o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Zmęczenie - co zrobić?

1 2 3
[05.08.2014] 10:44
Helenka S.
Poszukaj jakichś suplematów w aptekach i przede wszystki zdrowo się odżywiaj. http://www.innowacjusz.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21297913]
[13.09.2014] 13:51
lativa
sen when it comes to my dreams, I know better than anyone !

IP i czas połączenia logowane. [21351577]
[17.09.2014] 10:55
jasinskaa
Może się po prostu przepracowujesz?! trzeba się porządnie wyspać i jadać wartościowe posiłki, ot co cała filozofia;] http://www.pracujzagranica.eu

IP i czas połączenia logowane. [21356665]
[24.03.2015] 10:08
kamila.lenartowicz
Jak chce ci się spać to się wyśpij. Widocznie jesteś przemęczona. Może przydałby się urlop? http://www.innowacjusz.pl/znakomite-zrodlo-p romocji/

IP i czas połączenia logowane. [21684770]
[27.03.2015] 10:26
ApollinaN
Może najzwyczajniej w świecie masz niedobory witamin ? Takie codzienne zmęczenie musi być czymś spowodowane... W każdym razie dobrze jest się orzeźwiać różnego rodzaju koktajlami, ze swojej strony mogę Ci polecić koktajle z pietruszką bogata w kwas foliowy, którego my kobiety tak bardzo potrzebujemy. Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie.

IP i czas połączenia logowane. [21690003]
[23.09.2017] 09:15
[02.04.2015] 20:39
mokry_kot
Ja sobie nie zdawałam sprawy, że niedobór magnezu może powodować zmęczenie i zmniejszoną koncentrację. Mam stresująca pracę i żyję na obrotach więc kawa za kawa i magnez wypłukany. Do tego dokuczliwe drżenie powieki wrrrr. W końcu zdecydowałam się na suplement - biorę chela mag b6 i w końcu czuję się świetnie!

IP i czas połączenia logowane. [21700434]
[31.05.2015] 23:22
Marika_o2
Warto zadbać o zdrowy sen. Odpowiednia ilość snu może wiele pomóc, jeżeli chodzi o odczuwanie zmęczenia

IP i czas połączenia logowane. [21791841]
[01.08.2015] 09:59
kub.szabla
Z tym snem to prawdę mówisz. 8h snu naprawdę pomaga. Ja dodatkowo biorę też 2 razy dziennie mleczko pszczele od gala, pomaga utrzymać dobre samopoczucie urodzony optymista

IP i czas połączenia logowane. [21902533]
[07.08.2015] 18:32
Fanna
Nie polecam suplementów. To jest chemia. Bardziej pomoże samodyscyplina i rozmowa ze sobą. Samo nastawienie typu: nie mam siły, nic mi się nie chce to pierwszy krok do uczucia zmęczenia.

IP i czas połączenia logowane. [21912101]
[10.08.2015] 10:47
NIkoa
według mnie suplementy to nie jest złe wyjście. Żyjemy coraz szybciej i trzeba wspierać nasz organizm który nie nadąża za nszym życiem. Osobiście biorę gold żeń-szeń jest to połączenie 3 żeń-szeni koreańskiego amerykańskiego i syberyjskiego. Czuję sie dużo lepiej i mam więcej energii niż kiedyś

IP i czas połączenia logowane. [21915612]
[02.09.2015] 16:31
anka.planowska
Sen, zdrowa dieta, ruch, pozytywne nastawienie do świata Kupuję na http://www.e-sensi.pl

IP i czas połączenia logowane. [21950215]
[14.09.2015] 20:44
michalis
Warto pomyśleć o jakimś suplemencie diety - może gold żeń szeń complex? Dzięki połączeniu rożnych odmian żeń szenia i innych składników ytakich jak magnez czy pieprz czarny działa wyjątkowo dobrze na zmęczenie - mnie pobudza od razu a uwierzcie, ciężko mnie obudzić

IP i czas połączenia logowane. [21967400]
[29.09.2015] 23:03
klaudi.sz
Często przyczyną zmęczenia jest brak snu. Należy więc na pewno zadbać o opdowiednią jego ilość. DObre, naturalne odżywianie i spora dawka ruchu też pomogą

IP i czas połączenia logowane. [21992236]
[30.10.2015] 22:37
carolines
Warto chociaż na chwilę zwolnić i odpocząć. Krótka drzemka może dać bardzo wiele, a po drzemce jakaś gurana albo Yerba

IP i czas połączenia logowane. [22040636]
[30.01.2016] 10:58
kub.szabla
Najprościej jest powiedzieć, aby odpocząć, ale to nie tylko taka metoda jest. Trzeba wykonać badania, chociażby w http://www.apc-analizy.pl/o-nas i sprawdzić, czy coś złego nie dzieje się w organizmie.

IP i czas połączenia logowane. [22174452]
[23.02.2016] 13:05
Karolina_W
Zrób sobie podstawowe badania krwi, które wyeliminują np. anemię. Przyjrzyj się swojej diecie. Często kiepskie odżywianie sprawia, że nic nam się nie chce i czujemy się zmęczeni.
Mnie bardzo pomagało regularne zażywanie tabletek Spiruliny, to taki glon morski, bardzo bogaty w wiele witamin i mikroelementów. Dodatkowo, teraz kiedy nie ma słońca suplementacja witaminy D3.

IP i czas połączenia logowane. [22209052]
[24.02.2016] 09:49
kjusz2
to znak, że dostarczasz organizmowi za mało snu, który przecież ma za zadanie go zregenerować. może warto zacząć kłaść się spać odrobinkę wcześniej niż zwykle?
albo robić sobie krótkie drzemki po powrocie ze szkoły/pracy?
poza tym niestety bez stosowania suplementów się nie obejdzie, ale ja bym się raczej skupiła na witaminach C i D niż pobudzających na krótki okres czasu. poza tym jakieś herbaty malinowe, porzeczkowe też przyniosą dużo dobrego.
no i mimo wszystko ruch pobudza do pracy nasze hormony odpowiadające za szczęście i ogólnie dobre samopoczucie - wystarczy nawet 15 minut dziennie spaceru itd., bez pośpiechu i już inaczej będziemy się czuli.

IP i czas połączenia logowane. [22210363]
[01.04.2016] 23:46
bogutyr
Przede wszystkim staraj się mniej stresować w codziennych sytuacjach oraz więcej czasu przeznacz na sen. Ważne jest aby sen trwał mniej więcej tyle samo godzin każdej nocy. Fajnie jest również wprowadzić jakąś aktywność fizyczną (rower, spacer, ćwiczenia) i też najlepiej gdyby były one wykonywane regularnie. Odpowiednie odżywianie także będzie wpływało na to jak się czujesz. Spróbuj zadbać o te podstawowe rzeczy a na pewno będzie lepiej

IP i czas połączenia logowane. [22256993]
[28.04.2016] 13:52
Marta.Wierdak
Spore znaczenie ma odpowiednia dieta oraz prawidłowe wysypianie się Ja oprócz tego stosuję suplement diety Doppelherz aktiv Na skurcze Magnez + Wapń. To preparat, który jest zalecany dla wzmocnienia kości, dla zachowania równowagi wodno-elektrolitowej, przy intensywnym wysiłku fizycznym, w stanach zmęczenia i wyczerpania oraz w celu wspomagania pracy serca

IP i czas połączenia logowane. [22290158]
[28.04.2016] 23:32
Ola.W.
Sen, ruch i bliskie osoby W życiu piekne są tylko chwile...

IP i czas połączenia logowane. [22290891]
[16.05.2016] 17:55
michonne
Na zmęczenie najlepszy jest sen i gorąca kąpiel z olejkami. Jeżeli szukacie naturalnych metod wzmacniania organizmu, rzućcie okiem na stronę https://www.pocztazdrowia.pl znajdziecie tam dużo ciekawych informacji na temat zdrowia.

IP i czas połączenia logowane. [22311055]
[18.07.2016] 17:15
magdusia33
Przede wszystkim wypocznij i się wyśpij. Jeśli to nie pomoże przyjrzyj się swojej diecie, a jeśli dietę masz prawidłowo zbilansowaną warto byłoby zrobić badania. Ja długo zmagałam się z uczuciem zmęczenia, bólami stawów, ogólnym przygnębieniem, miałam podejrzenie problemów z tarczycą, ale okazało się, że je ok. Lekarz zalecił http://www.kinon.com.pl/ czuję się dużo dużo lepiej. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy jak wiele osób zmaga się z niedoborami tych witamin i jakie są tego skutki. Warto zgłębić temat.

IP i czas połączenia logowane. [22382726]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat