o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Michael Jackson żyje!!! niesamowite!

1 2 3   » 3540 Strony tematu:
[29.06.2009] 00:39
c-001
Król Popu jak wynika z nieoficjalnych informacji przebywa teraz w stanie "Niefizycznym" i ma się dobrze, pozostanie tutaj do chwili otrząśnięcia się z życia które prowadził do tej pory a następnie zajmie dalszym tworzeniem muzyki.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.06.2009] 10:44
MaLiNkaOoooOxD
Naprawde? Skad wiesz??? ;>>

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15132832]
[30.06.2009] 20:43
SkorkaOdchleba
taa ? A kto Ci takich bzdur naopowiadał ? ;> "...Sposób na życie miał chłopak bardzo prosty
Regularnie palił za sobą wszystkie mosty
Łączące jego życie z naszym światem
Więc nie próbujcie czasem mówić że był wariatem
Bo był **** normalny ale miał problemy
Z którymi czasami sobie rady nie dajemy
Ciągle o coś walczył oczywiście dla idei
Myślał tak jak my i nie tracił nadziei
Że dobre rzeczy na świecie da się jeszcze uratować
Tylko trzeba samemu je kontrolować.."

IP i czas połączenia logowane. [15140508]
[05.07.2009] 16:47
czarnaowca
globaliznus (09.07.05 16:31):
Jestem przekonany ze Jakson zistal zgladzony!!! bo cale swoje artystyczne zycie poswiecil w walce o prawde i o sprawiedliwosc a to jest najwiekszy przejaw antysemityzmu w globalizujacym sie swiecie.Identycznie za podobne \"przewinienia\" sostali zgladzeni Martin Luter.Malkom X ,wiekszosc prezydentow USA dziesiatki pisarzy i ieszcze wiecej wynalazcow darmowej energi jak rowniez skutecznej medycny na raka
Oj już tyle nie myśl, bo Ci się mózg przegrzeje ^^

IP i czas połączenia logowane. [15160225]
[06.07.2009] 03:25
DianaSkc  diankao_skc@tlen.pl
Posłuchajcie , to wszystko jest bardzo możliwe, nie można jednak brać pod uwagę, że w pełni pewne.. rzadko kto widział, że na Youtube.pl pojawił się filmik, który mnie bynajmniej przeraził.. i właśnie wtedy zaczęłam wątpić w jego śmierć.. To właśnie on:

http://www.youtube.com/watch?v=fwjo6bAMF54

ciężko tak naprawdę powiedzieć, jak to jest. Chciałabym bardzo , żeby okazało się , że żyje. Całe życie śmiałam się z niego, nie słuchałam jego muzyki, nie rozumiałam czemu nazywamy go KRÓLEM POP`U, myślałam sobie .. \"k**** Król Pop`u co mu nos odpada\", to przykre i płytkie myślenie.. nie umiem określić jak bardzo głupia byłam. Pamiętam jak w dzień kiedy ogłosili tę rzekomą śmierć, siedziałam na necie.. gorączkowo zaczęłam czytać na wszystkich portalach, Youtube przerzuciłam całe by zobaczyć wszystkie jego teledyski, wszystkie urywki koncertów .. muszę powiedzieć, ze stałam się straszną fanatyczką, zagorzałą FANKA, i nie wiem jak to jeszcze nazwać..
Dlatego jego `zmartwychwstanie` byłoby dla mnie tym większą radością.. zrekompensowałabym sobie swoją wrodzoną głupotę. ah

IP i czas połączenia logowane. [15162698]
[27.08.2014] 20:57
[08.07.2009] 00:26
Olaf33
Tuśkax33 (09.07.05 00:16):
Ja myśle że Jackson sfingował swoją śmierć bo potrzebuje kasy na spłacenie długów... Gdy tylko okazało sie że umarł cały świat się \\\\\\\"zawalił\\\\\\\", wszyscy w to uwierzyli, a o to właśnie chodziło, żeby wszyscy myśleli że on naprawde nie żyje. Sprzedaż jego płyt i wszystkiego co z nim związane bardzo szybko wzrosła (tak na marginesie to dziś byłam w Empiku i żadnej jego płyty już nie było) i tylko forsa forsa forsa... Wszyscy nagle stali sie tacy przyjazni dla Michaela i stali sie jego fanami xd Poprostu ludzie żałują takiej straty! Takiego wielkiego człowieka, który zmienił świat ! Tak wielkiego artysty! Noo... Jak widać większość uwierzyła w tą jego śmierć. A zacytuje słowa Michaela, które wypowiedział w marcu na konferencji : \\\\\\\"Fani będą zaskoczeni moim powrotem\\\\\\\". Większość fanów pewnie myślała, że Michael przygotuje jakas niespodzianke czy cos... A ja uważam że Michael jest na tyle zwariowany (bez urazy) że mógłby sfingować własną śmierć... A potem wyskoczy z trumny i taki szok i bedzie prawdziwy Thriller xD (oczywiscie zartuje) Pewnie jakos inaczej by sie ujawnil ze jednak zyje.
Zresztą te wszystkie komplikacje m.in.: przekładanie pogrzebu, niepewność, a rodzina nie zgodziła się na pokazanie ciała (!) Także tak naprawde nie mamy żadnych dowodów na to że Michael naprawde umarł. Ja osobiście w to nie wierzę.
A co do tego zdjecia kiedy był martwy i sekcji tez mam zastrzeżenia. Po pierwsze: zdjecia moga byc prawdziwe, ALE uwazam ze Michael zyl i celowo przewozili go do szpitala zeby smierc wydawala sie jeszcze bardziej prawdopodobna i uwazam ze szpital, lekarze, ochrona mieli ustalone wszystko z Jacksonem. Mysle tez ze rodzina wie o jego sprytnych planach. A co do sekcji to podobno była sfałszowana.
Nie ma dowodów że Jacko nie żyje.
Jestem ciekawa czy kiedy odbedzie sie pogrzeb to Michael bedzie w trumnie czy nie (?) skoro rodzina nie pozwolila nawet pokazac ciala :|
TO JEST MOJE ZDANIE. Wierze że on żyje !

Jestes tak zabawna że chętnie bym sie z Tobą umówił

IP i czas połączenia logowane. [15171205]
[08.07.2009] 16:22
kamel.k
http://www.youtube.com/watch?v=J60fz3aTb6o

obejzyjcie i powiedzcie co o tym sadzicie.

IP i czas połączenia logowane. [15173632]
[08.07.2009] 16:27
ggggggggg
Zwariowaliście co do tego, że żyję. Eh.

IP i czas połączenia logowane. [15173661]
[08.07.2009] 23:18
Aggu
Możliwe, myślę że jeżeli żyje to nie będzie mógł długo się ukrywać przy współczesnych możliwościach tv, gazet, Internetu- po prostu mediów.

IP i czas połączenia logowane. [15175366]
[09.07.2009] 19:01
Aggu
A Ty widziałaś/eś jak on molestował dziecko, że jesteś tego taka pewna?! Chłopak sam się przyznał, że ojciec kazał mu kłamać, tak naprawdę chcieli od Jacksona tylko kasę wysępić- tak jak większość ludzi, która żerowała na jego dobroci!!! :/

IP i czas połączenia logowane. [15179139]
[09.07.2009] 22:51
SkorkaOdchleba
A co do jego śmierci, on chyba naprawdę nie żyje, widzieliście jak na pogrzebie płakała jego córka ? Fakt, wiele zadziwiło mnie, ale wydaję mi się, że jednak Mike odszedł na dobre... "...Sposób na życie miał chłopak bardzo prosty

IP i czas połączenia logowane. [15180298]
[09.07.2009] 23:37
ófo--
Ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

IP i czas połączenia logowane. [15180512]
[10.07.2009] 12:20
SkorkaOdchleba
on napewno nie żyje...
podobno ktoś zabiła MJ ... o.O "...Sposób na życie miał chłopak bardzo prosty

IP i czas połączenia logowane. [15181957]
[10.07.2009] 17:49
-anonim-
nannna (09.07.10 17:20):
a słyszeliście,że MJ kilka lat temu przygotowywał płytę, na której w jednej z piosenek miał występować jako zmartwychstały. Potem zrezygnował z teo i zawiesił pracę na płyta, ale czy na pewno...
Może jednak nie. Jeśli sfingował śmierć to zaplanował juz to dużo wcześniej.

Możliwe ... w końcu mamy XXI wiek wiec wszystko jest możliwe...

IP i czas połączenia logowane. [15183171]
[10.07.2009] 18:13
Jaaaaaaaa xD
No niby tak, ale sfingowanie własnej śmierci grozi karą więzienia. Więc wątpię, żeby to była prawda.

IP i czas połączenia logowane. [15183259]
[10.07.2009] 23:17
nannna
zgadzam sie ze za cos takiego grozi paka, ale nalezy pamietac ze mj to geniusz a jak wiadomo od geniuszu do szlenstwa cienka linia. czasem chec wypenienia wlasnej misji jest wazniejsze niz pozniesze konsekwencje. tylko co mi sie tu nie zgadza to to ze on bardzo kochal dzieci, nie che mi sie wierzyc, ze narazilby je na to.

IP i czas połączenia logowane. [15184656]
[11.07.2009] 14:31
SkorkaOdchleba
nannna (09.07.10 23:17):
zgadzam sie ze za cos takiego grozi paka, ale nalezy pamietac ze mj to geniusz a jak wiadomo od geniuszu do szlenstwa cienka linia. czasem chec wypenienia wlasnej misji jest wazniejsze niz pozniesze konsekwencje. tylko co mi sie tu nie zgadza to to ze on bardzo kochal dzieci, nie che mi sie wierzyc, ze narazilby je na to.

no właśnie...
on nie żyje, czas się z tym pogodzić, cudów nie będzie... This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?
why you had to go, go
♥MJ♥

IP i czas połączenia logowane. [15186801]
[11.07.2009] 16:07
Aggu
Po pierwsze mógłbyś nauczyć pisać się poprawnie jeżeli chcesz wypowiadać się na forum! Po drugie nie potrafisz powiedzieć nic inteligentnego, stąd wygadujesz takie bzdury. Po trzecie temat naszej rozmowy jest inny, więc po co wyjeżdżasz z takim tematem że Jackson był pedofilem?! Widać, że Ciebie nieźle ktoś styrał w dzieciństwie i sam masz problemy z psychiką. :/

IP i czas połączenia logowane. [15187159]
[12.07.2009] 20:46
amberk
kamel.k (09.07.08 16:22):

IP i czas połączenia logowane. [15192233]
[12.07.2009] 20:48
amberk
kamel.k (09.07.08 16:22):

tak tak i se tak przeszedł przed kamerką jasneee

IP i czas połączenia logowane. [15192238]
[12.07.2009] 20:52
cytreeen
sama juz nie wiem, tak bardzo mi go brakuje ! :C

IP i czas połączenia logowane. [15192268]
[13.07.2009] 03:56
lala35
ja też uwazam ze michael zyje. dlaczego nie pokazali jego ciala? w relacji z pogrzebu dla fanow wypowiedz jego coreczki byla tak sztuczna ze az szkoda gadac;/ a jak uslyszalam ze po jego smierci z domu zniknely pieniadze i jakas tam bizuteria to juz wogole sie upewnilam w tym ze zyje...zabral kase i zaszyl sie na jakies wyspie zeby uniknac dlugow i wogole...moim zdaniem policjanci prowadzacy sledztwo i lekarze itd dostali troszke w kopercie zeby nie ujawniali prawdy i tyle...wszystko jest sfingowane a michael teraz ma wszystkich w d***e i wyleguje sie na plazy...zreszta ciekawe o jaka sume przytyl jego portfel po tym calym pogrzebie...dla mnie to konkretna sciema i tyle w tym temacie...a my nigdy nie poznamy prawdy bo przeciez glupio by bylo gdyby teraz nagle niby zmartwychwstal

IP i czas połączenia logowane. [15193739]
[13.07.2009] 14:23
x666
no a co z dziecmi? uwazacie ze ma je gdzies? mj byl tak zwariowany na punkcie swoich dzieci, ze matce pierwszej dwojki nawet piluch nie chcial dac zmieic.
Ale jest w tym cos. starsze dzieci mj jakos dobrze to zniosly, jakos mimo lez nie zauwazylam prawdziwej rozpaczy. poza blanketem. on mial tak smutna twarz. na kazdym zdjeciu ten chlopiec jest taki smutny i ma takie smutne oczy. czy on sie wogole usmiecha?

IP i czas połączenia logowane. [15195406]
[14.07.2009] 19:06
FanJacksona
Tutaj wrzuciłem encyklopedię o Jacksonie - są tam wszystkie jego utwory wraz z linkami, pod którymi można ich posłuchać. Jest tam opisane też jego życie, wszystkie etapy i wszystko co się dało o nim napisać.
Zachęcam do pobrania, bo warto: http://hotfile.com/dl/8456298/fa2e34e/Jackso n.rar.html

IP i czas połączenia logowane. [15200913]
[15.07.2009] 12:14
gina6
oj on na pewno nie zyje!!!zastanawia mnie jedna rzecz.....dlaczego ludzie sa tak okrutni.wyciagaja brudy i nie daja mu spoczywac a spokoju...nigdy nie bylam zagorzala fanka Jacksona cho lubie jego piosenki..chodzi mi o to ze kazdy jeden czlowiek chodzac po ziemi zasluguje na spokoj po smierci...

IP i czas połączenia logowane. [15203481]
[15.07.2009] 16:00
IskraxD
Eee... ja nie wiem czy on żyje czy nie ale słyszałam że umarł jego sobowtór, on wykorzystał jego smierc ukrył sie gdzies czy wyjechał, i wszyscy mysla że to Jackson nie żyje, a trumna podobno była pusta. -,-

IP i czas połączenia logowane. [15204470]
[15.07.2009] 23:30
pati_17
hahahahahahha ludzie ten filmik mnie rozbroił :

http://www.youtube.com/watch?v=fwjo6bAMF54

ale tak naprawde to nie wiem co o tym już myśleć.
raz piszą że przedawkował...potem że ktoś go załatwił...a teraz że wcale nie umarł. ale kocham MJ bez względu na to co piszą.

IP i czas połączenia logowane. [15206271]
[17.07.2009] 22:47
mweeeeo
Ja oglądałam wywiad z Michaelem Jacksonem i on się wypowiadał, że jeżeli umrze za 4 lata to będzie jeden wielki żart xD ale czy ja dobrze zrozumiałam, to nie wiem xd ale raczej tak

IP i czas połączenia logowane. [15214047]
[17.07.2009] 23:37
CYRK
Michael Jackson był naprawdę genialnym muzykiem i za to go szanuję. Jego życie prywatne natomiast wywoływało burzę skandalów i udawana śmierć mogłaby być w jego stylu. Jednak jedną rzecz jaką najbardziej w nim ceniłam to to, że chronił swoje dzieci, nigdy nie pozwolił pokazać ich publicznie, starał się, aby nie odebrano im dzieciństwa. I dlatego jestem pewna, że umarł. Wielu z was widziało jego pogrzeb i cyrk jaki zrobiono na nim (pokazanie jego dzieci publicznie i jeszcze ta przemowa) On by na to nigdy nie pozwolił...

IP i czas połączenia logowane. [15214319]
[18.07.2009] 18:56
akukuuuuuuu
no właśnie... i wszystko jest podejrzane... ja myślę że on żyje

IP i czas połączenia logowane. [15216738]
[18.07.2009] 20:09
luk123636
ty po....ny fi..ie

IP i czas połączenia logowane. [15217069]

1 2 3   » 3540 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat