o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Warszawa-życie, utrzymanie, praca

[05.06.2009] 13:18
qwerty21
Witam! Ten temat głównie dotyczy ludzi z Warszawy oraz tych zamieszkujących owe miasto. W niedalekiej przyszłości tj za góra dwa miesiące planuję przeprowadzić się do stolicy. Mam tam paru dalekich znajomych jednak nie utrzymuję z nimi jakiegoś bliższego kontaktu. Chciałbym się od Was dowiedzieć jak wygląda życie w Warszawie tzn jakie są ceny mieszkań do wynajęcia, czy jest drogo tak jak niektóre osoby to opisują, jak jest z komunikacją miejską a dokładnie z biletem miesięcznym (ile kosztuje i czy bilet ten obejmuje metro, tramwaje) i najważniejsze jak z pracą? Przy dzisiejszym kryzysie wiem, że nie jest w tej sprawie najlepiej. w Sumie nasz rząd twierdzi, że na tle innych państw w Polsce nie ma kryzysu jednak tak kolorowo też nie jest. Nie jestem wybredny, każdą pracą się zadowolę o ile będzie ona w granicach rozsądku. Chcę także iść na studia zaoczne jednak w tej sprawie już się poradziłem i znalazłem szkołę także proszę Was o szczere odpowiedzi. Jeśli macie zamiar pisać głupie komentarze powstrzymajcie się, będą one ignorowane z mojej strony. To na tyle. Dziękuję z góry!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.06.2009] 17:56
drPasikonik
ceny wynajmów są rózne w zal.od dzielnicy,standardu i...tego jak się prezentujesz (bo jak poczują że mogą cię doić to wiesz).Wynajem średnio kawalerki to już ponad 1000 zet i w górę a dolicz sobie jeszcze tzw.media za które płacisz ty(w sumie przy 1 tys odkładaj 600-800 zet).Wejdź na gumtree.warszawa.pl są oferty bieżące gdzie czasami masz ceny.Co do komunikacji wejdź na ztm.pl i wszystko wiesz.
ceny ?O różnie,w sklepikach osiedlowych zdoją cię na maksa(np.bułka kajzerka potrafi kosztowac nawet i 0,40-0,50 gr,najtańszy baltonowski 2,6 w górę za 0,6kg).W marketach (a jest od metra)ceny są porównywalne do waszych z tą różnicą ,że lekko w górę u nas.
Praca?oj licho,wszystko zależy od tego jakie masz wykształcenie i doświadczenie,znasz jakieś języki no i głównym kryterium jest wiek.Po 40tce możesz z tytulem dr bez znajomości zostać dozorcą(ale i tu konkurencja wielka), ochroniarzem(cięzko bo wies okupuje,stawki 5-6/godz bez lic)lub na kasę (tu 1,2 do 1,8 na łapkę).Jakie są oferty najlepiej zobaczysz na gazeta.pl w opcji warszawa żyj i pozwól innym żyć

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15004911]
[24.08.2017] 15:35
renata Ryy
Ja się przeprowadziłam do Warszawy rok temu. warunki życia lepsze (mieszkanie, zarobki, rozrywki itd), ale jednak wole spokojniejsze tempo zyca. Jak dla mnie za wiele sie tu dzieje, męcza mnie tłumy.

IP i czas połączenia logowane. [22793522]
[25.08.2017] 09:26
jusTTaa83
Ja w stolicy zostałam po studiach i nie narzekam, bo jest więcej możliwości rozwoju zawodowego i spędzania czasu. Pracuję w banku, a po 1,5 roku dostałam awans. Kupiliśmy już z męzam mieszkanie.Największym minusem są własnie drogie mieszkania... Mnie się ogólnie mieszka dobrze tutaj.

IP i czas połączenia logowane. [22793785]
[30.08.2017] 14:16
WOJNarCzyk_6
Warszawa daje możliwości przede wszystkim jeśli chodzi o karierę. jestem dziennikarką i bez trudu znalazłam tutaj pracę, z kolei mój mąż zajmuje się projektowaniem stron www. Żyjemy na dość dobrym poziomie, a w swojej rodzinnej miejscowości nie mielibyśmy takich szans. Na temat życia i pracy w Warszawie i okolicach poczytajcie sobie z tej strony http://praca-mazowieckie.pl/kto-w-warszawie- zarabia-najwiecej/. Są tam rzetelne informacje dotyczące m.in. zarobków w poszczególnych branżach.

IP i czas połączenia logowane. [22796624]
[23.11.2017] 00:52
[30.08.2017] 15:34
czego zmieniasz nicki
i wymyślasz idiotyczne historie wstawiając linki do tych stron? Przecież i tak wiadomo, że umieszcza je na forach o2 ta sama osoba.

IP i czas połączenia logowane. [22796662]

» Odpowiedz na ten temat