o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Mobilny, inteligent pozna pania masarzyste, slona place!

[22.06.2009] 16:35
Gustaw Zawodzie
Witam serdecznie! Uporczywie wyszukuje w internecie masarzystki skorej masowac mnie. Mam bole kregoslupa, czeste ataki korzonkow oraz posladki obolale od siedzenia na twardym krzesle ok 9godzin dziennie poniewaz taka prace wykonuje ze siedze przy komputerze pc.
Oferte kieruje do kobiet przystojnych aby masaz byl nie tylko relaksem ale i relaksem. Wizualnosc jak najbardziej podobac mi sie musi Jestem mobilny wiec oferuje dojazd w dwie strony, czyli ze: moge przywiezc i odwozic chyba ze pani dysponuje lokum niekrepujacym tj. dyskretnym.
Byc moze miedzy nami zaiskrzy i przejdziemy wowczas na poziom zpoufalenia jak to nazywam.
Oczywiscie masaze beda odplatne w formie gotowki, proponuje za pierwsza sesje 400zl reszte dogadamy szczegolowo podczas spotkania.
Ja Gustaw 48lat, zamozny czlowiek inteligentny z klasa i poczuciem humorystycznym, wielbiciel kinematografi, teatru i sztuki teatralnej, jak i malarstwem artystycznym takze sie pajam, ale amatorsko.
Zapraszam do rozmowy i oczywiscie spotkan relaksujacych

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.06.2009] 12:32
Gustaw Zawodzie
Oczywiście, chodzi mi przede wszystkim o darmowy seks i to tak, żeby się żonisko o niczym nie dowiedziało, bo będzie szlus! No i moja partnerka nie może mieć więcej niż jakieś 19-20 lat, bo starą to już mam i dostaję torsji na jej widok!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15101744]

» Odpowiedz na ten temat