o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wspinaczka, nurkowanie, żeglarstwo
 » Odpowiedz na ten temat

sprzęt do nurkowania

[26.07.2009] 15:38
padbar
Witam. Zamierzam zmienić mój sprzęt do nurkowania i szukam sklepu dość taniego i sprawdzonego gdzie bede mogl porobic zakupy. Jesli juz macie takie miejsce to za wszelkie posty bede wdzieczny

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.07.2009] 16:57
do_re_mi  popravka@tlen.pl
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z różnymi sklepami, to właściwie obecnie pozostałam przy jednym. Zazwyczaj korzystam z divezone.pl, bo jeśli potrzebuję, to kupuję sprzęt na raty, co często jest niemal wskazane. Przynajmniej ostatnio - przy zakupie suchacza, nie mogłam sobie pozwolić na zapłatę gotówką za cały skafander. Poza tym, jakoś bardzo mi przypasował ten sklep, więc mogę go polecić spokojnie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15251071]
[31.07.2009] 17:21
jedi123
A jaki możesz polecić dobry skafander suchy?

IP i czas połączenia logowane. [15274170]
[31.07.2009] 18:42
do_re_mi
Hmm no ciężko podać konkrety jeśli nie znam Twoich wymiarów, ani oczekiwań cenowych Jednak wejdź sobie na divezone.pl to może znajdziesz coś dla siebie. Skontaktuj się może z pracownikami w sprawie suchacza, to Ci doradzą odpowiednio w zależności od twoich oczekiwań.

IP i czas połączenia logowane. [15274582]
[31.07.2009] 22:08
karakonek
Hej, zaczynam dopiero przygodę z nurkowaniem. Przeglądam właśnie stronę divezone.pl i myślicie, że znajdę tam fachową pomoc? Widzę, że ceny mają bardzo przystępne - to już jest zachęcające. Chciałabym skompletować cały sprzęt, a jestem zielona w tym temacie."

IP i czas połączenia logowane. [15275615]
[21.11.2017] 08:51
[31.07.2009] 22:27
do_re_mi
Hej, w divezone doradzą Ci w wyborze sprzętu. Mają podzielonych działami pracowników i każdy niemal zajmuje się czymś innym, więc specjalizuje się w jednej kwestii. Zawsze możesz napisać cy zadzwonić i cierpliwie będą odpowiadać na Twe pytania

IP i czas połączenia logowane. [15275733]
[20.12.2009] 23:20
wojtek_nur
Ja ostatnio kupowałem płetny w sklepie Presto. Ceny mają tam konkurencyjne więc polecam. Można przy okazji kupić troszeczkę innego sprzętu.

IP i czas połączenia logowane. [15971650]
[18.08.2011] 13:47
evermind  evermind99@tlen.pl
Polecam sklepwww.coltripolska.pl - mają tam dobrej jakości sprzęt do nurkowania i kompresory włoskiej firmy Coltri w korzystnych cenach i często pojawiają się promocje

IP i czas połączenia logowane. [18714283]
[28.01.2014] 13:41
Ania2014
A ja Wam polecam sklep nurkowy pod Warszawa naWWW.CENTRUMVIP.PL mają tam sprzęt do nurkowania, a jak coś konkretnie Was interesuje to można zapytać a oni to sprowadzą, no i koszty wysyłki przeważnie bezpłatne...

IP i czas połączenia logowane. [21011054]
[11.02.2014] 22:13
mikos125
Sprawdź ten sklep internetowy. Oferuja profesjonalny sprzęt i doradzą w wyborze odpowiedniego sprzętu.
http://www.centrumvip.pl/sklep/pl

IP i czas połączenia logowane. [21037635]
[31.03.2016] 15:10
andrzej34
Można w ekonomiczne akcesoria do nurkowania zaopatrzyć się przez sklep nurkowy.com.pl. Zaopatrywałem się u nich w suchy skafander, w butle z tlenem, w standardowe torby. Ogólnie im więcej produktów się zamawia, tym większe rabaty można wynegocjować. Warto też obserwować ich promocje, bo kilka akcesoriów trafiłem w cenie ponad 20 % niższej.

IP i czas połączenia logowane. [22254762]
[02.10.2016] 22:11
damiano546
Ja swój sprzęt nurkowy kupowałem tam gdzie się tego nurkowania uczyłem czyli w Centrum Nurkowym Divemaniawww.divemania.pl. Mają w temacie wszystko co chcesz i w przystępnych cenach. Jak coś to możesz też u nich wypożyczyć czasem to bardziej opłacalne.

IP i czas połączenia logowane. [22462848]

» Odpowiedz na ten temat