o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

ekspres do kawy.

1 2 3
[24.06.2009] 20:31
phoebe82_82
Drogie kobietki, mam pytanie
Poszukuję fajnego, funkcjonalnego ekspresu do kawy.. Aktualnie na oku mam taki http://www.moderni.pl/show.php?id=598
Miał ktoś już do czynienia z tym stworem? A może zaproponujecie mi coś innego?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.07.2009] 17:51
kokoszkaa22
hm ... no nie powiem, nie powiem, jeslibym miala kupowac ekspress to ten właśnie miałabym na liście jako jedną z propozycji;] ,jeśli dysponujesz "hajsem" ( ah ta gwara młodzieżowa - kocham jąąąąąąąą! ) to go BIERZ... a z innych to mogę Ci zaproponować coś z KOSMOSU - bo CENA TEŻ Z KOSMOSU :] Siemens TK 69009 http://www.ceneo.pl/383020

i love to live!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15183177]
[28.07.2009] 00:50
phoebe82_82
ooożesz...
doprawdy, KOSMOS

IP i czas połączenia logowane. [15257757]
[31.07.2009] 08:40
karakonek
Hej hej, jeśli chodzi o ekspresy do kawy to może być problem w wyborze zarówno cenowym, jak i jakości. Ja zdecydowałam się na ekspres ciśnieniowy Zelmer. Stylowy, tani i robi piankę, więc kawa smakuje naprawdę wyśmienicie. Długo szukałam ekspresu odpowiedniego dla siebie i w fajnej cenie. W końcu kupiłam go na stronie euromall.pl i nie zawiodłam się. Fachowa i sprawna obłsuga portalu, gwarancja na ekspress. Polecam, bo warto!

IP i czas połączenia logowane. [15271916]
[06.08.2009] 16:03
kokoszkaa22
Co do Zelmera to on już nie musi byc polecany - bo i tak jako poszukiwaczka ekspresu kupiłabym Zelmera, Boscha ,czy inny ze sprawdzonych i naprawde dobrych firm

Istna rewelacja Zaczyna sie robic ciekawie. Lepiej kupic ekspresssss metalowy , bo pod wplywem temperatury - z "elementów" ekspresu, ktore sa plastikowe i przez które przepływa strumień gorącej wooody, uwalniają sie szkodliwe zwiazki, bodajze ...... o wlasnie biosfenole - BIOSFENOL A itp. TAK? NO TAK ( wybaczcie moja WIELKA NIEWIEDZE ) ale i tak czy siak wiadomo , ze plastik reaguje na wysokie temperatury. A związki te pijemy potem smacznie w FILIZANCE KAWY. Moze i śladowe ilosci,ale z pokolenia na pokolenie odkładają się w organizmach - w całej i np. dzieci naszych dzieci itp. mogą juz przez to mieć problemy zdrowotne itp. Np. wspomniany biosfenol A przyczynia się do otyłości.

i love to live!

IP i czas połączenia logowane. [15301490]
[22.11.2017] 10:09
[06.08.2009] 20:19
inez.czarna
A mnie się taki http://www.astra.com.pl/Kawowa-Paczka-Nagrod y.html marzy, może wygram w konkursie...

IP i czas połączenia logowane. [15302610]
[30.10.2009] 11:00
beniaminka25
Ekspres do kawy to podstawa w kuchni. Ja jestem maniaczką porządnej kawy, ostatnio zainwestowałam i kupiłam sobie ekspres ciśnieniowy, z możliwością spienienia mleka i od tego czasu mogę się cieszyć w domu latte i cappucino A za to rano jak mi się ciężko dobudzić mogę sobie espresso zafundować. Nie ma w ogóle porównania pomiędzy kawą zrobiona w takim ekspresie a zwykła rozpuszczalną.

IP i czas połączenia logowane. [15711880]
[19.11.2009] 22:14
buba237
Uwielbiam kawę z ekspresu ciśnieniowego Ma zupełnie inny smak Jakiś czas temu kupiłam taki ekspres (konkretnie taki:www.electro.pl/produkt-SAECO_Ekspres_Via_Veneto_de_Luxe _Black_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-25974,152.htm l) koleżance w prezencie ślubnym. Teraz nie ma dnia, żebym do niej nie wpadła na kawę

IP i czas połączenia logowane. [15821583]
[01.12.2009] 11:51
kawosz28
Witam serdecznie;

Ostatnio zakupiłam na prezent świąteczny ekspres ciśnieniowy do kawy w kapsułkach Zespresso (od firmy Zepter). Szczerze polecam! Ekspres jest naprawdę bardzo elegancki i niezwykle łatwy w użyciu. Pozwala na szybkie przygotowanie prawdziwej kawy espresso o pięknym aromacie.

Zdecydowanie warto!

Wszystkie techniczne szczegóły odnośnie ekspresu można sprawdzić na stroniewww.zespresso.pl

IP i czas połączenia logowane. [15878034]
[16.12.2009] 16:20
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
Ja używam ekspresu Boscha, bo zanim kupiłem zrobiłem sobie research w sieci i okazało się, że jest najlepszy w swoim przedziale cenowym (d0 400zł), a tutaj można go mieć za 328zł!! http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_Ekspres_ TCA_4101_barino_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-4214 6 ,152.html

IP i czas połączenia logowane. [15950905]
[17.12.2009] 15:49
girl with no name
No to faktycznie promocja. 70 zł drogą nie chodzi i zawsze w domowym przedsiębiorstwie się przyda A Bosch to dobra firma przecież Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15955545]
[26.12.2009] 14:20
kosmata_kulka
Ja bym ci poleciła firmę DeLonghi. A najlepiej to sobie zerknij na stronkę redcoon.pl, tam mają chyba z dwieście modeli ekspresów różnych producentów. Rozstrzał cenowy bardzo duży, więc na pewno coś dla siebie wybierzesz. Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tym sklepem. W razie jakbyś nie mogła się zdecydować, to jestem pewna, ze obsługa ci pomoże i doradzi. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [15992380]
[17.03.2010] 15:56
Emilkaaaa
Ja chciałam kupić ekspres na kapsułki, bo nie mam czasu ani umiejętności , aby robić sobie kawę w tradycyjnym ekspresie. A tak robię kawę szybko i bez zbędnego brudzenia. Ostatecznie wybrałam ekspres Lavazza Blue , bo chciałam mieć pewność co do smaku kawy, a Lavazza jest renomowanym producentem (o czym świadczy m.in. to, że we wszystkich kawiarniach do jakich chadzam podaje się właśnie Lavazze .

IP i czas połączenia logowane. [16409379]
[01.07.2010] 11:33
maya123
Ja mam teraz Senseo - klasyczny, pierwsza wersję ale marzy mi się tak ciśnieniowy z młynkiem Bosch TCA 5601, albo jeszcze lepsze np. z młynkiem i z funkcją spieniania mleka - taki jak zazwyczaj w pracy sa z tym, ze trochę to kosztuje.

IP i czas połączenia logowane. [16865934]
[05.07.2010] 23:48
kika75
mój ekspres do kawy to moccamaster dzięki specjalnemu filtrowi kawa ma całkiem inny smak niż parzona w zwykłym ekspresie no i do tego ten zapach każdego ranka.

IP i czas połączenia logowane. [16886259]
[12.07.2010] 10:32
margarynka25
Ja mam dolce gusto, odkupiłam od siostry ale nie używam go tak często jak myślałam, że będę słonecznie

IP i czas połączenia logowane. [16910512]
[31.07.2010] 13:04
loara85
A wiesz, zazwyczaj tak bywa, że się coś kupuje, a potem to leży i od czasu, do czasu, zazwyczaj jak przyjdą goście to wtedy się cos takiego wyciąga, na co dzień pozostaje jedynie kawa rozpuszczalna, albo parzona - takie wygodniej robić, no i są chyba bardziej dostępne, niż te saszetki.

IP i czas połączenia logowane. [16989717]
[30.08.2010] 15:10
happiness1
U mnie parzenie kawy to cały rytuał, nie lubię kawy rozpuszczalnej. Kawa z ekspresu ma zupełnie inny smak. Nie szkoda mi czasu na przyrządzenie jej w sposób który lubię. Dodaję do kawy cynamon, imbir, kardamon i mleko. A jeśli chodzi o ekspresy, to jeśli szukanie dobrych modeli znanych producentów w korzystnej cenie, to zerknijcie na medialux.pl. Oni tam mają naprawdę duży wybór wszystkiego.

IP i czas połączenia logowane. [17113864]
[12.09.2010] 15:50
kinia347
polecam ekspres moccamaster robi pyszną kawę dzięki specjalnemu filtrowi i parzeniu a przy tym jest bardzo zdrowa no i ten zapach każdego ranka.

IP i czas połączenia logowane. [17165056]
[15.09.2010] 15:03
jarek-39
phoebe82_82 Sprawdź nawww.dukaty.eu a do tego zaje...fajna cena...
Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [17177616]
[15.10.2010] 16:37
GitGutek
Mam zwykłe De Longhi, działa bez zarzutu, a ni drogi nie był. Nie ma jednak młynka do kawy, na szczęście takowy juz mam sprezentowany.

IP i czas połączenia logowane. [17295046]
[03.03.2011] 10:15
lupusik31
Z takich lepszych ekspresów do kawy to na pewno SIEMENS jest dobry,. Nawet za przyzwoite pieniądze można coś takiego kupić choćby na magicznej planecie. Warto sobie zerknąć, bo można znaleźć coś ciekawego.

IP i czas połączenia logowane. [18094370]
[07.02.2012] 15:03
flippo33
lupusik31 zerknęłam i niezły jest ten ekspres do kawy - http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneag d/kategoria/?id=171&amp ;prod=114161, może kupię tacie na imieniny bo wiem, że poszukuje ekspresu.

IP i czas połączenia logowane. [19301245]
[07.02.2012] 15:57
immi
Ja niestety nie miałem jeszcze przyjemności pić kawy z tego ekspresu. polecić mogę natomiast expres Senseo- niedrogi i funkcjonalny. Można nim robić zarówno czarną kawę, jak i espresso, cappuccino czy nawet herbatę.

IP i czas połączenia logowane. [19301403]
[12.03.2012] 13:22
alexkry
od dwóch lat jestem posiadaczką ekspresu la pavoni domus bar i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie piłam lepiej zrobionej kawy na żadnym sprzęcie jaki miałam do tej pory (kapsułki i ekspres automatyczny). jest niestety troche glosny i w porownaniu do tych, które mialam wczesniej nie kosztowal malo, ale jakosc kawy jaka parzy ten sprzet jest nieporownywalna z niczym. generalnie po tym zakupie stwierdzam, ze lepiej wydac troche wiecej i miec zakup na lata niz meczyc sie i co chwile jezdzic i kupowac nowy ekspres bo starego sie nie da juz naprawic, albo naprawa przewyzsza koszty samego sprzetu... pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [19389700]
[21.03.2012] 13:06
flyingfly
ja rzadko piję kawę, więc u mnie doskonale się sprawdza ekspres na kapsułki. Ale nie polecam tego rozwiązania smakoszom kawy - za drogo wychodzi ta zabawa...

IP i czas połączenia logowane. [19412719]
[30.03.2012] 15:05
Modrak1983
Jako kawosz na maksa uważam, że najlepszy jest ekspresy do kawy ciśnieniowy http://www.oleole.pl/ekspresy-cisnieniowe.bh tml z młynkiem. Świeżo mielona, aromatyczna kawa cudownie pobudza, pieści podniebienie i sprawia, że picie filiżanki tego czarnego napoju jest dla mnie największą przyjemnością (no może po za seksem).

IP i czas połączenia logowane. [19434400]
[10.04.2012] 15:17
quatroquatro  quatroquatro@tlen.pl
Ja teraz mam zamiar wygrać ekspres ciśnieniowy w konkursie
Na http://historieprzykawie.pl/ wystarczy dodać piękną, ciepłą historię i oczarować nią jury Warto, bo nagrody robią wrażenie

IP i czas połączenia logowane. [19461192]
[11.04.2012] 11:21
Hypatia  ur_szu_la@tlen.pl
loara85 (10.07.31 13:04):
A wiesz, zazwyczaj tak bywa, że się coś kupuje, a potem to leży i od czasu, do czasu, zazwyczaj jak przyjdą goście to wtedy się cos takiego wyciąga, na co dzień pozostaje jedynie kawa rozpuszczalna, albo parzona - takie wygodniej robić, no i są chyba bardziej dostępne, niż te saszetki.
To jest kwestia "priorytetów" jeżeli kupujesz ekspress jako wyposażenie wnętrza to potem pijesz rozpuszczalną. Ja uwielbiam rano siąść z filiżanką kawy z ekspresu ze wspaniałą crema na balkonie i marzyć...o werandzie zalanej słońcem. Po pierwszym ekspresie Saeco (nie narzekałam ale zepsuł się po ok. 5 latach), teraz mam Zelmera robi wspaniałą kawę, ale jest też ale, jego konstrukcja powoduje, że podcieka od spodu woda (w ten sposób chyba wyrównuje ciśnienie)trzeba go pilnować Ja postawiłam go na metalowej tacy, ale jak ktoś jest bardzo ąę to będzie się złościł. Nie jest to jednostkowa wada, bo wcześniej czytałam o tym na forum, ale zlekceważyłam Mimo tego feleru polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19463421]
[17.04.2012] 20:30
Samantha87
Drodzy, a co myślicie o nagrodzie tygodniowej w konkursie Prima - http://historieprzykawie.pl/ Oczywiście nie będę wybrzydzała jeśli wygram ale chciałam zapytać... może ktoś ma ten model i będzie umiał coś na jego temat powiedzieć. Z góry dzieki! Quod me nutrit, me destruit...

IP i czas połączenia logowane. [19480744]
[15.05.2012] 23:07
3PiotrD
Nie ma aż tak dużego znaczenia jaką maszynę kupisz jeżeli nie kupujesz sprzętu za 20-30 tysięcy. W kawie chodzi o to żeby czuć kawę! więc najlepszym przepisem jest zmielenie całych ziaren kawy zaraz przed parzeniem i zrobić sobie pyszne espresso! może do tego służyć nawet stary młynek na korbkę.. Ja piję monte santos z lidla bo jest bardzo dobra a przy okazji tania.. a przy ilości którą piję jest to dosyć ważne!

IP i czas połączenia logowane. [19546113]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat