o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badanie w jednostce wojskowej

[28.08.2009] 22:13
zxcvbnm44
mam takie pytanie czy jeśli ktoś idzie na zawodowego żołnierza to ma też przeprowadzane badanie w jednostce wojskowej czy to dotyczyło tylko poborowych i czy jest to badanie nago

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.08.2009] 10:40
zawodowy wojak
W jednostce wojskowej tez jest takie badanie przeprowadzone, ale nie jest caly czas nago u mnie (wojska lotnicze) wchodzilo sie pojedynczo do gabinetu lekarskiego było dwoch lekarzy ,rozebrac sie musiałem do slipek i wiekszosc czasu w slipkach badania miałem robione glownie sprawdzali nogi , kregosłup, układ kostny, odechowy, robiłem przysiady itd. na koniec badania tylko bylo sie nago, poproszono o zdjecie slipek i lekarz obejrzał jajka, kazał sciagnac napletek a potem odwrocic sie pochylic i rekami za piety złapac i obejrzał tyłek.nie wiem czy we wszystkich jednostkach jest podobnie ale mysle ,ze raczej tak, a napewno w lotnictwie,gdzie musisz miec stan zdrowia idealny!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15407339]
[29.08.2009] 14:59
kakakowy
http://change.menelgame.pl/change_please/9566287/

IP i czas połączenia logowane. [15408503]
[29.08.2009] 22:12
mary999999
chyba zgłosze sie tam na pielegniarke skoro takie widoki

IP i czas połączenia logowane. [15410635]
[29.08.2009] 23:25
adam_kis
czesc.

ja przyszedlem do wojska na zawodowego w tym roku. Ogolnie bylo tak jak napisal przedmowca. Cale badanie w slipach, a na koniec trzeba bylo je zdjac, lekarz pomacal jajka, penisa, kazal sie odwrocic i rozchylic posladki.
Bylo dwoch lekarzy i pielegniarz. Wszyscy faceci.

IP i czas połączenia logowane. [15411134]
[01.11.2014] 04:54
[30.08.2009] 10:30
to moze tak
---->>mary999999
chyba zgłosze sie tam na pielegniarke skoro takie widoki"

;;;;;;;;;;;;;;
czytaj uwaznie-pielegniarka nie ma wstepu do gabinetu podczas badan intymnych-wiec sie nie napalaj.Te czasy sie juz definitywnie skonczyly.

IP i czas połączenia logowane. [15412301]
[30.08.2009] 11:14
wojsko podkarpacie
to moze tak (09.08.30 10:30):
---->>mary999999
chyba zgłosze sie tam na pielegniarke skoro takie widoki\"

;;;;;;;;;;;;;;
czytaj uwaznie-pielegniarka nie ma wstepu do gabinetu podczas badan intymnych-wiec sie nie napalaj.Te czasy sie juz definitywnie skonczyly.

Dokłdnie nie ma zadnych pielegniarek, słuze zawodowo juz 2 lata a badanie lekarskie stwierdzajace stan zdrowia do wojska miałem w szpitalu wojskowym i nie nago a w slipkach tak jak koledzy pisza u mnie podobnie było sam na sam z lekarzem i tylko na chwile zdjac musiałem slipki w doł lekarz pomacał i sprawdził czy sa dwa jądra potem poprosił żeby ściagnac napletek i obejrzał pałke, jeszcze na koniec odwrociłem sie i pokazac tyłek musiałem, nie ma co sie bac ,normalne badnie jakie trzeba przejsc i tyle jak sie che byc w wojsku zawodowym.

IP i czas połączenia logowane. [15412487]
[30.08.2009] 12:22
mariusz___
ja jestem w wojsku od paru miesiescy. Badania lekarskie mialem w szpitalu wojskowym w szczecinie. Tego dnia, co ja byli tez inni faceci zapisani. Pomimo tego, ze nawet dlugo musialem czekac, to wszystko bylo OK. Najpierw wazenie, mierzenie itp. w bokserkach, potem lekarz osluchal, zobaczyl kregoslup, wzrok, cisnienie itd., a na koniec trzeba bylo zdjac bokserki. Lekarz sciagnal sam napletek, zobaczyl czy sa 2 jajka, a na koniec kazal sie odwrocic i pochylic i rozchylic posladki.
Bylo dwoch lekarzy - facetow.

IP i czas połączenia logowane. [15412727]
[24.09.2009] 14:51
Jarek22
jest tak jak chłopaki pisza sam miałem niedawno takie badania robione w szpitalu wosjkowym, musiałem sie stawic u lekarza i rozebrac do boxerek lekarz wazył, mierzył, osłuchiwal z przodu i z tyłu, kazał zrobic skłon, przysiad, sprawdzal stopy czy platfusa nie ma, na koniec boxerki w doł, jajka pokazac i sciagnac napletek trzeba było i tyle.

IP i czas połączenia logowane. [15536811]
[22.10.2009] 14:12
baczność
w jednostkach wojskowych badania są standardowe, mierzenie warzenie, osłuchanie, palec w dupkę i sex z młodym sanitariuszem

IP i czas połączenia logowane. [15672572]
[23.10.2009] 22:43
maxxx.
u mnie jak u kolegów. pod koniec badania na chwilę zdjęcie bokserek. no i badanie jąder. na penisa chwilę popatrzyl i sprawdził czy napletek się ściąga prawidłowo

IP i czas połączenia logowane. [15680218]
[26.10.2009] 10:42
badanie jak u kolegów
maxxx. (09.10.23 22:43):
u mnie jak u kolegów. pod koniec badania na chwilę zdjęcie bokserek. no i badanie jąder. na penisa chwilę popatrzyl i sprawdził czy napletek się ściąga prawidłowo

A u mnie wchodziło sie do gabinenetu po 3 osoby bo było 2 lekarzy i sanitariusz, na całym badniu ogolnym było sie w boxerkach i dopiero po przejscu za parawan z lekarzem trzeba było je zdjac ,badanie podobnie jak u kolegow czyli lekarz oglada tyłek jak sie pochylasz, badanie jąder,ogladanie penisa i tez musiałem sciągnac napletek pokazac lekarzowi czy sie ściąga prawidłowo.

IP i czas połączenia logowane. [15691489]
[26.10.2009] 16:43
dr Arek
no i dobrze, że pokazujecie sie nago przynajmniej mogę poopowiadać żonie jaki jest standard rozmiarów u młodych chłopaków

IP i czas połączenia logowane. [15693275]
[17.03.2010] 13:19
Ręcznikokkss
Kwalifikacja wojskowa - badanie lekarskie (Poznań, ośrodek Wierzbak):
standardowe badanie lekarskie, bez pokazywania pana wacka - luzik...

IP i czas połączenia logowane. [16408521]
[20.06.2011] 13:56
kaka
a kto wie jak jest w jednosce wojskowej w poznaniu ide tam na nsr

IP i czas połączenia logowane. [18510540]
[20.06.2011] 15:10
Jaaaa!
kaka (11.06.20 13:56):
a kto wie jak jest w jednosce wojskowej w poznaniu ide tam na nsr
Ja wiem, byłem rok temu w poznaniu. Pisz na GG - 34747115

IP i czas połączenia logowane. [18510802]
[21.06.2011] 15:09
bolo10
Ja miałem podobnie jak przedmówcy gdy szedłem na zawodowego,ale trochę gorzej. Badania były w przychodni wojskowej. Trochę trzeba było poczekać bo w tym dniu było jeszcze kilanaście osób ze mną. Wchodziło sie po trzech do gabinetu i rozbieraliśmy się oczywiście do spodenek. Całe badanie ogólne odbywało się w spodenkach natomiast badanie intymne nago. Było ono na końcu robione ale przy wszystkich. Opuścić spodenki i badanie jąder, ściąganie napletka, oglądanie penisa, wypinanie tyłka przy lekarzu bez parawanu a obok drugi badany. Nie było niestety parawanu. Dało się przeżyć. Trzeba było to przejść chcąc być zawodowym.

IP i czas połączenia logowane. [18514987]
[28.06.2014] 17:01
Hugoghz
czegosie wstydzic kazdy facet ma wacka i jajka

IP i czas połączenia logowane. [21242253]
[29.06.2014] 14:55
tiiiess
no trzeba majtki ściągnąć i pokazać , nawet patrzy czy napletek schodzi

IP i czas połączenia logowane. [21242884]
[07.07.2014] 13:12
DHJ
A panie masowo teraz do wojska wstępujuące -to na osobnych prawach pewnie -co ?

IP i czas połączenia logowane. [21254262]
[25.07.2014] 11:48
optimal7
A ja chciałbym być przebadany w poniżający sposób przez kilka kobiet. Mail - benio7777@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [21282903]
[25.07.2014] 20:21
medicalfetish
Też chciałbym być zbadany nago najlepiej przez kilka lekarek, grupę studentek medycyny w obecności pielęgniarek.

IP i czas połączenia logowane. [21283683]

» Odpowiedz na ten temat