o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

jak i czym zaskoczyć można faceta w łóżku

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[14.08.2009] 22:24
sex in the city
jak uniknąć rutyny w sypialni.
proszę o propozycje i sugestje.
może wasza połówka czymś was zaskoczyła i chcielibyście się tym podzielić.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.08.2009] 03:37
rysiek4127
to proste...Twój facet, maż etc. gdy wróci do domu, np z pracy musi zobaczyć Ciebie z innym w łóżku gwarantuje Ci, ze będzie baaaaardzo zaskoczony

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15341754]
[15.08.2009] 06:36
derty
Do poprzenika,wlasnie mialem na mysli to co juz napisales.

IP i czas połączenia logowane. [15341789]
[15.08.2009] 07:40
sex in the city
bardzo śmieszne chłopaki ale faktyczni byłby bardzo zaskoczony hihihi

no niestety ale ja miałam co innego na myśli.

IP i czas połączenia logowane. [15341794]
[15.08.2009] 08:45
ezoteryk
A twój facet spenetrował Ci już każdy zakamarek? http://www.moje.takietam.com/
Rozrywka dla Ciebie

IP i czas połączenia logowane. [15341852]
[20.11.2017] 19:49
[15.08.2009] 09:14
sex in the city
jeśli masz na myśli odbyt to nie i na to raczej nie pójdę.
nie mam zamiaru by moje zwieracze na tym ucierpiały,później na starość nie chciałabym popuszczać
ta dziurka jest do czegoś innego.
nie chcę być podsrywającą staruszką hihihi

IP i czas połączenia logowane. [15341914]
[15.08.2009] 11:32
anal nie jest zly
na pewno z tego facet bylby zadowolony i mile zaskoczony, mozesz tez zaprosic swojego faceta do pubu , niech pierwszy bedzie na miejscu, wtedy ty przyjdziesz ubrana w gajerek mocno rozpieta koszula na piersiach, oczywiscie nowa sexowna bielizna i krawat, wlosy zwiazane w kucyk, kapelusz na glowie, inny niz zwykle makijaz, powiesz ze pana zona, kobieta prosila abym sie z panem umowila i chetnie przystalam na te propozycje, zaczniesz go kokietowac a potem zaprosisz do hotelu lub zapytasz go czy nie mialby ochoty cie tam zabrac i wtedy ty bedziesz namietnie i powoli sie rozbierac tak zeby on nie mogl cie dotknac, jak juz to zrobisz zajmiesz sie nim, sex oralny na poczatek a potem to wiadomo, caly czas badz tajemnicza i uwodzicielska, po szkonczonym sexie wroc do domu, przebierz sie w to w czym najczesciej chodzisz w domu i rob to co zwykle a jak twoj facet wroci jakby nigdy nic zapytaj sie jak spedzil wczoraj czas?

IP i czas połączenia logowane. [15342242]
[15.08.2009] 11:39
sex in the city
dobre zrobiłaś już tak czy tak zostałeś zaskoczony?

IP i czas połączenia logowane. [15342253]
[15.08.2009] 12:06
anal nie jest zly
mozesz tez uprawiac z nim sex w plenerze, bedzie ciekawiej, w lesie gdy bedziecie na grzybach, na lace, wieczorem na plazy, nawet w sklepie w przymierzalni albo na imprezie czy w pubie lub restauracji w toalecie, mozesz tez pewnego dnia powiedziec mu ze masz dla niego niespodzianke, ubierz sie w sam czerwony krawat i perfumy, usiadz po turecku z uniesionymi kolanami , tak by nimi zakryc piersi, badz zwrocona twarza do drzwi, gdy twoj facet przyjdzie usmiechnij sie do niego kuszaca ale nic nie mow, gdy on do ciebie podejdzie i cos powie ucisz go kladac mu palec na ustach, wtedy piesc go oralnie i pozwol mu sie wziac od tylu, obracajac sie tylem do niego nie uzywajac zadnych slow, nastepnie przeniescie sie do sypialni gdzie go calego rozbierzesz i dalej bedziecie uprawiac sex w innej pozycji, najlepiej cala noc nie zdejmuj krawata niech zapamieta co wiaze sie z tym krawatem

IP i czas połączenia logowane. [15342327]
[15.08.2009] 12:08
anal nie jest zly
zrobilam i byl bardzo mile zaskoczony

IP i czas połączenia logowane. [15342338]
[15.08.2009] 12:13
anal nie jest zly
apropo tego krawata to to takiej "akcji" jak twoj facet bedzie jakis mierzyl na pewno pomysli o tobie wiec lepiej zeby krawat ktory mialabys na sobie byl mocno czerwony i szeroki

IP i czas połączenia logowane. [15342365]
[15.08.2009] 12:43
anal nie jest zly
jest jezcze jedna zabawa, kup sobie sexowny komplet bielizny wieloczesciowy z ponczochami, pasem do ponczoch buty na wysokim obcasie i bizuterie, na bielizne ubierz szlafrok i powiedz ze czeka go mila niespodzianka o ile bedzie ci posluszny, jesli sie zgodzi rozbierz go i posadz na krzeslo z oparciem, skuj jego dlonie za oparciem by nie mogl sie sam uwolnic, zdejmij szlafrok, niech troche na ciebie popatrzy, potem naloz mu opaske na oczy i zdejmij jedna czesc garderoby, moze to tez byc kolczyk, zapytaj go co zdjelas, gdy odpowie zdejmij mu opaske, jesli zgadl w nagrode piesc go oralnie, jesli nie powiedz mu to usiadz mu na kolana ocierajac swoja cipka o jego udo i caluj go i tak za kazdym razem a gdy juz zostaniesz tylko w jednej czesci garderoby zdejmij mu opaske usiadz na niego okrakiem i doprowadz go do orgazmu powolnymi ruchami, wtedy go rozkuj i robcie to na co macie ochote mozesz powtorzyc zabawe tylko ze nastepnym razem on bedzie mogl chwile na ciebie patrzec czy dobrze odgadl, za to juz nagrode czy pocieszenie otrzyma z opaska na oczach wlacznie z zakonczeniem sexem

IP i czas połączenia logowane. [15342466]
[15.08.2009] 12:52
anal nie jest zly
jaka Twoj facet ma prace?

IP i czas połączenia logowane. [15342495]
[15.08.2009] 13:05
sex in the city
sezonową więc od września będziemy już 24 na dobę razem a nie z doskoku.więc szukam pomysłu na te 24 godz.na dobę ale nie zła jesteś.

IP i czas połączenia logowane. [15342548]
[15.08.2009] 13:49
sex in the city
powiedz mi jeszcze co ile tak powinno się zabawiać bo z drugiej strony zastanawiam się czy nie przyzwyczaję go do takiej kreatywności a potem zabraknie mi pomysłów hihihi i będzie rozczarowany

IP i czas połączenia logowane. [15342706]
[15.08.2009] 16:13
anal nie jest zly
tego to nie wiem, sama sie nad tym zastanawiam ale moze raz na dwa tygodnie cos ekstra bo czesciej to faktycznie mozna do tego faceta zbyt przyzwyczaic, mozesz tez kupic stroj np policjantki czy psycholozki i odegrac scene, mnie najbardziej podoba sie nauczycielka, tylko takie stroje sporo kosztuja ale niektore mozesz sama zrobic np nauczycielke i zaopatrz sie w rajstopki z dziurka na srodku to faceci baaaardzo lubia, mozesz napisac mu esa gdy nie bedziecie razem ze masz ochote na zabawe dla doroslych a jak juz bedzie w domu to przywitac go w stroju nauczycielki i zartem skarcic ze spoznil sie na lekcje, pozniej wladczym tonem kazac mu sie rozebrac i powiedziec ze byl nie grzeczny dlatego stawiasz mu pale,zajac sie nim a potem rozkazac zeby on zajal sie toba , oczywiscie wszystko zalezy od twojej inwencji tylko faktycznie nie rob tego codziennie bo potem zwykly sex moze juz go w ogole nie interesowac a jak raz na jakis czas to bedzie mial bardzo ciekawe obrazy erotyczne w glowie, na pewno bedzie to wspominal i sama czasami przypomnij mu o tym, zapytaj sie czy pamieta................

IP i czas połączenia logowane. [15343147]
[15.08.2009] 19:34
sex in the city
Ja kiedyś zrobiłam mu dobrze podczas jazdy samochodem a nie mógł się zatrzymać.Bardzo mu się podobało

Tak jeszcze nie experymentowałam jak opisujesz ale na pewno wykorzystam pomysł.Najbardziej podobał mi się ten z knajpą i hotelem ale i kajdanki też są fajne.

Mam dużo fajnej bielizny do bólu sexi a i buciki odlotowe również ale właśnie brakowało mi takich pomysłów jak urozmaicić nasze życie intymne.Bo i po jakimś czasie sama bielizna się może opatrzeć.

Znalazłam też erotyczna grę planszową ale to będzie fajny prezent na urodziny.

Ostatnio też zaopatrzyłam się w różne zabawki z sex shopu,które użyłam to też go mile zaskoczyło.

IP i czas połączenia logowane. [15343754]
[15.08.2009] 19:36
sex in the city
Planuję również zamontować w sypialni na suficie lustra.Chciałabym mieć lustrzany sufit....

IP i czas połączenia logowane. [15343765]
[15.08.2009] 23:10
anal nie jest zly
dobry pomysl z tymi lustrami a masz wibrator? bo moze sama sie bedziesz soba zabawiac, to tez moze mu sie spodobac jak bedzie musial patrzec a sam nie bedzie mogl przez jakis czas wejsc, bedzie go to bardziej nakrecac

IP i czas połączenia logowane. [15344665]
[15.08.2009] 23:20
anal nie jest zly
a ta gra planszowa tez ciekawa, sa jeszcze takie piloty z roznymi funkcjami ktore trzeba robic gdy facet nacisnie ktorys z guzikow, to tez jest fajna "zabawa" albo jadalna bielizna no ale to pewnie wiesz, innym razem np na imieniny czy jakies inne swieto mozesz owinac sie kokarda i przyczepic na biodrach karteczke z napisem TWOJ NAJBARDZIEJ OCZEKIWANY PREZENT

IP i czas połączenia logowane. [15344724]
[16.08.2009] 09:23
sex in the city
A co to za piloty? prześlij mi jakiś link.
Tak mam wibrator i użyłam go nie dawno był wniebowzięty.

Wymyśliłam sobie ,że wynajmę apartament z jacuzzi,podam adres a ja tam będę czekała.Będę się tylko kontaktowała smsami.
Tam właśnie będzie czekała na niego karteczka z dalszymi instrukcjami gdzie użyję krzesełka z kajdankami
Szkoda tylko,że mogę to zrobić dopiero po 20-tym września ale już pomysły zbieram.

IP i czas połączenia logowane. [15345305]
[16.08.2009] 11:09
anal nie jest zly
bardzo dobrze, tak trzymaj!!!

IP i czas połączenia logowane. [15345524]
[16.08.2009] 11:30
anal nie jest zly
http://www.sexshop69.pl/index.php?promocja=& wszystkie=1&id_kat=516&id_produc=&wysw=2

http://www.sexshop.com.pl/zamow.php?id=8941& k=k0414

http://www.wysparozkoszy.pl/pilka-milosnaure alnij-swoje-fantazje-p-321.html

http://www.venus.net.pl/ Śmieszne-rzeczy_Gra_19_393.php

http://www.bigboystoys.pl/item162__Sex_Pilot _dla_kobiety_i_dla_mezczyzny.html

IP i czas połączenia logowane. [15345573]
[16.08.2009] 11:32
anal nie jest zly
http://www.venus.net.pl/ Śmieszne-rzeczy_19.php

IP i czas połączenia logowane. [15345575]
[16.08.2009] 22:36
anal nie jest zly
tego pilota o ktorego mi chodzilo nie moglam znalezc ale ten tez moze byc

IP i czas połączenia logowane. [15348088]
[18.08.2009] 08:48
sex in the city
weź babo nie szalej i nie wklejaj tego świństwa gdzie się da! jest obrzydliwa i rzygać się chce.

IP i czas połączenia logowane. [15354021]
[20.08.2009] 12:22
anal nie jest zly
a jak teraz nie ma twojego faceta to piszesz mu jakies pikantne esy?

IP i czas połączenia logowane. [15364952]
[20.08.2009] 18:19
sex in the city
i to jakie on mi też
Mam dla niego niespodziankę kupiłam 15-cm buty na szpilce z metalowym obcasem na przeźroczystej platformie takie typowe @@@ki
potrzebne mi do jednej pozycji bo między nami jest 20 cm,.róznicy wzrostu i nie bardzo jest jak to zrobić a butki w tym pomogą.

ale znalazłam już apartament z dużą łazienką i z prysznicem z hydromasażem muszę tylko zarezerwować i zrobic memu kochanemu jeden dzień wolnego w pracy na sexik jakiego jeszcze do tej pory nie było.

W sumie to też mam cichą nadzieję ,że pobudzę tym czynem wyobraźnię mojego M i kiedyś on mnie równie miło zaskoczy.

IP i czas połączenia logowane. [15366495]
[21.08.2009] 23:40
anal nie jest zly
a moglabys napisac jaka to pozycja? z tymi esami dobrze robisz, ale on musi byc napalony na Ciebie , jesli facetowi na Tobie zalezy i jest kumaty to tez cos fajnego wymysli jak zobaczy co Ty dla was robisz a jesli jest wygodny to sama bedziesz musiala delikatnie dac mu do zrozumienia zeby tez on wpadl na jakis ciekawy pomysl

IP i czas połączenia logowane. [15372674]
[22.08.2009] 13:17
sex in the city
chciałabym od tyłu na stojąco właśnie w mini spódniczce ale nie koniecznie w tesco hahaha
no i ta różnica we wzroście ja mała on duży trochę na to w wygodny sposób nie pozwalała do tej pory więc kupiłam te buty .mój jeszcze tych butów nie widział ale gromadzę już pomału róże rzeczy na ten sex day
Co prawda będę mogła go zwabić do tego hotelu dopiero między 12-17 września (już się nie mogę doczekać reakcji) ale na pewno Ci napiszę co i jak.

Powiem Ci,że ostatnio zrobił się ze mnie demon sexu hihihi mój mnie nie poznaje i po 18 latach (wspólnych) na mój widok jest już gotowy. A powiedz mi czym najbardziej zaszokowałaś swojego faceta?
Co on do tej pory wspomina?

A może on Ciebie też czymś zaskoczył?

a tak na marginesie mogliby się wypowiedzieć też jacyś Panowie o czym marzą i czym zaskoczyła ich partnerka,może podsunęli by jeszcze parę jakiś pomysłów.Ale z drugiej strony jak sobie to poczytają to moze i oni ruszą swoimi mózgami i coś przygotują dla swoich ukochanych kobiet.

IP i czas połączenia logowane. [15374201]
[22.08.2009] 13:21
sex in the city
a korzystałaś z tej piłki?

IP i czas połączenia logowane. [15374221]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat