o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Koszykówka
 » Odpowiedz na ten temat

buty na asfalt

[05.06.2009] 22:42
dw
siemka potrzebuje buty do kosza na asfalt mam 42 nr buta. Buty powinny kosztowac ok 200 zl i najlepiej podajcie jakies linki z allegro . i nieodsylajcie mnie do szukania podobnych tematow . jakie firmy produkuja najleprze buty i w jakich wy gracie a i jeszcze jedno buty powinny byc ladne wizualnie .przepraszam za bledy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.07.2009] 20:41
potopa
wydaje mi się, że te będą Ci pasować: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-8896- Buty-sportowe-Puma-Motorazzo-301579-09.html , spełniają chyba wszystkie wymagania, które zawarłeś w poście

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15225188]
[19.09.2009] 19:09
cocombre  cocombre@tlen.pl
Ja gram głównie na hali, ale moje buty sprawdzają się też bardzo dobrze na asfalcie. Do do marki to zawsze wybiorę Nike, bo jeszcze nigdy nie sprawiły mi zawodu. Teraz można znaleźć fajne buty i to przecenione w sklepach internetowych. Spójrz np. na te: http://www.centersport.pl/produkt-nike-nike_ zoom_uptempo_3-0 ,594.html
Moim zdaniem bardzo dobre, no i cena też zachęca do zakupu. poszedł

IP i czas połączenia logowane. [15514390]
[08.11.2009] 15:08
nieborak81
Jeśli mają to być buty dobrej firmy i za 2 stówki, to polecam coś z oferty newbalance.pl Może taki model http://newbalance.pl/katalog-produktow/obuwi e/kolekcja-meska/bb8005wn.html? Prezentują się całkiem nieźle i powinny Ci odpowiadać. Przejrzyj resztę obuwia z ich oferty to może coś innego wpadnie w oko.

IP i czas połączenia logowane. [15760722]
[19.11.2009] 12:01
stahoo7
Myślę, że coś newbalance to niezły wybór. Buty są solidne i dobrze trzymają. A tanio te buty znajdziesz np. na tanisport.pl . Prawie na pewno dojdą ci szybciej niż te zamówione na allegro, a cena jest naprawdę zachęcająca.

IP i czas połączenia logowane. [15818017]
[15.12.2017] 09:06
[07.12.2009] 13:40
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
takie newbalance http://www.tanisport.pl/newbalance/BB580BK/P roduct.aspx będą się chyba najlepiej nadawały. One mają troszkę zaniżoną numerację, mniej więcej o pół numeru, więc 41,5 będą idealnie pasowały na stopę 42 Te newbalance słyną z bardzo trwałej podeszwy

IP i czas połączenia logowane. [15905962]
[24.12.2009] 22:51
Prince69
Ja też uważam, że new balance byłyby odpowiednie. Chociaż ja sam kupuję te buty przez ich oficjalną stronęwww.newbalance.pl i jestem bardzo zadowolony z tego, w jaki sposób działa sam sklep internetowy. Natomiast o butach mogę śmiało powiedzieć, że są wytrzymałe i wygodne - a to chyba najważniejsze. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

IP i czas połączenia logowane. [15987633]
[18.02.2010] 13:46
Travis13
Wow, widzę że dużo osób śmiga z butach z new balance. Ale w sumie jakoś szczególnie mnie to nie dziwi. Te buty mają naprawdę dobrą opinię. A poza tym, prawda jest też taka, że to chyba najpopularniejsze buty wśród lekkoatletów. Są bardzo dobrej jakości.

IP i czas połączenia logowane. [16281922]
[29.03.2010] 19:22
jarek322
Polecam na asfalt taki model: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-8895- Buty-biegowe-Puma-Ceylon-182939-03.html
Jest on bardzo wygodny przy bieganiu jak i przy sportach z bardzo dużym obciązeniem na nogę jakim jest koszykówka.

IP i czas połączenia logowane. [16465742]
[09.04.2010] 11:49
castana  castana@tlen.pl
Wiesz jeśli potrzebujesz dobrych butów na asfalt do kosza. a nie chcesz przepłacać to może zajrzysz na tanisport.pl tam powinieneś buty, które będę dla ciebie najlepsze. Tylko się będziesz musiał zdecydować jakiej firmy buty chcesz kupić i jaki model.
Ale z tym już nie powinno być większego problemu.

IP i czas połączenia logowane. [16511773]
[01.06.2010] 09:51
brakmitlenu
Do gry w kosza to proponowałbym coś and1, reeboka lub adidasa. Nie wiem dlaczego, ale zawsze te trzy marki mi się kojarzą z koszykówką (no dobra and1 i rbk to wiadomo ) Na pewno powinny być wyższe takie nawet za kostkę http://www.sklep.extremesport.pl/product_inf o.php?cPath=41_48&products_id=17215 o coś takiego byłoby spoko. ...

IP i czas połączenia logowane. [16742707]
[14.07.2010] 15:32
marasbone
Cześć, polecam ci taką stronkę http://www.tanisport.pl/koszyk%C3%B3wka/list .aspx masz tu duży wybór butów do kosza. Mój kolega gra w Cracovii Kraków w kosza w II lidze, używa Adidas Model TS COMMANDER. Gra w nich na betonie i się nie rozlatują. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16920080]
[17.11.2010] 15:49
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Przejrzyj ofertę sklepuwww.taniebuty.pl mają bardzo duży wybór butów i do tego są znacznie niższe ceny niż w tradycyjnych sklepach. Jeśli nie wiesz jakie buty wybrać to możesz zadzwonić na infolinię i tam Ci dokładnie doradzą jakie kupić.

IP i czas połączenia logowane. [17435770]
[28.01.2011] 09:27
iguanobone
Zgadzam się z GrzesiekKrakow, na taniebuty.pl można znaleźć bardzo dobre buty do kosza. Oprócz najbardziej znanych marek jak Nike, Adidas, Reebok, to polecam także New Balance, podobno sa bardzo dobre.

IP i czas połączenia logowane. [17763839]
[14.03.2011] 09:12
sonia2011
No faktycznie, na taniebuty.pl spokojnie znajdziesz takie buty jakie potrzebujesz. Mają fajną przeglądarkę produktów z podziałem na odpowiednie dyscypliny sportu a buty są bardzo szczegółowo opisane, więc powinieneś sobie spokojnie coś wyszukać.

IP i czas połączenia logowane. [18137266]
[15.03.2011] 13:24
margarita-4
sonia2011 - no właśnie tez zwróciłam uwagę na tą przeglądarkę Przy dużym asortymencie fajne jest to, że w taki sposób można segregować te wszystkie produkty i jest tyle opcji wyszukiwania. I dobre buty do kosza tez tam sa

IP i czas połączenia logowane. [18141528]
[08.11.2011] 12:48
kocham ten sport
Twoje życie od wielu lat wygląda tak samo. Rano pobudka z żoną, po tuningu i okupacji łazienki dwuporodówka opuszcza L-camp, a ty zadowolony o godzinie 8, a może tuż przed, odpalasz laptopa na swojej ulubionej sofie i zaczynasz poranny przegląd e-prasy. W tle, zresztą tak jak od całych 6 lat, świeci już f23. W końcu nic nie może umknąć uwadze, a odświeżanie akurat tej strony weszło ci w taki sam nawyk, jak łażenie do południa w pidżamie z napisem *Polo, I love this game*. Przychodzi jednak moment, gdy musisz się zająć na serio pracą. Trzeba sprawdzić pocztę, czy przypadkiem jakiś frajer nie złożył zamówienia na unikatowy w skali kraju towar, wystawić 20 faktur, zdobyć trochę % w udziale rynku dzięki e-akwizycji i dopiero wtedy założyć nowy, świeży temat pokroju *odpowiem na każde pytanie*. Uwielbiasz to: ruch, zainteresowanie, akceptację. Gdy czasem jednak widzisz totalną zlewkę, zadajesz sobie pytanie co dalej, dlaczego ja? W ogóle to ze stulejarzami masz jak z tlenem. W 2010 pomyślałeś sobie, że gdy napiszesz że nie rozmawiasz w tym roku z pomarańczami, to w kategorii zajeebistości i hardości forumowej poprawisz statsy, będzie big rispect i błagania o prawo głosu. Rzeczywistość okazała się jednak okrutna, zupełnie jak twoje tematy *skomlę o chwilę uwagi odpowiadając na każde pytanie*. Miałeś kryzys, załamanie, 2 samobójcze próby odejścia z forum. Wszystko przez to, że popełniłeś strategiczny błąd - nie gadam z wami pomarańczami. Okazało się, że masz problem, a twoje życie straciło na jakości. O tak, miałeś duży problem i konieczne stało się podjęcie strategicznej decyzji. Na szali był honor i dane słowo oraz własne, niezaspokojone ego. Wybrałeś zeszmacenie się, ale byłeś szczęśliwy! To doświadczenie dużo cię nauczyło - zacząłeś kooperować ze stulejami, przyjaźnie z nimi gaworzyć, opowiadać nowe bajki (wyruuchałem ją z dzieciakiem w tle), spoufalać się (Panicz lwtb), bawić, tworzyć, cieszyć się każdą chwilą. Bo życie przemija. Byłem niezwykle rad, gdy widziałem cię takiego szczęśliwego po relacji z podboju matki z dzieckiem. Widownia, splendor, piękne, ważne chwile, utrwalone przez ciebie na screenach. Część druga tej historii okazała się niestety trudnym doświadczeniem. Na twoje pytanie *pisać dalej czy wypierrdalać* lud zareagował dyrektywą nr 2. Pamiętaj - nie przejmuj się i nie poprzestawaj. Ja akurat najbardziej lubię twoje spisane historie w postaci zabrzańskiego jeebaki, gdy, będąc po studiach, byłeś jeszcze na etapie pisania *weszłem w nią*. Wszystko się może zdarzyć, każdemu, nawet kilkukrotnie. Gdybym był złośliwy, to oskarżyłbym cię o przywłaszczenie sobie czyjejś własności intelektualnej. No ale to była taka dygresja. Wracamy do twojego bogatego życia. Człowiek na swoim to mimo wszystko nie tylko pozytywy. Ciemniejszą stroną pracy typu hausarbeit jest brak środowiska pracy Smutne to, bo czasami fajnie by było otworzyć do kogoś ryja, a tu... no wiadomo, tylko koledzy z forum. Dlatego ja osobiście cieszę się i raduję, że masz tych znajomych od 6 lat, bo chgw czy deprecha jakaś nie przyplątałaby się No ale ale, jednak nie samym forum cżłowiek żyje Po godz. 16, a przed 17, wraca dwuporodówka. Kiedyś wystarczyło na forume wrzucić jej fotki z zakrytą twarzą, teraz ocenzurowałeś całą sylwetkę grubym prostokątem. No tak, czym mniej widzą, tym bardziej chcą odpowiadać na każde pytanie. Powrót żony to nie tylko koniec wystawiania faktur, to także przerwa od f23. Tak wypada, żona nie może myśleć, że ty tak naprawdę. Uważa, że to taka niegroźna, 6-letnia zabawa i lepiej niech tak w jej świadomości pozostanie. Oczywiście przy obiedzie zdarzy ci się napomknąć w stylu *a wiesz, zajrzałem dziś na to forum, no wiesz które, i wyobraź sobie że oni tam tak dzień w dzień przesiadują, ludzie bez życia jacyś nienormalni no*. Ta część dnia jest trudna. Życie rodzinne zobowiązuje, ale jednak potrzeba oddychania tlenem forumowym jest przeogromna. Stąd też te niewinne odświeżenia co jakiś czas, trzymanie ręki na pulsie. Normalnie jak jakiś pierrdolony strażak, gotowy na akcję. Wieczór. Dzieci spać, żona żyjąca swoim nudnym trybem 8-22 jeszcze trochę potowarzyszy. W myślach już wizja 22-1 a potem 8+. No i przychodzi ten moment: erupcja napięcia, emocje, adrenalina, szczęśliwe życie szczęśliwego człowieka. Kumple, rozmowy, odpowiem na każde pytanie, byle tylko pytali. Ale ci fajnie Ten stajl (dobrze ci w turkusowej polo), luz, dystans do samego siebie (mam chuuja i ma 18 cm), poczucie tożsamości narodowej (ślązak > polaczki, którzy kojarzą się głównie z urlopem w egipcie i sandałami), dobre pióro wynikające z wykształcenia (mała rysa to *weszłem w nią* - no ale każdemu po studiach może się zdarzyć w formie pisemnej taki mały błąd), bogate życie towarzyskie obecne (ruchane w ciągu dnia panny na boku) i kiedyś (weszłem w nią), moralne dylematy mieć czy być (złamać dane słowo kosztem możliwości pogadania z kumplami z f23?), wybór wypraw wakacyjnych a potem bogate dyskusje i fotorelacje. 6 lat. Kawał czasu, starte klawisze, upływający czas, coraz wyższe czoło. Czy było warto? Przechodzisz do panteonu gwiazd, ale wiadomo - to łechce, nakręca, mobilizuje. Taka wyśmiewana celina, przeliczmy 4 lata dzień w dzień średnio po 6h (lekko licząc) *brunecik ep. 2418 * to wychodzi przepierrdolone 8760h = 365 dni = 1 rok online na forum. Królowa życia. A czy mamy króla? 6 lat *skomlę o uwagę*. Niech by to było 4h dziennie... 8760h = 365 dni = 1 rok online na forum. Oto oni, król i królowa forum. Męska celina. Witaj w domu. Czekamy na więcej. Dobrze że jesteś. To tylko forum. Wszystko będzie dobrze

IP i czas połączenia logowane. [19006254]
[16.12.2013] 09:56
SzpuntM
Na asfalt to sobie kup jak najtańsze ot po prostu bo zajedziesz je w jeden sezon miałem Ziomka który w tym roku kupił buty do koszykówki Nike Kobe 8 System nawww.butyjana.pl - @@@iste buciki dał prawie 500 zł !!! Mówiłem mu że je zniszczy bo to buty na parkiet ale on grał baran z nami na asfalcie i zajechał buciki w 2 miesiące na wakacjach. Ale w sumie to nie mój problem - jego kasa . Na asfalt weź bylo co tanio chyba że Cię stać.

IP i czas połączenia logowane. [20923407]

» Odpowiedz na ten temat