o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Opinie o biurach podróży

1 2 3   » 12 Strony tematu:
[18.07.2009] 18:17
Siemen
Zapraszam wszystkich korzystających z usług biur podróży do dodawania opinii na ich temat na forum portalu turystycznego

http://pl.tourismtome.com/forum ,a290a4a9,biura-podrozy

Pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.07.2009] 10:56
szafirkas
Zanim wyjedziecie z jakimś biurem podróży, to radzę zerknąć na Krajowy rejestr Długów, bo widnieje na nim aż 29 biur podróży!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15241625]
[28.07.2009] 11:39
lazik
A ja polecam popytać na forach, świeży temacik jest z reguły obiektywny, opinie wpisywane w komentarzach itp. są zbyt często zaspamowane. Jeżeli uważasz że moja wypowiedź była pomocna proszę odwiedź moja stronę o turystyce:
www.laziki.pl

IP i czas połączenia logowane. [15258725]
[28.07.2009] 13:01
smichalek
Informacje i opinie o biurach podróży znaleźć można na http://www.turysci.info , komentarzy jest po prostu całe mnóstwo.

IP i czas połączenia logowane. [15259163]
[18.09.2009] 14:40
chorazydarek
Nie mam wielkiego doświadczenia, byłem na 2 wycieczkach z biurem Selectours i mnie się podobało. Rezydentka bardzo miła i pomogła nam się szybko tam zaaklimatyzować. Organizacyjnie bardzo dobrze to oceniam. Byłem na wyciecze w roku 2007 i 2008 więc w sumie świeże doświadczenia,

IP i czas połączenia logowane. [15509197]
[20.09.2017] 16:35
[26.09.2009] 23:25
Prince Far-I
Ja z kolei mam jak najlepsze zdanie o biurze Ok-tours. Ich obsługa jest świetna! Doradzili mi kiedyś w wyborze obozu studenckiego, i dzięki nim spędziłem jedne z lepszych wakacji w świetnym towarzystwie. Nie dość, że bawiłem się z bardzo fajnymi ludźmi, to jeszcze zwiedziłem kawał Grecji. Morze Egejskie i Olimp robią wrażenie!

IP i czas połączenia logowane. [15548215]
[01.10.2009] 11:00
staki_09
na pewno dobre jest Alfa Star zwłaszcza w Egipcie, poza tym Tui ma całkiem niezłą opinię, zwykle szukam na gazeta.pl opinii, jest ich naprawdę bardzo bardzo dużo

IP i czas połączenia logowane. [15568632]
[02.10.2009] 14:47
emikka
W tym roku byłam w Egipcie z Alfa Starem. Polecam rejs po Nilu i zwiedzanie piramid. Do biura nie mam zastrzeżeń.

IP i czas połączenia logowane. [15574775]
[08.10.2009] 11:10
Grecjanin
Ja swoją pozytywną opinię mogę wyrazić o moich wakacjach w Grecji. Pojechałem z Alfa Starem. Pełen obaw, bo wczesniej w ogóle nie byłem za granicą. Na szczeście wszystko było w porządku. Na lotnisku szybka odprawa, nie musieliśmy nawet na samolot długo czekać. Sprawnie poszło. Na miejscu hotel taki jak w katalogu. Warunki takie jakich się spodziewałem. Obsługa super i piękna rezydentka. Ogólnie 10 na 10 punktów.

IP i czas połączenia logowane. [15603338]
[08.10.2009] 17:20
biberonia
Całkiem niedawno wróciłam ze swojej pierwszej dalekiej podróży! We wrześniu załapałam się na świetną ofertę na Dominikanę z biurem Bon Voyage. Bardzo polecam! Wszystko jest tak, jak macie to przedstawione w ofercie. Plaża jak marzenie miła obsługa w hotelu. Tylko może trochę za ciepło, dawno tyle nie chodziłam w bikini. Ktoś już korzystał z ich usług? Ja pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni.

IP i czas połączenia logowane. [15605093]
[28.10.2009] 20:26
flamencca
A ja cały czas szukam... jest sporo ciekawych wycieczek. Patrzyłam już na Alfa Star i na tui. No coś sobie wybiorę. A w ogóle to już się nie mogę doczekać wakacji!!

IP i czas połączenia logowane. [15704827]
[30.10.2009] 18:52
phoebe82_82
biberonia, sama zastanawiam się nad skorzystaniem z BonVoyage już kilka osób mi mówiło, że rzeczywiście wyjazdy z nimi to czysta radocha, nie mówiąc o warunkach panujących w hotelach - cud miód i orzeszki. nic, tylko czekać na urlop

IP i czas połączenia logowane. [15714040]
[03.11.2009] 13:09
JarekNalepski
Hej - a co sądzicie o biurze Selectours - znajmy z pracy mi je bardzo polecił a sam bym się skusił bo są tani, ale chciałbym się upewnić na forach. Był ktoś może z nimi w Tunezji albo w Egipcie, albo w Emiratach? Bo właśnie tam chciałbym się wybrać a z tego co zaobserwowałem są to chyba ich wiodące pod względem popularności wycieczki. Pozdrawiam serdecznie!!!

IP i czas połączenia logowane. [15734392]
[03.11.2009] 16:28
Mariolka z Krk
JarekNalepski (09.11.03 13:09):
Hej - a co sądzicie o biurze Selectours - znajmy z pracy mi je bardzo polecił a sam bym się skusił bo są tani, ale chciałbym się upewnić na forach. Był ktoś może z nimi w Tunezji albo w Egipcie, albo w Emiratach? Bo właśnie tam chciałbym się wybrać a z tego co zaobserwowałem są to chyba ich wiodące pod względem popularności wycieczki. Pozdrawiam serdecznie!!!

Gorąco polecam! Z tą firmą naprawdę warto podróżować! Ja byłam z nimi w Turcji, oczywiście wiele się oczytałam przed wyjazdem - i delikatnie mówiąc byłam skołowana. Zupełnie niepotrzebnie jak się okazało. Hotel do którego dotarliśmy był naprawdę magicznym miejscem. Cała obsługa zachowywała się w stosunku do nas bardzo życzliwie, jedzenie było fantastyczne. Do morza miałyśmy niecałe 10 minut drogi a do centrum 15 minut. Jeśli jednak nie chciałyśmy iść nad wodę, mogłyśmy korzystać z dużego i czystego basenu jaki posiada ten hotel, jest on strzeżony przez ratownika - więc bez obaw, nic nikomu nie grozi. Na tarasie znajduje się bar, gdzie możemy zakupić soczek albo coś mocniejszego gdy najdzie nas ochota. Pokoje były sprzątane codziennie, ręczniki i pościel także wymieniane każdego dnia. Do naszej dyspozycji był także mały barek, telewizor i klimatyzacja - istny raj na ziemi! To oczywiście tylko parę z atrakcji jakie czekają na was jeśli wybierzecie się z tą firmą, polecam!

IP i czas połączenia logowane. [15735471]
[03.11.2009] 16:33
WandaPopiel
My z mężem i 5 letnim synkiem wybraliśmy się na Hiszpanii, na wycieczkę namówił nas mój brat który podróżował już z tym biurem i zawsze wracał bardzo zadowolony. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne - wyśmienite jedzenie, wieczory przy wtórze dźwięków tradycyjnych pieśni były wspaniałym przeżyciem. Pokoje codziennie sprzątane - od wymiany pościeli i ręczników, opróżnianie koszy na śmieci po uzupełnianie mydełek w łazience i małych czekoladek na małym półmisku. W pokoju znajdowało się także łóżko dla naszej pociechy, na dole obok recepcji stało parę stoliczków z kredkami i kartkami dla najmłodszych.
Dni i noce są tam gorące dlatego naszym wybawieniem była zainstalowana w pokoju klimatyzacja, ratując nas przed przepoceniem pościeli
Gorąco polecam!

IP i czas połączenia logowane. [15735502]
[03.11.2009] 17:30
smerfetkaaa
Wybór atrakcyjnego kierunku to jedno a wybór dobrego i zaufanego touroperatora to druga istotna sprawa! Według mnie jednym z nich jest biuro podróży Itaka, która zdecydowanie przewodzi w organizowaniu wycieczek, oferując bogaty program za stosunkowo niską cenę

IP i czas połączenia logowane. [15735827]
[03.11.2009] 18:01
mBus
Polecam tanie bilety do całej Europywww.mBus.pl

IP i czas połączenia logowane. [15736014]
[04.11.2009] 01:17
zdzicho 5
uważajcie na Triadę. Sąd nałożył na nią ogromną karę za niezgodne z przepisami warunki w umowie. Pod nazwą Grand Tour reklamuje się w Angorze firma Triada. Byłem na 6 dniowej wycieczce autokarowej w Paryżu, miała kosztować 849 zł plus dodatkowo za tzw wieczór paryski i Eurodisneyland - ok 90 euro. Przewodniczka / b. zresztą miła i profesjonalna/ dodatkowo zbierała po 217 euro za: wstęp do Luwru, Wersalu, muzeum figur woskowych, wjazd na I poziom wieży Eiffla i kilka biletów na metro, czyli dwukrotnie więcej, niż cena w ofercie. Nie rozliczyła się z tych pieniędzy. To wszystko wg mojego rozeznania mogło kosztować ok 70 euro. Gdzie reszta?

IP i czas połączenia logowane. [15738852]
[08.11.2009] 15:34
nieborak81
Zgodzę się z opinią o ok-tours - bardzo profesjonalne podejście do klienta i ciekawa oferta. Szczególnie dla dzieciaków. Potrafią świetnie zorganizować czas maluchom na swoich koloniach i obozach. Takie wakacje tematyczne to super pomysł - dziecko może wrócić z wakacji "przesiąknięte" jakąś nową pasją...

IP i czas połączenia logowane. [15760823]
[09.11.2009] 19:39
mojechmury
Ja wraz z synkiem i mężem byli�my w Turcji. My�lę i zastanawiam się, ale nie
mam się do czego przyczepić. Obsługa zarówno w Polsce jak i na miejscu była
znakomita. Hotel jak wyjęty z folderu który przeglšdali�my w biurze podróży.
Pokoje przestronne, jasne i z dużym tarasem. Dla małego otrzymali�my łóżko a
barierki na tarasie stanowiły zabezpieczenie dla takiego małego berbecia.
Turecka kuchnia bardzo przypadła nam do gustu � mozaika smaków i aromatów,
parę przypraw kupili�my za bezcen i do dzisiaj używamy ich podczas gotowania.
Wystawiamy jak najbardziej pochlebnš opinię biuru Selectours, kto się nie
skusił jeszcze ten... tršba

IP i czas połączenia logowane. [15767574]
[10.11.2009] 17:29
Calineczka Calineczka
Grupką znajomych jeszcze z czasów studiów postanowiliśmy wyjechać na prawdziwe wakacje. Każdy z nas miał już poważną pracę, co miesięczną wypłatę więc mogliśmy pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Wybraliśmy Selectours ze względu na jego kierunki podróżowania i fakt, że mają w swojej ofercie naprawdę atrakcyjne hotele. Jako młodzi ludzie nie oczekiwaliśmy,że będą nas traktować jak przyszłe księżniczki i książąt. Jedzenie było fenomenalne,kiedy byliśmy zbyt zmęczeni po zwiedzaniu okolic bez problemu mogliśmy zamówić go do pokoju, podobnie jak śniadanie i budzenie o ustalonej godzinie. Tutejsze baseny były rajem dla mężczyzn, którzy szaleli niczym 10letni chłopcy. Żeńska część towarzystwa korzystała ze słońca i opalała się. Za każdym razem kiedy wracaliśmy do hotelu, pokoje były posprzątane na medal, ręczniki wymienione na świeże i pachnące. Wycieczki fakultatywne przypomniały nam czasy młodości tylko w bardziej przystępnym wydaniu – przyjemniej się słuchało przewodnika

IP i czas połączenia logowane. [15772303]
[12.11.2009] 16:56
monialu
Polecam shepherda z poznania. Bylam z nimi na rejsie na sycylii i bardzo mi sie podobalo. Komfortowy jacht i profesjonalny skipper. A miejsce niezwykle, chce jechac jeszcze raz!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15783039]
[15.11.2009] 18:05
Hybryda1970
Dla singli, rodzin i starszych osób. Biuro przyjazne każdej kategorii wiekowej. Organizacyjnie bardzo dobrze, nawet nie znając języka nie ma co się martwić. Na miejscu rezydent zadba o nas.

IP i czas połączenia logowane. [15799031]
[17.11.2009] 13:38
Perfekcyjna
Ulala widzę, że nie ja jedna przez 14 dni się byczyłam ku chwale ojczyzny... Bardzo dobre biuro!!!! Hotel nad którym trochę pogłówkowałam okazał się bardzo romantyczny...Pikne widoki, pogoda idealna i ten święty anielski spokój. Zazdroscicie to jedzcie sami. Moim zdaniem Selectours ma jedna z lepszych ofert cenowych na rynku. W stosunku do jakosci na pewno. Ja nie zaluje ani jednej ciezko zarobionej zlotowki jaka wyadalam na wycieczke i dodatkowe atrakcje nam iejscu.

IP i czas połączenia logowane. [15808401]
[24.11.2009] 01:03
Aernie
Ja kupuje wycieczki tylko w sprawdzonych, dużych biurach podróży. Ostatnio rezerwowałem hotel i bilet lotniczy w esky.pl. Bardzo solidna firma, polecam, wszystko mozna załatwic telefonicznie.

IP i czas połączenia logowane. [15842712]
[08.12.2009] 20:35
evagreeen
Aernie (09.11.24 01:03):
Ja kupuje wycieczki tylko w sprawdzonych, dużych biurach podróży. Ostatnio rezerwowałem hotel i bilet lotniczy w esky.pl. Bardzo solidna firma, polecam, wszystko mozna załatwic telefonicznie.

Fajna stronę mają, czytelna i można też on-line bilet zabukować

IP i czas połączenia logowane. [15912891]
[12.12.2009] 14:35
kkkk8888888
evagreeen (09.12.08 20:35):
Aernie (09.11.24 01:03):

Fajna stronę mają, czytelna i można też on-line bilet zabukować
a jak przychodzi do zwrotu kasy w tych wielkich biurach jak wycieczki nie ma to na kase czekałem pare tygodni

IP i czas połączenia logowane. [15931088]
[13.12.2009] 03:59
trudo
A w esky.pl to sie oddzielnie rezerwuje hotel i przelot? Bo jestem na ich stronie i widze ,że oferty są podzielone...

IP i czas połączenia logowane. [15934191]
[13.12.2009] 22:13
KIMONNO
trudo (09.12.13 03:59):
A w esky.pl to sie oddzielnie rezerwuje hotel i przelot? Bo jestem na ich stronie i widze ,że oferty są podzielone...

Tak oddzielnie, możesz sobie wybrać dowolny lot i dowolny hotel według własnego uznania, mozna w ten sposób duzo zaoszczędzić.

IP i czas połączenia logowane. [15937911]
[18.12.2009] 20:24
Tristan67
Dla mnie jedno z najlepszych biur w Polsce. Zdecydowanie najbardziej profesjonalne, organizacyjne sprawne z hotelami trzymającymi poziom i dającymi gościom komfort pobytu. Wystarczy poczytać na ich stronie internetowej, opisy są bardzo adekwatne. Ja się nie zawiodłem na folderze, wszystko było tak jak miało być. Nieścisłości brak.

IP i czas połączenia logowane. [15961060]
[19.12.2009] 19:03
Adam i Kasia
Moim znajomym i rodzinie mówię, że jak wyjazd to tylko z Selectoursem – jeżdziłem z nimi już parę razy – Egipt, Tunezja, Hiszpania – za każdym razem było fe no me nalnie!
Jestem ciekaw czego te marudy się spodziewają, skoro nigdy nie są zadowolone, może czas wyjechać do starej i dobrej Rumunii i przypomnieć: jak to było 20 lat temu?
Ja byłem zachwycony, moja żona też: basen, tenis stołowy, siatkówka ajj kurczę tyle atrakcji – nie sposób się nudzić!

IP i czas połączenia logowane. [15964690]

1 2 3   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat