o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Michael Jackson żyje!!! niesamowite!

1 «   1637 1638 1639 1640 1641   » 3538 Strony tematu:
[04.01.2010] 18:15
dariss559
Cześć wam

**MJ** podaje się za Mika,na blogu Larrego,twierdzi że nie jest on Michael L.O.V.E.Przeczytajcie komentarze

http://translate.google.pl/translate?js=y&pr ev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Flarrykin glive.blogs.cnn.com%2F2010%2F01%2F03%2Funreleased-mic
Why, why, tell 'em that it's human nature
Why, why, does he do me that way
daria

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16044837]
[04.01.2010] 18:23
cynthia.88
MichaelJackson (10.01.04 17:44):
Miyo_Jackson (10.01.04 17:43):
MichaelJackson (10.01.04 17:35):
Byłem też mogą powiedzieć jeszcze jedną rzecz, Michael rzeczywiście nie ma zadłużenie finansowe, jeśli były jakieś wiedział, co robić wyzdrowieć ... Istnieją poważne powody, aby tego ... Chciał mógł uniknąć fałszowanie jego śmierci, ale sytuacja była coraz worser i worser. He didn\\\\\\\'t know how else he could get out of it. Nie wiem jak inaczej mógł się z niego.

It was all for love, all for us…. To wszystko z miłości, wszystko dla nas .... You deserve knowing but it is up to Michael… Zasługujesz na to, wiedząc, ale to do Michała ...

LOVE is: Love Overcomes Virtually Everything LOVE: Love panuje nad praktycznie wszystko

http://www.youtube.com/watch?v=Gkv0IfokzKQ http://www.youtube.com/watch?v=Gkv0IfokzKQ

threatened.... grozi .... (the title is important, not the song per se) (tytuł jest ważny nie song per se)

http://www.youtube.com/watch?v=stuqofoORns http://www.youtube.com/watch?v=stuqofoORns

Thank you guys za pozdrowienia
You are asking me how I got to know this? Jesteś pytają mnie, jak mam o tym wiedzieć? I\\\\\\\'ma reporter, it is my on nature to investigate and doing research, I have many acquaintances here and abroad. Jestem reporterem, to jest mój na charakter badania oraz prowadzą badania, mam wielu znajomych tutaj i za granicą. Through a lot of patience the truth can be found. Przez wiele cierpliwości prawdę można znaleźć.
Press conference at London O2 Arena was real Konferencja prasowa w Londynie w O2 Arena było prawdziwe
Michael has no twitter account now Michael nie ma konta Twitter teraz
He is not chatting, has no msn nor a youtube account Nie ma rozmów, nie ma msn ani konta YouTube
Someone else is on the web working for him Ktoś inny w sieci działa na niego
http://mjawakening.wordpress.com/ http://mjawakening.wordpress.com/ is a fan jest fanem
In such a situation he would never put himself in jeopardy that way… W takiej sytuacji nigdy nie stawia się w niebezpieczeństwie, że tak ...

Thome Thome works for Michael. Thome Thome pracuje dla Michała. Don\\\\\\\'t believe what they write about him. Nie wierzcie co piszą o nim. Actually, all the trustworthy people were re-hired by Michael when he decided to go back on stage. Właściwie wszystkie godne zaufania osoby zostały ponownie zatrudniony przez Michaela, gdy zdecydował się wrócić na scenę. Thanks to him Neverland has not been sold. Dzięki niemu Neverland nie został sprzedany.
- I read the theory concerning my nick and avatar. - Czytałem teorii dotyczących mojego nicka i awatara. Excellent theory Teoria Excellent
- I have no contacts with Michael but with a person knows michael. - Nie mam żadnych kontaktów z Michaelem, ale z osoba wie, Michael.
- The blood stained teeshirt is a diversion. - Blood Stained teeshirt jest dywersji. News are selected and checked. News są wybierane i sprawdzane. The absurdity of this is in the fact of finding a blood stained shirt many days later after several searches have been made. Absurdalność tego jest fakt znalezienia krwi barwione shirt wiele dni później, po kilku wyszukiwania zostały dokonane.

Does \\\\\\\'MJAwakening\\\\\\\' have contact with someone close to Michael ie - have inside information? Czy \\\\\\\"MJAwakening\\\\\\\" mają kontakt z kogoś bliskiego tj. Michael - mają informacje poufne?

Do you know anything about TheFreeAdviceMan? Wiesz coś o TheFreeAdviceMan?

-He has no contact with Michael -On nie ma kontaktu z Michaelem

-yes the freeadviceman is fake -tak freeadviceman jest fałszywy

January is a very nice month to follow Stycznia, jest bardzo miły miesiąc do naśladowania
-Always great to sing with my brother is dedicated to Jermaine -Zawsze wielkie śpiewać z bratem poświęcona jest Jermaine
TII is in two versions, one with choirs sung by his brothers, remasterized TII jest w dwóch wersjach, z chórem śpiewanych przez braci, remasterized
Thome Thome is not a danger for Michael, he works for him, don\\\\\\\'t believe to what newspapers write Thome Thome nie jest zagrożeniem dla Michała, pracuje dla niego, nie wierzę w to, co gazety napisać
MJAwakening believes a bit too much in his theory MJAwakening uważa, trochę za dużo w teorii
In the video I posted it is Tito\\\\\\\'s house, as I wrote it was made from the back, not many people have access to that part, they said it was shot in Berlin not to raise too much confusion and let people believe it is a fake. W teledysku Zamieściłem to dom Tito, jak napisałem to było robione z tyłu, wiele osób nie ma dostępu do tej strony, że powiedział, że to strzał w Berlinie nie wniesie zbyt wiele zamieszania i niech ludzie wierzą, że jest fałszywy .

o kurde ile tekstu
ciekawie pisze, swoją drogą. Wydaje się wiarygodna. Tylko pytanie, czy dobrze się wydaje. I oby miała rację, że 2010 będzie \\\'rokiem powrotu\\\'...

Poczytaj wszystko co dalam martysiu;* ciekawe jest

a z jakiej storny to masz?mega ciekawe!

IP i czas połączenia logowane. [16044878]
[04.01.2010] 18:37
Miyo_Jackson
dariss559 (10.01.04 18:15):
Cześć wam

**MJ** podaje się za Mika,na blogu Larrego,twierdzi że nie jest on Michael L.O.V.E.Przeczytajcie komentarze

http://translate.google.pl/translate?js=y&pr ev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Flarrykin glive.blogs.cnn.com%2F2010%2F01%2F03%2Funreleased-mic

Hej Dariss we can't stop believing! WE CANNOT STOP IT!

IP i czas połączenia logowane. [16044933]
[04.01.2010] 18:38
electric_eyes
^^
heyo. witajcie kochane, nieocenione, wytrwałe !

poźno tu wpadłam, bo dopiero z zajęć wrocilam...
i jestem własnie w trakcie nadrabiania kilku stron... ohh jak zawsze rozpisane jestescie, wiec tak musze czasem ' na szybkiego' przeleciec to co mnie minęlo, bo kolejne 5 stron mi umknie ;p monikamj : http://media.causes.com/656409?p_id=94644027
tak sliczne ujecia... ta muzyka w tle wszystko laczy w calosc jeszcze piekiej barwiąc je - jaki tytul nosi, przeoczylam go???

IP i czas połączenia logowane. [16044943]
[04.01.2010] 18:40
maggiee1985
monikamj (10.01.04 17:42):
Ja się wzruszyłam i popłacze troszkę w kąciku
jeśli też chcecie to tu zapraszam
http://media.causes.com/656409?p_id=94644027
łzy popłynęły same... "I am speechless, speechless
That's how you make me feel
Though I'm with you I am far away and nothing is for real
When I'm with you I am lost for words, I don't know what to say
My head's spinning like a carousel, so silently I pray "

IP i czas połączenia logowane. [16044961]
[26.07.2014] 09:06
[04.01.2010] 18:41
dariss559
Miyo_Jackson (10.01.04 18:37):
Cześć wam

Hej Dariss

hej

to o której czat?
daria

IP i czas połączenia logowane. [16044970]
[04.01.2010] 18:41
electric_eyes
MichaelJackson : to wszystko co przeslalas faktycznie jakos.. hm.. dosc prawdziwie brzmi... ale pamietajmy by nie dac sie zwieść... ale sama tez musialabym czasem tego kogos 'poczytac' ..sama takze chcialabym ocenic sytuacje.. (:

IP i czas połączenia logowane. [16044971]
[04.01.2010] 18:43
maggiee1985
electric_eyes (10.01.04 18:38):
^^
heyo. witajcie kochane, nieocenione, wytrwałe !

poźno tu wpadłam, bo dopiero z zajęć wrocilam...
i jestem własnie w trakcie nadrabiania kilku stron... ohh jak zawsze rozpisane jestescie, wiec tak musze czasem \' na szybkiego\' przeleciec to co mnie minęlo, bo kolejne 5 stron mi umknie ;p

monikamj : http://media.causes.com/656409?p_id=94644027
tak sliczne ujecia... ta muzyka w tle wszystko laczy w calosc jeszcze piekiej barwiąc je - jaki tytul nosi, przeoczylam go???
Chyba Meet my Angel "I am speechless, speechless
That's how you make me feel
Though I'm with you I am far away and nothing is for real
When I'm with you I am lost for words, I don't know what to say
My head's spinning like a carousel, so silently I pray "

IP i czas połączenia logowane. [16044984]
[04.01.2010] 18:43
Miyo_Jackson
dariss559 (10.01.04 18:41):
Cześć wam

Hej Dariss

hej

to o której czat?

Hm, mi to obojętne 20? 19? zaraz? Ale chyba nikogo prócz nas nie będzie na razie.. we can't stop believing! WE CANNOT STOP IT!

IP i czas połączenia logowane. [16044985]
[04.01.2010] 18:45
dariss559
Miyo_Jackson (10.01.04 18:43):
dariss559 (10.01.04 18:41):
Cześć wam

Hej Dariss

hej

to o której czat?

Hm, mi to obojętne 20? 19? zaraz? Ale chyba nikogo prócz nas nie będzie na razie..

dojdą ja juz wchodzę Kod z obrazka "TMZ"
daria

IP i czas połączenia logowane. [16045000]
[04.01.2010] 18:45
electric_eyes
kurcze mam zaleglosci .. bo niestety ja sie nie orientuje w tych " **MJ** , czy Michael L.O.V.E " yhh xD z czasem dojde ;p

IP i czas połączenia logowane. [16045003]
[04.01.2010] 18:53
delto
Witam
Troche mnie tu nie było, jest coś nowego?
Z góry dziękuje jeśli ktoś mi powie Why you`d leave the stage in the middle of a song ?
Jagoda

IP i czas połączenia logowane. [16045043]
[04.01.2010] 19:36
MichaelJackson  darina131@tlen.pl
Hej juz jestem, bylam na korkach z matmy
A wiec niby **mj** to nie michael love? moze, nie mam pojecia
To co dalam wydaje mi sie prawdziwe i co najwazniejsze i dla mnie bardzo wazne nie powiedzial dokladnej daty powrotu a jak to bywa u podszywaczy i tych nieprawdziwych pisza czerwiec, pazdziernik, wrzesien....... i powiedziala ze nie ma kontaktu z mikiem tylko cos tam jej kolega ma czy jakos tak
kurcze tak pragne zeby ktos zobaczyl ten filmik z toi toi w pokoju hotlowym i jej bluze z tylu
Witajcie wszystkie kochane ktore weszly;* "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045295]
[04.01.2010] 19:38
delto (10.01.04 18:53):
Witam
Z góry dziękuje jeśli ktoś mi powie
Za duzo mowienia delto, choc chetnie bym ci powiedziala, zrob tak potem nadrobisz te kilka stron a teraz poczytaj te dlugie teksty z tej strony 1640 ktore wczesniej dalam;*
sa od jakiejs informatorki ktora wydaje sie prawdziwa i jak pisala blondi jej info sie podobno potwierdzają "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045312]
[04.01.2010] 19:46
Daria zapomnialas
MichaelJackson (10.01.04 17:23):
a i oprocz tych wszystkich dzieci jeszcze dwoje, prince i paris czyli 27

o Blankecie-razem 28

IP i czas połączenia logowane. [16045357]
[04.01.2010] 19:50
Nie zapomnialam wliczylam go do tych czterech a omera nie licze
Fajnie ze napisales i ze nie siedza tu same glupie pomaranczowe ludki dzięki;* "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045374]
[04.01.2010] 19:52
MJforever
MichaelJackson (10.01.04 19:36):
To co dalam wydaje mi sie prawdziwe i co najwazniejsze i dla mnie bardzo wazne nie powiedzial dokladnej daty powrotu a jak to bywa u podszywaczy i tych nieprawdziwych pisza czerwiec, pazdziernik, wrzesien....... i powiedziala ze nie ma kontaktu z mikiem tylko cos tam jej kolega ma czy jakos tak
kurcze tak pragne zeby ktos zobaczyl ten filmik z toi toi w pokoju hotlowym i jej bluze z tylu
Witajcie wszystkie kochane ktore weszly;*

o witaj . a mogłabyś mi wysłać link do tego filmiku bo ja nie widziałam go nawet . I'm starting with the man in the mirror
I'm asking him to change his ways
And no message could have been any clearer
If you wanna make the world a better place
Take a look at yourself, and then make a change

MJ - Man In The Mirror .

IP i czas połączenia logowane. [16045387]
Daria zapomnialas (10.01.04 19:46):
MichaelJackson (10.01.04 17:23):
a i oprocz tych wszystkich dzieci jeszcze dwoje, prince i paris czyli 27

o Blankecie-razem 28

a i mow do mnie darinka do daria jakos tak urzędasowo brzmi "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045390]
delto
MichaelJackson (10.01.04 19:38):
Witam

Za duzo mowienia delto, choc chetnie bym ci powiedziala, zrob tak potem nadrobisz te kilka stron a teraz poczytaj te dlugie teksty z tej strony 1640 ktore wczesniej dalam;*
sa od jakiejs informatorki ktora wydaje sie prawdziwa i jak pisala blondi jej info sie podobno potwierdzają

Mi też się ten informator wydaje prawdziwy, pisze babka z sensem.
Ten informator podał link do piosenki man in the mirror, może ona też coś oznacza? Why you`d leave the stage in the middle of a song ?
Jagoda

IP i czas połączenia logowane. [16045392]
[04.01.2010] 19:53
aabb26
witam ponownie jacksonki KAROLA Michael You Are Not Alone

IP i czas połączenia logowane. [16045398]
[04.01.2010] 19:54
MJforever (10.01.04 19:52):

o witaj . a mogłabyś mi wysłać link do tego filmiku bo ja nie widziałam go nawet .
oj teraz nie wiem czy go znajde ale poszukam i napisze "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045404]
[04.01.2010] 19:55
delto
aabb26 (10.01.04 19:53):
witam ponownie jacksonki

Witam Why you`d leave the stage in the middle of a song ?
Jagoda

IP i czas połączenia logowane. [16045409]
[04.01.2010] 19:56
MJforever
aabb26 (10.01.04 19:53):
witam ponownie jacksonki

hej . I'm starting with the man in the mirror

MJ - Man In The Mirror .

IP i czas połączenia logowane. [16045418]
[04.01.2010] 19:57
MJforever
MichaelJackson (10.01.04 19:54):
MJforever (10.01.04 19:52):

o witaj . a mogłabyś mi wysłać link do tego filmiku bo ja nie widziałam go nawet .

oj teraz nie wiem czy go znajde ale poszukam i napisze

okey . dziękuję bardzo . ; * I'm starting with the man in the mirror

MJ - Man In The Mirror .

IP i czas połączenia logowane. [16045421]
[04.01.2010] 20:01
mjforever znalazlam;*
http://www.youtube.com/watch?v=aFRHRAbxDJE
a wiec posluchaj, to jest filmik z pokoju hotelowego latoyi i na tym filmiku jest latoya, jakby ci sie nie otwieral to trudno ale jak sie otworzy i bedzie przerywalo to poczekaj jak caly czerwony pasem czasu ci sie zapelni, i wtedy pusc ma na glowie kaszkiet ale ta wskazowka byla juz omawiana, na spodniach pisze jej cos ciekawego ale slabo dowidze, ja widze tylko jug......., dalej juz nie
ale w minucie 1:50 i dalej widac jak idzie do okien i ma z tylu bluzy ciekawy duzy znaczek i sadze ze jest to wskazowka bo odgarnia wlosy bardzo
a dla ciekawostki to od minuty chyba 2:45 czy jakos tak tak fajnie jest: mowi so, i rozklada rece i bije sie po brzuszku albo raczej uderza sie po brzuchu i fajnie rekami taniec robi i ten josephowy smiech potem;* slodziutki;**
Wszystko wiesz? aha i przypatrz sie jak gdzies w 1 minucie wchodzi do lazienki i tam sa reczniki to chwyta takie niebieski cos mi to wyglada jak czapka policyjna ale chyba mi sie zdaje mam juz zwidy "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045440]
[04.01.2010] 20:03
iyo
Michael L.O.V.E to nie jest mj.
Wyraznie obaj o tym pisza.

Pod Michaela L.O.V.E podszywal sie Michael LOVE, w koncu sam sie do tego przynal, oraz inni, ale on potem pisal, ze te posty sa nie od niego i zglaszal do usuniecia.

Michael L.O.V.E podaje date w okolicach Wielkanocy, mowi-wkrotce.

Dziewczyny, przeczytajcie to, co dala Blondi o Blac@@@ite, bo to naprawde bardzo ciekawa i tajemnicza postac.
Przedstawila sie w koncu z imnienia i nazwiska.
A zostala zbanowana na starym MJHD, bo za duzo podawala info

Monia, tego filmiku po prstu nie da sie ogladac.
Piekny! Ale po minucie rycze jak bobr! Keep The Faith

IP i czas połączenia logowane. [16045450]
[04.01.2010] 20:04
kasia289
MichaelJackson (10.01.04 17:44):
Miyo_Jackson (10.01.04 17:43):
MichaelJackson (10.01.04 17:35):
Byłem też mogą powiedzieć jeszcze jedną rzecz, Michael rzeczywiście nie ma zadłużenie finansowe, jeśli były jakieś wiedział, co robić wyzdrowieć ... Istnieją poważne powody, aby tego ... Chciał mógł uniknąć fałszowanie jego śmierci, ale sytuacja była coraz worser i worser. He didn\\\\\\\'t know how else he could get out of it. Nie wiem jak inaczej mógł się z niego.

It was all for love, all for us…. To wszystko z miłości, wszystko dla nas .... You deserve knowing but it is up to Michael… Zasługujesz na to, wiedząc, ale to do Michała ...

LOVE is: Love Overcomes Virtually Everything LOVE: Love panuje nad praktycznie wszystko

http://www.youtube.com/watch?v=Gkv0IfokzKQ http://www.youtube.com/watch?v=Gkv0IfokzKQ

threatened.... grozi .... (the title is important, not the song per se) (tytuł jest ważny nie song per se)

http://www.youtube.com/watch?v=stuqofoORns http://www.youtube.com/watch?v=stuqofoORns

Thank you guys za pozdrowienia
You are asking me how I got to know this? Jesteś pytają mnie, jak mam o tym wiedzieć? I\\\\\\\'ma reporter, it is my on nature to investigate and doing research, I have many acquaintances here and abroad. Jestem reporterem, to jest mój na charakter badania oraz prowadzą badania, mam wielu znajomych tutaj i za granicą. Through a lot of patience the truth can be found. Przez wiele cierpliwości prawdę można znaleźć.
Press conference at London O2 Arena was real Konferencja prasowa w Londynie w O2 Arena było prawdziwe
Michael has no twitter account now Michael nie ma konta Twitter teraz
He is not chatting, has no msn nor a youtube account Nie ma rozmów, nie ma msn ani konta YouTube
Someone else is on the web working for him Ktoś inny w sieci działa na niego
http://mjawakening.wordpress.com/ http://mjawakening.wordpress.com/ is a fan jest fanem
In such a situation he would never put himself in jeopardy that way… W takiej sytuacji nigdy nie stawia się w niebezpieczeństwie, że tak ...

Thome Thome works for Michael. Thome Thome pracuje dla Michała. Don\\\\\\\'t believe what they write about him. Nie wierzcie co piszą o nim. Actually, all the trustworthy people were re-hired by Michael when he decided to go back on stage. Właściwie wszystkie godne zaufania osoby zostały ponownie zatrudniony przez Michaela, gdy zdecydował się wrócić na scenę. Thanks to him Neverland has not been sold. Dzięki niemu Neverland nie został sprzedany.
- I read the theory concerning my nick and avatar. - Czytałem teorii dotyczących mojego nicka i awatara. Excellent theory Teoria Excellent
- I have no contacts with Michael but with a person knows michael. - Nie mam żadnych kontaktów z Michaelem, ale z osoba wie, Michael.
- The blood stained teeshirt is a diversion. - Blood Stained teeshirt jest dywersji. News are selected and checked. News są wybierane i sprawdzane. The absurdity of this is in the fact of finding a blood stained shirt many days later after several searches have been made. Absurdalność tego jest fakt znalezienia krwi barwione shirt wiele dni później, po kilku wyszukiwania zostały dokonane.

Does \\\\\\\'MJAwakening\\\\\\\' have contact with someone close to Michael ie - have inside information? Czy \\\\\\\"MJAwakening\\\\\\\" mają kontakt z kogoś bliskiego tj. Michael - mają informacje poufne?

Do you know anything about TheFreeAdviceMan? Wiesz coś o TheFreeAdviceMan?

-He has no contact with Michael -On nie ma kontaktu z Michaelem

-yes the freeadviceman is fake -tak freeadviceman jest fałszywy

January is a very nice month to follow Stycznia, jest bardzo miły miesiąc do naśladowania
-Always great to sing with my brother is dedicated to Jermaine -Zawsze wielkie śpiewać z bratem poświęcona jest Jermaine
TII is in two versions, one with choirs sung by his brothers, remasterized TII jest w dwóch wersjach, z chórem śpiewanych przez braci, remasterized
Thome Thome is not a danger for Michael, he works for him, don\\\\\\\'t believe to what newspapers write Thome Thome nie jest zagrożeniem dla Michała, pracuje dla niego, nie wierzę w to, co gazety napisać
MJAwakening believes a bit too much in his theory MJAwakening uważa, trochę za dużo w teorii
In the video I posted it is Tito\\\\\\\'s house, as I wrote it was made from the back, not many people have access to that part, they said it was shot in Berlin not to raise too much confusion and let people believe it is a fake. W teledysku Zamieściłem to dom Tito, jak napisałem to było robione z tyłu, wiele osób nie ma dostępu do tej strony, że powiedział, że to strzał w Berlinie nie wniesie zbyt wiele zamieszania i niech ludzie wierzą, że jest fałszywy .

o kurde ile tekstu
ciekawie pisze, swoją drogą. Wydaje się wiarygodna. Tylko pytanie, czy dobrze się wydaje. I oby miała rację, że 2010 będzie \\\'rokiem powrotu\\\'...

Poczytaj wszystko co dalam martysiu;* ciekawe jest
ja od razu wiedzialam,ze na konferencji w o2 to byl michael, bo wlasnie tak jak on

IP i czas połączenia logowane. [16045451]
[04.01.2010] 20:06
delto (10.01.04 19:52):
MichaelJackson (10.01.04 19:38):
Witam

sa od jakiejs informatorki ktora wydaje sie prawdziwa i jak pisala blondi jej info sie podobno potwierdzają

Mi też się ten informator wydaje prawdziwy, pisze babka z sensem.
Ten informator podał link do piosenki man in the mirror, może ona też coś oznacza?
deltunia chyba tak bo tytlu brzmi mezczyzna w lustrze??? wiesz wszystko w tym hoaxie jest podwojne m.in dave, karetki, wezwanie pogotowia, i konfy wiec lustro tez podwojne moze nalezy sprawdzic slowa? ja to zrobie;* "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045463]
[04.01.2010] 20:09
Wszystkich ktorzy mowili i mysleli choc nie mowili ze to miki na konferencji gratuluje dobrego oka i oddaje hold Przepraszam bo ja myslalam odwrotnie;* "Nie krzycz, gdy inni nie idą. Nie złość się, że inni nie idą. Ty idź. Podążaj za gwiazdą twojej wiary"

Łoś

IP i czas połączenia logowane. [16045488]
[04.01.2010] 20:11
kasia289
ktos na forum mjhd pisze,ze sadzi,ze ta blac@@@ote to ta sama osoba ktora pisze na blogu larriego kinga

IP i czas połączenia logowane. [16045507]

1 «   1637 1638 1639 1640 1641   » 3538 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat