o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

IMPOTENCJA, KLOPOTY Z EREKCJĄ

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[10.01.2017] 20:55
Poducha  poducha_poducha@tlen.pl
Ja polecam to, co używa mój facet od jakiegoś czasu. Nie dość, że problemy się skończyły, to jeszcze penis mu rośnie. Nie wierzycie, to przeczytajcie nawww.drPenigreat.pl To jest lek a nie jakiś suplement

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22596159]
[12.01.2017] 16:41
TwojeZdrowie
Środków na w/w problem jest sporo! Naprawdę jest w czym wybierać! Jeżeli problem potencji występuje dość długo warto wybrać się do specjalisty! Natomiast jeżeli, to chwilowe, można wesprzeć się środkami które dostępne są w aptece lub w sklepie internetowym:www.potency.sklep.pl/aff/sknery Nim jednak zaczniesz brać jakiekolwiek, poczytaj w internecie na ten temat! TwojaIntymnośćwww.twojaintymnosc.blogspot.com
Fajny Prezentwww.megaprezent.blogspot.com
http://terazodszkodowanie.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [22598638]
[25.01.2017] 20:09
Harnaś23
Też stosowałem iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem

IP i czas połączenia logowane. [22615482]
[02.02.2017] 21:28
Jesiotr4
Jak dla mnie iq man to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

IP i czas połączenia logowane. [22632158]
[03.02.2017] 15:27
Amadeusz9
Jak najbardziej polecam Iqman, środek idealny jeżeli chodzi o poprawienie erekcji. Stosowałem go trzy miesiące i ejstem bardzo z tego zadowlony, żona zresztą też, bo takich orgazmów jak teraz to już dawno nie miała

IP i czas połączenia logowane. [22633015]
[18.11.2017] 05:49
[21.02.2017] 22:30
Donatann
Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.

IP i czas połączenia logowane. [22653647]
[22.02.2017] 22:15
Jelinek
Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

IP i czas połączenia logowane. [22655007]
[25.02.2017] 21:58
Tymoteusz29
Jak dla mnie nie ma lepszego obecnie środka poprawiającego erekcję,jak właśnie IQman.W moim przypadku spisał się znakomicie

IP i czas połączenia logowane. [22658690]
[04.03.2017] 21:50
Denis39
Ja akurat z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu iqman jestem bardzo zadowolony. Nie ukrywam, ze seks jest dla mnie bardzo ważny i problemy z erekcją, jakie miałem zanim zacząłem brac iqman były dla mnie po prostu katastrofą...

IP i czas połączenia logowane. [22666881]
[04.03.2017] 21:50
kolorowych_jarmarków
TwojeZdrowie (17.01.2017.12 16:41):
Środków na w/w problem jest sporo! Naprawdę jest w czym wybierać! Jeżeli problem potencji występuje dość długo warto wybrać się do specjalisty! Natomiast jeżeli, to chwilowe, można wesprzeć się środkami które dostępne są w aptece lub w sklepie internetowym:www.potency.sklep.pl/aff/sknery Nim jednak zaczniesz brać jakiekolwiek, poczytaj w internecie na ten temat!

ja właśnie wspomagając się opiniami w internecie wybrałam permen king no i tak to się u nas zaczęło. podsunęłam mężowi pudełeczko pierwsze, a teraz to już sam sobie uzupełnia zapasy Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

IP i czas połączenia logowane. [22666882]
[13.03.2017] 23:27
filipoo
I co zaczął brać bez żadnych pretensji że wątpisz w jego męskość?

IP i czas połączenia logowane. [22676836]
[14.03.2017] 14:21
Syriusz.B
Moim zdaniem zastosowanie IQman w przypadku problemów z erekcją, to jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie problemu, u mnie w każdym razie tak dobrze jak teraz to nie było od lat

IP i czas połączenia logowane. [22677408]
[16.03.2017] 23:10
kolorowych_jarmarków
filipoo (17.03.2017.13 23:27):
I co zaczął brać bez żadnych pretensji że wątpisz w jego męskość?

nie wątpię i nigdy nie wątpiłam w jego męskość. czasami sama mam gorsze dni, nie chce mi się, ale czy to sprawia, że nie jestem w dalszym ciągu kobieca? rozumiem trochę dlaczego tak się zadziało, trochę z naszej winy, z naszego lenistwa. oboje wzięliśmy się w garść, bo i ruchu dużo więcej mamy teraz i jemy zdrowiej, także myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i nie ma co tu poddawać się wątpliwościom, tylko brać się do roboty! jeśli dodatkowo rezultaty możecie podkręcić suplementacją to tylko się cieszyć, no u nas zadziałało Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

IP i czas połączenia logowane. [22680732]
[22.03.2017] 09:48
Tymoteuszek
Na takie objawy to tylko suplement diety Hunter - teraz jest w promocji w sklepie wzaufaniu.pl

IP i czas połączenia logowane. [22686659]
[22.03.2017] 10:14
rolek
Kiedy zaczęły się moje problemy łóżkowe zdawałem sobie sprawę, że ten problem trzeba jak najszybciej rozwiązać. Jesteśmy z żoną zaledwie 5 lat po ślubie i dla obojga nas ta sytuacja nie była komfortowa. Nie chciałbym się wdawać w szczegóły, bo na to zdecydowałem się w gabinecie seksuologa (pani Bieleckiej z Psychologgii), ale najważniejsze, że te wizyty tam mi pomogły. Dziś nasz związek ma się dobrze. Nawet nie zdawałem sobie sprawy jaki wpływ na to miał stres w pracy.

IP i czas połączenia logowane. [22686683]
[23.03.2017] 20:43
Dobosz.Z
Ja też uważam, że obecnie iqman jeżeli chodzi o poprawę erekcji i skutecznie środki na ten problem ukierunkowane, to nie ma żadnej w Polsce konkurencji

IP i czas połączenia logowane. [22688737]
[27.03.2017] 10:02
Mistrzu89
To zależy tez od człowieka bo jak wiadomo na każdego co innego działa. Na mnie najbardziej działa suplement diety ten http://wzaufaniu.pl/pl/p/WhiteHorse-White-Ho rse-Na-silna-i-szybka-potencje/9429.

IP i czas połączenia logowane. [22692074]
[29.03.2017] 22:38
Gracjan989
Ja też stosowałem IQaman, moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawę potencji. W moim przypadku rewelacja

IP i czas połączenia logowane. [22695323]
[30.03.2017] 21:48
kolorowych_jarmarków
rolek (17.03.2017.22 10:14):
Kiedy zaczęły się moje problemy łóżkowe zdawałem sobie sprawę, że ten problem trzeba jak najszybciej rozwiązać. Jesteśmy z żoną zaledwie 5 lat po ślubie i dla obojga nas ta sytuacja nie była komfortowa. Nie chciałbym się wdawać w szczegóły, bo na to zdecydowałem się w gabinecie seksuologa (pani Bieleckiej z Psychologgii), ale najważniejsze, że te wizyty tam mi pomogły. Dziś nasz związek ma się dobrze. Nawet nie zdawałem sobie sprawy jaki wpływ na to miał stres w pracy.

w ogóle brawa dla Ciebie, że się na coś takiego zdecydowałeś wiem po moim mężu, że sama rozmowa na te tematy jest już dużym wyczynem, a co dopiero z lekarzem! My nie dotarliśmy do lekarza, bo na szczęście z permenem king już była kolosalna różnica i jakoś tak z czasem było już tylko stabilniej i stabilniej Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

IP i czas połączenia logowane. [22696435]
[03.04.2017] 22:03
Remigiusz.K
Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu, takiej erekcji jak mam teraz za każdym razem, to już dawno nie miałem, a przynajmniej o niej nie pamiętam

IP i czas połączenia logowane. [22700424]
[21.04.2017] 23:14
Edmund.E
Jeżeli chodzi konkretnie o popraiwienie erekcji to zgadzam się z opiniami na temat iqman. Sam go brałem i wiem, ze jest on najlepszy z możliwych środków jakie są na rynku.

IP i czas połączenia logowane. [22716313]
[26.04.2017] 23:07
Wladkix
Na mnie super działa suplement Long Men i White horse, którego kupuję w sklepie w zaufaniu.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22720914]
[01.05.2017] 23:26
PIOTREK1975
Ja też stosuję ten suplement i jest super . Z tego co czytałem Long Men ma super skład a co za tym idzie super moc.

IP i czas połączenia logowane. [22725492]
[19.06.2017] 11:04
slawek1we
Witam. Jako terapeuta chiński mogę stwierdzić że takie problemy są łatwo do rozwiązania i są natury emocjonalnej. Ale nie chodzi tutaj o odpowiednie nastawienie do sytuacji. A medycynie chińskiej emocje odpowiadają narządowi wątroby i jeżeli jest w niej blokada, blokada przepływu Qi(potencjał energetyczny) wówczas mamy problemy w kontaktach z otoczenie, na każdym poziomie również sexualnym. Ziołolecznictwo chińskie posiada bardzo dobre zioła odblokowujące krążenie qi.

IP i czas połączenia logowane. [22754706]
[19.06.2017] 11:11
problem.....
Widziałem srającego psa i to mnie uleczyło, darmowi reklamodawcy Stoi niczym płonący konar

IP i czas połączenia logowane. [22754712]
[13.07.2017] 12:07
TomasHikor
Dopiero Profertil przywrócił mnie do 'normalności' i przy okazji poprawiłem nastroje małżeńskie najtaniej kupować przez neta na https://aptekawsieci.pl gdzie mają lepsze ceny.

IP i czas połączenia logowane. [22769018]
[13.07.2017] 12:13
TomasHikor
Tylko nie kupujcie tego badziewia gdzie indziej. Na bank nie zadziała, a zapłacicie jak za zboże!

IP i czas połączenia logowane. [22769022]
[19.10.2017] 11:31
JankowskiPok
większość facetów myśli, ze to wszystko to jesyt ot tak, hop siup. kurczę, ja męczyłem się pół roku, moja żona już miała powoli dosyć i w sumie gdyby nie postawiła sprawy jasno to nie jestem pewny, czy powiedziałbym jej co jest nie tak... ona po prostu poszła do apteki, kupiła bodajże maxon active i stwierdziła, że za długo już czekała na kochanie się i że chce spróbować tak... oczywiście się nie zgodziłem ale jakoś po jej na mowach stwierdziłem, że dla świetego spokoju spróbuję i przyznam, że dobrze zrobiła, bo pomogło

IP i czas połączenia logowane. [22821937]
[19.10.2017] 11:53
co ty nie powiesz
głąbie reklamodawczy. Reklamujesz za free i jeszcze kamuflażowo używasz słowa "bodajże"? Jakbyś nie wiedział na pewno.

IP i czas połączenia logowane. [22821954]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat