o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Jak poderwac chlopaka ?

[26.05.2009] 18:30
Martinii
Sluchajcie poznalam chlopaka i chodze z nim do szkoly i okazalo sie ze mamy razem tanczyc na balu 3- klasistow tzn widzialam go czesto w szkole ale dopiero teraz zwrocilam na niego uwage i dzisiaj byly proby juz tego poloneza i ani on sie nie odezwal ani ja przez cala probe .... dodam ze jestem niesmiala i on raczej tez jak mam do niego zagadac ? ? prosze o pomoc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.05.2009] 22:34
Wujaszek Wania
Powiedz mu tak: "Ty byku! Dziewczyny z mojego osiedla już patrzeć na ciebie nie mogą! Jedynie ja cię mogę uratować! Więc schroń się pod moje skrzydła, bo będzie z tobą źle! Dobrze ci radzę!"
To powinno poskutkować.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14945536]
[26.05.2009] 22:36
Martinii
Wujaszek Wania (09.05.26 22:34):
Powiedz mu tak: \"Ty byku! Dziewczyny z mojego osiedla już patrzeć na ciebie nie mogą! Jedynie ja cię mogę uratować! Więc schroń się pod moje skrzydła, bo będzie z tobą źle! Dobrze ci radzę!\"
To powinno poskutkować.

Ty idioto skończony! Wydaje ci się, że jesteś dowcipny? Paszoł won z mojego topiku! )))

IP i czas połączenia logowane. [14945553]
[27.05.2009] 23:17
Martinii
w sumie ten chlopak jest fajny tylko ma kilka wad slini sie jak widzi innych chlopakow i tak mu sie smiesznie rusza glowa jak szybciej idzie..nie bede mu mowila byku bo moze sie obrazic bo ma takie strasznie odstajace uszy,jak kiedys mu powiedzialam zeby sobie wyczyscil z nich miod to sie obrazil wiec wole mu juz nic nie mowic.Co mam robic jak do niego podejsc tak zeby mnie pokochal?potrzebuje rady na niego leci pol naszej szkoly specjalnej

IP i czas połączenia logowane. [14952412]
[27.05.2009] 23:53
andrefff
wypnij się - nic w tym \\\"specjalnego\\\" ale poskutkuje. Jaki problem , takie rozwiązanie

IP i czas połączenia logowane. [14952747]
[21.11.2014] 19:52
[05.07.2009] 04:07
Eminem Meth
A teraz wam powiem ja jako chłopak. Mam 12lat i czytam troche na tym forum i sobie tak mysle jest już temat "Jak poderwać chłopaka" i "Jak poderwać dziewczyne" To najlepiej niech sobie dziewczyny poczytają
Temat "Jak poderwać dziewczynę" macie tutaj link.
- http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4774301&st art=330

Pozdrawiam jak coś pisać w temacie.

PS mam 12lat ;]

IP i czas połączenia logowane. [15158795]
[05.07.2009] 09:03
Martinii
Eminem Meth (09.07.05 04:07):
A teraz wam powiem ja jako chłopak. Mam 12lat i czytam troche na tym forum i sobie tak mysle jest już temat \"Jak poderwać chłopaka\" i \"Jak poderwać dziewczyne\" To najlepiej niech sobie dziewczyny poczytają
Temat \"Jak poderwać dziewczynę\" macie tutaj link.
- http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4774301&st art=330

Pozdrawiam jak coś pisać w temacie.

PS mam 12lat ;]

S.p.i.e.r.d.a.l.a.j zasrańcu, bo pani w przedszkolu będzie się o ciebie martwić! )))

IP i czas połączenia logowane. [15158935]
[05.07.2009] 09:41
Eminem Meth
Martinii (09.07.05 09:03):
S.p.i.e.r.d.a.l.a.j zasrańcu, bo pani w przedszkolu będzie się o ciebie martwić! )))

W jakim, koorva, przedszkolu?! Mnie już dawno przyjęli do gimnazjum (oczywiście za sporą łapówkę!).

IP i czas połączenia logowane. [15158975]

» Odpowiedz na ten temat