o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Co to za numer??

1 2 3
[05.08.2009] 15:31
roxi9
Do mnie też ktoś dzwoni z tego numeru a jak odbiorę to nikt się nie odzywa i po kilku sekundach rozłącza się. Próbowałam oddzwonić ale automatyczna sekretarka mówi mi że wybrany numer jest nieprawidłowy (czas jest liczony i za połączenie muszę płacić).

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15296164]
[05.08.2009] 16:58
juz cos
dzisiaj jak dzwonili kolo 12 udalo mi sie odebrac i od razu ktos zaczol mi trytolic. znali moje dane i dzwonili z jakas usluga. Wy tez macie z Plusa??

IP i czas połączenia logowane. [15296593]
[05.08.2009] 21:59
roza192  roza192@tlen.pl
juz cos (09.08.05 16:58):
dzisiaj jak dzwonili kolo 12 udalo mi sie odebrac i od razu ktos zaczol mi trytolic. znali moje dane i dzwonili z jakas usluga. Wy tez macie z Plusa??

ja mam własnie z plusa i ten numer napiernicza do mnie po 6 razy dziennie, ale nie odbieram, bo nie bede na darmo kasy traciła, a podobno to zrzera

IP i czas połączenia logowane. [15298159]
[06.08.2009] 17:32
juz cos
mi nic nie zrzarło. ani grosika.

IP i czas połączenia logowane. [15301869]
[11.08.2009] 11:09
Mia22
do Mnie numer 0224330795 wydzwanial od kilku tygodni jak odbieralam byla cisz nikt sie nie odzywal Dzis zadzwonil ponownie Odezwal sie facet niezbyt kulturalny podal ze jest pracownikiem sieci Plusa i ze chce rozmawiac z wlascicielem tel. Jak mowie ze wlasciciela nie ma i nie bedzie a ja jestem upoważniona do wszystkiego to walnął mi sluchawką.
Chyba coś tu nie gra z tym numerem.

IP i czas połączenia logowane. [15323157]
[01.10.2014] 01:55
[12.08.2009] 11:20
Midia
no i co ze 22 to kierunkowy warszawy to tez wiem ale po co dzwoni do ludzi z plusa;P wątpie zeby to jakas staruszka pomylila telefon do wnuka...

IP i czas połączenia logowane. [15328206]
[12.08.2009] 20:51
roza192  roza192@tlen.pl
a ja tam pierdyle i odrzucam, aa dzwoni nieraz 6 razy dziennie

IP i czas połączenia logowane. [15330870]
[12.08.2009] 21:55
zapewnie
strikemaster (09.07.04 12:47):
Tak, na pewno jest jakiś powód, pewnie coś sprzedaje.

masz rację też chce być ugodowy

IP i czas połączenia logowane. [15331189]
[12.08.2009] 21:58
napewno
biedrona. 2 (09.08.01 17:17):
556800124 (09.07.05 22:12):
biedrona !!!!
FUCK YOU
ale komentarz dal...
yyy.. no łał

cześć cymbale
po pierwsze, jak ktoś do mnie dzwoni to odbieram w miare mozliwosci telefon, aby sie dowiedziec czy to przypadkiem cos waznego
a jak nikt nie mowi nic to albo ignoruje albo blokuje, albo ide na policje
jaki @@@ problem @@@itny bosh....

a kolejna co mowi ze 112 to angielska policja
przeciez z komorki numer na policje to 112!! wszedzie!!

to musi być biedrona
zapewnie do biedronki
dzwonię 669......

IP i czas połączenia logowane. [15331205]
[12.08.2009] 22:01
a i pantofelek
biedrona. 2 (09.08.01 17:31):
połączenie przychodzące

się rozkłada na czynniki pierwsze
po złużyciu nie nadaje się
do noszenia

IP i czas połączenia logowane. [15331222]
[14.08.2009] 15:15
malwa1000
Do mnie juz wydzwania od 3 dni i to po kilka razy dziennie!!! Tak mi wpadło na myśl by wpisać ten numer w google i proszę jakie rewelacje. Widzę że nie tylko mnie prześladuje.

IP i czas połączenia logowane. [15338920]
[14.08.2009] 16:04
pokrecona.xd
To dzwoni plus ! to jest ich numer, a dzwonią dlatego, bo może kończy Ci się umowa czy coś w tym stylu. Albo jak np.ktoś kto na Ciebie wzią ten tel, ma własną firme to mogę też dlatego dzwonic.

IP i czas połączenia logowane. [15339065]
[18.08.2009] 12:45
sylwia_90
Widzę, że nie jestem osamotniona w tym temacie... Do mnie również od kilku dni dzwoni ten numer,a co najciekawsze zawsze mam tylko jedno połączenie tuż po 13. Jakoś do tej pory nie udało mi się odebrać,ale dziś będę czatować na tego świra

IP i czas połączenia logowane. [15355006]
[18.08.2009] 15:39
era2
a ja mam terlefon z ery i do mnie tez wydzwania ten nr

IP i czas połączenia logowane. [15355719]
[18.08.2009] 15:50
magulam
do mnie dzis po raz chyba setny dzwonil ten numer. na początku kilka razy odebralam bo myslalam ze to PLUS, ale nikt sie nie odzywal. do tej pory za polączenia nie zapłaciłam, wiec może już nie zaplace. takze jeśli to nie PLUS i nie naciągacze... Kurcze, coś podejrzanego. ale dla pewności już nie odbieram i polecam nie odbierać.
Tak na marginesie, jesli to numer Plusa, już dawno powinni coś z tym zrobić (pewnie błąd w ich systemie) czyżby znowu dali ciała!!

IP i czas połączenia logowane. [15355766]
[19.08.2009] 10:44
destrukcyjna
do mnie ten numer również od jakiegoś czasu dzwoni, co jest powoli wkurzajace. ignorowałam.
dzisiaj rano znowu zadzwonił, że byłam zaspana to odebrałam odruchowo a w słuchawce damski głos "halo... halo,halo....", spytałam kto to, nie odpowiedziała, więc rozłączyłam.

IP i czas połączenia logowane. [15359634]
[19.08.2009] 14:58
Don_Vito
Dziś ponownie zadzwonił do mnie ten numer i z mojej strony uważam temat za zamknięty gdyż po odebraniu przeze mnie odezwała się kobieta (przedstawiła się jako konsultant z plusa, dzwoniąc z ofertą) i chciała rozmawiać z właścicielem numeru (podała imię oraz nazwisko właściciela numeru!), a ponieważ mam numer z Mixplusa to posiadają dane z zawartej umowy. (właścicielem jest mój kuzyn) Powiedziałem, że właściciel nie korzysta z tego numeru i żeby więcej nie dzwoniła.
Po tym wszystkim zacząłem sobie rozmyślać, dlaczego dzwonili do mnie od trzech miesięcy dzień w dzień i jak odbierałem to nikt się nie odzywał a tu nagle taki psikus. Już nie mam wątpliwości co do tego numeru, tylko jak to wszystko logicznie wyjaśnić ?

IP i czas połączenia logowane. [15360702]
[19.08.2009] 16:58
ja pirdole
Roxia (09.07.21 19:51):
jem_qpeee (09.06.25 11:55):
do mnie dzwonia z numeru 112 i tez nie odbieram bo nie mam zadnego znajomego z takim numerem, nie wiecie kto to moze byc????

112 to jest angielska policja wiem bo mieszkam w londynie ale to taki nr. jak u nas 999 a nie sądzę żeby gliny dzwoniły z numeru 999 tak samo jak i w angli

dziewucho...
ryłam się pół godziny z twojej głupoty
o lol

IP i czas połączenia logowane. [15361188]
[20.08.2009] 10:44
butterfly38
Do mnie też wydzwania od kilku tygodni 2 razy dziennie. Raz sie ktoś odezwał i znał moje imie i nazwisko.Niepokojace... Tym bardziej , że ten numer ma naprawdę niewiele osób...Oddzwonić sie nie da wiec odbieram i odkładam fona w końcu to nie moja kasa leci Kiedyś przez 90 sek było słychać jakby szum strumienia.

IP i czas połączenia logowane. [15364509]
[20.08.2009] 21:29
sylwia_90
Kilka dni temu przypadkowo rozłączyłam ten nr... i do dziś miałam spokój. Ale dziś znowu zadzwonił i jak próbowałam oddzwonić, to mi zaczęło zrzerać kasę zanim ten ktoś odebrał:/:/:/

IP i czas połączenia logowane. [15367261]
[21.08.2009] 17:01
radmor
do mnie ten numer dzwoni od jakiegoś miesiąca, na poczatku odbierałem a nawet probowałem oddzwaniac bo myslałem ze moze to cos waznego, niestety nigdy nie udalo sie dodzwonic a jak odebralem to nikt nie odpowiadal, bylem nawet z tym problemem w salonie PLUSA ale oni twierdza ze nie moga nic zrobic i nic nie wiedza na temat tego numeru...

IP i czas połączenia logowane. [15371039]
[23.08.2009] 14:16
cyganeczka od koreczka
najlepiej zmiencie numery i po problemie...

IP i czas połączenia logowane. [15378476]
[27.08.2009] 09:15
PARAGON1
O kurczę, głupszej dyskusji nie widziałem .... ---------------------------------
Pozdrawiam wszystkich.
PARAGON1

IP i czas połączenia logowane. [15397845]
[28.08.2009] 16:22
Mała....
Od kilku dni wydzwania do mnie ten sam numer,zawsze jest to "głuchy telefon". Gdy oddzwoniłam z innego aparatu usłyszałam komunikat, że numer jest nieprawidłowy. Zaczęłam szukać w necie i, jakież było moje zdziwienie, gdy znalazłam ten post. Widać ktoś już od dłuższego czasu tak się zabawia. Może się ujawni i pogadamy, zamiast się ukrywać i tak głupio zachowywać? A może podać sprawę na policję? Co o tym sądzicie??

IP i czas połączenia logowane. [15404386]
[07.09.2009] 16:36
Edziak33
Mnie ten numer nęka od dwóch tygodni. Tylko w sobote i niedziele nie dzwoni. Nie mam pojęcia kto to. Wkurza mnie!!! Jestem w szoku ze wpisując go przez przypadek na necie znajde tyle informacji o nim

IP i czas połączenia logowane. [15459108]
[22.09.2009] 14:53
dotiToMnieNieBawi
Kurcze, do mnie od ubiegłego tygodnia nęka ten numer tel. Z tego co wcześniej wyczytałam z poprzednich wypowiedzi nasuwa się kilka wniosków: nie jest to przedstawiciel wybranego operatora (dzwoni pod numery różnych operatorów), wydaje się, ze jest to kierunkowy do Warszawy i telefon stacjonarny, wiele razy dzwoni, odbieramy i nikt nie odpowiada po drugiej stronie. Być może ktoś wybiera sobie różne numery i do jaj nęka ich właścicieli, albo telefony są ustawione automatycznie.Niech ktoś określi kim jest!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15526707]
[24.09.2009] 15:53
382
do mnie tez dzwonil ten numer. Dzisiaj odezwal sie mezczyzna i proponowal mi karte kredytowa city banku. hmm. czy to mozliwe, ze nasi operatorzy sprzedali nasze numery?? boniby skad taki bank ma moj numer?? nie mam konta w tym banku, ani nic wspolnego z takowym... proponuje napisac petycje do rzecznika praw konsumenta, skoro policja nic z tym nie robi

IP i czas połączenia logowane. [15537115]
[24.09.2009] 16:33
hdwao
do mnie zaczol wydzwaniac jakos tydzien temu.... o co tu chodzi?? zazwyczaj dzwoni jak w pracy jestem wiec nie mam jak odebrac, ale dzis odebralam i byla cisza.... czy mozna cos z tym zrobic? tzn wlasnie policja czy rzecznik??

IP i czas połączenia logowane. [15537270]
[30.09.2009] 16:33
anika.1981
Jak ustaliła \"Rzeczpospolita\", dysponentem numeru, który stał się powodem założenia strony, jest notowana na warszawskim parkiecie spółka Arteria, która zarządza \"multikanałową platformą sprzedaży do wynajęcia\", czyli czerpie zyski z odnajmowania swoich telemarketerów i telefonów różnym firmom. Dlatego z jednego numeru może do kogoś dzwonić kilka osób reprezentujących kompletnie różne firmy, a oddzwonienie na taką centralę jest niemożliwe.

Wojciech Bieńkowski, prezes Arterii, zastrzega, że jego firma nie jest dysponentem danych osobowych, do których dzwonią telefony pozostające w gestii spółki. – Jeżeli firma będąca naszym klientem chce, byśmy dzwonili do jej klientów, nasi telemarketerzy dzwonią. Jej klienci zawsze muszą jednak wyrazić zgodę na to, żeby takie działania ich dotyczyły i tę zgodę wyrażają korzystającej z naszej platformy firmie, a nie nam. My korzystamy z bazy danych naszych klientów, sami takich baz nie mamy. Jeśli ktoś nie chce się w takiej bazie znajdować, powinien skontaktować się z firmą, która dzwoni ze swoja ofertą i odwołać zgodę na przekazywanie swoich danych osobowych – mówi Wojciech Bieńkowski.
Jest to numer z netii

IP i czas połączenia logowane. [15565068]
[02.10.2009] 12:02
ewa kasia
Do nas też wydzwania ten dziwny numer, jak znalazłyśmy tego posta, to nam szczeny opadły, już nie będziemy od tych debili odbierać

IP i czas połączenia logowane. [15573925]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat