o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Moja dziewczyna jest oziębła???

[28.05.2009] 06:19
GorącyKubek Knorr
Dobra, nie wiem co się dzieje...dawniej uprawialiśmy seks, bywało że codziennie a nawet kilka razy razy dziennie. Od jakiegoś czasu, jest oziebła seksualnie, nie ma ochoty na seks...nawet na pocałunek. Kocham ją bardzo, jeśli nie chce na razie uprawiać seksu, to przeciez wytrzymam..to nie jest najważniejsze. Ale boję sie że ta oziębłość ma swoje żródło w innym facecie...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.05.2009] 07:51
gosia876
Albo już jej sie znudziło oprócz sexu jest jeszcze, rozmowa poznzwanie sie na wzajem, moze poprostu pogubiliscie to gdzieś ,wykarz wiecej romantyzmu zabierz ja gdzieś pokaz ze zalezy ci na niej a nie tylko na sexie.Z askocz ja czymś pokaż sie z innej strony z takiej której jeszce cie nie znała ,a napweno wam sie ułoży.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14953450]
[28.05.2009] 08:11
GoracyKubekKnorr
Ciągle gdzieś ją zabieram, wycieczki po Polsce, kino, teatr, nawet zwykły spacer po parku... Ostatnio jest bardzo źle między nami, wszystko Ją denerwuje, kilka dni temu nie wiedzieć czemu wyzwała mnie od nagorszych, wykrzyczała mi że jestem frajerem a wszystko dlatego, że w jej imieniny przyszedłem pod szkołę z kwiatami... Muszę dodać, że nie wolno mi przychodzić po Nią, nie mogę znac Jej koleżanek, na imprezy chodzi sama lub z koleżankami. Nie mam lat 15 tudziez 18..mam trochę więcej..Ona ma 18 ja 27. Jesteśmy od roku ponoć szczęśliwi..

IP i czas połączenia logowane. [14953517]
[28.05.2009] 15:10
gosia876
Zapytaj ja o co jej chodzi ,mysle że ona juz sie toba znudziła przykro mi tak mówic ale nato wygląda .Gdy obie strony sie kochaja nie widza swiata poza soba . A ty nawet nieznasz jej kolezanek jakies to dziwne wiesz , z tego wychodzize lubiła tylko sex a ty jej to dawałes . Nie łudz sie juz musisz oniej zapomniec . Tak bedzie lepiej ona nie jest dla ciebie powiem prosto olej ja
poszukaj kogos kto cie bedzie kochał w łózku mozesz miec wiele kobiet ale w sercu tylko jedna .przez jakis okres nie bedziesz sie czuł komfortowo ale ci przejdzie daj czas czasowi a spojrzysz na to inaczej.

IP i czas połączenia logowane. [14955250]
[29.05.2009] 16:08
GorącyKubekKnorr
Zakończyłem ten związek...nie moge się pozbierać. Powiedziała mi że byłem tylko do łóżka i do niczego więcej. Czuję się jak totalne zero. Nic nie warte zero...

IP i czas połączenia logowane. [14960746]
[20.11.2017] 23:39
[29.05.2009] 18:34
Może i lepiej
GorącyKubekKnorr (09.05.29 16:08):
Zakończyłem ten związek...nie moge się pozbierać. Powiedziała mi że byłem tylko do łóżka i do niczego więcej. Czuję się jak totalne zero. Nic nie warte zero...

Nie martw się - niestety większość związków z nastolatkami tak właśnie się kończy. Dziewczyna chce się jeszcze wyszaleć, a facet powoli zaczyna myśleć o ułożeniu sobie życia. Odchoruj sobie, wylecz się z tej miłości i poszukaj poważniejszej partnerki. Będzie ok - uszy do góry. I tak się nieźle dla Ciebie to skończyło, wśród znajomych mam małżeństwo, w którym różnica wieku była podobna - pobrali się i dziewczę po paru miesiącach się rozmyśliło i zażądało rozwodu. Więc sam widzisz - niestety takich sytuacji jest sporo.

Trzymam kciuki - nie daj się biedzie. Z czasem znajdziesz kogoś bardziej odpowiedzialnego.

IP i czas połączenia logowane. [14961526]
[30.07.2009] 05:19
Kleorrrt90
A moja dziewczyna jak jej nikt nie widzi to zabawia się tak ja@@@ na tym filmiku

http://hotfile.com/dl/9243556/f2b3b77/asianm ast.avi.html

IP i czas połączenia logowane. [15267068]
[20.03.2017] 12:54
zmysłowy
miałem ten sam problem z narzeczoną .sex coraz rzadziej pieszczoty prawie żadne i tylko moja myśl żeby odejść.dowiedziałem się że kobiety mają okresy obojętności.kupiłem tabletki feminam libido nie chciała połykać więc jej rozgniatałem i rozpuszczałem. bierze 40 min przed i sex jest zmysłowy a poza tym jesteśmy sobą na nowo zainteresowani.

IP i czas połączenia logowane. [22684508]
[27.04.2017] 22:48
jagódka91
Twoja była dziewczyna jest jeszcze bardzo młoda, pewnie sama jeszcze nie wie czego potrzebuje i czego oczekuje od faceta. Absolutnie nie przejmuj się tym, że się rozstaliście i nie traktuj tego jako porażkę, bo nie warto się zadręczać. Też jesteś młodym facetem, więc szybko znajdziesz pocieszenie u innej może bardziej dojrzałej kobiety. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [22722011]

» Odpowiedz na ten temat