o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia w kraju
 » Odpowiedz na ten temat

InPost i jego paczkomaty

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[23.09.2015] 10:32
SmokuWawelski
Obudzcie sie ludziska bo naprawde na POczte Polska przychodzi koniec. Nie cisnijcie tak na tego Inposta bo to troche tak wyglada jakbyscie nie pamietali jak bylo i jest wciaz z Poczta Polska. Inpost jest swieza firma na rynku. Poczta POlska miala wylacznosc, zna ten rynek jak wlasna kieszen. Ale wlasnie... mimo tego ze zna rynek na wylot, przespala lata i teraz trzesa portkami. A Inpost po prostu musi sie dotrzec i nie ma nic za darmo - bledy beda sie zdarzac. Ale spojrzcie na to pod tym katem, ze w koncu firma z sektora pocztowego jest rentowna i nie przynosi strat. Paczkomaty dobry pomysl btw. Nie korzystam, ale slyszalem wiele dobrego.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21981569]
[23.09.2015] 13:54
Fifi, Darlówek
Paczkomaty to niezly wybor dla wszystkich ktorzy korzystaja z Poczty Polskiej, a sa rownoczesnie zmeczeni ich uslugami. Tak wiec jesli wysylacie duzo paczek, polecam szczerze paczkomaty, ktore sa latwe w obsludze, a jednoczesnie bardzo ekonomiczne jesli chodzi o hurtowe wysylanie paczek. Ja osobiscie nie moglem sie dogadac z Poczta Polska, ktora robila wieczne problemy. Poza tym paczki od nich szly 3 dni, nei raz 4,5. Inpost dzieki paczkomatom, wysyla nawet na drugi dzien do adresata. Z drugiej strony Poczta Polska po malu sie konczy i za niedlugo ludzie beda musieli korzystac z paczkomatow, ale wtedy sie przekonaja

IP i czas połączenia logowane. [21981895]
[23.09.2015] 14:01
Vegaslas
Czemu hejtujecie az tak ta Poczte Polska? Fakt maja swoje grzeszki, ale kto ich nie ma. Jasne ze narobila strat na kilkanaście milionow zlotych. Faktem jest rowniez to, ze te pieniadze poszly z budzetu panstwa, ale chcialem na usprawidliwienie dodac, ze to nie tylko oni tak dzialali. W Polsce, niektore instytucje panstwowe maja stare przyzwyczajenia. Czy sie stoi czy sie lezy 500 zl sie nalezy. Pzedsiebiostrwa panstwowe kiedys nie mialy nic wspolnego z wydajnoscia, i tak samo Poczta Polska. Inpost jest przedsiebiorstwem prywatnym, ktore sobie dobrze radzi i maja dochody. Paczkomaty to w ogole przelomowy pomysl. Brawo

IP i czas połączenia logowane. [21981906]
[23.09.2015] 14:05
Borys, Riporting
Choleria ale te paczkomaty to dobry motyw. Szkoda ze wczesniej o tym nie wiedzialem, bo juz dawno bym pogonil tych darmozjadow z Poczty Polskiej. Szybka przesylka, teraz nie boje sie o to czy paczka dojedzie w calosci, czy zostanie porzadnie doświadczona. Fajne jets to ze moge sobie wybrac dowolny punkt w ktorym moge te paczki odbierac dlatego super sprawa z tymi paczkomatami naprawde. Ponoc maja tez isc dalej za granice, oby im sie udalo. Bo to polskie i fajnie by bylo gdybysmy paczkomatami rowniez rozslawiali nasza polska firme. Brawo panie Brzoska!

IP i czas połączenia logowane. [21981915]
[23.09.2015] 14:09
Brajanwawa
Polecam ja korzystam caly czas z inpostu na allegro i jest to mega fajna sprawa. Za paczke nie placisz wiecej chyba niz 7 zl, dostajesz paczke z kodem juz na drugi dzien, mozesz zrobic bezplatny zwrot itp. serio jest to wygodne. Ja tak wlasnie robie juz od kilku dobrych miesiecy i nienarzekam. A jak zwracasz paczke to tez w paczkomacie robisz nadaj przesylke i tyle. Fajne jest tez to ze mozesz sobie wybrac, do ktorego paczkomatu ma byc przeslana twoja przesylka. Naprawde wielki uklon w strone Brzoski i Inpostu

IP i czas połączenia logowane. [21981919]
[13.12.2017] 13:52
[23.09.2015] 14:16
Niefankapoczty
Co wy tak jedziecie po tej poczcie polskiej? Sami cos zrobcie a pozniej oceniajcie! Nie powiem ze Poczta Polska jako instytucja mnie powala na kolana, ale jest z nia totalnie tak samo jak z innymi instutacvjami panstrwowymi - wiekszosc jest po prostu nierentowna. Ja bym wszystko sprywatyzowal i tyle. Wolny rynek, nizsze ceny, lepsze uslugi. Kazda firma dba o klienta, zeby go nie stracic. Takze pomysl z Inpostem bardzo mi sie podoba. Pan Brzoska probuje cos zrobic pozytywnego i chwala mu za to. Paczkomaty super sprawa ponoc, ja jeszcze nie korzystalam, bo nie mam potrzeby, ale niedlugo zaczynam firme i sie zastanawiam nad usluga pocztowa.

IP i czas połączenia logowane. [21981931]
[23.09.2015] 14:21
Blue Skin
Dajcie ludzie spokoj z ta poczta, odkad wysylam paczki Inpostem wszystko sie zmienilo. Koszty mi sie zmniejszyly, paczki w koncu sa cale, a nieporozwalane. Mam pewnosc z Inpostem, ze wszystko bedzie dobrze, poza tym paczkomaty moge sobie wybrac dowoli gdzie bym chcial aby paczka zostala przeslana super sprawa generalnie. O to chodzi o innowacyjnosc, a nie jak w przypadku Poczty Polskiej stare towarzystwo i leca na budzetowce. W dzisiejszych czasach liczy sie konukrencyjnosc i innowacje. A tych brak jest w pomyslach Poczty Polskiej. DObrze ze jest Inpost, naprawde.

IP i czas połączenia logowane. [21981945]
[23.09.2015] 14:28
Daniel_Dan
Paczkomaty sa naprawde godne polecenia. Ja wspolpracuje z nimi na allegro i klienci sa strasznie zadowoleni nawet nie ma dwoch zdan. Super i jeszcze raz super. Polecam kazdemu, ponieważ można wyslać paczke a ona moze byc dostarczona do klienta niemal na drugi dzien. Klient nie zaplaci wiecej niz 7,99 w zaleznosci od wagi paczki, a w razie zwrotu, klient zwraca bez oplaty, darmowo. Naprawde zachecam do korzystania, bo warto. Jest to duzo lepsza usluga niz jak w przypadku Poczty Polskiej.

IP i czas połączenia logowane. [21981958]
[23.09.2015] 14:33
Bolesław D
Ostatnio korzystalem z tych paczkomatow pierwszy raz i musze powiedziec, ze jest to super opcja dla mnie. Nie wiedzialem ze jest to takie proste. Jestem juz dosc zaawasowanego wieku i naprawde udalo mi sie w latwy sposob wyslac paczke do siostru. Zameldowala sie u niej juz nastepnego dnia. Czego wiecej chciec od poczty? Znaczy to jest Inpost, poczta sie kojarzy z POczta Polska. O nich nie mam jakiegos zlego zdania, ale ten Inpost mnie naprawde zachwycil z tymi swoim paczkimatami!

IP i czas połączenia logowane. [21981964]
[23.09.2015] 14:38
Kazik, Gdansk
No i dajcie sobie spokuj z tymi paczkomatami duperelami, lepej na poczte pojsc masz pewnosc ze cie nikt nie oszuka, a tu maszyna to roznie to bywa, raz awaria a raz cos innego, ja w ogole karty nie uzywam, lubie miec gotuwke przy sobie. Czasem jak wysylam to przez inpost ale normalnie ide do punktu do placowki i wysylam, wole kontakt z czlowiekiem niz z masyzna. Moze jestem starowswiecki, ale taki juz jestem. Kontakt z poczta mam jednak i z Inpostem. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21981972]
[24.09.2015] 09:27
dalibomba
Znakomita robota Inpostu z tymi paczkami. Podoba mi sie, jeszcze nie korzsytalem, ale poszukuje dla siebie jakiejs alternatywy dla Poczty Polskiej, która mnie ostatnio strasznie zdenerwowala. Panie Kaziku niech Pan sie nie boi, przez takich ludzi jak pan Polska nigdy nie pojdzie do przodu. Wystarczy skorzystac i sie przekonac. Paczkomaty zapewne nie gryza. Ja niedlugo z pewnoscia skorzytsam z ich uslug

IP i czas połączenia logowane. [21983076]
[24.09.2015] 09:33
Janwodo
Ja tam pozytywnie oceniam te paczkomaty. Mowice calkiem serio. Duzo ludzi jeszcze sie boi z tego korzystac. Wiele razy slyszalem, jak to wlasnie mowili: - jeszcze mi paczke wciagnie, ja wole dac normalnie na poczte albo kurierowi... no jak sie ma takie podejscie to ja was prosze. Sredniowiecze i dramat. Niedlugo bedziemy publicznie chlostac ludzi. My sobie nie zdajemy sprawy ale starsi ludzie (wiekszosc) nie korzysta w ogole z komputera, a o internecie juz nie mowiac. Gdzie nam sie wydaje, ze w tych czasach to juz normalka.

IP i czas połączenia logowane. [21983084]
[24.09.2015] 09:37
Dobrowianka
Ja slyszalem bardzo dobre opinie o tych paczkomatach, az sie dziwie, ze ludzie korzystaja tak gromadnie Dla mnie zaskoczenie, pracowalem kiedys w Poczcie Polskiej i tam jest mega syf. Serio, nie ma o czym nawet gadac. Zrazilem sie juz do sektora pocztowego i juz nie bede tam nigdy pracowal. Inaczej Inpost, ktory widze ze sobie super radzi na rynku. No niestety Poaczta Polska to skostniale sredniowiecze i nie ma nawet dwoch zdan. Inpostu samochody widze coraz czesciej na miescie, wiec firma sie rozwija.

IP i czas połączenia logowane. [21983089]
[24.09.2015] 09:41
Niedlapoczty!
Jak dla mnie to super sprawa. Mam pod blokiem i wychodze 100 m i moge korzystac. Dobry motyw max. Ludzie naprawde korzystajcie bo trzeba wykonczyc Poczte Polska ja tez tam kiedys pracowalem i nienawidze tej firmy jaka jest POczta Polska! Jak oni mnie tam traktowali, to im nigdy nie wybacze. Inpost widze ma sie swietnie, bo ma super prezesa pana Brzoske, ktory jest w porzadku. Jest wyksztalcony i madry. Dobrze zarzadza swoja firma. Poczta to beton, ktory trzeba rozbic kilofem!

IP i czas połączenia logowane. [21983092]
[24.09.2015] 09:45
Hajnimedi
Bardzo fajne to forum, duzo pozytwnych komentarzy o Inposcie i paczkomatach. Super, ja tez korzystam z paczkomatow i wcale mnie to nie dziwi. Jedyne co dla mnie jest zaskoczeniem to to ze ludzie tam chetnie korzystaja z nowych technologii. Ja tylko mam nadzieje, ze firma bedzie szla caly czas do przodu i ze w koncu zacznie szturmowac rynek zagranicznie tymi paczkomatami. Bo naprawde prezesa maja super ogarnietego, kierunek dzialania prawidlowy. Nic tylko rozwijac sie i do przodu

IP i czas połączenia logowane. [21983095]
[25.09.2015] 14:48
Big Mess
Ja tam nie przepadam za paczkomatami. Poczta Polska też niestety zawodzi. Zwłaszcza oddział na moim osiedlu, w którym listonosz regularnie przynosi wyłącznie awizo z powtórnym zawiadomieniem. Dużo bardziej wolę zamawiać coś przez kuriera. Płacę trochę więcej, ale wiem przynajmniej, że do mnie dotrze w czasie i nie muszę się nigdzie fatygować.

IP i czas połączenia logowane. [21985245]
[08.10.2015] 12:39
humus
mnie, dzwoniąc dziś na infolinię inpostu z pytaniem co się dzieje z moją paczką nadaną na początku tygodnia, poinformowano, że skrytka była pusta! przy nadawaniu jednakże z całą pewnością skrytkę zamknełam, nie sądzę również by ktoś włamał się do paczkomatu (lokalizacja w dość mocno uczęszczanym miejscu) poza tym kurier powienin chyba zareagować widząc ślady włamania! nie pozostaje mi nic innego jak myśleć, że to kurier osobiście zaprzepaścił moją przesyłkę po czym podał informację, iż skrytka była pusta oraz nie korzystać ponownie z usług inpostu...

IP i czas połączenia logowane. [22005905]
[09.10.2015] 12:44
Januuu
Ja często zamawiam z allegro za pomocą inpostu bo mają zdecydowanie najtańszą przesyłkę i zawsze po tych kilku dniach dociera do mnie więc nie narzekam.

IP i czas połączenia logowane. [22007581]
[13.10.2015] 09:49
tomarm
paczkomaty inpost zwykła kpina ! nadałem 3 paczki tydzień temu mają status wszystkie wyjętę przez kuriera. odbiorcy nie otrzymali paczek a siedziba nie wie gdzie są to jest zwykly skandal i brak odpowiedzialnosci nie polecam

IP i czas połączenia logowane. [22012649]
[21.10.2015] 21:38
emma22
siemanko polecam stronkę do zabawy przy okazji której możesz zarobić pieniądze, w prawdzie niewielkie, ale zawsze coś
https://www.qassa.pl/2247877

IP i czas połączenia logowane. [22026151]
[01.11.2015] 20:23
klarakowal
Ja z paczkomatów jestem bardzo zadowolona, zawsze gdy mam taką opcję dostawy, to właśnie ją wybieram Sklep z bielizną http://e-sensi.pl

IP i czas połączenia logowane. [22043295]
[17.11.2015] 19:08
Anna W.
NIE POLECAM!! NAWET WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM!!
Własnie sie dowiedziałam, że zgubili moja paczkę. Paczka trafiła do oddziału w Poznaniu, a tu nic .... droga się konczy.
Nie ma mojej paczki, obsługę nic to nie interesuje, zero poszanowania dla klienta. w dzisiejszych czasach= zagubiona paczka, widać w internecie, gdzie paczka była po raz ostatni, ale nikogo to nie interesuje. nie zwracają kosztów paczki.... równoważność wartości paczki=ŻENADA, a wręcz radzę omijać z daleka, bo też nie wiadomo czy paczka do Panstwa dojdzie!!!

IP i czas połączenia logowane. [22068560]
[17.02.2017] 16:54
taeda
Ten centralny magazyn w mieście, do którego się odsyła paczki po 3 dniach (gdy nieodebrane) u mnie znajduje się 25 km od domu.
NIe dałem rady odebrać i poprosiłem aby odesłać do nadawcy a on niech mi przyśle paczkę ponownie zwykłą pocztą polską.
NIgdy więcej paczkomatu. Inpost to mafia cwaniaków, uważajcie na to.

IP i czas połączenia logowane. [22649021]
[16.03.2017] 10:19
Kasia WOL
U mnie też na plus, ogólnie paczkomaty to genialna sprawa, tylko z tej opcji dostawy teraz już korzystam.

IP i czas połączenia logowane. [22679724]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat