o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Fantazje o żonie dziwce. Perwersyjne.

1 «   14 15 16 17 18   » 63 Strony tematu:
[23.07.2008] 14:51
Zaskakujące
Trochę wyszukane potrzeby mają teraz małżeństwa. W spotyka się mnóstwo ogłoszeń typu "Jedziemy sierpniu 4-10 nad morze poszukujemy młodszego mężczyzny lubiącego erotykę, jestem otwarta na nowe doznania..." Ilu z Was coś takiego przeżyło? Czy może to być fantastyczne, podnieca to małżeństwa, wprowadza pikanterię w związek?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13156117]
[23.07.2008] 15:00
karl-z-wrocławia
Zaskakujące (08.07.23 14:51):
Trochę wyszukane potrzeby mają teraz małżeństwa. W spotyka się mnóstwo ogłoszeń typu \"Jedziemy sierpniu 4-10 nad morze poszukujemy młodszego mężczyzny lubiącego erotykę, jestem otwarta na nowe doznania...\" Ilu z Was coś takiego przeżyło? Czy może to być fantastyczne, podnieca to małżeństwa, wprowadza pikanterię w związek?

zalezy kto ma jaka psychike i moralnosc wrocław/brzeg/login sydzwroclawia

IP i czas połączenia logowane. [13156160]
[29.07.2008] 00:15
Urlop
Od 11-17 mamy urlop, chętnie zabierzemy ze sobą faceta w wiadomym celu...

IP i czas połączenia logowane. [13183847]
[30.07.2008] 17:10
kubuscool  kubuscool@tlen.pl
To ja też wezmę urlop!

Zapraszam! kubuscool@o2.pl
ZAPRASZAM

IP i czas połączenia logowane. [13193014]
[05.08.2008] 00:37
Żonka_Małgosia
Fantazjowaliśmy z mężem o wspólnym seksie z innym mężczyzną aż w końcu nie wytrzymałam, zapragnęłam spróbować, zrobiliśmy to podczas wakacji, było mi fantastycznie, do tej pory mój kochany jest trochę zazdrosny lubię to bo bardziej się teraz stara w łóżku.
Małgosia

IP i czas połączenia logowane. [13217380]
[23.04.2014] 08:39
[06.08.2008] 09:40
Jola34
Kiedyś zdarzyło mi się zdradzić swojego męża ,byłam wtedy porządnie pijana,przyszłam do domu bardzo chwiejnym krokiem Położyłam się obok męża który mnie delikatnie zaczął dotykać nagle włożył mi rękę w majtki i poczuł coś lepkiego(nie zabezpieczyliśmy się, a facet doszedł we mnie).Momentalnie wytrzeźwiałam,ale odniosłam wrażenie ,że mojemu mężowi to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie, bardziej go podnieciło.Ja także poczułam się pewniej .Kochaliśmy się.Zrobiłam tak jeszcze kilka razy,z innymi mężczyznami, ale nigdy z mężem nie rozmawialiśmy o tym na drugi dzień.Zawsze mieliśmy fajny seks.

IP i czas połączenia logowane. [13223791]
[09.08.2008] 12:02
zerznenaostro
Jola34 (08.08.06 09:40):
Kiedyś zdarzyło mi się zdradzić swojego męża ,byłam wtedy porządnie pijana,przyszłam do domu bardzo chwiejnym krokiem Położyłam się obok męża który mnie delikatnie zaczął dotykać nagle włożył mi rękę w majtki i poczuł coś lepkiego(nie zabezpieczyliśmy się, a facet doszedł we mnie).Momentalnie wytrzeźwiałam,ale odniosłam wrażenie ,że mojemu mężowi to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie, bardziej go podnieciło.Ja także poczułam się pewniej .Kochaliśmy się.Zrobiłam tak jeszcze kilka razy,z innymi mężczyznami, ale nigdy z mężem nie rozmawialiśmy o tym na drugi dzień.Zawsze mieliśmy fajny seks.
A nadal masz ochotę na taką przygodę? inny mężczyzna?

IP i czas połączenia logowane. [13241780]
[13.08.2008] 02:15
jacko576
Ja juz to zrobilem. Najpierw bawilismy sie z moimi kolegami pojedynczo. Teraz kiedy spotykamy sie na kawce u mnie(jest nas pieciu) to moja Ewka wchodzi do pokoju naga kladzie sie na stole, rozchyla nogi @@@imy ja wszyscy po kolei. Potem gra naga kelnerke, ktora przynosi nam kawke. Super sa takie wieczorki mniam.

IP i czas połączenia logowane. [13262492]
[05.10.2008] 11:46
Karmannnn
A mojej zonie odpowiada taki uklad w jakim jestesmy. Ja nie potrzebuje juz duzo seksu bo mam 40 lat i zazwyczaj tylko mam co druga niedziele wolna od pracy, ona jest jeszzce mloda (29) i nie musi pracowac (poza domem) wiec powiedzialem jej 2 lata temu, ze jesli chce moze znalezsc sobie kochanka, ale ma mi o tym mowic a nie oszukiwac. Zgodzila sie i dzisiaj jestesmy juz na takim etapie, ze jej znajomi przychodza do naszego domu, ja jestem np w pracowni a ona idzie z nim, czy z nimi, bo czasem przychodzi dwoch do salonu, jeedza jakas kolacje, rozmawiaja, po czym przechodza przed telewizor na wypoczynek i zaczynaja sie rznac. Jesli ja w tym czsie skoncze prace, moge sie dolaczyc i czasem to robie, bo jak widze jak ja obracaja np we dwoch, w tym jakis 18 letni gowniarz to od razu tez mi sie chce. Warunek tylko ppstawilem, ze lizac moze jak i ile chce, ale jesli ma zamiar kochac sie analnie czy waginalnie, to zawsze z gumka. Lubie swoja zone, mimo, ze ma troche k@@@ski charakter troche, ale zawsze po takim spotkaniu (raz na 2-3 tygodnie) chodzi szczesliwa, wiec i ja jestem.

IP i czas połączenia logowane. [13574364]
[07.10.2008] 17:15
jejku jak ja bym chciała...
być wzięta na dwa baty. Tak że szok . To chyba musi być strasznie podniecające ? Juz na samą myśl mnie ciarki przechodzą

IP i czas połączenia logowane. [13587177]
[12.10.2008] 01:02
Jola34
zerznenaostro (08.08.09 12:02):
Jola34 (08.08.06 09:40):

A nadal masz ochotę na taką przygodę? inny mężczyzna?

Wiesz, dosyc szybko sciagam majtki,ale z reguly jestem wstawiona,na drugi dzien mam wyrzuty sumienia, ale po prostu lubie zarzucac facetom nogi na ramiona, jestem mezatka, alkoholiczka mam dwoje dzieci ale latwo sie podniecam po alkoholu i tak wychodzi.

IP i czas połączenia logowane. [13615177]
[12.10.2008] 18:08
napaleniec
Magda31 (03.03.17 19:44):
rozumiem oddać się kilku facetom ale jak bym miała patrzeć jak mój mąż rżnie się z innymi laskami to chyba bym padła

witaj Madziu mnie tez to podnieca i chciałbym zeby moja zona bzykała sie przy mnie z innymi nie chodzi tu o mnie tylko o moją żone ja nie chce kobiety drugiej tylko chcem zeby byli faceci z moja zona ja chcialbym patrzec

IP i czas połączenia logowane. [13617638]
[12.10.2008] 18:16
napaleniec
Spermin (03.05.27 09:27):
Strasznie mnie rajcują imprezy typu Gang Bang. Wyjechaliśmy z żoną na weekend do jakiegoś ustronnego hoteliku. Oczywiście wcześniej znalazłem kilku gości, z którymi umówiłem się, co do przebiegu wydarzeń. Weszliśmy do pokoju i po tradycyjnym przejrzeniu zakątków ? łazienka toaleta itd. Zostawiłem żonę w łazience pod prysznicem a sam wyskoczyłem do baru po piwko. Kiedy wróciłem, żona była w tylko w pięknej bieliźnie i rozkosznie leżała na łóżku. Wiedziałem, że teraz zaczynamy naszą zabawę. Zawiązałem jej oczy a ręce skrępowałem za plecami. Zacząłem ją całować po całym ciele, wziąłem ja na ręce i namiętnie pocałowałem w usta. Po kilku chwilach takich delikatnych pieszczot zostawiłem ją i wyjrzałem na chwilę przez okno ? to był znak. Do pokoju zaczęli wchodzić po cichu pierwsi mężczyźni, moja żona oczywiście zaczęła coś podejrzewać i krzyknęła żeby ją rozwiązać. Podszedłem do niej i szepnąłem na ucho, że nie mam zamiaru tego robić. Ktoś zdjął jej stanik, ktoś inny wsadził łapkę w majtki a jeszcze inne dłonie masowały jej tyłek. Po chwili była już naga, teraz była dostępna z każdej strony w każdym miejscu, mężczyźni zaczęli jej całować w usta, piersi, pośladki. Jeden z nich wsadził palca w jej cipkę ktoś inny w jej dupeczkę. Faceci byli w wieku od 17 do 65 lat. Były tylko dwa kryteria doboru ? kutas pow. 20cm i silne ciało. Teraz się odsunąłem a oni wzięli Jolę ? tak ma na imię ? na ręce rozkładając jej nogi bardzo szeroko. Widać teraz jej @@@ę wygoloną i wyeksponowaną. Ten najstarszy , łysy facet klęknął przed nią i zaczął ją lizać po cipie, wylizał odbyt, wkładał tam palce, pieprzył moją żonę palcami jak dziwkę. Jego miejsce zajął teraz najmłodszy chłopak i w tak pięknie wypiętą @@@eczkę Joleczki wsadził swojego pięknego kutasa. Podszedłem do niej i powiedziałem
- teraz bawimy się w dywanik, ci mężczyźni będą cię pieprzyć, ale mają pilnować abyś żadną częścią ciała nie dotknęła podłogi, cały czas trzymać cię mają na rękach. I w tym momencie zdjąłem jej z oczu opaskę. Miała piękne oczy, namiętne i seksowne w spojrzeniu. Ten młody już po kilku ruchach wpompował w jej cipkę swoją spermę. Żona była zaskoczona widokiem, 10 nagich mężczyzn stało obok niej z wielkimi kutasami na wierzchu. Podszedłem do jej cipki i zacząłem namiętnie wylizywać wyciekającą spermę, lubię to, ten smak i aromat. Było to przygotowywanie cipki dla następnego kutasa. Teraz rozchyliłem mocno cipę Joli i drugą ręką wsadziłem następnego kutasa mówiąc ? proszę, to jest @@@a mojej żony, ruchaj ją jak @@@, jak dziwkę. Cdn...

czesc wiesz co zazdroszcze ci takiej zonki ja bym ja za to na rekach nosil nie wiem jak ja namowic chociaz wiem ze ja to jara pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13617688]
[12.10.2008] 18:20
napaleniec
jejku jak ja bym chciała... (08.10.07 17:15):
być wzięta na dwa baty. Tak że szok . To chyba musi być strasznie podniecające ? Juz na samą myśl mnie ciarki przechodzą

witam cie zazdroszcze ci ze taka jestes chcialbym zeby moja zona taka byla chociaz wiem ze ja to jara bo mowimy o tym jak sie kochamy jest wtedy super ale nie moge jej namowic

IP i czas połączenia logowane. [13617704]
[15.10.2008] 19:29
Reksio181

Moja zona tez by tak chciala, ale boi sie do tego przyznac. Raczej jestem pewny, ze ona mnie juz zdradzila, ale mi to nieprzeszkadza. Chcial bym nawet oddac moja zone do dyspozycji kilku facetow, aby ja zerzneli, a ja bym sie przygladal temu.

IP i czas połączenia logowane. [13636946]
[20.10.2008] 22:25
szalonaez
Reksio181 (08.10.15 19:29):

Moja zona tez by tak chciala, ale boi sie do tego przyznac. Raczej jestem pewny, ze ona mnie juz zdradzila, ale mi to nieprzeszkadza. Chcial bym nawet oddac moja zone do dyspozycji kilku facetow, aby ja zerzneli, a ja bym sie przygladal temu.

a jm taka zona i z checia dalabym sie zerznac kilku faceta...marze o tym i moj maz tez chce w tym uczestniczyc pieprzyc mnie razem z nimi.juz od czytania tego wszystkiego moje cipka jest mokra i BARDZO gotowa na przyjecie kilku kutaskow

IP i czas połączenia logowane. [13669166]
[21.10.2008] 17:54
UDANE MALZENSTWO
MOZE TO DZIWNE ALE MY CZYLI JA Z ZONKOM OD POCZADKU MALZENSTWA SOBIE UFAMY I POZWOLISMY SOBIE NAWZAJEM ZE JAK MAMY POTRZEBE I CHEC UPRAWIAC SEX Z INNYMI TO OK ALE POWIEMY TO SOBIE ZE TO ROBIMY I BARDZO CZESTO ZONKA KOCHANA ROBI TO Z INNYMI A SZCZEGULNIE Z TAKIMI OK 18MNASTKI I NIEMAM JEJ TEGO ZAZLE A BYWA TAK ZE I JA DOLACZE DO ICH ZABAW I JEST MILO I KAZDY JEST SZCZESLIWY I ZADOWOLONY A DOPOWIE ZE MALZENSTWEM JUZ JESTESMY 16 LAT

IP i czas połączenia logowane. [13673864]
[23.10.2008] 19:38
piorog
przez przypadek trafiłem na to forum i zaciekawiło mnie ponieważ sam ma tą dziwna przypadłość ,jaka jest oddawanie żony innemu i czerpanie przyjemności z tego faktu , jednak jak mi sie wydaje ,większość z osób opisujących tutaj swoje przezycia to są fantaści , i opisują swoje fantazje , a nie przeżycia ,ja mógłbym opisac swoje rzeczywiste przeżycia z tego tematu . Mam 52 lata i kiedyś miałem żonę z która kochała się na moich oczach z innymi facetami i nawet brała za to pieniądze (niewielkie bo było to tylko po to aby poczuła się dziwką). myśle że większość tych opowiadań jest po prostu nierealna z czysto technicznego powodu . Spróbujcie znależć przynajmniej dwóch facetów aby kochali sie z żoną , i nie traktowali ciebie jak ostaniego frajera , nie mówię ze jest to niewykonalne , ale jest bardzo trudne .Jeżli są zainteresowani to bardzo chetnie opisze swoje 20lat tego tematu. Tak na marginesie - za najfaniejsze opowiadanie uważam opis La Vendy , tylko niepotrzebny (to tylko moje zdanie )jest wątek syna , ponieważ jest to trochę niesmaczne, gdyby był to mąż było by super

IP i czas połączenia logowane. [13686503]
[23.10.2008] 21:54
Iwoncia_marzycielka
szalonaez (08.10.20 22:25):

a jm taka zona i z checia dalabym sie zerznac kilku faceta...marze o tym i moj maz tez chce w tym uczestniczyc pieprzyc mnie razem z nimi.juz od czytania tego wszystkiego moje cipka jest mokra i BARDZO gotowa na przyjecie kilku kutaskow

hhhmmmm, skoro tak lubisz i marzysz o tym zeby poczuc sie jak ku@@@wa
to moze przyslesz mi jakies swoje ku@@@skie zdjecie?
ivona1980@gazeta.pl

IP i czas połączenia logowane. [13687607]
[23.10.2008] 21:59
IwonciaMarzycielka 28
szalonaez (08.10.20 22:25):

hmmm skoro marzysz o tym zeby poczoc sie jak dzi@@ka to moze przyslesz mi jakis swoje ku@@@skie zdjecie?
Pozdrawiam
Ps:nie jestes osamotniona w tych myslalch
ivona1980@gazeta.pl

IP i czas połączenia logowane. [13687646]
[04.11.2008] 11:32
edi0
. Przy stolikach panowała ciemność, od czasu do czasu oświetlona przez kolorowe światła fruwające nad parkietem. Wtedy kątem oka dostrzegłem jak moja pani zdecydowanie już całuje się z Kubusiem. Dokładnie nie było nic widać w tych ciemnościach, w dodatku że była do mnie wciąż odwrócona plecami. Jedynie dało się zauważyć że trwają w długim namiętnym pocałunku. Pomyślałem sobie że znacznie lepszy widok mają koledzy na przeciw, i odruchowo rękoma pokazałem Jarkowi czy nie zamieniłby się miejscami. Jarek od razu przytaknął i w ten sposób znalazłem się po drugiej stronie stolika. Tu już widok był zdecydowanie lepszy. Od razu było widać że Iwona ma rozpiętą bluzkę, a Kuba prawą ręką pieścił jej piersi. Próbował dostać się do sutków, ale ciasny stanik bronił do nich dostępu. To znowu gładził jej delikatny brzuch wkładając palce pod miękki pasek od spódnicy, nie przerywając nawet na moment całowania gorących ust. Jakież było jego zadowolenie, kiedy Iwona jedną ręką zaczęła majstrować między piersiami, by po chwili nieznośny stanik uwolnił jej piękne nie za duże piersi. Jarek widząc co oni sobie poczynają, usiadł bokiem do kanapy próbując jak najlepiej ich zasłonić przed ludźmi kręcącymi się wokoło. Tych z sąsiednich loż mieliśmy z głowy, bo oparcia były na tyle wysokie że nie było przez nie nic widać. W dodatku ciemność była dzisiaj naszą wielką przyjaciółką. Teraz kiedy Iwona pozwoliła Kubie ssać i pieścić językiem piersi, wiedziałem że pozwoli mu na wiele więcej. Jednak nie byłem pewien czy jest to odpowiednie miejsce na to, aby mogła całkowicie poddać się pożądaniu i dać ponieść się na falach rozkoszy. Na razie czekałem na rozwój wypadków. Kubuś coraz natarczywiej zaczął nacierać na ciało Iwony. Odwrócił się do niej przodem, w ten sposób że mógł już ją pieścić obydwoma rękami. Kiedy to uczynił Iwona oparła się plecami o Jarka. Ten wykorzystując sytuację też zaczął dotykać nagich piersi, przysysając się ustami do jej karku. A Kuba w tym czasie przeniósł się na dolne partie tego boskiego ciała. Jego ręce zaczęły teraz błądzić po jej smukłych gładkich udach. Najpierw po górze, by po chwili przemieścić się do wewnątrz i ostrożnie w stronę cipki. Aby było mu wygodniej wysunął się spod jej nóg tak że teraz Iwona prawie już leżała opierając się wciąż o Jarka. A jej nogi spoczywały na kolanach Kuby. W takiej pozycji aż się prosiło aby zdjąć z niej majteczki. I tak też się stało. Tak oto doczekałem się tego, że moja żona w publicznym miejscu pieszczona przez dwóch facetów leży między nimi bez majtek z wywalonymi piersiami. jest to tak podniecająca sytuacja że naprawdę polecam.
Wszystko to odbywało się jakby we śnie. Jarek masował jej piersi, a Kuba penetrował palcem cipkę. Z jej ust ledwo można było dosłyszeć głębokie westchnienia. Oczy miała zamknięte a ręka błądziła po udzie Kuby, pieszcząc co chwilę przez spodnie jego męskość. Sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli od momentu kiedy naszym oczom ukazał się śliski błyszczący kutas Kuby. Iwona trzymała go w dłoni, a kciukiem masowała śliską główkę okrężnymi ruchami. Jarek widząc to starał się jak najbardziej zasłonić ich przed ludźmi. Wtedy żona podkurczyła prawą nogę i usiadła okrakiem na Kubusiu twarzą do niego. Nie czekając już na nic, jednym pchnięciem wtargnął w ciało Iwony. Ich usta znowu się połączyły w szaleńczym pocałunku, a ciała zaczęły się powoli poruszać w rytm muzyki. Wyglądało to jakby tańczyli na siedząco. Co jakiś czas jej ciało podskakiwało energiczniej, by poczuć moc twardego kutasa wbijającego się w cipkę. Wszyscy dookoła siedzieliśmy w milczeniu, delektując się tym przewspaniałym widokiem. Nie wiem ile to mogło trwać, ale czułem w sobie że mogłoby dłużej. Następnie Kuba przerzucił ją na drugą stronę do środka, kładąc na boku na kanapie między nim a Pawłem. Obrócił na brzuch, a nogi jej spuścił na podłogę, tak żeby klęczała między kanapa a stolikiem. Sam również klęknął za nią, i wziął od tyłu. Stoliki były na tyle wysokie, że Iwony praktycznie nie było widać. Paweł korzystając z sytuacji, przesunął się bardziej w lewo, tak że jej głowa znalazła się dokładnie między jego nogami. Wyjął ociekającego już od śluzu penisa. Iwona próbowała się odsunąć, ale na nic się to nie zdało. Złapał ja mocno za włosy, i nadział jej usta na wielkiego pala. Jeden posuwał ją od tyłu, a drugi od przodu. Dawno tak nie widziałem sponiewieranej żony. Ale było wyraźnie widać, że podoba jej się takie poniżenie w obecności męża. Paweł nie musiał jej już przymuszać do @@@ania. Rozsiadł się wygodnie na kanapie popijając drinka, a Iwona pracowała nad jego przyjemnością. Kuba pracował sam wykorzystując do tego celu cipkę mojej pani. Wykorzystywał ją coraz mocniej i szybciej aż po same jądra. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Przechylił głowę do tyłu, i tak mocno posuwał jej ciało aż cały stolik się trząsł. To był już jego finał. Skończył w niej w środku. Chwilę to trwało zanim ochłonął, a Iwona w tym czasie dalej @@@ała Pawłowi, nie zważając na to co dzieje się za nią z tyłu. A Kuba usiadłszy na kanapie, przesunął się ustępując miejsca Jarkowi. Ten podobnie jak poprzednik usadowił się za nią na klęczkach, i bez ceregieli wpakował się w ociekającą spermą cipkę. Paweł nie kwapił się do pieprzenia mojej żony, siedząc wygodnie przy stole i mając miedzy nogami tak piękną i uległą kobietę. Był wyraźnie wstawiony i zdecydowanie potrzebował mocniejszej pieszczoty aby się spełnić, przez co, co chwilę łapał ją za głowę i mocniej dociskał do siebie aby jak najgłębiej penetrować usta m

IP i czas połączenia logowane. [13758403]
[06.11.2008] 10:34
fob8.0
Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia nauki moja żonka przyznała się że adoruje ją inny facet,starszy zaledwie o rok.Proponuje jej kawę i takie tam,ale było coś jeszcze,zdecydowała się powiedzieć mi o tym bo zgadzała się na te spotkania w kawiarniach,ale teraz zaprosił ją do siebie do domu,mnie też(chociaż się nie znamy)Ja się zgodziłem ale na tym nie koniec,gość często poruszał sprawy sexu w trójkącie,i teraz jest podejrzenie iż taki ma cel to zaproszenie.Będąc w dobrym humorze odpowiedziałem że możemy jechać nawet i na sex w troje,Ilona zaskoczona zapytała czy poważnie mówię,odp że jeśli ty tego chcesz to ja się dołączę.I z takim nastawieniem się wybraliśmy,ustalenia były takie iż mieliśmy tam nocować,co osobiście odebrałem za propozycje takiego sexu,z mieszanymi uczuciami tam jechałem,gotów wracać tego samego dnia gdyby było nie halo. Na miejscu okazało się że jest to normalny facet jak my dwoje,rozmowa była o niczym dopóki nie minęło pół butelki,potem rozmowy stały się frywolne a potem sprośne.Ilona ubrana w spudniczkę i bluzeczkę na ramiączka przestała poprawiać dekolt by nie był za głęboki a spódniczka niesfornie podnosiła się coraz wyżej odsłaniając pończoszki.W końcu po wyjściu do łazienki Ilona wróciła bez stanika a jej suteczki zadziornie w nas celowały.Dekolcik pogłębiał się a pochylenia pozwalały nam zobaczyć nieduże piersi mojej żoneczki.Fiut stał mi o dobrej pół godziny,Robertowi zapewne też,Ilona podczas jego wyjścia do łazienki zapytała mnie co o tym myślę,bo jak dla niej może być,potwierdziłem jej odczucia i zaproponowałem jej ośmielenie naszego gospodarza,zaproponowałem że ja wyjdę po flaszkę a w między czasie ona go rozgrzeje do zabawy,i tak też zrobiliśmy.

IP i czas połączenia logowane. [13771593]
[06.11.2008] 10:48
fob8.0
Po moim powrocie sytuacja był z goła odmienna od tej którą zostawiłem,Ilonka w samych stringach klęczała przed nim i robiła lodzika Robertowi który był już całkiem nago,pierwsze co zobaczyłem to jego fujara,miała słuszne rozmiary,jakieś 19cm i gruby.Wiedziałem że szykuje się porządne dymanko,Ilona przerwała na moment i powiedziała że czekali na mnie i żebym się nie ociągał z rozbieraniem.Gdy już byłem gotowy kazałem się jej położyć na plecach,sam zaczołem przygotowywać jej ciqkę do zabawy liżąc ja i świdrując palcami,Robert dalej dogadzał sobie w jej buzi,leżał na boku dając jej możliwość zabawy wedle upodobania.Na przemian to lizała mu członka albo samą główkę biorąc ją jak najgłębiej w usta.Jej ciqeczka była wilgotna i lekko rozciągnięta,była gotowa,ty pierwszy powiedziałem do Roberta.Kazał jej klęknąć na czworaka a sam usadowił się za nią,najpierw wycelował a potem powoli zaczoł wpychać w jej ciqkę swojego qtaka,po wsunięciu główki przerwał na moment słysząc głośne westchnienie Ilonki a potem dopychał do końca aż po jaja,nabierał tempa,jego członek lśnił teraz od jej śluzu wyciekającego z jej ciqeczki,Ilona zaczynała mocno dyszeć z podniecenia,Robert przerwał na chwile i kazał położyć się jej na plecach,posłuszna i rozpalona położyła się a nasz gospodarz wszedł w nią bez wstępniaka,zaczoł ją posuwać ostrzej niż przed chwilą,Ilonka zaczęła zakładać swoje nóżki na jego biodra by mocniej czuć pchnięcia jego qtaka.Teraz dymali się zaciekle jak dwa psy,pojękiwania Ilony mieszały się z jego dyszeniem,siedząc obok i czekając na swoją kolej masowałem się i podziwiałem ten widok,jego tyłek pracował teraz jak młot pneumatyczny waląc moją żonkę bez litości i opamiętania,zespoleni razem dostali orgazmu,leżał na niej przez chwilę a jego malejący członek odkorkował jej ciqkę pozwalając spermie na wypłynięcie,spływała w dół jej krocza aż na łóżko.Teraz ja zabrałem się za jej ciałko kazałem jej oprzeć się o parapet tyłem do mnie,na zewnątrz było ciemno i nasze ciała oświetlone od tyłu widoczne były teraz dla kogoś kto spojrzałby w okno z bloku naprzeciwko.Ściskając jej biodra pieprzyłem moją żonkę jak nastolatek rówieśnicę z klasy,sex miał nowy smaczek,nie utrzymałem się w boju zbyt długo,ciepła i mokra ciqka szybko mnie załatwiła,teraz to i moja sperma spływała po jej udach.
Spać mieliśmy dla wygody oddzielnie,kiedy Ilona myła się Robert odebrał tel i komuś tłumaczył żeby dziś nie przychodził tylko jutro,zapytałem czy nie przeszkadzamy nocując,odp że to kuzyn chciał wpaść w odwiedziny.W łóżku już zapytałem Ilony czy się jej podobało,odpowiedziała że bardzo i że chce się bawić z nami częściej,powiedziałem że jutro Robert ma gościa i że moglibyśmy zostać na następny dzień,Ilona z uśmiechem powiedziała że jeśli ten kuzyn jest normalny to możemy zostać.Rano zapytałem Roberta co on na to by dziś jego kuzyn dołączył,on podumał i powiedział że zapyta go o to.

IP i czas połączenia logowane. [13771688]
[09.11.2008] 21:43
ewuska25
spermin...momentami mysle ze fajnie było by byc twoją żoną

IP i czas połączenia logowane. [13794193]
[10.11.2008] 13:24
spermin1
ewuska25 (08.11.09 21:43):
spermin...momentami mysle ze fajnie było by byc twoją żoną

Pewnie, że fajnie. Odezwij się na meila

IP i czas połączenia logowane. [13797672]
[10.11.2008] 13:35
ewuska25
Pewnie, że fajnie. Odezwij się na meila

IP i czas połączenia logowane. [13797743]
[10.11.2008] 13:47
spermin1
Kliknij w mój profil to zobaczysz.

IP i czas połączenia logowane. [13797821]
[17.11.2008] 07:04
zuchwalec
Kiedyś odwiedził mnie kolega z wojska. Z daleka, więc musiał przenocować.Skończyło się na tym, że we dwóch pieprzyliśmy moją żonę Dorotę. Potem nigdy z żoną o tym nie rozmawialiśmy, ale ale nasze współżycie znacznie się poprawiło.

IP i czas połączenia logowane. [13839793]
[17.11.2008] 08:44
kapralik 34
zuchwalec (08.11.17 07:04):
Kiedyś odwiedził mnie kolega z wojska. Z daleka, więc musiał przenocować.Skończyło się na tym, że we dwóch pieprzyliśmy moją żonę Dorotę. Potem nigdy z żoną o tym nie rozmawialiśmy, ale ale nasze współżycie znacznie się poprawiło.

dobrze że to kolega a nie pluton
a ja chciałbym aby moją 34 letnią atrakcyjną żonkę wyruchało kilku młodych ogierów.. powinni mieś ok 18-20 lat i pieprzyliby ją na wszystkie sposoby zalewając ją spermą... ta suczka to uwielbia a ja już nie daję rady... to jest wulkan seksu i jest stworzona do rżnięcia się na wszystkie sposoby i we wszystkie otworki
kto pomoże?

IP i czas połączenia logowane. [13840037]
[21.11.2008] 18:34
Filmy
Skoro fantazje to nawet ujdzie Ale trochę perwersyjna ta fantazja...
----------------
http://ragez01.blogx.pl/

IP i czas połączenia logowane. [13869665]

1 «   14 15 16 17 18   » 63 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat