o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie dobra wrózka w internecie?

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[09.02.2017] 12:34
cyryl2
Jestem analfabetą bez szkouy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22639856]
[12.02.2017] 15:24
falila
ja wrozylam u pani zinaidy,sary ,amaltei i beaty oraz ewy,troche tego bylo wiem,jednak najbardzej jestem zadowolona z wroby u zinaidy bo sie sprawdzila poczatkowo bylam sceptyczna az tu masz ci facet odszedl nowa praca jest i nowa znajomsoc tez tak mialo byc czyli cos w tym jest.

IP i czas połączenia logowane. [22643327]
[20.02.2017] 11:35
MartynaMak
A ja polecam Wróżkę Bonitę.Niesamowita wróżka i cudowny człowiek. Przepowiedziała mi zmianę pracy i studia kilka lat temu, gdzie biorąc pod uwagę moją sytuację wtedy było to raczej niemożliwe (3 małych dzieci, marna praca i w perspektywie rozwód).
Wszystko się sprawdziło !!!
Mojej koleżance przepowiedziała ciążę choć lekarze mówili, że ma małe szanse na dziecko. Dziś ma cudnego chłopczyka . Jeszcze innej koleżance przepowiedziała wygraną rozprawę sądową i też wszystko się sprawdziło, choć sądziła się z ZUSem !!!
Polecam ją każdemu.

IP i czas połączenia logowane. [22651518]
[20.02.2017] 11:36
MartynaMak
A ja polecam Wróżkę Bonitę.Niesamowita wróżka i cudowny człowiek. Przepowiedziała mi zmianę pracy i studia kilka lat temu, gdzie biorąc pod uwagę moją sytuację wtedy było to raczej niemożliwe (3 małych dzieci, marna praca i w perspektywie rozwód).
Wszystko się sprawdziło !!!
Mojej koleżance przepowiedziała ciążę choć lekarze mówili, że ma małe szanse na dziecko. Dziś ma cudnego chłopczyka . Jeszcze innej koleżance przepowiedziała wygraną rozprawę sądową i też wszystko się sprawdziło, choć sądziła się z ZUSem !!!
Polecam ją każdemu.

IP i czas połączenia logowane. [22651520]
[20.02.2017] 13:04
MartynaMak
Zapewniła mi jurnego ciapatego do zaciężenia

IP i czas połączenia logowane. [22651628]
[24.09.2017] 07:07
[20.02.2017] 13:06
fan lissy witalissy
Najpierw jest Lissa Witalissa, potem kau Lissy, potem długo, długo nic, a na szarym końcu pozostałe bździągwy reklamodawcze!

IP i czas połączenia logowane. [22651629]
[07.03.2017] 18:21
Karolciaelfik
Ja wróżyłam bodajże 4 razy , 4 wóżby każda inna i czy któraś się sprawdzi nie wiem,ostatnia dostałąm od zinaidy tu najwięcej prawdziwych faktów i najwiekszą szansa na sprawdzenie zobaczymy co dalej..

IP i czas połączenia logowane. [22669805]
[07.03.2017] 18:35
buahaha
Ta idiotka z kretyńskimi nickami znowu pracuje i się reklamuje. Znowu chce głupie laski oszukiwać i wciskać im ciemnotę. Ależ to głupia szmata.

IP i czas połączenia logowane. [22669815]
[07.03.2017] 19:47
fan lissy witalissy
Tylko Lissa Witalissa. a teraz wypierrdalać!

IP i czas połączenia logowane. [22669900]
[11.03.2017] 16:46
sandra5
moja koleżanka jakiś czas temu wróżyła sobie u wróżki ewy i była zachwycona teraz zdecydowałam się sama i powiem że nie sądziłam że aż tyle się dowiem o swej przyszłości o uczuciach i o tym co mnie interesuje naprawdę ewa odpowiada na każde pytanie i nie ma żadnych tajemnic moim zdaniem mówi wszystko jest najlepsza wróżką jaką spotkałam w życiu mojej koleżance wszystko się sprawdziło i mam nadzieje ze i mnie wywróżyła dobrą przyszłość szukajcie w necie wróżki ewy mail tarotewa@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [22674261]
[11.03.2017] 18:51
takiej półabalfabetce
sandra5 (17.03.2017.11 16:46):
moja koleżanka jakiś czas temu wróżyła sobie u wróżki ewy i była zachwycona teraz zdecydowałam się sama i powiem że nie sądziłam że aż tyle się dowiem o swej przyszłości o uczuciach i o tym co mnie interesuje naprawdę ewa odpowiada na każde pytanie i nie ma żadnych tajemnic moim zdaniem mówi wszystko jest najlepsza wróżką jaką spotkałam w życiu mojej koleżance wszystko się sprawdziło i mam nadzieje ze i mnie wywróżyła dobrą przyszłość szukajcie w necie wróżki ewy mail tarotewa@wp.pl

bez zwykłej umiejętności pisania można wciskać kit ile sie chce. Zamiast chodzić po wróżkach spróbuj ukończyć gimbalistko szkołę podstawową, aby nauczyć się poprawnie pisać, a to przyda się Tobie na przyszłość bez wróżki.

IP i czas połączenia logowane. [22674352]
[20.03.2017] 22:14
samarama23
Jak chcecie kogoś z kim możecie sobie poczatować na żywo i przy okazji zrobić dobry rytuał wpiszcie sobie w skypie rytualistka misteria

IP i czas połączenia logowane. [22685182]
[21.03.2017] 08:23
samarama23
Rytuał polega na przyjęciu spustu z móżinskiego dystrybutora

IP i czas połączenia logowane. [22685375]

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat