o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Jak zagadać do dziewczyny?

1 2 3
[17.06.2009] 18:21
ne-on
Witam.
Otóż mam taki problem. Jak zagadać do dziewczyny, która mi się podoba, a której nie znam? Mam 18 lat i nie miałem jeszcze dziewczyny, a do tego jestem chorobliwie nieśmiały ;| Podobno jestem przystojny, choć sam mam co do mojego wyglądu spore kompleksy, ale jakimś cudem nie mam zbytniego powodzenia u dziewczyn ;/ Problem polega chyba na tym, że boje się reakcji dziewczyn, boje się, że mnie wyśmieją itd.
Proszę o jakieś porady głownie chciałbym, aby poradziły mi dziewczyny w podobnym wieku. Z góry dziękuję.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.06.2009] 18:45
aśkaa. **
ja mam 14 lat ale myślę że skoro jesteś łady to nie powinieneś mieć problemów z zagadaniem..
najlepiej jak byś zagadał do niej na dyskotece albo na jakiejś imprezie na której ona by była..
nie wiem jak mógłbyś zagadać do kogoś kogo w ogóle nie znasz..
jak mi się podoba chłopak to próbuję zdobyć jego nr telefonu lub gg i przez pisanie sms-ów łatwiej kogoś poznać.. potem wystarczy się zacząć spotykać.. może masz jakieś koleżanki które zadają się z tą dziewczyną to poproś je żeby sie kiedyś z Tobą umówiły i z nią na jakieś wyjście i sie poznacie.. a jak chcesz tak po prostu do niej zagadać to najpierw zacznij się do niej uśmiechać może i ona sie uśmiechnie..
potem podejdź i poproś o nr telefonu ..
niewiem jak inaczej możesz do kogoś zagadać bo ja zawszę poznaje chłopaków przez moje koleżanki albo przez innych kolegów..
raz miałam przypadek że stałam sobie i gadałam z kolegą i podszedł do mnie taki jeden gościu i powiedział mój kolega chciaby Twój nr telefonu i pokazał na niego palcem (no to podałam)
Ty też tak mozesz zrobic jesli jesteś niesmiały.. Poproś przyjaciela, aby podszedł do tej dziewczyny i wziął nr za Ciebie. ;]
a jak chcesz z nią pogadać to musisz przejść przez swoje słabości podejść do niej i zagadać.. a jak? to sama nie wiem .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15071369]
[17.06.2009] 19:19
ne-on
aśkaa. ** (09.06.17 18:45):
ja mam 14 lat ale myślę że skoro jesteś łady to nie powinieneś mieć problemów z zagadaniem..
najlepiej jak byś zagadał do niej na dyskotece albo na jakiejś imprezie na której ona by była..
nie wiem jak mógłbyś zagadać do kogoś kogo w ogóle nie znasz..
jak mi się podoba chłopak to próbuję zdobyć jego nr telefonu lub gg i przez pisanie sms-ów łatwiej kogoś poznać.. potem wystarczy się zacząć spotykać.. może masz jakieś koleżanki które zadają się z tą dziewczyną to poproś je żeby sie kiedyś z Tobą umówiły i z nią na jakieś wyjście i sie poznacie.. a jak chcesz tak po prostu do niej zagadać to najpierw zacznij się do niej uśmiechać może i ona sie uśmiechnie..
potem podejdź i poproś o nr telefonu ..
niewiem jak inaczej możesz do kogoś zagadać bo ja zawszę poznaje chłopaków przez moje koleżanki albo przez innych kolegów..
raz miałam przypadek że stałam sobie i gadałam z kolegą i podszedł do mnie taki jeden gościu i powiedział mój kolega chciaby Twój nr telefonu i pokazał na niego palcem (no to podałam)
Ty też tak mozesz zrobic jesli jesteś niesmiały.. Poproś przyjaciela, aby podszedł do tej dziewczyny i wziął nr za Ciebie. ;]
a jak chcesz z nią pogadać to musisz przejść przez swoje słabości podejść do niej i zagadać.. a jak? to sama nie wiem .

No cóż, nie mam na myśli jednej konkretnej dziewczyny, tylko
pytam o to co zrobic gdy właśnie np. stoje sobie na przystanku i obok
stoi fajna dziewczyna. A co do dyskoteki... raz się przełamałem i o jeden za dużo. Już się zniechęciłem całkowicie. Wiec dochodze do wniosku, że chyba jednak coś ze mną nie tak. Zresztą napisałem, że podobno jestem przystojny. Tak mówią inni, ale ja sam zaliczyłbym się
raczej do najwyżej przeciętnych. W kazdym razie modelem z okladek gazet nie jestem. A i jeszcze w sprawie kolegów. Gdybym poprosił któregoś o to czy zapyta się o numer dziewczyny, która mi się podoba... no, raczej wolałbym się sam zapytać. Zawsze istnieje ten 1% szans, że mnie przynajmniej nie wyśmieje, a kumple na 100% tak.

IP i czas połączenia logowane. [15071553]
[17.06.2009] 19:44
problemowy
Ja też jestem bardzo nieśmiały, tylko że w moim przypadku to dziewczyna lekko przejęła inicjatywę. Spróbuj zapytać o godzinę i zaobserwować czym ona się zajmuje. Jeśli np. ogląda jak inni grają napomnij coś o tym. Kiedy czeka na autobus powiedz coś o autobusie(często się spóźniają, albo strasznie w nich czuć). Powiedz pierwsze słowa i może się potoczy. Odrazu mówię że nie próbowałem tej metody Miałem tyle szczęścia że dziewczyna lekko przejęła inicjatywę ;]

IP i czas połączenia logowane. [15071723]
[17.06.2009] 20:32
ne-on
No ja niestety nie mam tyle szczęścia w życiu, i podejrzewam, że jeśli w końcu sam nie zaryzykuję, to tak już zostanie ;|
Tylko co jeśli mi się nie uda? Jeśli wyśmieje mnie przy ludziach
lub coś podobnego. Boje się co się stanie wtedy gdy np. znów ją spotkam.
Jestem raczej taki, że nie lubię się narzucać i nie chce, żeby ktoś się ze mnie wyśmiewał i obgadywał przy wszystkich.

IP i czas połączenia logowane. [15072126]
[20.09.2014] 18:00
[17.06.2009] 20:41
problemowy
Myślisz że podasz komentarz a ona wybuchnie śmiechem? Jeśli dziewczyna ma te 17 lat to nie będzie tak źle. najwyżej zbyje cie albo coś. Jak zacznie sie bawic telefonem albo cos innego to poznasz że cię olewa. Ale próbuj bo mało jaka dziewczyna sama rzuci ci się w ramiona

IP i czas połączenia logowane. [15072177]
[17.06.2009] 20:53
ne-on
Znając własne szczęście, to pewnie tak właśnie będzie.
Albo trafie na zajętą oczywiście. Chodzi mi o to, że jeśli mi się raz nie uda, to już nie próbuję. A raczej ciężko będzie trafić na fajną dziewczynę, która jest akurat wolna.

IP i czas połączenia logowane. [15072250]
[17.06.2009] 21:16
problemowy
Próbuj. Jeśli przeznaczona jest ci miłość to ją znajdziesz. Może nawet przez przypadek zagadasz. Warto próbować jeśli widząc dziewczynę myślisz że musi być fajna ;] Wiadome że nie każda super laska będzie dla ciebie, ale rozmawiaj to znajdziesz też dziewczyny fajne z charakteru. Dyskoteki nie polecam bo możesz zostać zraniony, jako ktoś nie doświadczony kiedy np. panienka będzie miła dopóki dasz jej trochę piwa.

IP i czas połączenia logowane. [15072434]
[17.06.2009] 21:32
kkaanniikkuull
no a jak Cie wyśmieje to co sie stanie? Jak zarywasz do dziewczyny to nie unos sie honorem... jedna Cie wyśmieje druga Cie wyśmieje a trzecia sie bedzie cieszyła ze chlopak do niej zagadał... Ze Cie wyśmieje ale przynajmniej próbowałeś jak facet a nie telepales sie jak jakas ciota i czekales az dziewczyna sie odezwie ładna dziewczyna ma wielu chłopaków wokół siebie i sama nie szuka wiecej... tak wiec jak chcesz albo sobie honor schowaj w buty albo daj sobie spokoj z dziewczynami... Ale wiesz mi naprawde jak Cie dziewczyna oleje to sie kazdemu zdarza tak jest kazdy przez to przechodzi...

IP i czas połączenia logowane. [15072571]
[17.06.2009] 21:36
problemowy
Odpowiedz też sobie(i nam jeśli mamy pomóc) czego szukasz u dziewczyny. Czy mądrej, cichej, kulturalnej, trochę nieśmiałej dziewczyny która pójdzie na studia, czy szukasz takiej która np. wypije z tobą na imprezie, poopowiada sprośne kawały, potańczy na dyskotece itp. Jakim typem ty jesteś i jakie preferujesz.

IP i czas połączenia logowane. [15072604]
[17.06.2009] 21:36
ne-on
problemowy (09.06.17 21:16):
Próbuj. Jeśli przeznaczona jest ci miłość to ją znajdziesz. Może nawet przez przypadek zagadasz. Warto próbować jeśli widząc dziewczynę myślisz że musi być fajna ;] Wiadome że nie każda super laska będzie dla ciebie, ale rozmawiaj to znajdziesz też dziewczyny fajne z charakteru. Dyskoteki nie polecam bo możesz zostać zraniony, jako ktoś nie doświadczony kiedy np. panienka będzie miła dopóki dasz jej trochę piwa.

Co do dyskotek, to nie wiąże zbyt wielkich nadziei by znaleźć tam odpowiednią dziewczynę. Większość z tam bywających to puste lale itp.
Żebym miał po prostu więcej szczęścia i by było lepiej. Jeśli dziewczyna mnie olewa, to jest to dla mnie trochę bolesne, dlatego mam obawy przed spróbowaniem po raz kolejny ;/

IP i czas połączenia logowane. [15072606]
[17.06.2009] 21:41
ne-on
problemowy (09.06.17 21:36):
Odpowiedz też sobie(i nam jeśli mamy pomóc) czego szukasz u dziewczyny. Czy mądrej, cichej, kulturalnej, trochę nieśmiałej dziewczyny która pójdzie na studia, czy szukasz takiej która np. wypije z tobą na imprezie, poopowiada sprośne kawały, potańczy na dyskotece itp. Jakim typem ty jesteś i jakie preferujesz.

Szukam chyba czegoś umiarkowanego między jednym a drugim. Nie potrzebuję
dziewczyny, którą będę musiał prowadzić do domu po każdej imprezie, ale
i nie szukam świętej "zakonnicy".

IP i czas połączenia logowane. [15072641]
[17.06.2009] 21:43
problemowy
Cicha miła i zrównoważona nie oznacza takiej która nie dotknie piwa Jeśli nie szukasz królowej imprez to nie szukaj jej na dyskotece Może na imprezie u kolegi w domu albo grillu poznasz jakąś dziewczyne która nie upija się i dobrze ci się z nią rozmawia. To nie musi być jakaś zagadana na ulicy.

IP i czas połączenia logowane. [15072662]
[17.06.2009] 21:52
ne-on
Szczerze powiedziawszy, to nie często zdarza mi się taka okazja jak jakiś
grill lub coś w podobie. Częściej ide na jakieś piwo z kumplami i tyle.
A mnie już męczy to z lekka być ciągle samym.

IP i czas połączenia logowane. [15072751]
[17.06.2009] 22:01
problemowy
Hmm ja nie szukałem specjalnie, chyba miałem farta. A jakieś 18 albo urodziny? Może powiedz kuzynce pozna cię z jakąś swoją koleżanką.

IP i czas połączenia logowane. [15072836]
[17.06.2009] 22:02
pan przegrany w życiu
Szczerze? Ja jesteś nieśmiały, to lepiej od razu daj sobie spokój, bo i tak nie masz szans u dziewczyn. Wiem, co mówię, bo sam jestem nieśmiały. Jak byłem w twoim wieku to jeszcze łudziłem się, że jakoś to będzie, próbowałem coś robić. Teraz jestem po dwudziestce, i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny. Bo one mają gdzieś nieśmiałych facetów. Facet musi być wygadany, potrafić zainteresować kobietę. Także, albo wylecz nieśmiałość, albo zapomnij o poderwaniu dziewczyny (chyba, że akurat będziesz miał szczęście i "trafi się ślepej kurze ziarno", ale na to jest niewielka szansa - mnie się nie poszczęściło).

Przegrałem życie

IP i czas połączenia logowane. [15072851]
[07.07.2009] 18:06
OOoooOO
\\\\\\\"pan przegrany w życiu\\\\\\\" przez ciebie stracilem nadzieje ;/ ja mam 19 lat i tez jestem bardzo niesmialy co do wygladu to mi kazdy mowi ze fajnie wygladam ja tam o sobie sie nie wypowiadam ale ja poprostu jestem niesmialy bardzo i nigdy nie zagadam ;/;/;/ po twoim poscie zwatpilem ze sie kiedys uda

IP i czas połączenia logowane. [15169601]
[07.07.2009] 18:12
mocna-511
jesli ta dziewczyna nie obraca sie w towarzystwie cwaniakow i cassanova to masz szanse nikt cie nie wysmieje

IP i czas połączenia logowane. [15169614]
[07.07.2009] 18:21
mam do ciebie pytanie
aśkaa. ** (09.06.17 18:45):

No, dobrze, jeśli ładny. A co, jeśli nie jest ładny? Co mu wtedy radzisz?

IP i czas połączenia logowane. [15169644]
[08.07.2009] 18:34
wdb123
jesli brzydki i niesmialy to juz ma pozamiatane i po zyciu

IP i czas połączenia logowane. [15174158]
[16.08.2009] 10:46
PTP
siemka. Ja mam 14 lat i mialem tlyko 1 dziewczyne ktora mnie zostawila dlatego ze sie jej znudzilem. ona byla troche glupia. kolezanka powiedziala mi ze moge isc sobie na bulwar albo cos i gdy zobacze jakas fajna spokojna dziewczyne to zebym zagadal do niej. ale czesto sa to takie ktore tylko smieja sie bezmyslnie. dzis niedziela. pojde za jakis czas na dwor i zapytam jakas dziewczyne " ktora godzina " a potem " gdzie idziesz? " itp. bedzie dobrze chlopaki. mysle ze mi sie tez uda!!!

IP i czas połączenia logowane. [15345491]
[17.10.2009] 15:23
g1108951  dasdas121@tlen.pl
problemowy (09.06.17 20:41):
Myślisz że podasz komentarz a ona wybuchnie śmiechem? Jeśli dziewczyna ma te 17 lat to nie będzie tak źle. najwyżej zbyje cie albo coś. Jak zacznie sie bawic telefonem albo cos innego to poznasz że cię olewa. Ale próbuj bo mało jaka dziewczyna sama rzuci ci się w ramiona
...

IP i czas połączenia logowane. [15648135]
[30.10.2009] 19:43
Starzi
Jeśli już zagadasz do dziewczyny i gadka wam się nie klei.
TZN. zapada tzw. niezręczna cisza po prostu powiedz jej wprost "wiesz czego najbardziej nie lubie? takiej niezrecznej ciszy ona pewnie powie ze tez tego nienawidzi. No i zaczynasz rozmowę np. Gdzie byłaś na wakacjach. Lubisz chodzic do kina? Jak powie że tak to oczywiscie obowiązkowo powiedz jej. To może wybierzesz się ze mną kiedyś do kina?
I gadka się kręci.

IP i czas połączenia logowane. [15714327]
[23.11.2009] 21:06
TheRasmus
Być może moje słowa Ci pomogą ale nie dam Ci 100% rady ,która przyniosła by Ci największy profit w tej sytuacji. Musisz po prostu być sobą ,zagadaj jak Gentleman z wdźiękiem ,bądź pewny siebie i nie bój się ,że Cię wyśmieje. Uznaj ją za kogoś Ci znajomego i słuchaj uważnie tego co mówi. Odnoś się do tego ,zauważy ,że ją słuchasz i szanujesz Miałem tylko jedną dziewczynę w swoim życiu ,mam 17 lat i jakoś też nie mam zbytniego powodzenia u kobiet ,choć podobno jestem przystojny. Ja po prostu się takim nie widzę ale to może nawet lepiej. Właśnie dzięki temu ,że byłem sobą i nie udawałem kogoś innego miałem zaszczyt być z tą dziewczyną i uwierzcie mi wyglądała jak modelka Ale wygląd to nie wszystko ,podejdź i najlepiej spytaj ,czy nie pójdzie z Tobą na spacer ,nie zapomnij się przedstawić Trzymam kciuki

IP i czas połączenia logowane. [15841350]
[17.12.2009] 17:14
Karolina_16
naprawdę polecam, mi pomogło : )

http://niesmialosc.zlotemysli.pl/voriss ,1/

IP i czas połączenia logowane. [15955865]
[21.12.2009] 16:15
zyguś1212
Tez mam problem jak zagadac do dziewczyny która mi sie podoba.No bo nie wiem czy jak ją widze jak idzie to podejsc do niej i pod jakims pretekstem zagadac. Czy to dobry pomysł?? Pomocy

IP i czas połączenia logowane. [15973920]
[28.12.2009] 21:46
kolejny
OOoooOO (09.07.07 18:06):
\\\\\\\\\\\\\\\"pan przegrany w życiu\\\\\\\\\\\\\\\" przez ciebie stracilem nadzieje ;/ ja mam 19 lat i tez jestem bardzo niesmialy co do wygladu to mi kazdy mowi ze fajnie wygladam ja tam o sobie sie nie wypowiadam ale ja poprostu jestem niesmialy bardzo i nigdy nie zagadam ;/;/;/ po twoim poscie zwatpilem ze sie kiedys uda

żeby pozbyć się strachu musisz robić rzeczy których się boisz... zagadaj kilka razy oczekując odrzucenia, żeby się tylko wkręcić- choć może to zaszkodzić, może pomódz. drugim sposobem jest zagadywanie do kobiet np o godzine. pytasz sie 10 kobiet dziennie która godzina, otrzymujesz odpowiedz, odchodzisz. pozniej podchodzisz do kolejnych 10 pytając np czy dobrze masz zawiazany szalik bo się spieszyłeś ( jest zima) napewno kazda ci odpowie życzliwie. ma to na celu cię oswoić. jak chcesz mozesz dalej pociągnać rozmowę... trzecim sposobem jaki polecam jest poprostu prowadzenie bogatego życia. co to znaczy? próbuj rzeczy których jeszcze nie robiłeś, sam z kolegami, i opowiadaj o nich w swoim towarzystwie. to pozwoli ci nabrac pewnosci siebie. i stworzy masę tematów na które będziesz mógł zagadac. Wymaga to jednak czasu, i nie przyjdzie łatwo. np

IP i czas połączenia logowane. [16005798]
[07.01.2010] 19:41
kamil61534
Jak się tak bardzo wstydzisz to walnij sobie setke i cie wszystko przejdzie hehe....Moim zdanie pisanie przez te smsy jest bez sensu;p Najlepiej jest podejs do niej i zagadac np w szkole a jak juz sie tak boisz no to spotkajcie sie po szkole....a i to że cie wysmiej tym sie nie przejmuj poprostu ja nie spróbujesz to nie bedziesz wiedział....

IP i czas połączenia logowane. [16062126]
[17.02.2010] 17:02
Bogdano666
Zapewne wynika to z nieśmiałości - miałem ten sam problem.

Poniżej podaję ciekawego ebooka do pobrania na ten temat:

http://www.speedyshare.com/files/20985790/Ni esmialosc.pdf

IP i czas połączenia logowane. [16277928]
[24.03.2010] 21:59
Podryw.helper
Jesli macie problemu z dziewczynami to
piszcie naaila podryw.helper@o2.pl i opisujcie tam swoje problemy postaram się pomodz

IP i czas połączenia logowane. [16444313]
[07.04.2010] 12:55
Pesto
Witam.
Mam prawie 18 lat. Mam też problem z zagadaniem do dziewczyny której wogóle nie znam. Spotkałem ją na dyskotece. NA początku oczywiśćie ciągle za nią się rozglądałem. I szukałem kontaktu wzrokowego. W końcu się udało i po paru sekundach uśmiechnołem sie ona odwazjemniła uśmiech.... Pozniej co na nią popatrzyłem ona również sie patrzyła... I wymienialiśmy sie uśmiechami.... Chciałem zagadać lecz nie wiem w jaki sposób.? Boję się wyjść na idiote i sztywniaka. ( podobno jestem ładny- przystojny ale co z tego jak nieśmiałość mam wrodzoną). Kontakt wzrokowy zawsze w moim przypadku działa. I nawet udało mi się taki sposób 3 dziewczyny tego wieczoru "wyrwać".

IP i czas połączenia logowane. [16502899]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat