o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Ab tronic x2

1 2 3 4 Strony tematu:
[17.06.2010] 08:44
jan34
beana (09.07.19 13:54):
Witam,ja ostatnio kupiłam abtronic x2 jestem bardzo zadowolona,brzuch mam coraz bardziej płaski na udach cellulit znika myśle że jeszcze 2-3 tyg i figure bede mieć taką jaką chciałąm.oczywiście abtronic nie zrobi sylwetki super szczupłej modelki ale zbędny tłuszczyk a sie z pomoca abtronica zlikwidowac.ogólnie bardzo polecam!!
Czy mogę liczyć na odsprzedanie mi polskojęzycznej instrukcji obsługi? - mam to "cudeńko", ale nie potrafię sobie znim poradzić.
Koszt do uzgodnienia, aprzesyłka najwygodniejsza w pliku lub plikach formatu *.pdf na adres nor_ja@wp.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16806914]
[22.06.2010] 20:02
kalolek
na ile wystarcza baterie i czy takie 3 male bateryjki moga pomoc w schudnieciu??? pas wibruje mocno???

IP i czas połączenia logowane. [16830066]
[18.07.2010] 21:14
g0git
można używać innego żelu niż ten orginalny;/? jakie to ma zaczenie?

IP i czas połączenia logowane. [16936521]
[21.07.2010] 17:52
K*ma
witam,
mam już jakiś czas to urządzenie... jest spoko
odpowaiadając na pyt kogoś nade mną : tak można używac innego żelu(pisze nawet w instrukcji), byleby nie był na bazie oleju tylko WODY

IP i czas połączenia logowane. [16949519]
[17.08.2010] 21:26
miras82
Witam, kupiłem te urządzenie i jest całkiem fajne to naprawdę działa szczerze wszystkim polecam, tylko uważajcie na podróbki z allegro gdyż 2 razy kupowałem na allegro od innych sprzedawców i oba wcale nie działała
dlatego zdecydowałem się na sklep internetowy o wiele lepsza jakość moge ze swojej strony polecić http://progadzet.pl/ (to nie jest reklama, jak nie wolno to proszę usunąć)ale mają najtaniej i dobrej jakości tez u nich wziąłem kijki nordic

IP i czas połączenia logowane. [17060244]
[22.10.2014] 05:10
[20.09.2010] 13:36
burzawa1
Witam,
Kupiłem pas na http://www.dbamofigure.pl/27 ,oryginalny-pas-abtronic-x2-abgymnic-pas-odchudzajacy-ze l-plan-diety-minipas.html i jestem zadowolony. Już teraz widzę efekty i mam nadzieję że dalej będę tak tracił na wadze jak do tej pory. Życzę wszystkim szybkiej utraty kilogramów

IP i czas połączenia logowane. [17196259]
[24.10.2010] 15:26
zazuzizazuzaj
Kobietki JPDP.pl w dziale GRUPY-dyskusje jest dyskusja na temat fitnesowych wynalazków - ZAPRASZAM

IP i czas połączenia logowane. [17333034]
[24.10.2010] 15:28
zazuzizazuzaj
Kobietki nawww.JPDP.pl w dziale GRUPY-dyskusje jest dyskusja na temat fitnesowych wynalazków - ZAPRASZAM

IP i czas połączenia logowane. [17333036]
[11.11.2010] 10:34
Marko777
witam...mam pytanie codo ceny tego urzadzenia..!!
widzialem reklame w ktorej kosztuje ono ok 500 zl....dzisiaj sprawdzalem na allegro tam srednia cena wynosi ok 100-130 zl.......co myslicie na ten temat???czy to sa podrobki??

IP i czas połączenia logowane. [17406105]
[14.11.2010] 23:27
Pseudonim:
czesc;
mam pas od 2 miesiecy wiec moze cos o nim napisze. sam tez przed zakupem szukalem konkretnych informacji takze hir ju goł
przede wszystkim dziwna rzecz: po 2 miesiacach stosowania, prawie codziennego po ok. 2 godzin, spodnie mi zaczely spadac z brzucha co jest oznaka, ze pare cm odeszlo ale...wizualnie niestety wydaje mi sie, ze wrecz jest gorzej : przed zima sie tluszcz odklada czy co?
takze niestety nie moge napisac, ze pomaga od razu i jest super.
generalnie kupilem go, poniewaz jestem raczej szczuply, zeby nie powiedziec, ze mam fajna sylwetke ale niestety pracuje przed PC i caly tluszcz odklada mi sie na brzuchu : nie umialem z tym wygrac, nawet przez cwiczenia (robilem 200 brzuchow codziennie przez pare tygodni...darowalem sobie, bo nie bylo efektow) wiec postanowilem kupic ten pas i wycelowac go w brzuch ;p tak czy siak... obstawiam, ze cos pomaga, a na pewno nie przeszkadza.
wiecej konkretow:
()()()()()nikt o tym nie wspomnial ale pas ustawiony po prostu na walenie w brzuch daje tez taki efekt, ze jelita sa bardzo...pobudzane ;p i od razu po uzyciu pasu lece do lazienki co wg. mnie jest fajnym efektem ubocznym... po ciezkim wysilku fizycznym pamietam, ze bylo podobnie.
()()()()()pas ma 8 rodzajow wibracji i niektore sa dosc przyjemne, (3 i 7 program) fajnie sie go uzywa, to chce powiedziec.
()()()()()()co do wlaczania go- tez mialem odziwo z tym problem ;p....poniewaz dostalem uzywany, nie dzialajacy pas! dopiero po mailu dowiedialem, sie ze to "pomylka" ale na szczescie po odeslaniu dostalem nieuzywany i jakos poszlo- zakladasz pas bez zelu, ustawiasz dlugosc pasa, on jest projektowany na wieloryby, wiec trzeba go zgiac na zakladke, zapiac na rzep i jest ok. zdjemujesz, wylewasz zel na 4 pola i jazda.
JESLI PAS CI PIKA to oznacza, ze machasz nim (nie dotyka ciala) lub nie ma na nim zelu.( moj byl wadliwy, dlatego pikal i pikal...byl rozwalony, te zapinki byly pourywane i nie kontaktowaly)
()()()()()()wazna rzecz- minusy techniczne- jest to produkt made in china wiec:
- nie zmieniajcie programow podczas gdy pas ostro pracuje na duzych obrotach, poniewaz uzycie guzika zmienia napiecie w "obiegu" i skutkuje to mocniejszym walnieciem. poczekajcie az bedzie chwila przerwy i wtedy "click".(ludzie tego nie wyczuwaja i klikaja jak leci, a potem pisza, ze pas ich pradem razi, fakt, moglo by to dzialac normalnie, to ewidentnie wada produktu ale coz. lepszych nie ma ;p ustawcie co chcecie na 1 poziomie wibrowania, a potem dopiero wlaczcie mocniejsze wibrowanie)
- nie kreccie sie, najlepiej sie go uzywa siedzac przed PC, jak sie bedziecie krecic i docisk bedzie sie zmienial, pas bedzie tracil przyczepnosc do ciala to zacznie dziwnie, niestabilnie wysylac impulsy i przez to wiele osob pisze, ze zostalo walnietych pradem : jak sie siedzi i nie cwiczy np. to pas dziala jednorodnie i jest OK.
- jak juz wstawicie ten przedni panel- "komputerek" w swoje 4 miejsca to zostawcie go tam, nie wyjmujcie go!!! bo i po co? tak jak i te 4 pola dzialajace. moj pierwszy pas mial wszystkie te guziki naderwane itp. bo ktos, nie wiadomo po co wyciagal te rzeczy ze swoich miejsc. to jest produkt made in china jak juz pisalem, takze...lepiej wsadzic, nie wyjmowac to sie nic nie urwie
- zele; zel szybko sie konczy wiec warto od razu kupic jakies, byle jakie ale zeby byly NA BAZIE WODY. w 15 miejscach jest to napisane, na www tez, wiec nie wiem czemu tyle ludzi o to pyta. konsystencja zelu do usg jest akuratna, latwo sie pozniej go wyciera. ja mam bardziej krem do celluitu ;p i troche jest babrania ale olac to, wazne, ze dziala. kupcie cokolwiek lejacego (zel) na bazie wody.(na odwrocie zelu powinno byc tak napisane) podsumowujac: cudow nie ma ale za cene ok. 100zl warto to kupic!!!(w wielu miejsach oferuja za taka cene, wystarczy pogooglowac), moze tluszczu nie rozbija w mig (moze wogole nie) ale na pewno poprawia samopoczucie i "twardosc" miesni. ja w kazdym razie lepiej sie czuje po takiej dwu-godzinnej sesji.

IP i czas połączenia logowane. [17424066]
[08.12.2010] 09:47
Mala78
ja miałam to szczęście, że nie trafiłam na podróbkę. Ćwiczę już sporo czasu i sprzęt spisuje się na 6. W TV zakupy kosztuje 200zł, a niczym nie różni się od tych sprzedawanych w sklepach internetowych czy na allegro. Za ok. 100zł możecie kupić pas, który niczym nie różni się od tych sprzedawanych w TV zakupach. Ja kupiłam w sklepie internetowym http://mmo.pl/2721-ab-tronic-x2.html i miałam 30 dni na przetestowanie sprzętu i ewentualny zwrot. Nawet przez chwilę nie pomyślałam o oddaniu pasa bo jest po prostu super

IP i czas połączenia logowane. [17529196]
[26.01.2011] 11:31
MINAT
Mala78 (10.12.08 09:47):
ja miałam to szczęście, że nie trafiłam na podróbkę. Ćwiczę już sporo czasu i sprzęt spisuje się na 6. W TV zakupy kosztuje 200zł, a niczym nie różni się od tych sprzedawanych w sklepach internetowych czy na allegro. Za ok. 100zł możecie kupić pas, który niczym nie różni się od tych sprzedawanych w TV zakupach. Ja kupiłam w sklepie internetowym http://mmo.pl/2721-ab-tronic-x2.html i miałam 30 dni na przetestowanie sprzętu i ewentualny zwrot. Nawet przez chwilę nie pomyślałam o oddaniu pasa bo jest po prostu super

Witam. Czy mogłabyś mi przesłać na meila instrukcję bo mam po angielsku

IP i czas połączenia logowane. [17755287]
[29.01.2011] 18:11
gdgdg
używam przez miesiąc 20 minut dziennie i żadnych efektów także jest to kit, w pasie ciągle tyle samo

IP i czas połączenia logowane. [17770311]
[24.02.2011] 13:40
wenja
czy ma ktoś instrukcje obsługi po polsku
interesuje mnie, nie jak włączać, bo to bez instrukcji mozna sie nauczyć, ale ciekawi mnie który program, a jest ich 8 byłby dla mnie najlepszy. nie chce mieć wielkich twardych mięsni a delikatnie wymodelowany brzuszek. no i na uda na celulit który program uzywać?
była bym wdzięczna za pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [17884705]
[08.03.2011] 18:49
adam 2
beana (09.07.19 13:54):
Witam,ja ostatnio kupiłam abtronic x2 jestem bardzo zadowolona,brzuch mam coraz bardziej płaski na udach cellulit znika myśle że jeszcze 2-3 tyg i figure bede mieć taką jaką chciałąm.oczywiście abtronic nie zrobi sylwetki super szczupłej modelki ale zbędny tłuszczyk a sie z pomoca abtronica zlikwidowac.ogólnie bardzo polecam!!

Mam nadzieję, że już nie potrzebujesz instrukcji ABTRONIC X2.Chętnie odkupię tę instrukcję- może się dogadamy?
Pozdrawiam
Adam

IP i czas połączenia logowane. [18116117]
[09.03.2011] 19:35
agnes_1527
Ja mam trochę inne pytanie niż te, które padły wcześniej. Kiedyś czytałam na jakimś forum na temat tego typu urządzeń (prawdopodobnie rozmowa toczyła się nt starszych modeli) i wiele osób pisało, że to bubel. Zamiast prowadzić do skurczu mięśni urządzenie prowadziło jedynie do poparzeń ciała.Możecie mi napisać czy to rzeczywiście tak jest?

IP i czas połączenia logowane. [18120432]
[31.03.2011] 21:33
anastazia
WITAM WAS
JA UZYWAM TO CACKO I POWIEM TYLE
CELULIT SCHODZI I TO W MGNIENIU OKA
MOIM ZDANIEM JEST PRZEZNACZONE WLASNIE DO TEGO TYPU BO LOGICZNE ZE Z GRUBASA NIE ZROBI TO CHUDEJ.... TO UJEDRNIA I NADAJE LEPSZY WYGLAD WZMACNIA MIESNIE BRZUCHA I POSLAALDKÓW BARDZIEJ SIE TO PRZYDA OSOBA WLASNIE KTOPRE MAJA CELULIT LUB KTORE CHCA MIEC WSPOMAGACZA LADNYM MIESNIA W KAZDYM RAZIE JA ZADOWOLONA POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [18208716]
[26.05.2011] 09:13
alertex
escorpio (10.03.26 19:02):
Proszę o pomoc !!! gdzie znajdę instrukcję obsługi do abTronic X2 po poslku???? jeśli ktoś ma proszę podajcie

tu macie instrukcje obsługi w pdf-ie po polsku

IP i czas połączenia logowane. [18419584]
[26.05.2011] 09:14
alertex
http://goldlebel.com/instrukcje/ab_tronic_x2 .pdf

IP i czas połączenia logowane. [18419590]
[14.06.2011] 12:04
Piterus
Witam. Wszyscy się zastanawiają czy warto, czy działa, jakie są efekty? Ja powiem z doświadczenia że jak na mnie skutkuje i to dobrze, juz po miesiacu ćwiczeń zaczyna mi się robić mały kaloryferek na brzuszku bo tylko po to go kupiłem. Co do rażenia prądem to prawda potrafi walnac i poparzyć ale tylko przez mój bład bo nie rozprowadziłem dokladnie żelu a efekt był taki że dobrze mnie pobudziło teraz sumiennie i dokladnie rozprowadzam i jest git. Żeby było widać efekty najlepiej stosowac codziennie leniuchy a nie że dziś mi sie nie chce, choc to wiele wysiłku nie wymaga. I z tąd własnie opinie że nie działa, Jak sie regularnie stosuje to są wyniki. Jak ktoś ma dużo tłuszczyku to najlepiej sie go spala z samego rana, kiedy nasz brzuszek jest pusty., gdyż nasz organizm potrzebuje energii, wiec skad ma brac? a własnie ze zmagazynowanego tłuszczyku tu i ówdzie. Wtedy właśnie najlepiej go rozbija. Co do ceny to kupiłem go na allegro za 53 zł wraz z żelem i jestem zadowolony. Każdemu polecam tego typu pasy kto chce zrzucic troszke tłuszczyku lub wyrzeźbić ciałko. Aha dodam że na celulit też pięknie działa, czego przykładem jest moja dziewczyna Uważajcie na naciągaczy i kupujcie u supersprzedawców. Miłego pielęgnowania ciałka

IP i czas połączenia logowane. [18487173]
[05.07.2011] 12:04
aaaska
Witam wszystkich. Ja powiem na ten temat to ze pas dziala sama uzywam od 5 miesiecy,ale jesli ktos uzywa pasa wtedy kiedy ma na to ochote tzn nie jest systematyczny i nie cwiczy przynajmniej 2 razy dziennie po 30 min niech nie oczekuje efektow. Przy tym niestety trzeba zmienic sposob odzywiania czyli dieta jest wskazana. Pozdrawiam wszystkich.

IP i czas połączenia logowane. [18567537]
[05.07.2011] 13:39
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Jakoś nie wydaje mi się aby tego typu urządzenia były skuteczne, jeśli chcecie pozbyć się kilku kilogramów to lepiej zmienić sposób odżywiania i oraz zabrać się za czynne uprawianie sportów. W taki sposób efekty pojawią się znacznie szybciej.

IP i czas połączenia logowane. [18567904]
[07.07.2011] 23:47
hidetada
Witam serdecznie! Zapraszamy wszystkich szanownych forumowiczów na istniejący od niedawna serwis poruszający tematykę sportów kulturystyczno-siłowychWWW.BODYSTRONG.PL Tworzymy centrum porad dietetyczno-treningowych oraz wszelakiej suplementacji. Znajdziecie tu wiele porad z zakresu odżywiania i prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Na bieżąco informujemy Was o nowościach ze świata kulturystyki i fitness. Stworzyliśmy forum które mam nadzieję będzie Wam dobrze służyć.Mamy wielu przyjaciół wśród zawodników kulturystyki, trójboju siłowego oraz podnoszenia ciężarów.W serwisie znajdziecie największą bazę fitness klubów w Polsce,jest prawie 900 obiektów i liczba ciągle rośnie. Każdemu forumowiczowi będzie wygodnie sprawdzić gdzie najbliżej jego miejsca zamieszkania może skorzystać z usług profesjonalnej siłowni i personelu. Fascynaci sportu mogą zajrzeć do bogatej galerii sław kulturystycznych. Zakładając profil można kontaktować się z innymi użytkownikami, dodawać znajomych do swojego profilu,galerie video. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasja i zainteresowaniem. Pozdrawiam forumowiczów!
www.bodystrong.pl TEAM

IP i czas połączenia logowane. [18578429]
[08.07.2011] 22:02
aaaska
smierc (11.07.08 18:23):
Byłam ostatnio u wróżki i przepowiedziała mi date mojej śmierci. Bardzo mnie to wystraszyło,ale ponieważ wróżka była staruszką,dopuszczałam prawo błędu i po powrocie do domu zrobiłam test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org
i znowu dostałam tą datę!!
co mam robić, bo strasznie się boję?
przecież to niemożliwe,żeby to był przypadek!

A moge wiedziedz co dokladnie ci powiedziala? ja sie zajmuje tarotem i moge sprawdzic czy to prawda powiem ci szczerze ze prawdziwe wrozki nie mowia o smierci ale moge zajrzec w kart jesli sobie zyczysz aska.

IP i czas połączenia logowane. [18582049]
[08.07.2011] 22:05
aaaska
aaaska (11.07.08 22:02):
Byłam ostatnio u wróżki i przepowiedziała mi date mojej śmierci. Bardzo mnie to wystraszyło,ale ponieważ wróżka była staruszką,dopuszczałam prawo błędu i po powrocie do domu zrobiłam test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org

A moge wiedziedz co dokladnie ci powiedziala? ja sie zajmuje tarotem i moge sprawdzic czy to prawda powiem ci szczerze ze prawdziwe wrozki nie mowia o smierci ale moge zajrzec w kart jesli sobie zyczysz aska.
[/cytat nie zajmuje sie typowymi uslugami tarota mam dla siebie ale sprawdza sie jak wroze bliskim.
jesli sie zdecydujesz to podaj mi imie idate urodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [18582066]
[29.07.2011] 12:28
aaaska
aaaska (11.07.08 22:05):
aaaska (11.07.08 22:02):

[/cytat nie zajmuje sie typowymi uslugami tarota mam dla siebie ale sprawdza sie jak wroze bliskim.
jesli sie zdecydujesz to podaj mi imie idate urodzenia.

lub kontakt ze mna akearney@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [18649217]
[22.08.2011] 08:48
burzawa
Wśród moich znajomych kilka osób już kupiło pas Abtronic i są bardzo zadowolone z jego działania. Z tego co mi wiadomo dzięki temu pasowi schudnięcie paru kilogramów jest w zasięgu ręki każdej osoby z nadwagą która tylko stosuje ten pas regularnie. Jeśli chcesz schudnąć więcej- musisz dodatkowo zastosować dietę i ćwiczenia fizyczne. Co do sprzedawcy to znajomi kupili ten pas na http://www.dbamofigure.pl/27 ,oryginalny-pas-abtronic-x2-abgymnic-pas-odchudzajacy-ze l-plan-diety.html Cena jest dużo niższa niż w TV a ma się pewność że pas będzie oryginalny i będzie działał.

IP i czas połączenia logowane. [18726062]
[22.08.2011] 08:53
burzawa
Wśród moich znajomych kilka osób już kupiło pas Abtronic i są bardzo zadowolone z jego działania. Z tego co mi wiadomo dzięki temu pasowi schudnięcie paru kilogramów jest w zasięgu ręki każdej osoby z nadwagą która tylko stosuje ten pas regularnie. Jeśli chcesz schudnąć więcej- musisz dodatkowo zastosować dietę i ćwiczenia fizyczne. Co do sprzedawcy to znajomi kupili ten pas na http://www.dbamofigure.pl Cena jest dużo niższa niż w TV a ma się pewność że pas będzie oryginalny i będzie działał.

IP i czas połączenia logowane. [18726071]
[05.10.2011] 21:01
asiula
ja używam balsamu ujędrniającego z Garniera (taki żółty) i jestem zadowolona bo dodatkowo super ujędrnia skórę brzucha. Jak kupiłam to urządzenie zepsuło się po dwóch tygodniach - tylne płytki nie łączyły, odesłałam do reklamacji i po kilku dniach dostałam nowe - działa już rok bez zarzutu. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [18876329]
[05.10.2011] 21:04
asiula
aha kupiłam je w tv

IP i czas połączenia logowane. [18876344]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat