o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ziemia - zasoby, ekologia, ludność
 » Odpowiedz na ten temat

pompa ciepla

1 «   3 4 5 6 Strony tematu:
[21.03.2016] 14:26
andrzejgalios
Mimo że jednorazowo to może się wydawać duży koszt to się opłaca. Moje rachunki mówią same za siebie i już udało mi się wyjść na plus. Tylko serwisować regularnie trzeba bo niektóre elementy się samoistnie zużywają, ale mam w okolicy sprawdzony serwis Termoheat więc jak coś się dzieje to przyjeżdżają.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22243341]
[29.03.2016] 00:55
Marekj77
Też posiadam zamontowane pompy ciepła, ogólnie bardzo fajna opcja. Zainteresowałem się nimi ok. 3 lat temu jak znajomy budował dom i właśnie też sobie zamontował. U mnie montowała firmawww.jak2002.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22251093]
[28.04.2016] 08:57
andrewtrokarz
Jeśli weźmiesz dobrą pompę Viessmanna to na cały dom spokojnie wystarczy. Firma termoheat takie montuje i moim zdaniem to kupa kasy jak na jednorazowy wydatek, no ale ma się zwrócić więc nie ma co narzekać.

IP i czas połączenia logowane. [22289736]
[29.04.2016] 21:30
Olek78
Ja również jestem zainteresowany pompą ciepła. Teraz akurat odwiert pod pompe wykonuje dla mnie firma http://www.hydroel.com.pl/ i myślę że niedługo będziemy instalować.

IP i czas połączenia logowane. [22292103]
[06.05.2016] 09:30
migalski
Pompy ciepła to dobre rozwiązanie jak zauważyła większość z was. W Warszawie mogę polecić firmę ecotherm i pompę water-furnance. W moim przypadku świetnie się sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [22298990]
[23.09.2017] 16:39
[07.05.2016] 14:10
smorokeł
My mamy pompę ciepła od dwóch lat i jest to rozwiązanie naprawdę fajne i ekologiczne. Tu macie przykład takiego działania: http://www.ekosunkoszalin.pl/technologia/313 -pompy-ciepla

IP i czas połączenia logowane. [22300102]
[01.06.2016] 20:43
martitata
mam u siebie w domu pompę ciepła i fakt, że jest zupełnie bezobsługowa i nie szkodliwa dla środowiska równoważy wydatki na nią poniesione. Każde rozwiązanie ma tak naprawdę swoje plusy i minusy, ale tutaj tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Całość kosztowała mnie ok. 60 tys. zł, rachunki za ogrzewanie są o wiele niższe niż wcześniej, więc zakładam, że do 10 lat będzie trwał zwrot kosztów. A potem same oszczędności Polecam do lektury http://www.pum.com.pl/komfortowe-cieplo ... py-ciepla/

IP i czas połączenia logowane. [22330562]
[24.08.2016] 20:01
@wolis
Tutaj http://sklep.kominki-vector.pl można zakupić różnorodne pompy ciepła. Oczywiście nie warto kierować się ceną (choć akurat w tym sklepie są przystępne), ale przede wszystkim jakością oraz wybierać taką, która spełni nasze potrzeby.

IP i czas połączenia logowane. [22422187]
[31.08.2016] 14:58
debora999
Najlepsze w pompach ciepła jest to, że są mega ekologiczne, a na dodatek koszt ich zakupu zwraca się w ciągu kilku lat. Jeśli myślicie o fajnym rozwiązaniu zarówno na zimę, jak i na lato (grzanie-chłodzenie) to polecam zajrzeć na stronę: http://www.versatech.pl/pl/pompy-ciepla.html . Mega profesjonalna firma, godna zaufania

IP i czas połączenia logowane. [22429651]
[14.09.2016] 16:15
adam888
Cześć. Ja się zdecydowałem na odwiert zrobiony przez firmę AKM. Dobra jakość, fajny, przyjazny kontakt. Dopytywałem ciągle o jakieś detale dotyczące głębokości, trwałości i instalacji i nie było problemów na wszystko mi odpowiadali. Kontakt mailowy i telefoniczny jest na ich stronie akm.net.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22443710]
[17.09.2016] 12:24
AdamKaszka
Także korzystam z pompy ciepła. Jest to bardzo oszczędne i ekologiczne rozwiązanie. Jeśli chodzi o firmę to wybrałem http://www.chlod-klim.pl/ z polecenia znajomego.

IP i czas połączenia logowane. [22446301]
[19.09.2016] 09:48
gracjan8555
Zdecydowałem się z żoną na polską pompę ciepła od A-pic i nie żałuję. Dobry kontakt od samego początku, pełna informacja ze strony obsługi, nie było tematu, który by pozostawili bez wyjaśnień. Przy takiej inwestycji to ja jednak wolę dopytać o milion rzeczy, niż potem mieć jakieś wątpliwości. Postawiliśmy na opcję z bezpośrednim odparowaniem i jest okej. Pełna oferta jest na www.a-pic.pl W zasadzie robią każdy typ pompy, w tym też pompy do basenu, którą akurat zamawiał mój brat i też sobie chwali.

IP i czas połączenia logowane. [22447802]
[22.09.2016] 10:03
Adamsky666
No to teraz kolej na mnie. Jeśli chodzi o pompę ciepła to mi firmę polecił mój bardzo dobry znajomy który już od paru lat siedzi w budowlance. Powiedział mi że najlepiej w sprawie pompy ciepła zgłosić się do http://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla/ Którzy mają bardzo dobre i pełne profesjonalne podejście do tematu. A co jest jeszcze dla mnie szalenie ważne to ich doświadczenie na naszym rynku bo są od na prawdę paru lat na samym szczycie.

IP i czas połączenia logowane. [22451287]
[30.09.2016] 23:33
michal34
nam też znajomy polecił bardzo dobrą firmę www.komarpol.pl która zajęła się montażem pompy. To prawda że jest to spory wydatek ale przecież jest to inwestycja na lata i koszt szybko się zwraca.

IP i czas połączenia logowane. [22460955]
[09.10.2016] 11:24
MaciekWroc
Ja także mam pompę ciepła i faktycznie jest to spora oszczędność w skali roku. Posiada inteligentny system sterowania, automatyczną regulację temperatury i wiele innych rzeczy wpływających komfort użytkowania. Pompę mam od firmywww.klima-premium.pl gdyby ktoś z Was szukał sprawdzonej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [22470949]
[20.10.2016] 10:56
matini rakwallini
Hej, zamówiłem pompę ciepła Viessmanna w firmie 3e-heating i z tego co się orientowałem to na rynku ciężko o bardziej solidną markę jeśli chodzi o takie urządzenia. Może są trochę droższe od konkurencyjnych, ale trwają na lata więc i tak inwestycja się zwraca na serwisowaniu.

IP i czas połączenia logowane. [22485384]
[30.10.2016] 11:08
marek177
też mamy pompę tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. u nas montażem zajął się Inside to właśnie salon firmowy firmy Viessmann najlepiej zerknij sobie na ich stronęwww.ogrzewaniepoznan.pl , masz tam opisane działanie takiej pompy.

IP i czas połączenia logowane. [22498613]
[31.12.2016] 10:38
robert578
również jestem za pompą ciepła, jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o jej zaletach i montażu to umów się z fachowcem. Polecam firmęwww.komarpol.pl która u nas też zajmowała się montażem pompy, świetni specjaliści w tej dziedzinie.

IP i czas połączenia logowane. [22580921]
[28.01.2017] 23:31
hottio_093
A może zasobniki ciepłej wody ?? Jedne z naprawdę dobrych, które mam osobiście u siebie w domu znajdziesz u nichwww.zbiorniki.szczecin.pl . Ceny nie są zastraszające, a wygoda niesamowita. Od wieków zawsze u ans był z tym problem, dlatego zacząłem szukać rozwiązanie gdzie indziej i natrafiłem na coś takiego.

IP i czas połączenia logowane. [22619276]
[19.02.2017] 16:28
Jowitka09
Bardzo istotne jest także to, kto taką pompę ciepła montuje. Ja zaufałam tej firmie http://nonez.pl/oferta/ , mają naprawdę dobre ceny i niezwykle szybko uwijają się z praca. Także mogę polecić

IP i czas połączenia logowane. [22650784]
[22.02.2017] 08:36
AndrzejjPl
Moim zdaniem jest to opłacalna inwestycja. Ja posiadam pompę ciepła gruntową i jestem zadowolony z jej działania. Jeśli nie wiesz na jaką się zdecydować, możesz wejść nawww.tytanco.eu. Tam masz wszystko ładnie opisane.

IP i czas połączenia logowane. [22653907]
[02.03.2017] 09:48
magic323
Bardzo dobre rozwiązanie, bo jest bardziej oszczędne niż np. gaz.
Widać różnice w rachunkach i wykorzystuje energie cieplną nagromadzoną w środowisku naturalnym, warto uzyskać więcej info tu: https://www.klimacentrum.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22663786]
[07.03.2017] 09:21
magic001
Racja, jest to ekologiczne i oszczędne rozwiązanie które wymaga dużego wkładu. Ale ta inwestycja jest opłacalna. Z własnego doświadczenia wiem, że warto tez pomyśleć o tym, żeby zaoszczędzić czasu na wdrożenie tego urządzenia warto skorzystać z firmy która zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem np jak oni https://www.klimacentrum.pl

IP i czas połączenia logowane. [22669142]
[08.03.2017] 10:22
bertt
Pozytywne mam doświadczenia z ludźmi z firmy Sunex. Mają w ofercie praktycznie wszystko co jest związane z odnawialnymi źródłami energii. Moduły, kolektory, pompy ciepła, całe zestawy montażowe jak ktoś myśli o takim ekologicznym ogrzewaniu to ich bym polecała. Kolektory robią świetną robotę, wszystko jest solidnie zainstalowane, nie ma obaw że śnieg spadnie, czy wiatr mocniej zawieje.

IP i czas połączenia logowane. [22670368]
[10.03.2017] 12:35
simok
Zlustrowałem temat i chciałbym jakoś pomóc. Co do części, może na grenegryfino.pl znalazło by się jakieś dobre rozwiązanie?? Mają szeroki wybór urządzeń i części z kategorii rolnictwa, a do tego wykonują usługę zakuwania węży hydraulicznych, pisze, może komuś tu się przyda

IP i czas połączenia logowane. [22672788]
[13.03.2017] 11:18
bartek7745
Jeśli chodzi o pompy ciepła to już dłuższy czas zaopatruję się w nie na stronie www.swatt.pl Dobre pompy split i monoblok za niewygórowane pieniądze. Poza tym doradztwo mają tutaj rzeczywiście profesjonalne, po drugiej stronie pracują ludzie którzy znają się na instalacjach i nie wciskają kitów. Szybka realizacja zamówień, duża dostępność produktów polskich dystrybutorów, jak na razie bardzo jestem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22676048]
[27.03.2017] 12:37
jodrejjj8
Ja mam u siebie pompy ciepła i rachunki rzeczywiście są niższe. Montażem pomp ciepła, rekuperacją i wentylacją zajmuje się firma Biernat ze Szczecina http://klimatyzacja.szczecin.pl/ , którą w tym zakresie szczerze polecam. Pochodzą indywidualnie do klienta i od razu widać, ze mają tej branży spore doświadczenie.

IP i czas połączenia logowane. [22692259]
[28.03.2017] 10:23
mariusz65
Jeśli chodzi o pompy ciepła to już dłuższy czas zaopatruję się w nie na stroniewww.swatt.pl Dobre pompy split i monoblok za niewygórowane pieniądze. Poza tym doradztwo mają tutaj rzeczywiście profesjonalne, po drugiej stronie pracują ludzie którzy znają się na instalacjach i nie wciskają kitów. Szybka realizacja zamówień, duża dostępność produktów polskich dystrybutorów, jak na razie bardzo jestem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22693103]
[18.04.2017] 12:43
Eryk999
Pompę ciepła zamawiałem od polskiej firmy Sunex i jest okej. Generalnie pozytywnie mnie cały montaż zaskoczył. Sądziłem, że będzie więcej roboty, przerabiania domu i w ogóle kucia w ścianach, ale nie było tak źle. Prosty w obsłudze wydajny system póki co nieawaryjny. Zastanawiała mnie też ich kotłownia hybrydowa, ale stanęło na samej pompie.

IP i czas połączenia logowane. [22712099]
[27.04.2017] 21:18
emiemi3695
Co do pomp to bardzo dużo zwłaszcza zatapialnych w ofercie ma Swatt. Na stronie www.swatt.pl są one dość jasno opisane. Tę pompę co mi doradzili kupiłem za jakieś cztery stówki i był to dobry zakup. Już nieraz się przydała, bo niestety mieszkam w takim domu i na takich terenach, że podtopienia po prostu się u nas zdarzają dość regularnie i nie ma na to sposobu jak na razie.

IP i czas połączenia logowane. [22721896]

1 «   3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat