o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

kóry PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY wybrać z tych dwóch??

1 2 3
[24.08.2009] 14:39
TomaszKuchXXX
Witam wszystkich.

Postanowiłem zakupić pierścionek dla mojej Ukochanej, jednakże z powodu ograniczeń finansowych mogę pozwolić sobie tylko na pierścionki do 700 zł max.

Moja dziewczyna nie lubi koloru zwykłego złota, więc zostają tylko te z białego złota.

Upatrzyłem sobie te dwa pierścionki:
a) http://sklepjubilerski.com/sklep/d/bg1103br_ VS_H --kosztuje 702Zł, ma mniejszy brylancik i bardziej klasyczną budowę, ale za to jakość brylantu jest b.dobra

b) http://sklepjubilerski.com/sklep/d/bg1088_pr o -- kosztuje 696Zł, brylant jest większy, jednakże jego jakość i kolor sa dużo gorsze od wcześniejszego.

Proszę bardzo o pomoc, zwłaszcza Kobiety. Który z tych 2óch bardziej Wam się podoba??
Z góry dziękuję za pomoc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.08.2009] 16:06
Ola1981
Ten pierwszy - zdecydowanie: http://sklepjubilerski.com/sklep/d/bg1103br_ VS_H

Skromny, klasyczny, no i moim zdaniem jakość się liczy bardziej, niż wielkość, czy ilość. Poza tym kamień w nim nie wystaje, więc nie ma obawy, że czymś przyhaczy i zniszczy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15384072]
[24.08.2009] 16:57
iskiereczka23
zgadzam się z opinią powyżej, z tych dwóch zdecydowanie ten pierwszy
pozdrawiam Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia...

IP i czas połączenia logowane. [15384299]
[24.08.2009] 16:59
TomaszKuchXXX
no to na razie 2-0 dla pierwszego, czyli jakość wygrywa. Czekam na dalsze opinie.

Dzięki raz jeszcze za poświęcony czas

IP i czas połączenia logowane. [15384307]
[24.08.2009] 17:25
love love love
pierwszy

IP i czas połączenia logowane. [15384406]
[20.11.2017] 19:48
[24.08.2009] 17:28
Bez Urazy
A jakie pierścionki woli Twoja dziewczyna? Może będzie wolała pochwalić się koleżankom dużym brylantem, a nie zna się na jakości? Nie każda dziewczyna jest skromna, wiele kobiet woli błyszczeć świecidełkami, choćby nawet jarmarcznymi.

IP i czas połączenia logowane. [15384420]
[24.08.2009] 17:32
TomaszKuchXXX
Bez Urazy (09.08.24 17:28):
A jakie pierścionki woli Twoja dziewczyna? Może będzie wolała pochwalić się koleżankom dużym brylantem, a nie zna się na jakości? Nie każda dziewczyna jest skromna, wiele kobiet woli błyszczeć świecidełkami, choćby nawet jarmarcznymi.

Do końca nie znam odpowiedzi na to pytanie, bo... moja dziewczyna nie nosi żadnych pierścionków i ogólnie nie przepada zbyt szczególnie za biżuterią. Mogę jedynie kierować się stylem jej kolczyków(jedyna jej biżuteria jaką nosi),które są raczej proste.

IP i czas połączenia logowane. [15384443]
[24.08.2009] 17:46
Bez Urazy
No to zdecydowanie jedynka tylko wchodzi w grę. Pierścionek jest dyskretny i gustowny.

IP i czas połączenia logowane. [15384516]
[25.08.2009] 15:26
_numero uno_
Drugi jest po prostu brzydki :/

IP i czas połączenia logowane. [15389027]
[25.08.2009] 18:05
Arletka Mapetka
Mnie osobiście nie podoba się żaden z tych pierścionków, ponieważ są za skromne jak na pierścionek zaręczynowy. Uważam, że najlepszymwyjściem będzie jak delikatnie podpytasz swoją dziewczynę o to co jej się podoba, a może nawet razem coś wybierzecie.

IP i czas połączenia logowane. [15389829]
[25.08.2009] 18:29
Przemyślenia...
Skromny, ale i gustowny. On nie jest po to, by koleżanki umarły z zazdrości i zachwytu, a po to, by dziewczyna patrząc na niego, pamiętała o danym słowie. Skoro faceta nie stać na nic droższego, to tym bardziej nie powinien pojmować za żonę skarbonki

Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach forma przytłoczyła treść. Pierścionki są wybierane po to, by na innych zrobić wrażenie, wesele ważniejsze jest od kilku słów wypowiedzianych w kościele, które przecież powinny być w nas przez całe życie. A po tym hucznym weselu i cudownej podróży poślubnej (koniecznie do ciepłych krajów), przychodzi szara rzeczywistość, której większość nie jest w stanie sprostać, rozstając się.

Ja mam inne podejście - z moim ukochanym wzięliśmy skromny, kameralny ślub w gronie najbliższych (dosłownie kilka osób), pierścionki i obrączki też nie były ważne. I teraz cieszymy się każdym wspólnym dniem. Doceniając właśnie prostotę i urok takiego cichego i spokojnego życia.

Dla mnie taki prosty, niewymyślny, klasyczny pierścionek jest właśnie symbolem - czegoś trwałego, niekrzykliwego. Co nie wypali się, ani nie opatrzy w ciągu kilku miesięcy czy lat.

I tego też życzę Autorowi i jego dziewczynie

IP i czas połączenia logowane. [15389909]
[25.08.2009] 18:46
zaręcz
Arletka Mapetka (09.08.25 18:05):
Mnie osobiście nie podoba się żaden z tych pierścionków, ponieważ są za skromne jak na pierścionek zaręczynowy. Uważam, że najlepszymwyjściem będzie jak delikatnie podpytasz swoją dziewczynę o to co jej się podoba, a może nawet razem coś wybierzecie.

a co, jak lasce spodoba się taki za 3 tysiące?

poza tym zgodnie z tradycją przy oświadczynach mężczyzna powinien mieć już zakupiony pierścionek, więc w praktyce sam musi go wybrać, (często podkradając na kilka godzin dziewczynie inny pierścionek, by zaręczynowy miał odpowiedni rozmiar).

IP i czas połączenia logowane. [15389976]
[26.08.2009] 08:02
EFQIV
Ja bym nie chciała takiego pierścionka, uważam że jak facet oszczędza na pierścionku to jest sknerusem i będzie oszczędzać na dziewczynie całe życie. Oświadczyny są raz na całe życie i dziewczyna ma wiedzieć że masz gest i jesteś szarmancki. I KOLEŻANKI MAJĄ PĘKNUĆ Z ZAZDROŚCI nie z powodu że ze pierścionek jest drogi a z powodu faceta który go kupił.
Poszukaj czegoś droższego i z klasą.

IP i czas połączenia logowane. [15392496]
[26.08.2009] 11:51
normalny81
EFQIV (09.08.26 08:02):
Ja bym nie chciała takiego pierścionka, uważam że jak facet oszczędza na pierścionku to jest sknerusem i będzie oszczędzać na dziewczynie całe życie. Oświadczyny są raz na całe życie i dziewczyna ma wiedzieć że masz gest i jesteś szarmancki. I KOLEŻANKI MAJĄ PĘKNUĆ Z ZAZDROŚCI nie z powodu że ze pierścionek jest drogi a z powodu faceta który go kupił.

nie chciałbym takiej dziewczyny jak ty

IP i czas połączenia logowane. [15393592]
[26.08.2009] 12:17
Vera Qualli
Ja bym nie chciała takiego pierścionka, uważam że jak facet oszczędza na pierścionku to jest sknerusem i będzie oszczędzać na dziewczynie całe życie.

Nie doczytałaś chyba? Faceta nie stać na nic droższego. A pierwszy pierścionek jest śliczny - właśnie dlatego, że jest skromny. Prawdziwa dama nie lubi wyglądać, jak stragan odpustowy. Dyskretna biżuteria to właśnie jest prawdziwa klasa.

IP i czas połączenia logowane. [15393726]
[26.08.2009] 12:59
EFQIV
Vera Qualli (09.08.26 12:17):
Ja bym nie chciała takiego pierścionka, uważam że jak facet oszczędza na pierścionku to jest sknerusem i będzie oszczędzać na dziewczynie całe życie.

Nie doczytałaś chyba? Faceta nie stać na nic droższego. A pierwszy pierścionek jest śliczny - właśnie dlatego, że jest skromny. Prawdziwa dama nie lubi wyglądać, jak stragan odpustowy. Dyskretna biżuteria to właśnie jest prawdziwa klasa.

Każdy usprawiedliwia wady jakim sam ulega, a jak go nie stać na pierścionek to i na ślub nie stać. A jak nie stać, to niech coś z tym zrobi bo ponoć chce być mężem, ojcem i żywicielem rodziny. I wszystkim wątpiącym powiem tak że to nie jest kwestia pieniędzy ale szacunku i klasy faceta i tyle, i proszę nie wciskać mi głodnych kawałków że z kochanym to nawet w kartonie na PKP jest raj.
P/S. Zgadzam się że kobieta to nie choinka bożonarodzeniowa, ale wariant jak się niema co się lubi to się lubi co się ma to ZENADA.

IP i czas połączenia logowane. [15393904]
[26.08.2009] 13:06
EFQIV
normalny81 (09.08.26 11:51):

nie chciałbym takiej dziewczyny jak ty
Masz racie bo pragnienie rodzi frustracie więc lepiej NIE CHCIEJ> Bo ty za takimi dziewczynami jak ja możesz tylko oglądać się jak idą po ulicy i przełykać ślinkę. A całując kobietę na którą cię było stać, będziesz marzyć o takich kobietach jak ja.

IP i czas połączenia logowane. [15393929]
[26.08.2009] 13:34
normalny81
Mojej żonie to Ty do pięt nie dorastasz, materialistko

A na brak kasy nie narzekam i żonce też niczego nie brakuje. Ale priorytetem nigdy nie była dla nas mamona. Tylko, że Ty nigdy tego nie pojmiesz, skarbonko.

IP i czas połączenia logowane. [15394020]
[26.08.2009] 13:42
EFQIV
Niech tam sobie inne nacje
Zadzierają nosy w górę -
Polak też ma swoje racje:
Swoją własną ma "Kulturę"!

Tak więc: chytry jest Germanin,
Francuz - sprośny, Włoch - namiętny,
A zaś każdy krakowianin:
G o ł y i i n t e l i g e n t n y.

Niech tam Paryż krocie traci
Na dmimądy i metresy;
Polak nigdy się nie bawi
W takie głupie interesy.

Nad gorączką manny złotej
On zwycięstwo odniósł walne;
Nowe puścił w kurs banknoty:
G o ł o - i n t e l e k t u a l n e.
Całą siłą swej sugestii
Wytłumaczył zacnej Polsce,
Że wśród wszystkich męskich bestii
DUSZĘ - mają tylko golce.

Uwierzyło biedne kurczę
W ewangelię tę ubóstwa;
Opływają duchy twórcze
W gratisowe cudzołóstwa;

Wszystko wietrzy za nierządem,
O przystępnej marzy frajdzie:
Z estetycznym płynąc prądem
Każdy jakieś łóżko znajdzie

IP i czas połączenia logowane. [15394051]
[26.08.2009] 13:56
EFQIV
normalny81 (09.08.26 13:34):

A na brak kasy nie narzekam i żonce też niczego nie brakuje. Ale priorytetem nigdy nie była dla nas mamona. Tylko, że Ty nigdy tego nie pojmiesz, skarbonko.

Nad interpretacja wypowiedzi- nie napisałam że moim priorytetem życiowym są wartości materialne, ale pozwiedzałam że facet ma zarabiać, kiedyś polował na mamuty i żywił rodzinę, dziś też poluje i MA umieć zapewnić wybrance byt. A wybacz pierścionek za 500 zł raczej nie mówi że jest zamożny a to znaczy że nie potrafi a to znaczy że ma słabe geny a to znaczy że niech się nie rozmnaża. I JUŻ
PS> poproszę bez epitetów mam prawo mieć takie zdanie i już, a ty masz prawo się z nim nie zgodzić, ale możesz nie zgodzić się z poglądem nie mieszając do tego mnie jako osoby.

IP i czas połączenia logowane. [15394104]
[26.08.2009] 14:05
EFQIV
normalny81 (09.08.26 13:34):

Jak głodnemu dasz pajdę chleba a gołemu kaftan na grzbiet, to jednemu i drugiemu już niczego nie będzie brakować, ale czy to oznacza że już są szczęśliwi? Dla niewolnika wolność jest niczym bo jej nigdy nie zaznał, dla biedaka dobrobyt ogranicza się do kawałka chleba bo nigdy więcej nie posiadał.
Zanim się obrazisz i nagadasz bzdur pomyśl o tym co napisałam

IP i czas połączenia logowane. [15394158]
[26.08.2009] 14:21
normalny81
To co piszesz, biedactwo, to stek filozoficznych bzdur. Carpe diem - i mniej $ w oczkach

IP i czas połączenia logowane. [15394246]
[26.08.2009] 14:23
=Odp=
Pierwszy jest klasyczny, zdecydowanie wygląda lepiej, niż drugi.

Wszystkiego dobrego i pozytywnej odpowiedzi na Pytanie

IP i czas połączenia logowane. [15394257]
[26.08.2009] 14:32
EFQIV
normalny81 (09.08.26 14:21):
To co piszesz, biedactwo, to stek filozoficznych bzdur. Carpe diem - i mniej $ w oczkach
NIE DA SIĘ ROZMAWIAĆ Z ŚLEPYM O KOLORAC>

IP i czas połączenia logowane. [15394313]
[26.08.2009] 14:39
EFQIV
=Odp= (09.08.26 14:23):

Klasyczny czyli jaki? . «odnoszący się do starożytnej kultury greckiej i rzymskiej»? NIE
«związany z kierunkami mającymi charakter nawrotu do antyku»? NIE
«typowy dla jakichś rzeczy, sytuacji, zachowań itp.» ?NIE
«powstały w okresie przed najnowszymi odkryciami naukowymi i osiągnięciami w danej dziedzinie»? Też nie
droga autorko zanim zaczniesz pisać zajrzyj do słownika co oznacza słowo którym się posługujesz, a to wstyd.

IP i czas połączenia logowane. [15394356]
[26.08.2009] 14:46
Urszulka Matułka
Jeżeli mogę coś doradzić: na przykład ten pierścionek, jest niewiele droższy,a równie skromny i podoba się większosci kobiet, sprawdzone.

1) http://www.jubiler-jubiler.pl/produkt_1_0_87 1_0_0_0_-1_48_pierscionekzareczynowyzbrylantem007ctartdecowz or2.htm

IP i czas połączenia logowane. [15394395]
[26.08.2009] 14:46
faktycznie nie udajesz
EFQIV (09.08.26 14:39):

Klasyczny czyli jaki? . «odnoszący się do starożytnej kultury greckiej i rzymskiej»? NIE
«powstały w okresie przed najnowszymi odkryciami naukowymi i osiągnięciami w danej dziedzinie»? Też nie
droga autorko zanim zaczniesz pisać zajrzyj do słownika co oznacza słowo którym się posługujesz, a to wstyd.

jesteś tępa - przykre

IP i czas połączenia logowane. [15394396]
[26.08.2009] 14:49
Magda Sopot
Pierwszy jest śliczny Myślę, że jeśli Twoja dziewczyna nie przepada za biżuterią, od razu się jej spodoba

Urszulka Matułka (09.08.26 14:46):
Jeżeli mogę coś doradzić: na przykład ten pierścionek, jest niewiele droższy,a równie skromny i podoba się większosci kobiet, sprawdzone.

1) http://www.jubiler-jubiler.pl/produkt_1_0_87 1_0_0_0_-1_48_pierscionekzareczynowyzbrylantem007ctartdecowz or2.htm

Przecież napisał, że nie stać go na większy wydatek, poza tym jego dziewczyna nie lubi żółtego złota.

IP i czas połączenia logowane. [15394410]
[26.08.2009] 14:52
=Odp=
EFQIV (09.08.26 14:39):

A o klasyce w elegancji nie słyszałaś? Wiele słów z biegiem lat zyskuje nowe, głębsze znaczenie i dla wszystkich są to sformułowania oczywiste. Widzę, że innym wygarniasz, że muszą uszanować Twoje zdanie, a sama piszesz w sposób nie znoszący sprzeciwu - żałosna cecha w polemice.

IP i czas połączenia logowane. [15394427]
[26.08.2009] 14:54
Bez Urazy
Chłopak zapytał który pierścionek jest ładniejszy - po co ta cała idiotyczna dyskusja?

IP i czas połączenia logowane. [15394433]
[26.08.2009] 15:03
Gdańszczanka
a mnie się oba podobają drugi - mimo wystającego kamienia ma nieco ciekawiej wykończoną obrączkę. zresztą inaczej to wygląda na zdjęciu, a inaczej na palcu. może twoja dziewczyna ma jakąś dobrą koleżankę, która zna jej upodobania i będzie ci w stanie doradzić?

IP i czas połączenia logowane. [15394463]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat