',robią ludziom wodę z mózgu i pieniądze na naiwnych.Nic tak nie poprawi zasięgu jak dobry telefon-a jak to sprawdzić?popytaj po znajomych w jakich są sieciach i jaki mają zasięg.Załóżmy-teoretycznie-że najlepszy jest z Orange a Ty jesteś w ,,w rodzinie o. Rydzyka''.Idziesz do Orange i składasz ,,papiery rozwodowe'' z siecią Ojca-oni resztę zrobią za Ciebie a i numer bedziesz miała ten co dotychczas.

sorry ale aż musiałem odpowiedzieć na te twoje wypociny. Wypadało by żebyś nie wypowiadał się na temat którego nie masz pojęcia. Otóż urządzenie które przedstawił autor jest wzmacniaczem sygnału tzw. repeater-em który pobiera sygnał gsm następnie go wzmacnia i wysyła dalej. W tych urządzeniach istotną sprawą są częstotliwości na jakie działą czasem jest to np tylko 900 MHz a niektóre modele wzmacniają nawet 4 częstotliwości. Wszystkie informacje znajdziesz w google oraz wikipedji. Sklep GSM http://www.electrogsm.pl
Akcesoria GSM Akcesoria PSP
Części do Nintendo ds i PSP

IP i czas połączenia logowane. [18128514]
[11.03.2011] 23:03
casiomen
parias,ale masz refleks...ale ja nie o tym.Poprzednio czyli w zeszłym roku link do wzmacniacza był całkiem inny!!! i chodziło w nim o takie chińskie,małe badziewie co się przyklejało pod baterią w telefonie.To gwoli wyjaśnienia.

IP i czas połączenia logowane. [18129330]
[27.03.2011] 16:14
elektromaniak
też miałem ten sam problem z telefonem ciągle, gubiłem zasięg i urywało rozmowy i też zainwestowałem w wzmacniacz sygnału, polecam http://allegro.pl/wzmacniacz-sygnalu-repeate r-gsm-booster-2-anteny-i1528870707.html ja mam taki dobra cena elektromaniak

IP i czas połączenia logowane. [18190693]
[16.04.2011] 15:07
Parias
casiomen (11.03.11 23:03):
parias,ale masz refleks...ale ja nie o tym.Poprzednio czyli w zeszłym roku link do wzmacniacza był całkiem inny!!! i chodziło w nim o takie chińskie,małe badziewie co się przyklejało pod baterią w telefonie.To gwoli wyjaśnienia.

w takim bądź razie przepraszam aczkolwiek sugerowałem się aktualnym linkiem, jeżeli byłą mowa o tych naklejkach co to niby poprawiają zasięg to się zgadzam w 100% wyjdzie taniej jak sobie ktoś przylepi naklejkę z gumy donald zwiększy zasięg w takim samym stopniu a ile taniej baa nawet jeszcze guma zostanie. Sklep GSM http://www.electrogsm.pl
Akcesoria GSM Akcesoria PSP
Części do Nintendo ds i PSP

IP i czas połączenia logowane. [18273937]
[27.04.2011] 21:23
Pentagruel
Zawsze najprostsze i zazwyczaj najtańsze rozwiązanie to starter z sieci z której w danym pomieszczeniu będziesz mieć zasięg. Najpierw zastanów się czy zamiast anten i wzmacniaczy to rozwiązanie nie byłoby lepsze.
Jednak jeśli to rozwiązanie zawiedzie, albo nie jest możliwe (np. umowa podpisana na rok / dwa / trzy) polecam mocno ten wzmacniacz który można kupi od tego allegrowicza: http://allegro.pl/show_user.php?search=norpe n007
Jak to działa? Montujesz antenę zewnętrzną gdzieś gdzie masz mocny sygnał, urządzenie montujesz tam gdzie nie masz sygnału, albo tam gdzie ci wygodniej (wzmacnia dobrze więc nie musi być pół metra od komórki, wtedy nie miało by to sensu).
Jak sam widzisz rozwiązanie nie jest tanie, ale jest skuteczne, sam go używam - niefortunnie podpisałem umowę z Erą na 3 lata - pech chciał że w moim domu zasięg Ery mam tylko w łazience (i na zewnątrz), ale przecież nie będę trzymał telefonu w łazience...
Z tego co pamiętam dzwoniłem do sprzedawcy pytać się jakie sygnały to wzmacnia: powiedział ze tylko GSM, czyli np. 3G już nie (trochę szkoda, ale przynajmniej mogę w końcu dzwonić), czyli kontakt dobry, z wysyłką też nie miałem żadnych problemów. Czyli podsumowując: jeśli nie masz u siebie zasięgu spróbuj najpierw czy inni operatorzy coś zdziałają (np. zaproś do siebie do domu kumpla który jest w innej sieci, startery też już nie są drogie) - jeśli nie pomoże kup wzmacniacz (tylko znajdź wcześniej miejsce gdzie mógłby coś złapać żeby to wzmocnić). PS Odradzam zakup tych naklejek - próbowałem - szmelc w zasadzie nic nie daje.

IP i czas połączenia logowane. [18316852]
[12.05.2011] 15:28
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Może i to urządzenie działa ale osobiście nie dałby za nie prawie 500 zł. W takim wypadku wolałbym za każdym razem wychodzić na zewnątrz albo na balkon. Jeśli masz słaby zasięg u siebie w domu najłatwiej będzie zmienić operatora na takiego, który ma tam zasięg dobry, ewentualnie spróbować z innym aparatem.

IP i czas połączenia logowane. [18373355]
[22.04.2013] 12:53
martin07
Ja nie miałem zasięgu z playa w piwnicy. Dopiero na pół piętrze chwytało dwie kreski. Przykleiłem naklejkę wzmacniającą i mam 3 kreski tam gdzie nie było wogóle i nie urywa rozmowy. Zastosowałem w dwóch nokiach i działa.

IP i czas połączenia logowane. [20431557]
[30.09.2015] 14:34
tosiekk
Zerknijcie tu http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-w zmacniacz-antenowy-kiedy-jest-potrzebny/1323/ U mnie sygnały są w sumie ok ale brat kiedyś miał podobny problem i szukał rozwiązania. Może Wam pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [21993142]
[05.10.2015] 19:43
kotlecik11
Zamiast wzmacniacza lepiej operatora zmień jak jeden nie daje rady to inny da

IP i czas połączenia logowane. [22001587]
[28.10.2015] 22:58
SiwyWilk
Czasem nie da się tak zwyczajnie zmienić operatora. U mnie na przykład żadna sieć nie daje przyzwoitego zasięgu. Męczyłem się rok, drugi, piąty - wreszcie kupiłem wzmacniacz i jeśi czegoś żałuje, to tego że zrobiłem to dopiero niedawno. Gdyby ktoś był zainteresowany, to polecam firmę Signaflex - właśnie od nich kupiłem wzmacniacz sygnału GSM i działa świetnie, teraz mam zasięg w każdym koncie mieszkania.

IP i czas połączenia logowane. [22037488]
[02.11.2015] 13:29
radykalniak
SiwyWilku a to co to za miejscowość? Ja mieszkam w środku puszczy i powiem tak - orange nie ma ani kreski, ewentualnie jak wyjdziesz gdzieś na dwór to może znajdziesz..play ma za to cały nawet jak jestem w piwnicy pewnie zależy czy anteny stoją w okolicy. Popytaj bo często stawiają nowe a człowiek jest nie świadomy.. gorzej jak masz abonament to musisz czekać aż umowa się skończy i dopiero można przejść, ale jeżeli masz na kartę to możesz trochę pozmieniać i pokombinować bo nic to nie kosztuje a może wzmacniacz nie będzie potrzebny

IP i czas połączenia logowane. [22044429]
[17.01.2017] 10:33
mariosss22
Dobrze mi doradzili w kwestii anteny do 4G w Signaflex (http://signaflex.pl ). Akurat miałem problemy z prędkością internetu w firmie, co już było dość kłopotliwe, bo dzisiaj bez internetu jak bez ręki, czasami dochodziło do takich sytuacji, że przelewu nie można było zrobić i robiły się problemy. Antena okazała się dobrym rozwiązaniem, internet jest płynny i nawet jak jest zła pogoda, jakieś wichury, których w kraju jest ostatnio dużo to sieć pracuje w porządku.

IP i czas połączenia logowane. [22604972]
[01.03.2017] 18:12
marts12
W niektórych antenach zysk sygnału jest gwarantowany przez producenta. Jeden z najlepszych przykładów to signaflex.pl. Taka gwarancja wskazuje na jakość urządzenia.

IP i czas połączenia logowane. [22663330]
[10.04.2017] 21:14
filip523
Potrzebowałem wzmacniacza GSM pod powierzchnię lekko ponad 450 m2. Chciałem idealny zasięg, bo prowadzę biznes produkcyjny w dolinie i niestety bywa różnie z połączeniami. Testowałem ogólnie kilka rozwiązań, ale ostatecznie postawiłem na wzmacniacz RP 450 marki Signaflex. Zerowy zasięg to już przeszłość. Ogólnie niezły zestaw, bo nie trzeba w nic dodatkowo inwestować. Otwierasz opakowanie i wszystkie elementy montażowe występują. Jak masz problemy z sygnałem to bierz nawet kilka wzmacniaczy. Samodzielnie zainstalujesz, w razie czego kontakt do marki i masz odpowiedź na każde pytanie, natychmiast.

IP i czas połączenia logowane. [22705187]

» Odpowiedz na ten temat