o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Fantazje o żonie dziwce. Perwersyjne.

1 «   21 22 23 24 25   » 64 Strony tematu:
[22.01.2010] 14:01
sylwester7
wiecie co jestem zafascynowany waszymi fantazjami , chetnie chciałbym mieć taką żone ale każda z którą się spotykała niechciała na to pujść

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16141794]
[25.01.2010] 12:47
Maz zadowolony
Hm fantazje fantazjami a zycie zyciem. Ja mam z zona taki uklad od kilku lat. Kilka razy widzialem jak rznie sie z innymi facetami, Choc nie bylo ich nigdy wiecej niz jeden na raz. Tak wogole to woli robic to sama. Jedzie sie pobzykac, wraca i czasami opowiada mi jak bylo jak ma ochote. Kiedys pojechala na ruchanie i poprosila faceta zeby spusil jej sie na p.i.z.d.e i po powrocie kazala mi sie wylizac. W sobote pojechala na spotkanie z dwoma facetami i ich kolezanka rzneli sie cala noc z soboty na niedziele. W niedziele wpadla do domu na kilka godzin i pojechala na nastepna noc w tym samym towarzystwie. Dzis rano pojechala od razu do pracy. Az mnie skreca i nie moge sie doczekac az wroci i moze cos mi opowie. Lubi sie ruchac. A mi az kutas staje na sama mysl ze ja kolesie na zmiane posuwali. I dodam tylko ze to nie zadna fantazja.

IP i czas połączenia logowane. [16157118]
[27.01.2010] 08:06
pomocny11
prosze całe forum wraz ze zdręciami enjoy!! http://www.forum.reniferka.com/index.php?

IP i czas połączenia logowane. [16167144]
[27.01.2010] 08:32
sese
Maz zadowolony (10.01.25 12:47): W sobote pojechala na spotkanie z dwoma facetami i ich kolezanka rzneli sie cala noc z soboty na niedziele.

Co znaczy rżnęli się całą noc? Przeciętny stosunek trwa 5-10min, a facet jest w stanie w krótkim czasie odbyć 2, najwyżej 3 stosunki. Więc nie wiem co ona ci naopowiadała, ale uwierz mi, że całą noc to to z pewnością nie było. Po godzinie było już po frytkach, no chyba, że tam było 22 a nie 2 facetów.

IP i czas połączenia logowane. [16167182]
[27.01.2010] 13:37
Maz zadowolony
Sese o czym ty gadasz? 5 do 10 min? A wiesz cos o tym ze rznac mozna sie 20 do 30 min? I to np. do piatej rano?, Bo nie spuszczanie jest najwazniejsze lecz samo bzykanie. Widze ze obce sa ci pewne sprawy. Bzykasz laske przez godzine z malymi przerwami, Ta wyje ze trzy razy a na koniec sie spuszczasz. Za godzine od nowa. Powodzenia w opanowaniu wyzszych poziomow sexu zycze.

IP i czas połączenia logowane. [16168436]
[20.10.2014] 11:42
[27.01.2010] 13:51
sese
Haha. Za dużo filmów się naoglądałeś dzieciaku. Laska po 30min walenia będzie miała jedną wielką piekącą ranę i uwierz mi, że nie będzie miała ochoty na powtórkę tej same nocy. Odstaw redtuby bo ci trochę czasoprzestrzeń zakrzywiły.

IP i czas połączenia logowane. [16168512]
[27.01.2010] 16:15
Reklama741
Zniszczyla mi zycie.. Odeszla do mojego Brata !! Jesli chcecie poznac szczegoly wejdzcie tutaj : http://moja-zona.gu.ma/

IP i czas połączenia logowane. [16169181]
[27.01.2010] 19:12
Maz zadowolony
Nie bede nawet z toba gadal sese baranie, malo wiesz i widze ze duzo w zyciu cie omija. A dzieciakow poszukaj gdzies indziej, Bo mam juz swoje lata. I w sumie troche cie mi szkoda, bo porzadnego bzykania nie zaznasz z takim nastawieniem nigdy. Slabe laski ci sie trafiaja a i sam chyba niewiele mozesz. Tyle w temacie i przestan brzeczec.

IP i czas połączenia logowane. [16169933]
[28.01.2010] 08:11
sese
Mi się słabe laski trafiają pajacu? Haha! Kto z nas ma szmatę niemytą co się szlaja z obcymi i im krzywe pały oblizuje? No kto? LooooL Odstaw tą fantastykę cieciu malinowy.

IP i czas połączenia logowane. [16172008]
[29.01.2010] 02:13
Omurtag
sese (10.01.27 08:32):
Maz zadowolony (10.01.25 12:47): W sobote pojechala na spotkanie z dwoma facetami i ich kolezanka rzneli sie cala noc z soboty na niedziele.

Co znaczy rżnęli się całą noc? Przeciętny stosunek trwa 5-10min, a facet jest w stanie w krótkim czasie odbyć 2, najwyżej 3 stosunki. Więc nie wiem co ona ci naopowiadała, ale uwierz mi, że całą noc to to z pewnością nie było. Po godzinie było już po frytkach, no chyba, że tam było 22 a nie 2 facetów.
Biedny frajer z ciebie. I biedna twoja dziewczyna, jeśli taką masz, oczywiście. W 5 minut to sobie można zwalić konia a nie dobrze pobzykać, dzieciaku.

IP i czas połączenia logowane. [16177560]
[29.01.2010] 08:14
ghostek
Oj zdziwiłbyś się jak dobrze można pobzykać przez 5 min. Szybkie, intensywne numerki są najlepsze!!! Zresztą czy to ważne czy 5 czy 15min, skoro i tak najlepsze jest na koniec?

IP i czas połączenia logowane. [16177811]
[29.01.2010] 12:16
Rafał70
35latka (03.05.26 14:30):
ja też to lubię .... adrenalina i hormony rozkoszy sięgają szczytów
może znajdzie się ktoś kto by chciał ... ze mną?

jestem chętny co tym myślisz ? Rafał

IP i czas połączenia logowane. [16178734]
[29.01.2010] 12:30
alexpik1
Juliette (03.09.20 16:38):
Lezalam bezwladnie z podwinieta halka na lozku... szepnal: Nie sciagne na razie Ci tej halki, bo mnie @@@iscie rajcuje, po czym kleknal na lozku przy mojej glowie i ciagle walil sobie swojego wielkiego kutasa.... chwycil mnie za wlosy... wiedzialam, czego chce... kazal mi na niego patrzec... zblizyl moja twarz do niego i kazal rozchylic usta... sparalizowana nie zrobilam tego, wiec szarpnal moje wlosy mocniej i stanowczym, niskim a za razem glosnym tonem powiedzial: otworz usta! szeroko! zrobilam to...ale nie wsadzil mi go jeszcze tylko patrzyl na mojego wilgotne wargi... w pewnym momencie chwycil mnie za glowe i wepchnal go mocno, az po sam koniec... mialam odruch dlawienia ale on nie przestawal, sam nadawal sobie rytm..przestal...podszedl do miejsca gdzie staly drinki, nie przestajac sobie go dotykac...lezalam i obserwowalam go...wzial szklanke z drinkiem, wypil odrobine i zobaczyl, ze skrzyzowalam nozki..wkurwil sie.. podszedl i powiedzial przerazajacym tonem: nigdy, przenigdy nie popelniaj tego bloedu przy mnie: twoje nogi maja byc caly czas rozchylone zebym widzial twoja mokra cipke... sluchalam go a on w tym czasie brutalnie sie rozsunal najszerzej jak tylko mogl... zapytal: rozumiesz?! ja na to drzacym glosem: tak, o ile nie zapomne...popatrzyl na mnie wzrokiem mowiacym jedno: lepiej zebys nie zapomniala... drinka trzymal w dloni... znow kleczal obok mnie ze sterczacym fallusem i kazal sie dotykac...robilam to..czulam swoja wilgoc...podniecalo mnie to jak nic innego na swiecie... zanurzyl palca w drinku i dal mi do oblizania... potem sam zrobil to samo nie spuszczajac ze mnie wzroku... ja w miedzy czasie wsadzilam w swoja cipke swojego paluszka.. chcialam poczuc swoj smak podczas tak silnego podniecenia, oblizalam go..byl boski... jemu podobalo sie to, ze sama sie dotykam... potem wepchnelam sobie jeszcze raz mojego palca i wsadzilam jemu do ust, z zarliwoscia i zachlannoscia zlizywal mi z niego moje soki... uwielbial ten smak...w pewnym momencie dotykal swojego penisa palcami z ktorych splywala alkoholowa mieszanka.... chcialam polizac go... dostalam za to w twarz.... powiedzial: jestem tu suczko, zeby sie toba zabawic a nie odwrotnie...wiedzial jednak, ze to co robi mi i sobie, sprawia nie tylko jemu @@@ista frajde... po jakism czasie nabral w usta troche drinka i \\\"wylal\\\" na moja cipke... wkurzyl mnie, bo to pieklo a zarazem rozgrzewalo moja cipke niesamowicie, czulam ze sie pale... oblizywal ja... tym razem powoli, dokladnie...czulam jak pulsuje nie tylko ona, ale cale moje cialo...dreszcze przeszywaly mnie na wylot, nogi drzaly... o bogowie! nawet nie wiecie jak mi wtedy dobrze zrobiles!!! Odstawil drinka... wzial moje nogi na swoje ramiona... oblizywal stopy... nachylil sie i byl prawie nade mna... strach mnie oblecial, bo wiedzialam ze jak w tej pozycji wejdzie we mnie umre z rozkoszy (w tej pozycji wlasnie punkt G jest pobudzany najsilniej i najskuteczniej)...wszedl...nie dokonca ...delikatnie...nagle poczulam go tak gleboko, jak nigdy nie czulam niczego.... myslalam, ze przebije mnie na wylot... wepchnal go z calej sily i do samego konca....mocno....bolalo...strasznie bolalo....probowalam go troche odepchnac od siebie, ale nie mialam sily na tyle, aby tozrobic, widzial, ze proboje sie wyrwac, wiec chwycil moje dlonie jednak reka i trzymal je nad moja glowa !!! A druga reka trzymaj moja glowe i wsuwal sie we mnie miarowo, mocno i bez zahamowan... ledwno moglam oddychac... a jednoczesnie nie mialam sily juz nawet skupiac sie na tym co sie dzieje, bo fala orgazmow regularnie zalewala moje cialo...myslalam, ze oszaleje!!! juz nie moglam zniesc tej rozkoszy! ugryzlam go w ramie....lewe ramie...pamietam to do dzis.... dostalam znow w twarz..znow w lewy policzek....powiedzial glosno :nie rob tego po czym nie przestawal mnie rznac...co chwile szeptal ze ma ochote spuscic mi sie na twarz... jego szepty skierowane do mnie byly bardzo ekscytujace: zblizal wtedy swoja twarz do mojej oblizywal ja, czasem tylko usta, zwierzecym instynktem, i szeptal... tak jak mordeca szepcze swojej ofierze na ucho co z nia zaraz zrobi....wstal...chwycil mnie za wlosy, ja siedzac juz na lozku bylam kilka cm od jego kutasa a on stal na dywanie ze scisnietymi posladkami i trzepal sobie przy moich ustach...\\\"dotykaj sie!\\\" uslyszalam... robilam to...nie przestawalam...kazal mi otworzyc usta...po czym spuscil sie..na moja twarz...czulam jak gorac sperma oblewa moje policzki, powieki, usta...czulam jej smak...slodycz w niej gryzla sie z gorycza... kleila mi sie do ust...potem nachylil sie w moja strone i zlizal ja...zlizal swoja sperme z moje buzi....chwile potem wepchnal nasaczony swoim mlekiem jezyk w moje usta... calowal gleboko i namietnie.

IP i czas połączenia logowane. [16178799]
[29.01.2010] 14:08
alexpik1  alexpik1@tlen.pl
ja wam powiem co mnie spotkalo

IP i czas połączenia logowane. [16179210]
[29.01.2010] 14:45
alexpik1  alexpik1@tlen.pl
Moja żona, młoda, bardzo ładne ćiało, zgrabna, śliczna, musiała wyjechać na kilka dni - wyjazd z pracy, normalna sprawa pojechała wrucila za kilka dni, wszystko normalnie az do czasu kochania sie podczas sexu namietnego po tak długim rozstaniu pytałem czy zrobila to z kimś odpowiadala że nie ale po dluzszym czasie pzyznala sie że pieprzyła sie całą noc ze starszym gościem muwila mi ze mial wielkiego kutasa wszedł do pokoju hotelowego niby żeby mu coś pomogła gdy nagle złapał ją za biodra i dotykal kutasem wielkim przez spodnie, napoczatku Agata (moja żona ) się opierała ciągała się z nim troche, ale do chwili gdy pozdejmował z niej ubrania na sile i dotkną muszelki zaczoł lizać wtedy przestala się opierać i rozłożyła nogi, pieścił ją ona już bardzo tego chciala, zasadził jej beż prezerwatywy i walił jakiś czas była tak podniecona jak jeszcze nigdy potem wsadzil jej w dupke na siłę bo rzadko to robimy razem, muwila ze boli ale on nie zwalniał walił mocno potem kilka razy zmienial dziurki na przemian z buzio gdy już dochodził złapał ją za glowe i wsadzil w buzie nie chciała bo nigdy nawet mi nie połyka ale on na siłę aż przestała się opierać i zaczeła lizać wytrysną poczuła ciepło sperme w buzi połykając ją i oblizując tego ogromnego kutasa, potem @@@ał ją jescze 4 razy w ciągu tej nocy dawała mu jak dziwka chciała tego , następnej nocy specialnie otwierała dzwi co hwila chciała żeby przyszedł ale już go nie było. Opowiedziała mi wszystko ze szczegułami byłem tak podniecony jak jeszcze nigdy w życiu nawet nie byłem zły na nią, teraz muwi że przy naj bliższej okazji znów pojedzie na wyjazd, nie wiem czy jej pozwolić.

IP i czas połączenia logowane. [16179371]
[29.01.2010] 14:52
karl-z-wrocławia
alexpik1 (10.01.29 14:45):
Moja żona, młoda, bardzo ładne ćiało, zgrabna, śliczna, musiała wyjechać na kilka dni - wyjazd z pracy, normalna sprawa pojechała wrucila za kilka dni, wszystko normalnie az do czasu kochania sie podczas sexu namietnego po tak długim rozstaniu pytałem czy zrobila to z kimś odpowiadala że nie ale po dluzszym czasie pzyznala sie że pieprzyła sie całą noc ze starszym gościem muwila mi ze mial wielkiego kutasa wszedł do pokoju hotelowego niby żeby mu coś pomogła gdy nagle złapał ją za biodra i dotykal kutasem wielkim przez spodnie, napoczatku Agata (moja żona ) się opierała ciągała się z nim troche, ale do chwili gdy pozdejmował z niej ubrania na sile i dotkną muszelki zaczoł lizać wtedy przestala się opierać i rozłożyła nogi, pieścił ją ona już bardzo tego chciala, zasadził jej beż prezerwatywy i walił jakiś czas była tak podniecona jak jeszcze nigdy potem wsadzil jej w dupke na siłę bo rzadko to robimy razem, muwila ze boli ale on nie zwalniał walił mocno potem kilka razy zmienial dziurki na przemian z buzio gdy już dochodził złapał ją za glowe i wsadzil w buzie nie chciała bo nigdy nawet mi nie połyka ale on na siłę aż przestała się opierać i zaczeła lizać wytrysną poczuła ciepło sperme w buzi połykając ją i oblizując tego ogromnego kutasa, potem @@@ał ją jescze 4 razy w ciągu tej nocy dawała mu jak dziwka chciała tego , następnej nocy specialnie otwierała dzwi co hwila chciała żeby przyszedł ale już go nie było. Opowiedziała mi wszystko ze szczegułami byłem tak podniecony jak jeszcze nigdy w życiu nawet nie byłem zły na nią, teraz muwi że przy naj bliższej okazji znów pojedzie na wyjazd, nie wiem czy jej pozwolić.

a czego się boisz?

IP i czas połączenia logowane. [16179406]
[03.02.2010] 13:49
bill_sussman
a ja moje fantazje zamieniam na obrazy, co sadzicie? http://profile.imageshack.us/user/bill_sussm an/

IP i czas połączenia logowane. [16207619]
[03.02.2010] 13:55
bill_sussman
ja akurat wolalbym nie miec zony - dziwki. wyuzdana zone, ktora poudaje wylacznie na moj uzytek, ze jest dziwka, a ja jej klientem - jak najbardziej. wyuzdana zone, ktora robi loda sasiadowi - zdecydowanie nie. Zapraszam do mojej galerii erotycznej http://profile.imageshack.us/user/bill_sussm an/

IP i czas połączenia logowane. [16207641]
[03.02.2010] 16:39
Corrado
MajaX (03.10.04 20:57):
Sperminie, ty nie masz udanego zycia erotycznego. Nie miej złudzeń. Zamiast poświęcać tyle czasu na pisanie na forum, zajmij się swoją żoną. To święta kobieta, zapewne, bo wyraźnie brakuje Ci perwersji. Gdybys miał zone dziwkę, fantazjowałbyś o cnotliwej matronie. Tak to w zyciu jest, że kręci nas to, czego nie mamy. Pozdrawiam wszystkich.
CHYBA NIGDY NIE ZROZUMIEM FACETÓW.

Człowieku, skąd ty się tak znasz na życiu erotycznym Spermina? Ksiądz-proboszcz jesteś? Święta - żona, coś okropnego. znam kilka takich. ich faceci mają przerąbane. i to po nich widać.

IP i czas połączenia logowane. [16208518]
[07.02.2010] 12:32
Chetny rogacz
Enter40 (09.09.12 18:57):
Mam podobne odczucia.Nie wiem tylko jak szukać takich par.To jest raj , raj na ziemi, mieć czyjąś żonę i jej męża frajera na posyłki.

opisz jakby takie spotkanie mialoby wygladac ? Jestem gotowy na taka zabawe. Wystarczy ci zebym stal w rogu i walil sobie palke jak ty bedziesz posuwal mi zone ?

IP i czas połączenia logowane. [16228476]
[07.02.2010] 18:50
chętny na Twoją żonę
skąd jesteś \"Chetny rogaczu\"?

IP i czas połączenia logowane. [16230452]
[10.02.2010] 15:03
renata zzz
wiem, że każdy ma prawo do swoich fantazji. i nie oceniam was.ale to straszne, że w ludzkich mózgach rodzą się myśli o tym ,żeby patrzeć na to, jak żona @@@ie się z obcym facetem. współczuję, ale i dzięki temu tym bardziej doceniam mojego męża.

IP i czas połączenia logowane. [16246501]
[10.02.2010] 15:16
bambam
Renata powiedz mi co robisz w takim razie na tym forum?!
Najbardziej żałosne jest gdy niby się czegoś nie lubi a jednak się szuka.
To tak jak z blogami ANTY Doda itd. niby ktoś nie lubi a poświęca swój czas na pisanie o jakiejś osobie.
Jesteś żałosna- albo kłamiesz albo masz coś z głową

IP i czas połączenia logowane. [16246555]
[10.02.2010] 19:19
kjlkjlkjlkjlkj
Dziś zrealizowaliśmy naszą fantazje w temacie forum!
Moja żona poszła na "rozmowę kwalifikacyjną" do agencji towarzyskiej. Oczywiście taka wstępną - bez rozpoczynania pracy. Była umówiona na 18.00 jeszcze nie SMS'owała. Aż nie mogę się doczekać co powie po powrocie.
Wyszła ubrana w długie muszkieterki, krótką sukienkę i makijaż "na wampa"...

IP i czas połączenia logowane. [16247715]
[10.02.2010] 19:56
dziewica17
kjlkjlkjlkjlkj (10.02.10 19:19):
Dziś zrealizowaliśmy naszą fantazje w temacie forum!
Moja żona poszła na \"rozmowę kwalifikacyjną\" do agencji towarzyskiej. Oczywiście taka wstępną - bez rozpoczynania pracy. Była umówiona na 18.00 jeszcze nie SMS\'owała. Aż nie mogę się doczekać co powie po powrocie.
Wyszła ubrana w długie muszkieterki, krótką sukienkę i makijaż \"na wampa\"...

Jak wróci, to napisz jak było czy musiała nago paradować lu dać personelowi poruchać jak to wygląda od kuchni i ile będzie zarabiać.
Ciekawi mnie ile by zapłacicili za moją cnotę. Ktoś na forum napisał, że szejkowie naftowi za cnotę dają nawet milon dolców, a tu by nasi chlopcy darmo chcieli. Ja tyle lat wstrzymuję się z defloracją i nie chciałabym tak za darmo dać. Dowiedz się ile by mi zapłacili?

IP i czas połączenia logowane. [16247962]
[13.02.2010] 13:17
champtydampty
ja mam taka fantazje aby moja dziewczyne przeleciało 6 do 10 facetów
ale chciałbym to zrobic tak ze bysmy sie niby spotkali z 1 panem na 3
a reszta panów by była po kryjomu w innym pokoju
powiedział bym jej ze bardzo chciałbym aby to wygladało tak ze przywiazemy we 2 ja do łóżka lezaca na brzuchu i bedziemy ja analnie penetrowac we 2 na zmiane zawiazał bym jej oczy a do uszu wsadził słuchawki od mp3 i puscił jej ulubiona muzyke powiedział bym jej ze to taka moja fantazja zeby nie wiedziała ktury z nas 2 ja akurat posuwa
na poczatek bysmy ja tylko we 2 na zmiane posuwali a potem weszli by pozastali i kazdy po kolei by ja brał analnie a ja w tym czasie bym to wszystko nagrywał
jak by juz sie kazdy jej spuscił w anusie
tamci by sie znawu ukryli a ja bym ja rozwiazał i właczył jej na tv
ten nagrany film jak ja kilku po kolei w dupcie posuwa

ciekawi mnie jaka by była jej reakcja !!!

IP i czas połączenia logowane. [16260649]
[13.02.2010] 23:25
klklijkllkjil
No była...
Od razu napiszę, że nie było żadnych testów itd itp. Człek kierujący agencją okazał się całkiem normalnym kolesiem. Rzeczowym i znającym temat.
Podczas prawie 2 godzinnej rozmowy - bardzo rzetelnie przedstawił wszystkie za i przeciw. Niuanse i ciekawostki.
Sam jestem zdziwiony. Mimo wszystko ten biznes zaskoczył mnie swoim zdyscyplinowaniem!

IP i czas połączenia logowane. [16262888]
[15.02.2010] 13:41
dolarus222
champtydampty (10.02.13 13:17):
ja mam taka fantazje aby moja dziewczyne przeleciało 6 do 10 facetów
ale chciałbym to zrobic tak ze bysmy sie niby spotkali z 1 panem na 3
a reszta panów by była po kryjomu w innym pokoju
powiedział bym jej ze bardzo chciałbym aby to wygladało tak ze przywiazemy we 2 ja do łóżka lezaca na brzuchu i bedziemy ja analnie penetrowac we 2 na zmiane zawiazał bym jej oczy a do uszu wsadził słuchawki od mp3 i puscił jej ulubiona muzyke powiedział bym jej ze to taka moja fantazja zeby nie wiedziała ktury z nas 2 ja akurat posuwa
na poczatek bysmy ja tylko we 2 na zmiane posuwali a potem weszli by pozastali i kazdy po kolei by ja brał analnie a ja w tym czasie bym to wszystko nagrywał
jak by juz sie kazdy jej spuscił w anusie
tamci by sie znawu ukryli a ja bym ja rozwiazał i właczył jej na tv
ten nagrany film jak ja kilku po kolei w dupcie posuwa

ciekawi mnie jaka by była jej reakcja !!!

Dobre, bardzo dobre! Sam chciałbym przetestować swoją laskę w podobny sposób. Trzeba by ją tylko w jakiś sposób mocno znieczulić, co by jej się podobało Filmik byłby z takiej zabawy zacny. Ktoś ma jakieś pomysły i kolegów do "pomocy"?

IP i czas połączenia logowane. [16268396]
[17.02.2010] 23:32
on0001
JakieWyJesteścieDebile (07.12.26 02:33):
@@@ czy nie mogliście jakigoś lepszego tematu wymyślić niz Fantazje o żonie dziwkce??
Ja też miałem taki przypadek tylko że ja nie mam żonki tylko dymmmmałem się z żoną mojego kolegi i jakoś ja zapłodniłem ;p;p ale teraz jesteśmy szczęśiwi ;p;p
A teraz mam już żonkę
;p;p Pozdro

:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*

Ale sen miałeś chłoptasiu.
I pewnie obudziłeś się jak miałeś mokro w majtach.

IP i czas połączenia logowane. [16280282]
[19.02.2010] 15:39
allbaster
ja tylko gustuje w takich dziwkach jak poniżej

http://www.kusicielki.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [16286982]

1 «   21 22 23 24 25   » 64 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat