o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Piłka nożna
 » Odpowiedz na ten temat

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich ?!

1 2
[02.07.2014] 22:53
kokoroko123
Nie grać

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21248204]
[28.08.2014] 15:40
Marcin.76
Można pograć dla zabawy, ale prędzej czy później się przegra. Na zakładach nie da się zarabiać, no chyba że jest się bukmacherem. Gdyby dało się na tym zarabiać, to bukmacherzy zaczęli by bankrutować, a wciąż przecież zarabiają. To tak jak z grą w ruletkę, nie ma pewniaków, a kursy są dobierane tak, aby na dłuższą metę nie dało się z tego czerpać zysków. Dla przykładu można wygrać 9 zakładów po kursie 1,20 a dziesiąty przegrać i znów być w punkcie wyjścia. Można też obstawiać kursy 9,00 czy nawet 13,00 i wygrać jeden zakład na kilkanaście postawionych, ale bilans i tak będzie na minus. Na zakłady nie istnieje żaden system, tak samo jak nie ma systemu na Lotto!

IP i czas połączenia logowane. [21331827]
[28.08.2014] 17:27
Doru0070667
Typuje.pl - darmowe typy

IP i czas połączenia logowane. [21331936]
[28.08.2014] 20:30
Marcin.76
Darmowe czy płatne - i tak przegrasz prędzej czy później. Tak system jest skonstruowany i nie ma bata.

IP i czas połączenia logowane. [21332174]
[28.08.2014] 20:33
Marcin.76
Najlepsi typerzy na tym portalu są głęboko...na minusie.

IP i czas połączenia logowane. [21332178]
[15.12.2017] 03:27
[09.09.2014] 13:38
loodek
Żeby wygrać w zakładach bukmacherskich, trzeba śledzić trochę różne wydarzenia sportowe http://www.czasfutbolu.pl/alfred-finnbogason -islandzki-snajper-puka-bram-raju - dzięki nim wiadomo, czy klub jest osłabiony, czy wzmocniony i jakie są jego szanse na zwycięstwo.

IP i czas połączenia logowane. [21345901]
[10.09.2014] 14:18
Krystian88
Marcin.76 (14.08.2014.28 20:33):
Najlepsi typerzy na tym portalu są głęboko...na minusie.

Bo to obecnie taka loteria, ze nawet platne typy sie nie sprawdzaja Juz lepiej sobie wrzucic 100 zl na pokera online i cwiczyc. http://www.skf.net.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21347354]
[10.10.2014] 16:03
lech22
Gram obstawiając ilości goli +1,5 pada coraz więcej goli, 0-0 to rzadkość.

IP i czas połączenia logowane. [21391914]
[10.02.2015] 21:34
Edi8
Jak już ktoś pisał , zarejestruj sie na forum bukmacherskim i będziesz na bieżąco z dobrymi typerami, ja moge polecić użytkowniką Wujek NBA z tego forum http://www.betdnia.pl/ Do tego sam pisz analizy - moze wygrasz konkurs jakiś. I czytaj ucz sie!

IP i czas połączenia logowane. [21611461]
[13.02.2015] 13:48
OlekH
W całym swoim życiu przepuściłem łącznie ok. tysiąc złotych u bukmachera, a wygrałem łącznie może ok. 50 zł. Także: jak wygrać? Najlepiej: nie grać

IP i czas połączenia logowane. [21616779]
[07.03.2015] 15:14
typer ekspert
https://m.youtube.com/watch?v=_TJ69cXrF5U
Jeśli chcecie wygrywać w zakłady bukmacherskie,obejrzyjcie filmik na YouTube

IP i czas połączenia logowane. [21657592]
[27.04.2015] 15:18
CucaPlayer
Musisz oglądać mecze drużyn których mecze chcesz obstawić, znać ich obecna formę i najprościej orientować się w tych sprawach

IP i czas połączenia logowane. [21742111]
[18.05.2015] 11:57
anterja
Naprawdę dobre narzędzia analityczne pomocne przy grze u bukmachera można znaleźć na stroniewww.playsport.pl. Są tam dostępne bieżące wyniki meczów, zaawansowane statystyki piłkarskie z ponad 100 lig, popularne systemy bukmacherskie. Strona znakomicie sprawdzi się też dla osób, które dopiero chcą rozpocząć typowanie meczów.

IP i czas połączenia logowane. [21772708]
[16.06.2015] 12:32
dddaww
Zajrzyj na stronęwww.playsport.pl. Naprawdę fajny serwis dla osób, które typują mecze piłkarskie lub dopiero chcą zacząć grę u bukmachera. Na stronie można znaleźć najlepsze narzędzia analityczne na rynku. Dostępne są tutaj wyniki meczów, najbardziej kompletne statystyki piłkarskie ze ponad 100 lig, opisy popularnych systemów bukmacherskich.

IP i czas połączenia logowane. [21817664]
[21.07.2015] 14:59
Siedmiomilowenogi
Tutaj możesz spróbować http://betonline.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [21883476]
[08.10.2015] 11:35
Darth Vader
Witam wszystkich serdecznie.
Rok temu zapragnąłem znaleźć sposób na przewidywania typów oraz ilości bramek, handicapu itp.
Więc stworzyłem system w excelu dla lig angielskich, francuskich, włoskich, hiszpańskich, niemieckich i portugalskich. Myślę, żę sprawdzi się równie dobrze do innych lig.
System opiera się na tym, że wpisuje się wyniki zakończonych meczy, a excel oblicza szansę drużyny na zwycięstwo, szansę na remis, oraz szacunkową ilość bramek dla każdej z drużyn w następnym meczu i kolejnych.
Bardzo długo ślęczałem nad tym systemem, ale po sprawdzeniu całego poprzedniego sezonu i wprowadzeniu kilku poprawek stwierdzam, że jest bardzo dobry dla różnych systemów. Jedyny minus to taki, że im więcej kolejek za nami, tym lepsze prognozy, ale od ok. 15 kolejki można śmiało się na tym opierać.
Zainteresowanym mógłbym sprzedać za skromną kwotę cały system. Chcę sprzedać tylko i wyłącznie dlatego, że poświęciłem mu mnóstwo czasu i szkoda mi by było oddawać za darmo. Mógłby być idealnym podłożem do waszych systemów
Zainteresowanych zapraszam na mail: DavidRashka@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [22005789]
[22.10.2015] 09:31
dwaerr
Dla mnie numerem jeden informacji piłkarskich jest serwis, który znajdziesz tu playsport.pl. Na jego stronach zamieszczane są tabele z aktualnymi wynikami meczy ponad stu lig piłkarskich. Zaawansowane statystyki piłkarskie to moim zdaniem sposób na poprawienie trafień w zakładach bukmacherskich.

IP i czas połączenia logowane. [22026600]
[26.11.2015] 08:53
darro
slawox (11.08.2011.17 15:42):
Ja swego czasu wygrywałem, ale opierałem się na progresji remisowej.

Co to znaczy progresja remisowa? Jeżeli chodzi o mnie to przez zakłady bukmacherskie dorobiłem się długów. Nie polecam tego typu rozrywki.

IP i czas połączenia logowane. [22081286]
[16.02.2016] 20:40
sols  sada@tlen.pl
Ja powiem tak jesli pracujesz i wydasz 2-3zł dziennie na buka to nie będziesz na minusie gdyż 1 na 30 kuponów zwykle mi wchodzi ostatnio wygrałem 72zł na 11 trafionych meczach, zwykle brakuje mi 1-2 mecze do wygranej, ale zauważyłem że xazwyczaj liczba trafionych meczy wynosi 5, dlatego wracsm do taktyki małych kroków i max. 5 meczy na kupon o stawkach 1,4-2,2, oczywiscie kazdy kupon podlega u mnie analizie czyli patrze na forme zespiłów i ich gre ugłównie u siebie a w przypadku stabilniejszych drużyn również na wyjezdzie, a hokej to obstawiam tylko na zwycięstwo danej drużyny bo digrywek jest bardzo dużo.

IP i czas połączenia logowane. [22198884]
[17.02.2016] 19:58
Ele
Myiyo jest prostym portalem, gdzie zarabiamy kilka złotych poprzez wypełnianie ankiet konsumenckich. Za wypełnienie jednej ankiety możemy się spodziewać wynagrodzenia rzędu 3-5 zł.
Ankiety są zróżnicowane tematycznie. Za wypełnienie ankiety w przypadku myiyo otrzymamy punkty, które po uzbieraniu minimum (dwudziestu tysięcy punktów= ok. 90 zł) możemy wymienić na realną gotówkę i zlecić wypłatę na konto Paypal.
https://www.myiyo.com/?ref=2816178
Skuteczniejsze niż bukmacherka

IP i czas połączenia logowane. [22200420]
[08.04.2016] 10:05
cerr
No muszę przyznać, że ostatnio to się namnożyło zakładów bukmacherskich online jak grzybów po deszczu. Pamiętam jak jeszcze parę lat temu było trochę normalniej, pod tym względem. Z takich moich bardziej ulubionych to na pewno Totolotek (https://www.totolotek.pl ) daje radę. System jest łatwy w obsłudze, mają całą masę meczów z kraju i zza granicy, w tym moje ukochane NBA, które typuję notorycznie. Nie ma też problemów przy kontakcie z obsługą, jest szybka odpowiedź z drugiej strony.

IP i czas połączenia logowane. [22264280]
[13.05.2016] 10:56
roman3k
Żeby wygrywać u bukmachera to trzeba się znać też na jakimś sporcie, który się obstawia. Wiadomo, że wszystkiego nie można zobaczyć, ale np na stronie https://skrotymeczow.pl/ są skróty wszystkich meczy, więc można zrobić samemu analizę, zobaczyć jak ktoś gra i obstawiać.

IP i czas połączenia logowane. [22307074]
[31.05.2016] 17:56
endurex
Radzę wejść na https://betonline.net.pl/blog i tam poczytać o dobrym obstawianiu. Fajna stronka, dużo się z niej nauczyłem i jestem ciągle na plusie odkąd obstawiam mecze.

IP i czas połączenia logowane. [22328926]
[10.06.2016] 07:55
Dziamka
Ja obstawiam regularnie nawww.omnibet.pl. Z reguły trzymam się abonamentu profitowego, dzięki czemu zarabiam realnie naprawdę ładne pieniądze. Jeżeli ktoś dobrze ogarnia o co chodzi w zakładach bukmacherskich to na ww. portalu jest w stanie ugrać naprawdę wiele.

IP i czas połączenia logowane. [22340407]
[22.06.2016] 08:33
Martino87
Dziamka (16.06.2016.10 07:55):
Ja obstawiam regularnie nawww.omnibet.pl. Z reguły trzymam się abonamentu profitowego, dzięki czemu zarabiam realnie naprawdę ładne pieniądze. Jeżeli ktoś dobrze ogarnia o co chodzi w zakładach bukmacherskich to na ww. portalu jest w stanie ugrać naprawdę wiele.

Zgadzam się. Spośród wielu stron z zakładami omnibet jest akurat jedną z fajniejszych. Sam grałem tam swojego czasu często i potrafiłem wyciągnąc na piłce nożnej naprawdę znaczne kwoty.

IP i czas połączenia logowane. [22352661]
[12.11.2016] 14:38
Buukmmmachhero02
Trzeba po prostu dobrze obstawiać Osobiście przed każdym obstawianiem polecam zerknąć tutaj https://betonline.net.pl/forum-bukmacherskie Ludzie wstawiają swoje typy, niektórzy są naprawdę dobrzy.

IP i czas połączenia logowane. [22515502]
[13.03.2017] 18:47
Potrin676
No jest fajna opcja w Bet4Win jak ich pakiety z analizami indywidualnymi meczów, dzięki czemu można samemu sporo czasu zaoszczędzić a do tego na prawdę mają sporą skuteczność patrząc na to że zawsze udaje się coś wyciągnąć z tego

IP i czas połączenia logowane. [22676548]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat