o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Play Internet problemy,reklamacje,

1 2 3   » 13 Strony tematu:
[26.05.2009] 22:17
SebastianGliwice
Witam wszystkich!
Chciałbym ostrzec wszystkich którzy zamierzają kupić internet z Play. Ja osobiście połakomiłem się na ten internet około 7 miesięcy temu i po dwóch miesiącach wróciłem do sieci osiedlowej ponieważ: bardzo często internet się wieszał tj. brak zasięgu lub nagle wyczerpany transfer ( przy ściągniętych 200MB) telefon do Play i przyjęcie reklamacji na naprawę i wznowienie transferu czekałem zawsze około 2 tygodnie do 3 tygodni. Pewnego pięknego dnia internet przestał działać całkowicie, po kilku telefonach do Play poradzono mi wymienić kartę SIM i nic nie pomogło, od 4 miesięcy nie mam neta, rachunki muszę dalej opłacać a na ponaglenie reklamacji odpowiadają iż sprawa jest w toku, mają gdzieś że muszą rozpatrzyć reklamacje w terminie 30 dni. Jeżeli będziecie dzwonić do Playa to przygotujcie się na 15 minutowe oczekiwanie na połączenie i wysokie rachunki za telefon. Ciesze się że wróciłem do sieci osiedlowej ponieważ przynajmniej mam internet. Jeżeli macie podobne problemy wpisujcie je tutaj może coś to zmobilizuje sieć do polepszenia usługi. Acha w godzinach popołudniowych i wieczornych przygotujcie się na wolny transfer i oczekiwanie w kolejce na zalogowanie się do sieci. Miało działać idealnie w centrum Gliwic. Jak ktoś będzie chciał wiedzieć więcej o problemach z Playem to niech pisze sebastian@@@ka@tlen.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.06.2009] 07:46
rekuć
całkowicie podzielam opinię o najgorszym internecie Play.Po 2 miesiącach faktyczna szybkość spadła do 10-15 kbit/s co uniemożliwia korzystanie z poczty elektr. i bankowości.Odpowiedzi na reklamację nie otrzymałem poza stwierdzeniem, ze ją zarejestrowano. Szybkość wróciła do 300-700 kbit/s nigdy nie osiągnęła wyświetlanej przez Play 3.6Mbt, jest to oszustwo NIGDY WIĘCEJ tego internetu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15089926]
[26.06.2009] 10:57
mmm123
Potwierdzam. Najgorszy syf z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Po 1,5 miesiąca całkiem niezłego funkcjonowania transfer spadł do 2-3 w porywach do 10 kB, na reklamacje od pol roku cisza, wylaczono go calkiem, faktury w dalszym ciagu wystawiaja. Złodzieje, oszusci, i brak kompetencji pracowników.

IP i czas połączenia logowane. [15118343]
[16.07.2009] 23:39
Kitie
Ale piszecie o necie na laptopa? Ja mam internet w komórce w playu i nic nie przerywa, nie ma problemów z zasiegiem. Mimo że za skrone 15 zł mam 0,5 giga to w tej chwili nienarzekam

IP i czas połączenia logowane. [15210300]
[26.07.2009] 10:54
SebastianGliwice
Dawno tu nie zaglądałem, w dalszym ciągu nie mam neta czekam dalej całe szczęście że umowa mi się kończy. Widze że ktoś zmienił literki w moim adresie e-mail czyżby O2 współpracowało z playem ??? W każdym bądź razie jak macie pytania to po imieniu sebastian wpiszcie@@@ka i dalej standardowo @tlen.pl. Czekam teraz na opinię z UKE może oni jakoś ukarzą Playa i uda się coś załatwić.

IP i czas połączenia logowane. [15249595]
[01.08.2014] 03:41
[28.07.2009] 12:47
smichalek
O problemach z dostępnością usług słychać już było w przypadku rozmów telefonicznych, widzę, że z internetem jest nie lepiej, pozostaje wam po prostu walczyć o swoje.

IP i czas połączenia logowane. [15259117]
[28.07.2009] 16:44
SebastianGliwice
Po tylu miesiącach przyszła odpowiedź na reklamację: iż nie mieszkam w zasięgu sieci PLAY Pomimo iż internet na początku działał bez problemów twierdzą iż nie ma zasięgu w mieszkaniu (w/g ich mapki zasięg w 100%) Wkurzyli mnie tą informacją więc złożyłem skargę na operatora do Urzędu Komunikacji Elektronicznej przyjechali dwaj mili Panowie na pomiary do domu i okazało się iż mieszkam w samym środku pomiędzy trzema nadajnikami oddalonymi o około 100-200m od domu i co najlepsze internet już działa. Urząd teraz będzie prowadził sprawę odnośnie nieodpowiedni na reklamację w terminie. Play wysłał byle jaką odpowiedź aby nie zwracać mi kasy za te miesiące co nie działo.

IP i czas połączenia logowane. [15260160]
[29.07.2009] 21:42
joliee22
smichalek (09.07.28 12:47):
O problemach z dostępnością usług słychać już było w przypadku rozmów telefonicznych, widzę, że z internetem jest nie lepiej, pozostaje wam po prostu walczyć o swoje.

ja mam nowy telefon z właśnie z playa i skorzystałam też z letniej promocji internetu w telefonie za 15 zł 500 MB. jak na razie jest ok - mieszkam w trojmieście i z zasięgiem nie mam problemu

IP i czas połączenia logowane. [15265972]
[29.07.2009] 23:36
Apla
powiem zupełnie szczerze, że z zaciekawieniem czytam o waszych problemach, jednak od kiedy dużo czasu spędzam w delegacjach, gdzie nie mogę wyciągać komputera np. na dworcu, bo sie boję że mi go buchną, korzystam właśnie z komórki i internetu w Play. Pod ręką mam zatem pocztę, działa dobrze, nie miałam naprawdę problemów. Cena w porównaniu z innymi operatorami jest naprawdę korzystna, a jakość bdb. Ja tam nie mam uwag ... BTW, od kilku miesięcy mam też telefon w ich sieci, bo po długich analizach, których notabene nie cierpię, wyszło, że dla mnie jest najkorzystniejsza. Więc teraz u mnie panuje Play.

IP i czas połączenia logowane. [15266593]
[30.07.2009] 09:28
adamossus
no wlasnie, z koma tez mi dziala, standardowo, tzn. z taka szbkoscia, z jaka sie chwala na stronie. ale z drugiej strony rzeczywiscie trzeba sprawdzac, czy zasieg siega, bo wiadomo, to jest podstawa tej oferty. zreszta na stronce playa jest mapka. u mnie gra, szybciutki transfer i taniocha w sumie. przynajmniej jak na razie

IP i czas połączenia logowane. [15267403]
[30.07.2009] 13:31
Ryfek
Ale sprawdzałeś mapę zasięgu jak kupowałes?
Ja mam Play on line i babeczka w punkcie sprzedaży pokazała mi mapkę z zasięgiem, która moje oczekiwania spełniała. Wykupiłem ten pakiet za 25 zł i działa mi bardzo sprawnie.

IP i czas połączenia logowane. [15268363]
[30.07.2009] 15:22
SebastianGliwice
Już ci odpowiadam taj jak wyżej internet śmigał przez kilka miesięcy w/g mapki mieszkam w centrum zasięgu i nawet jak byli gości z Urzędu Komunikacji Elektronicznej to sprawdzili iż mieszkam w centrum nadajników i w/g ich danych zasięg jest 100%. Pley wypisuje takie bzdury aby mieć wymówkę.

IP i czas połączenia logowane. [15268814]
[30.07.2009] 19:12
Marmoladka
SebastianGliwice widze, ze jestes ostro ciety na playa. Wlasciwie to jestes chyba pierwsza osoba od ktorej słyszałam, ze ma takie problemy z netem. Ja sama tez mam play online i chodzi ok., przynajmniej na razie Moim znajomi tez się nie skarzyli. Może Ci komora nawala, co?

IP i czas połączenia logowane. [15269835]
[30.07.2009] 19:55
p2p2p1  p2p2p1@tlen.pl
Ja mam internet PLAY-a od kwietnia 2009 i jak go kupowałem mojego domu nie było w zasięgu play ale kobitka w salonie powiedziała, że jak nie będzie działać to mogę zrezygnować w ciągu 7 dni. A więc kupiłem i ku mojemu zdziwieniu internet działa. Po ok.10 dniach transfer z 120kb/s spadł na 10-20kb/s. Ale akurat miałem robić formata. Zformatowałem i internet znowu wrucił do 120kb/s NAWET WIECZORAMI JEST ok. 100kb/s. Teraz mój dom jest w zasięgu a ja od tamtego czasu jestem BARDZO ZADOWOLONY a tym bardziej że miesiąc temu ściągałem windowsa 7 i poszło mi trochę transferu niby miałem wykorzystane 4800mb ale następnego dnia rano miałem już 4000mb ... Także polecam PLAY !!! W razie co można zwrócić w ciągu 7 dni aaa

IP i czas połączenia logowane. [15270026]
[31.07.2009] 10:36
mmm123
Marmoladka (09.07.30 19:12):
SebastianGliwice widze, ze jestes ostro ciety na playa. Wlasciwie to jestes chyba pierwsza osoba od ktorej słyszałam, ze ma takie problemy z netem. Ja sama tez mam play online i chodzi ok., przynajmniej na razie Moim znajomi tez się nie skarzyli. Może Ci komora nawala, co?

Raczej nie jest jedyny.
Mi tez przez jakis czas chodzil. Dokladnie 1,5 miesiaca. I nagle przestal. Mieli chyba jakis problem z przepustowoscia albo co, ale wmawiano mi caly czas ze to wina komputera. Jest to oczywiscie g.. prawda, bo jak mi go calkiem odlaczono, to kupilam sobie na karte i chodzi. Problem w tym, ze nikt nie byl zainteresowany z ich strony, aby sprawdzic co sie dzieje. Na odpowiedz na moje reklamacje czekam od... stycznia. Takze cieszcie sie dopoki Wam dziala, bo jak przestanie, to niczego nie zdzialacie. Zdecydowanie nawala im system obslugi klienta i tu jest problem. Krotko mowiac - ryzyko. 50 na 50. Albo w jedna albo w druga manke. Nie musze chyba dodawac, ze bez wzgledu na wszystko placic trzeba, a brak jakiejkolwiek checi wspolpracy powoduje, ze jedyna droga odzyskania pieniedzy to droga sadowa. Jak ktos ma na to czas i nerwy to z czystym sumieniem polecam Play

IP i czas połączenia logowane. [15272301]
[31.07.2009] 17:11
Marmoladka
Ech.. niekompetentni pracownicy znajdą się wszędzie. Szkoda, że za błędy takich mróweczek odpowiedzialność musi ponosić cała firma. Ja do playa nic nie mam. Ma fajne reklamy i promocja online tez mi pasuje.
Grunt, ze na rynku komorek jest duza konkurencja i operatorzy musza się prześcigać w wymyslaniu fajnych ofert. A Play przynajmniej nakreca cala reszte
Myslicie, ze net zejdzie kiedys poniżej tych 15zl?

IP i czas połączenia logowane. [15274126]
[01.08.2009] 14:59
buldog
Obserwuję różne fora poświęcone internetowi radiowemu, Play w szczególności, i odnoszę wrażenie, że to jedna z najbardziej nieuczciwych sieci, której jedynymi atutami są niska cena za to, co obiecuje dostarczyć, oraz silna grupa wsparcia przez agentów wpływu.
Poziom działania tej firmy jest kompromitujący i jedyne, czego warto spróbować, to prepaid - ludzie mówią, że w takim układzie działa o niebo lepiej.
Pozdrowienia, buldog.

IP i czas połączenia logowane. [15277868]
[02.08.2009] 11:05
MaciekSss
Szczerze nie rozumiem czego się tak naprawde czepiacie. Znowu ujawnia się nasza cecha narodowa – nie ma to jak sobie ponarzekac Panowie, no nie?
Mam kilku znajomych z komorkami w Play i jakos nikt z nich się nie skarzyl. Ja mam komorke w Orange, ale wlasnie zastanawiam się nad zmiana. Szukam sobie promocji po necie i raczej chwala Play za ceny. Tani internet i smsy calkiem ok.

IP i czas połączenia logowane. [15280932]
[02.08.2009] 13:22
SebastianGliwice
Nie rozumiem dlaczego te oburzenie, forum jest po to aby każdy mógł się wypowiedzieć, każdemu działa inaczej w tylko w procencie osób korzystających z Pleya jest problem a ja i inne osoby są również w tym procencie co do internetu na komórce nie wypowiadam się bo nie używam, mam problem z Play Online przy podłączeniu z kompem za pomocą ich modemu. Może i net jest spoko ale chodzi tutaj o obsługę klienta którego po podpisaniu umowy olewają. Jak już pisałem byli u mnie pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej i co do Play na zasięg i o działanie nie ma zarzutów sieć jest super ale jest problem z obsługą klienta i na to się wszyscy skarżą. Co do przerywania rozmów na komórki to potwierdzili mi iż gdy w pobliżu są dwa nadajniki z plusa i play telefon nie wie z którym ma się połączyć i zrywa połączenie. Pomimo iż mam problem z netem od tylu miesięcy też myślę o przejściu z Orange do Playa bo mają fajne telefony za rozsądną cene i abonamenty też spoko jednak martwi mnie te przerywanie rozmów jak i również ceny połączeń do Play przez innych operatorów którzy traktują je dwa razy drożej niż normalne połączenie.

IP i czas połączenia logowane. [15281476]
[04.08.2009] 23:19
AAAd
Play to sku...syństwo!
Przez pierwsze 3 miesiące internet prawie nie działał, w tym 1 miesiąc
kompletnie nie dało się z niego korzystać, czasem strony się otwierały ale o
wysłaniu maila juz nie było mowy. Więc dzwonię do nich. Miła pani mówi mi, że
nie da się na to nic poradzić, że mają usterki i przeprasza. Logiczne jest, że
powinni anulować opłaty za chociaż ten 1 miesiąc. Po kolejnym moim telefonie,
kiedy już o mało szlag mnie nie trafił i zrobiłam potworną awanturę, pani
postanowiła przyznać mi rekompensatę w wysokości 600mb gratis na 1 miesiąc.(
śmiech) Zgodziłam się bo wiedziałam, że i tak nic nie wskóram. Po ok.miesiącu
dostaję pismo, że przyznają mi 300 mb! Oszustwo, kobieta zawarła ze mną słowną
umowę, że otrzymuję 600 mb a oni z czymś takim bezczelnie wyskakują. Ale to nic.
Dzwonię znowu, a tym razem dowiaduję się, że o niczym takim nie mają pojęcia i
że żaden dodatkowy limit nie został mi przyznany. Już nie chodzi o kasę czy te
śmieszne mg, ale to zwyczajne kurestwo!!
Teraz dalej.
Umowę z tym zasranym Playem zawarłam 04.08.08r. Dokładnie co do grosza
podliczyli mnie za sierpień, i prawidłowo. Tylko dlaczego, teraz, kiedy kwota
mojej ostatniej fa powinna uwzględniać okres tylko do 04.08.09r przysłali mi za
cały okres rozliczeniowy (czyli do 19.08)? Każą płacić za dodatkowe 15 dni,
których nie ma w umowie. Pierwszy miesiąc byli w stanie obliczyć co do jednego
dnia, a za ostatni wyciągają kasę. Ja mam umowę z nowym operatorem podpisaną od
05.08 a za 2 tyg w play jeszcze muszę płacić.

IP i czas połączenia logowane. [15293398]
[07.08.2009] 12:46
smichalek
Marmolada poczytaj inne forma telekomunikacyjne. Wątków, w których Play jest krytykowany za internet jest po prostu mnóstwo, coś musi jednak z tą usługą być nie tak.

IP i czas połączenia logowane. [15305340]
[10.08.2009] 16:00
MrMgr
No, mi żyłka pękła, a właściwie aorta po tym jak Play zarządzało zapłaty 731zł za internet z komórki która nie została aktywowana i niemożna było dzwonić. A w bilingach widząc prawie 600MB wysłanych i 0 MB pobranych. Reklamację już napisałem, dziś mija 31 dzień. Zaczekam jeszcze do środy jak nie przyjdzie list polecony. Potem pozwę ich do sądu jak nie wznowią mi rozmów wychodzących.

Miał ktoś taki przypadek? By telefon sam łączył się z siecią? I wysyłał?

IP i czas połączenia logowane. [15319434]
[12.08.2009] 16:05
messcaline
Nadajniki Playa dopiero się budują i przez następne lata nie ma szans, żeby PlayOnline był naprawdę mobilnym i szybkim internetem. W Play nawet nie ma szans na to, żeby cena internetu zmalała do takiego stopnia, żeby choć trochę był konkurencyjny względem Heyah.
Zasieg jest może w większych miastach, ale już poza nim- tragedia.

IP i czas połączenia logowane. [15329753]
[14.08.2009] 11:59
smichalek
Czy Play korzysta jeszcze z wież Plusa, czy bazuje na tym co ma swoje?

IP i czas połączenia logowane. [15338241]
[23.08.2009] 19:57
SebastianGliwice
Tak jak mówiłem zrezygnowałem z telefonu w orange i przeniosłem numer do Play, umowa na 24 miesiące z abonamentem 45zł. Zaskoczyło mnie pozytywnie szybkość przeniesienia numeru 21 godzin i numer działał w Play. Wypowiedziałem już umowę z Play Online i otrzymałem pocztą potwierdzenie oraz ofertę na przedłużenie umowy proponuję 2 razy większy transfer z nowym modemem lub bez nowego modemu obniżenie abonament z 45zł o 40% czyli prawie o połowę - umowa na 12 miesięcy

IP i czas połączenia logowane. [15379827]
[14.09.2009] 21:42
gość123
Witam wszystkie posty mówiące o zasięgu play są prawdą.Zakupiłem Play online w lutym z umową na 2 lata .Od sierpnia mam 0 zasięg.Play poinformował mnie , iż do kwietnia działała antrna testowa i zasięg był , a teraz anteny nie ma i zasięgu nie będzie, a rachunek muszę płacić.Reklamacji nie uwzględniają .Płacę za coś czego nie mam.Uważajcie na tą sieć , chyba że macie ochote płacić , za coś czego nie macie.Oszuści.Chętnie nawiąże kontakt z ludzmi , który udało się wygrać z Play

IP i czas połączenia logowane. [15493380]
[29.09.2009] 17:16
Madas9898
witam, zgadzam się z wAmi,ŻE Play to banda oszustów i nic więcej .Miałem miec initernet 3,6mega a nawet jednego nie ma.Cały czas są kłopoty z szybkością łacza.Miałem mieć limit 10Gb a tu po sciagnięciU 3GB okazuje się że transfer został wykrzystany.NIE POLECAM BANDA OSZUSTÓW

IP i czas połączenia logowane. [15560309]
[30.09.2009] 14:07
smichalek
Oszuści to troszeczkę słowo na wyrost, ale nie da się ukryć, że Play staje się bardzo kontrowersyjną siecią. Dziwne kary na klientów, a z drugiej strony ceny dumpingowe, do czego może to doprowadzić?

IP i czas połączenia logowane. [15564337]
[08.10.2009] 21:41
RATSU
NO I CHU.... WŁAŚNIE PODPISAŁEM UMOWĘ (6.X.2009) SZKODA ,ŻE WCZEŚNIEJ NIE PRZECZYTAŁEM WASZYCH OPINII. INTERNET DZIAŁA JAKO-TAKO ALE PO GODZ. 17 UMIERA TZN. STRONA SIĘ OTWIERA OK. 1 MIN A 10 MB POBIERA OK 40 MIN. TOTALNE DNO. OCZYWIŚCIE DZWONIŁEM NA INFOLINIE I NIC NIE SĄ W STANIE ZROBIĆ , TRZEBA TYLKO REKLAMACJE NAPISAĆ. JUTRO UDAM SIĘ DO PUNKTU GDZIE PODPISYWAŁEM UMOWĘ I ZAPYTAM SIĘ CZY NIE DA SIĘ ZERWAĆ UMOWY (CHYBA RACZEJ NIE) MA KTOŚ JAKIEŚ POMYSŁY JAK Z TYMI DZIADAMI WALCZYĆ????

IP i czas połączenia logowane. [15606663]
[09.10.2009] 17:30
messcaline
Ratsy, internetowi w Play daleko do mobilnego: jest tylko w większych miastach, a już na peryferiach bywa z tym różnie. Ogólnie powoli włączają kolejne większe miasta, ale podobno niektóre odcinają od neta. Jeszcze dużo czasu upłynie, zanim PlayOnline będzie miał jako taki mobilny zasięg. Play może być tani, ale nie bez przyczyny- niska cena, niska jakość.

IP i czas połączenia logowane. [15610009]
[15.10.2009] 07:57
xxxexxx
chciałam się dowiedzieć czy pogoda ma wpływ na szybkość mego internetu w Playu ??
zakupiony został na początku wakacji i wszystko było ok. od jakiegoś czasu zaczął chodzić tak wolno że każda strona otwiera się ok 5 minut rozpatrywałam już każdą opcję.na początku myślałam że to wina komputera ale został przeinstalowany system, transferu tez nie mam zmniejszonego....więc to może wina tego że pogoda się popsuła nie wiem nic innego mi już do głowy nie przychodzi..muszę przyznać że mało się na tym znam więc może ktoś by mi mógł w tym temacie pomóc??

IP i czas połączenia logowane. [15636548]

1 2 3   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat