o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla mężczyzn (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Kino Bizzariusz - Warszawa

1 2 3   » 157 Strony tematu:
[27.07.2009] 15:33
You2
Hej,
czy znacie kino Bizzariusz na Nowogrodzkiej?
Podzielcie sie opiniami, czy warto się tam wybrać.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.02.2010] 22:52
Bylem jakis miesiac temu
pierwszy raz.
Troche ciezko trafic - miejsce w podworzu nie oznaczone.
Cale szczescie ze mieli telefon to mila Pani jakos mnie naprowadzila.
Bilecik chyba 15 kosztowal i juz bylem w srodku.
Po wejsciu przez pierwsza chwile ciemno jak ....era nic nie widac.
Po chwili oczy juz sie przyzwyczajaja.
Calosc sklada sie z kilku pomieszczen:
sala kinowa z podestami,
mniejszy pokoj z kanapa i tv
wiekszy pokoj z tv kanapami i materacem
do tego jeszcze 2 ciasne kabiny (pod podestami)
to tyle topografii.
Towarzystwo:
pelen przekroj spoleczenstwa - mlodsi starsi biznesmeni studenci dla kazdego cos milego, niestety spotkalem tez 2 starych smierdzacych zuli, generalnie jak ktos chce kazdy sobie kogos znajdzie.
Pokrecilem sie tam moze z 1,5 godziny nawet przyszla dziwka (stara, gruba) z alfonsem.
Wkurzalo mnie jedno - spedzilem tam tyle czasu i nic sie nie dzialo, wszyscy tylko za soba lazili, nikt sie z nikim nie zabawial wszyscy macali sprzety przez sopdnie. Bylem jedyny ktory wyjal ptaka i sie nim zabawial oczywiscie zaraz zlecialy sie chetne komary ale oczywiscie zaden nie pomyslal zeby wyjac swojego - normalnie masakra.
Juz tracilem cierpliwosc to tych kolesi - cale szczescie ze napatoczyl sie jakis kolo kolo 40stki z gigantycznym fiu..m tak mnie podniecil ze zaczalem sobie z nim walic i w mig sie spuscilem wiec nie doszlo do niczego specjalnego.
PANOWIE WIECEJ ODWAGI DO PIORUNA JASNEGO!!!
PO JAKIE LICH TAM PRZYCHODZICIE.
KONKRET MAJTY W DOL I JEST ZABAWA A NIE TAKIE CHODZENIE Z KATA W KAT!!!
Srednio bylem zadowolony ale pewnie tam wroce, atmosfera podniecajaca mimo wszystko.
Ja szatyn 25/180/83/16

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16232280]
[06.07.2010] 22:21
kto sie wybiera 11 lipca??
chej kto sie wybiera 11 lipca do kina ??? ja 21 latek

IP i czas połączenia logowane. [16889956]
[22.11.2010] 16:20
bywalec 1
Zawsze jak wchodzę do kina to mam nadzieję , że nie spotkam tego grubego pedała co sprzedaje bilety bo on tam nic nie robi, nie sprząta tylko sie mądrzy i ciągle opowiada o swoich studiach a zapomniał do czego jest tam wynajęty w przeciwieństwie do miłej i sympatycznej jego zmienniczki. Radziłbym żeby mniej się mądrzył a więcej sprzątał i pilnował porządku

IP i czas połączenia logowane. [17458891]
[14.12.2010] 23:19
przyjazny_dla_kobiet
wiec co do blizariusza pierwsza reakcja po przekroczeniu bramy pod 48 przed ktora trzeba wcisnac 220 hehehehe magiczna furteczka sie otwiera idziemy na dziedziniec miedzy kamiennicami lewe wejscie na ktorym sa napisane godzinny przyjec interesantow po schodkach na pierwszy poziom i drzwi chyba brazowe byly wchodzimy mila pani ktora sprzedaje rozne gadzety erotyczne inkasuje 15-staka i zabiera kurteczke pozniej oczywiscie po prawej kotara od kina po lewej kibelek , za kotara po prawej najwieksza widownia schodkowa i dosc duzy ekran kilka nascie osob pomiesci no moze ze 20 jedna przy drugiej jak by usiadly najfajniej na gorze wiec idziemy dalej waskim korytarzykiem i w prawo po prawej dwie ciemne jak noc kabiny umieszczone pod schodkami tej pierwszej sali nie wiem po co chyba dla wstydzioszkow maja takie powycinane luki zeby bylo widac ekran pierwszej sali, po lewej na przeciw kabin pokoj z kanapa i lcd-kiem oczywiscie 2 kolesi jedzie na reczniaku i jak ktos zajzy chowaja sie no i idac troszke prosto lekko w prawo uwaga na taki stalowy filarek mozna banke rozbic wchodzimy na sale gdzie sa 2 kanapy 3 osobowe i jeden duzy materac oraz lcd- na scianie. w powietrzu zapach spermy klimat wsumie dosc ciekawy tylko brak kobiet. Najfajniej na duzej pierwszej salce bo duzy ekran i dosc dobry dzwiek. jak by bywaly kobiety i ludzie byli by bardziej odwazni to moze bylo by to fajne ero - kino.

IP i czas połączenia logowane. [17562818]
[22.09.2014] 04:10
[28.01.2011] 17:24
koloooo
franko767 (10.09.11 21:42):
nie powinni tam wpuszczać pedałów i bi
Niby dlaczego?
Gej czy bi też człowiek

IP i czas połączenia logowane. [17765808]
[08.03.2011] 02:42
oralmaniak
Czasami tam wpadam, bo intrygują mnie układziki w grupie. Lubię jak faceci w korytarzu przy małej sali zabawiają się swoimi sprzętami. Kiedyś frafiłem na fajny dzień , tzn. pewien facet przy otwartych drzwiach w kabinie obrabiał fujarę drugiemy kolesiowi, który miał spodnie opuszczone do kostek. Widok był super bo ten , który @@@ał klęczał i sam sobie też walił. Ten drugi miał bosko owłosione nogi. Inni faceci , a było ich około sześciu , patrzyli na to i jechali równo. W pewnym momencie poczułem jak jeden gościu zaczyna mnie głaskać po jajach. To mnie wzięło. Stanął bliziutko obok mnie żebym mógł zabawiać się nim. Po chwili zaczął mi @@@ać, ale nie chciałem jeszcze lecieć , więc podniosłem go. Bawiliśmy się razem a inni patrzyli na nas i tamtą parę. W powietrzu fruwał testosteron. Nagle zacząłem syczeć i uginać się w kolanach bo czułem , że zaraz polecę.
Jakiś arabowaty facet przychylił się do mnie i dał znak żeby spuścić się mu na człona. Poleciałem w moment , a ten co mi ciągnął wcześniej,zaczął to zlizywać arabowi. W tym momencie inni zaczęli lecieć jak na komendę. Cała podłoga była mokra. A potem jak gdyby nigdy nic , wszyscy rozeszli się bez słowa .....

IP i czas połączenia logowane. [18113849]
[14.03.2011] 17:10
jet
@@@iste, chyba się tam wybiorę

IP i czas połączenia logowane. [18138828]
[18.04.2011] 23:13
bibibi
franko767 (10.09.11 21:42):
nie powinni tam wpuszczać pedałów i bi
hehe, wlasciciel jest gejem ;]

IP i czas połączenia logowane. [18283980]
[04.05.2011] 23:48
Lomu
Byłem tam kilka dni temu. Jestem hetero, więc troszkę dziwnie czułem się widząc samych facetów,macających sie po spodniach. Po jakimś czasie się rozluźniłem i wyciągnąłem "sprzęt", zacząłem się mas(turb)ować i po chwili jakiś koleś zapytał, czy może mi laskę zrobić. trochę dziwnie się poczułem, ale zgodziłem się. on nie chciał tego przy wszystkich robić, więc poszliśmy do kabiny. Fajna przygoda, ale zastanawiam się, czy przychodzą tam czasem równie chętne dziewczyny.

IP i czas połączenia logowane. [18346020]
[31.05.2011] 11:49
...
wybralem sie tam ostatnio, zeby wybadac teren przed pojsciem tam z dziewczyna. Wlasciciele, urzadzaja sobie kpiny z klientow dla jakich wg. tego co twierdza kino jest przeznaczone. Skoro jest to miejsce spotkan osob hetero, nie zycze sobie zeby grupa facetow urzadzala sobie gejowski pokaz. Nie dziwie sie, ze kobiety tam nie zgladaja. Do tej pory bylem tolerancyjny, jednak po tym co zobaczylem w bizzariuszu, stalem sie przeciwnikiem calej spolecznosci homo. Po co chodzicie do miejsca dla hetero, skoro macie na pewno swoje kluby, gdzie mozecie czuc sie swobodnie. Przykro mi, ze pedalstwo zepsulo mi fajna przygode z dziewczyna.
STANOWCZO ODRADZAM wizyte w tym syfie. To miejsce dla gejow.

IP i czas połączenia logowane. [18436790]
[14.06.2011] 12:47
dix022
Chetnie sie wybiore do kina z mila kolezanka Ja 21lat atrakcyjny.

IP i czas połączenia logowane. [18487349]
[05.07.2011] 15:00
bluesky100
Nastawiony na odkrywanie nowych wrażeń postanowiłem namówić żonkę do odwiedzenia tego "lokalu". Nie powiem, moje oczekiwania były ukierunkowane na dreszczyk emocji wynikający z "zabawy" wśród osób trzecich i ... niestety legły w gruzach. To co zastałem nawet w najmniejszym stopniu nie spełnia żadnych standardów dobrego smaku i wyglądu; brud i niesmak. Kilku starych napaleńców śliniących się do mojej żonki, która właściwie to pozostawała wciąż w wielkim szoku od panującego bałaganu. Wrażenie - totalny brak higieny i czystości
Odrapane ściany. Sama idea takiego miejsca jest fajna i ekscytująca, ale muszą być spełnione jakieś warunki..... Moja ocena od 1-6, 2 (filmy są w dobrej jakości). Generalnie odradzam dla wszystkich z przynajmniej minimalną poczuciem gustu i estetyki. aby doświadczyć trzeba spróbować....

IP i czas połączenia logowane. [18568326]
[07.07.2011] 02:49
jqcko
@@@iste miejsce. Jak jesteś pruderyjny i miałeś w życiu mniej niż sto lasek to nie zrozumiesz. Zapach spermy jest ok. Ja jestem hetero ale nie przeszkadza mi jak homo wali sobie konia w mojej obecności. Byłem niedawno i bardzo podobało mi się jak kilku gości na zmianę ruchało jedną sukę, która podczas @@@ania ciągnęła innym fiuty (pewnie dziwka ale to nie ważne). Spuszczali się w nią jeden po drugim. Extra!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [18574429]
[21.07.2011] 13:17
Georg
Wpadam tam co jakiś czas. To naprawdę ciekawe miejsce. Nieraz jest dośc pustawo a czasmi tłok. Najwięcej ludzi wpada między 17-20.
Czasami wpadają parki. Ostatnio były dwie. Dziewczyna robiła laskę przy wszystkich a w końcu zwaliła również dwóm gościom co najbliżej stali. Druga para bzykała sie w małym pokoju oglądając film ...kilku gości grzcznie sobie waliło patrząć na nich. Pani była mocno podniecona bo przed jej twarzą kilku gości się onanizowało i co iraz ktoś kończył...
Wielokrotnie ktoś podejdzie i zaoferuje loda albo że ci zwali..ja daję..jest fajnie. Oglądasz sobie film a gosciu wali ci aż furczy.
Warto wpadać - polecam.Wpadają również kobiety ale dość rzadko. Kilka razy widziałem transetki..Jedną zmacałem - była fajna w pończoszkach...
Wpadam tak co kilka dni i zawsze jest inaczej..

IP i czas połączenia logowane. [18623897]
[22.07.2011] 00:02
seskis
Normalny klub dla wszystkich. Przeważają Panowie, ale są też Panie, pary. Samotna Pani się nie zawiedzie, jeśli ma ochotę na seks. Co do brudu to zależy, przed otwarciem i w pierwszych godzinach jest o.k., potem ludzie sami robią syf. Tragedii nie ma, na niejednej dyskotece jest gorzej. Czasem są ogólnodostępne gumki gratis, zawsze można kupić ( za 1 zł). Byłem tam kilka razy i jeszcze wrócę.

IP i czas połączenia logowane. [18625639]
[07.08.2011] 17:52
max
jutro poniedzialek 7 sierpnia moze jest jakis chetny do 30 lat hetero lub bi na super laske w wykonaniu 35 latka wylize tez dupke jak jest chetny 10 rano nie ma jeszcze ludzi

IP i czas połączenia logowane. [18679616]
[09.08.2011] 19:23
góral-37
Jestem z Witowa i rzadko wpadam do Warszawy. Dziś zajrzałem do tego przybytku, bo słyszałem o różnych orgietkach które się tam odbywają. A ja lubię grupowo. Lubie nawet jak inni się gapią. No i nie żałuję, chociaż nie było dziewczyn. Gdybym miał taki lokal bliżej siebie to napewno często bym zaglądał, a warszawiakom zazdroszcze i dziwie się, że tak marudzą !

IP i czas połączenia logowane. [18687057]
[11.08.2011] 13:40
konkret
w piatek 12 sierpnia rano 0 10 wybieram sie do kina moze jest jakis chetny bi lub hetero dac @@@nac chetnie tez polize jajeczka i dupke
na codzien jestem zonaty bez przegiec normalny facet po 30 stce szukam chetnego do 30 lat

IP i czas połączenia logowane. [18692392]
[11.08.2011] 18:05
bi40
konkret (11.08.11 13:40):
w piatek 12 sierpnia rano 0 10 wybieram sie do kina moze jest jakis chetny bi lub hetero dac @@@nac chetnie tez polize jajeczka i dupke
na codzien jestem zonaty bez przegiec normalny facet po 30 stce szukam chetnego do 30 lat

bedę jutro po 15...uwielbiam ssac...na scodkach hasło masz internet

IP i czas połączenia logowane. [18693238]
[11.08.2011] 19:56
bi
12 sierpnia czyli jutro obsluze faceta najlepiej hetero ktory da @@@nac do 30 lat ja normalny 35 latek bede w kinie oko;o 11 szukam konkreta @@@am super lize tez rowek

IP i czas połączenia logowane. [18693700]
[12.08.2011] 14:54
Bi-33
Będę w Bizz. we wtorek 16.08.11 po godz. 10 rano, ma ktoś nr tel. do niego abym mugł tam trafić. Jak bym się rozebrał jest gdzie zostawić rzeczy.

IP i czas połączenia logowane. [18695984]
[14.08.2011] 09:39
normalny
wlasciwie patrzac na to kino to przychodza same @@@ane cioty i pedaly lataja jak wsciekle. Mieszkam poza polska i tego typu kina istnieja ale tam przychodza faceci w konkretnym celu a tu niby hetero ale bez slow no i oczywiscie stare upiory

IP i czas połączenia logowane. [18700578]
[16.08.2011] 15:15
J23
Kto wpadnie 16.08 po 17.00?
Proponuję szybkie spotkanko i wspólne walonko. 3-5 gości i każdy wali następnemu - może w tej sredniej salce?

IP i czas połączenia logowane. [18707821]
[17.08.2011] 15:20
Pan Ciekawski
ktoś chętny na wspólny wypad? Może jakieś Panie? Chętnie się przy Was Drogie Panie zabawię.

IP i czas połączenia logowane. [18711463]
[17.08.2011] 18:43
twardy526
Wybiera się tam ktoś dzisiaj? jeszcze tam nie byłem

IP i czas połączenia logowane. [18712008]
[17.08.2011] 19:29
abc
twardy526 (11.08.17 18:43):

ja się wybieram w piątek, pasuje?

IP i czas połączenia logowane. [18712146]
[17.08.2011] 19:42
twardy526
abc (11.08.17 19:29):
twardy526 (11.08.17 18:43):

ja się wybieram w piątek, pasuje?

Piątek nie bardzo,dopiero wtorek.jutro mam wyjazd

IP i czas połączenia logowane. [18712186]
[17.08.2011] 23:19
twardy526
na razie zamiast w kinie to robie to na skejpie może znajdzie się chętna do popatrzenia?

IP i czas połączenia logowane. [18712982]
[18.08.2011] 16:56
Pan Ciekawski
Będę jutro około 17. Zapraszam.

IP i czas połączenia logowane. [18714955]
[22.08.2011] 15:55
J23
Cześć
Czy będą chętni na wspólne walonko we wtorek? tak około 17.45-18.00. Proponuję abyśmy stanęli przy małej salce na przeciwko kabin i zaczęli walic...
Szukam kogoś z dużą pałą - też mam dużą...

IP i czas połączenia logowane. [18727438]

1 2 3   » 157 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat