o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

o wstęcie seksualnym do partnera słów kilka

[01.06.2009] 09:02
ktoś_stamdąt
Czyli prosta sytuacja:

1. dziewczyna 18-nastka po jednym parterze
2. ja lat 20 - starszy jednak, podobnie < po pierwszej partnerce, jedynej>

Pierwsze miesiące to były zgrzyty, chyba rozczarowania obu stron, próby dopasowania aktualnego partnera do wyobrażeń poprzednika.

Skończyło sie to katastrofą. Kilkomna kłótniami, wielommaaa rozmowami. Jej że nie dochodzą , moimi że udawała orgazmy . Pierwsze miesiące to były 3....

Ukochana moja obecnie: straciła ochotę na seks, kontakt fizytczny między nami jest platoniczny , rzadko całujemy, rzadziej jeszce kochamy.

Gdy rozmawiałem to poznałem, że to przez te kłótnie i dużo rozmów. Uważam, że kłótnie faktycznie mogły ją zrazić, ale nie było ich znowu tak wiele....
Jednak niechęć wynikająca z rozmów??? Rozmowa buduje, czyż nie?

DOdatkowo problem też dotyczył tego, że pierwsze miesiące okazały się katastrofą bo ja miałem pewien problem - krzywy penis. DO silnego stopnia, przeszkadzającego obecnej .... Był to dodatkowy bodziec to różnych przykrości, przezyć,... Niedomówień. Obecnie czekam na operację, po której będę musiał się wstrzymać od stosunków na 2 miesiące.

Jest to historia długa, . Nakreśliłem póki co obraz ogólnikowo. Proszę sobie jednak dopowiedzieć więcej I wyrazić mi zdanie jak przyszłośc związku może wyglądać? Dziewczyna w pierwszym związku często się kochała. Można powiedzieć że nasz związek zabił w niej temperament. Czy ja jej ryłem banie? Hmm. Czasami narzekałem, że jest rzadko - jak każdy facet. No i nie dochodziłem (bo mi się nie podobało). Tyle mogę stwierdzić. Nie wypominałem , nie wyzywałem. Wyszły niedomówienia, przykrości no i brak pewności siebie u obu stron. W moim wypadku to już jest mega... Przypuszczam , że czuje ona to samo.

Bardzo się kochamy. Tego jestem pewien. Jednak pary aseksualne to masakra i niemożliwość.

Co zrobić? Seksuolog? Poczekać miesiące, po operacji może pryśnie wszystko i będzie git?

Pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.02.2017] 09:53
wioleczkamala
Najlepiej szukać pomocy u jakiegoś specjalisty od seksuologii, taka terapia może pomóc w ułożeniu pożycia. seksuolog Kraków http://www.gabinetyrozwoju.pl/oferta/seksuol og-krakow/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22650496]
[20.02.2017] 09:33
obnnnh
http://fitnessexcercises.weebly.com/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22651410]

» Odpowiedz na ten temat