o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Fantazje o żonie dziwce. Perwersyjne.

1 «   9 10 11 12 13   » 64 Strony tematu:
[19.02.2007] 05:59
pregofan
Sławek krzyknął do mnie - Jacek! A ty nie poruchałbyś sobie? Bierz ją w dupę!- i mocno rozciągnął jej pośladki ukazując mi jej rozwarte kakaowe oczko.

A czemu miałbym tej suki nie wydymać w dupę- pomyślałem sobie i podszedłem do nich. Ustawiłem się z tyłu Beaty, przyłożyłem kutasa do dziury i zacząłem pchać. Dziwka głośno jęczała gdy wsuwałem się do środka. Wykonałem kilka powolnych pchnięć i gdy dupa już ułożyła się na kutasie zacząłem pełną parą. Muszę przyznać że było to coś wspaniałego. Jeszcze nigdy nie miałem tak ściśniętego kutasa przez mokrą i gorącą dziurę. Dodatkowo czułem na swoim kutasie ruchy Sławka który wciąż świdrował jej @@@ę. Opanowałem się trochę i ruchałem ją w identycznym tempie jak Sławek. To była dobra technika. Czułem że mógłbym teraz ruchać bardzo długo.

Moja Beatka teraz tylko cicho popiskiwała za każdym naszym wspólnym pchnięciem. Była w ciągłej ekstazie. Stały orgazm. Ruchaliśmy ją już dobrych kilka minut, kiedy wpadł mi do głowy pewien pomysł związany z naszymi planami. Miałem ruchać Beatkę zaraz po Sławku i dołożyć swoją spermę do jego. Ale przecież mogłem zrobić z nim to jednocześnie! Nie było się co zastanawiać. Wyciągnąłem @@@a z tyłka mojej żonusi i przesunąłem go niżej. Jedną ręką rozdzierałem jej wargi a drugą naciskałem kutasa.

@@@a była dość mocno naoliwiona i ułatwiło mi to wjazd. Przesuwałem @@@a wzdłuż kutasa Sławka coraz głębiej i głębiej. Beatka piszczała głośno, ale nie protestowała. Spojrzałem w dół. Jej @@@a ciasno otulała dwa żylaste kutasy! Ależ to było boskie. Zaczęliśmy ruchać ją w spokojnym tempie. Obaj naraz. Wejście, krzyk Beaty, wyjście. Stopniowo zwiększaliśmy siłę i tempo pchnięć. Okrzyki Beaty zamieniły się w przeciągłe wycie. Spazmowała w ekstazie. Mnie też już nie wiele brakowało, a sadząc po grymasie twarzy również Sławkowi. Już nie trzymaliśmy tempa. Każdy ładował kutasa w rozpaloną @@@ę tak jak chciał. Czasem na przemian a czasem jednocześnie. Beata była na szczytach rozkoszy. Z jej @@@y aż się lało.

Dosłownie słyszałem odgłosy chlupotania dobiegające z jej krocza. Doszliśmy w tej samej chwili. Jęcząc napełnialiśmy @@@ę Beatki naszym nasieniem. Jeszcze nigdy nie miałem tak obfitego wytrysku. A przecież już raz się spuściłem.

Leżeliśmy wszyscy w jednej kupie zupełnie bez sił. Beata delikatnie masowała swoją rozdymaną @@@ę. Sławek pierwszy odzyskał siły, ubrał się, podziękował za gościnę i opuścił mieszkanie. Leżeliśmy z Beatą obok siebie w zupełnej ciszy. - Gniewasz się na mnie? - spytała cicho Beata. - Ja? A dlaczego? - odpowiedziałem pytaniem. - No że zachowam się tak jak jakaś dziwka. No i miałam was dwóch w cipce. - Nie gniewam się - potwierdziłem, co zresztą było zgodne z prawdą - A podobało Ci się - spytałem. - Bardzo - odpowiedziała. Znów na chwilę zapadła cisza. - A co będzie jak mimo wszystko nie zajdę w ciążę - spytała nagle. - To powtórzymy to za miesiąc - odpowiedziałem. Widziałem że spodobała się jej ta odpowiedź - A jutro powtórzymy to dla czystej przyjemności - dodałem - Przyprowadzę jakiegoś kolegę i znów poczujesz dwóch na raz. - Jesteś wspaniały misiu - wyszeptała Beatka - Nie mogę się już doczekać.

Ja też już myślami byłem przy następnym dniu. A może zaproszę dwóch lub trzech kolegów. Miałem się przecież czym pochwalić. Moja żona jest taka cudowna.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9664359]
[19.02.2007] 15:04
HOMBIK
PREGOFAN TWOJA ŻONA DO DZIWKA, KTÓREJ LICZY SIE TYLKO TO CO ONA CHCE A TY JESTES ZWYKŁYM DUPKIEM. ZADEN Z CIEBIE FACET.

IP i czas połączenia logowane. [9667118]
[19.02.2007] 16:56
hooleryk
HOMBIK (07.02.19 15:04):
PREGOFAN TWOJA ŻONA DO DZIWKA, KTÓREJ LICZY SIE TYLKO TO CO ONA CHCE A TY JESTES ZWYKŁYM DUPKIEM. ZADEN Z CIEBIE FACET.

???
przecież nikt ci nie każe czytać siroto no pasa nada

przynajmniej mam taką nadzieje

IP i czas połączenia logowane. [9667921]
[20.02.2007] 15:53
HOMBIK
hooleryk ale z ciebie sierota ortograficzna

IP i czas połączenia logowane. [9676123]
[20.02.2007] 16:01
hooleryk
no pasa nada

IP i czas połączenia logowane. [9676188]
[24.07.2014] 10:25
[20.02.2007] 21:16
pregofan
z przyjacielem męża
Jestem mężatką od lat, szczęśliwą, żeby nie było żadnych wątpliwości... Ja i mój mąż nie wstydzimy się wprowadzać do naszego bogatego pożycia nowości. Lubimy eksperymentować i dzięki temu unikamy rutyny, która dopada tak wiele par po ślubie. Mój mąż, mimo upływu lat, wciąż tak samo jak kiedyś szaleje na punkcie mojego ciała, drobnych sterczących piersi, na które nigdy nie pozwala mi zakładać stanika, krągłej jędrnej pupy, zgrabnych nóg... Wiem co go kręci; wiem, że zapiera mu dech w piersiach, gdy nakładam na wpół przezroczystą bluzeczkę i udaję zdziwienie, kiedy zaczyna mnie napastować podczas gdy ja próbuję wykonywać proste codzienne czynności...
To był jakiś dłuższy wolny weekend a w odwiedziny przyjechał nasz stary dobry kumpel. Nie widzieliśmy się jakiś czas, więc cieszyliśmy się na jego przyjazd. Drugiego wieczora atmosfera zrobiła się jakaś luźniejsza a właściwie to ja wypiłam jak zwykle za dużo, co uruchomiło lawinę wydarzeń... Zawsze gdy więcej piję, robię się śmielsza, zaczynam się wiercić, pozwalam, by a to opadło ramiączko bluzeczki, to spódniczka podsunęła się o parę centymetrów za wysoko, jeśli mam na sobie bluzeczkę z głębokim dekoltem pochylam się prezentując kolegom moje nagie piersi.
Mój mąż zaproponował, że skoczy do pobliskiego sklepu po zapasy alkoholu i coś do pochrupania.
Gdy zostałam sama z Łukaszem, poczułam się najpierw niezręcznie, gdyż ten chłopak zawsze mi się podobał, jednak z upływem czasu coś się zmieniło między nami. Rozmowa się nie kleiła. Bawiłam się więc swoim kieliszkiem, kiedy nagle ręka przyjaciela mojego męża znalazła się na mojej dłoni. Łukasz gładził jej grzbiet, nie wiem, czy to alkohol, czy coś innego, ale nagle przeszły mnie ciarki i spojrzałam mu w oczy, uśmiechnęliśmy się do siebie i wstaliśmy prawie jednocześnie... Nie bawiliśmy się w żadne ceregiele, więc moja spódniczka szybko znalazła się na wysokości moich bioder odsłaniając uda i wzgórek łonowy przykryte jedynie symboliczną warstwą materiału (niektórzy nazywają to stringami...). Łukasz zaczął mnie gwałtownie całować, jego usta były zniecierpliwione, śpieszył się wiedząc, że lada chwila może wrócić mój mąż. Odwrócił mnie tyłem do siebie, druga ręka uniosła bluzkę, palce zaczęły pieścić nabrzmiałe sutki, zataczały wokół nich kółka, co sekundę ściskając je mocniej, aż w końcu nie wytrzymał... Zanim zdążyłam opanować swoje pożądanie i zaprotestować, szybko rozpiął rozporek, jednocześnie zmuszając mnie do oparcia się o stół, kazał wypiąć pupę... Wbił się we mnie z całej siły nie zważając na chwilowy opór mojej mokrej cipki, jęknęłam głośno, zatrzymał się, ale tylko na chwilę, bo po chwili zaczął mnie pieprzyć brutalnie wchodząc coraz głębiej i głębiej. Przyciągnął mnie do siebie eksponując sterczące piersi, pieścił je bez jakiegokolwiek wyczucia, byleby się mocniej podniecić, jednak to nie przeszkodziło mi w odczuwaniu coraz większej rozkoszy, gdy jego penis penetrował wnętrze mojej ciasnej szparki. Był mocno podniecony, więc numerek nie trwał długo, nagle zaczął wtłaczać we mnie cały ładunek swojej spermy... Potem wysunął się ze mnie nic nie mówiąc. Staliśmy na przeciwko siebie ciężko oddychając i nagle uświadomiłam sobie, że nie użyliśmy prezerwatywy a wiedziałam, że mój mąż nie da się nabrać na moje wymówki, bo lubi mnie pieprzyć, gdy jestem pod wpływem alkoholu... Nagle usłyszeliśmy zgrzyt w zamku do drzwi wejściowych, pobiegłam szybko do łazienki, by się ogarnąć a Łukasz został w pokoju, jak gdyby nic się nie stało... Z łazienki usłyszałam głos swojego męża: "No jestem, przepraszam, że czekaliście, ale kolejka była...". Po moich udach ściekała sperma jego przyjaciela. Do końca weekendu było jeszcze sporo czasu, uśmiechnęłam się więc,
kto wie co się jeszcze może zdarzyć...

IP i czas połączenia logowane. [9679041]
[22.02.2007] 06:01
pregofan
Ewa była mężatką niedługo, jednak z biegiem czasu coraz bardziej wątpiła, czy ślub to był dobry pomysł, czy jest on tym faktycznie najlepszym.

Dzień wcześniej znowu wrócił później z pracy i to niestety lekko nietrzeźwy. Dzisiaj powiedziała : dość. Gdy wrócił powiedziała , że idzie z koleżankami na piwo. Faktycznie jednak poszła sama, chciała pobyć w samotności.

Bar do ktorego się udała miał boksy, z jednego nie było widać innych i to jej chodziło. Ubrała się skromnie, nie chciała wzbudzać u męża jakiś głupich scen zazdrości. Zresztą nie miała zamiaru go zdradzać. Usiadła w barze zamawiając piwo i czując ten gorzki smak oddała się myśleniu. Była dobrą żoną, nie zdradzała męża i z oddaniem wypełniała wszystkie obowiązki domowe.

Wszystkie, czyli też sex. Nie chciała jednak np. zrobić laski z połykiem, czy zgodzić się na anal, na co mąż coraz bardziej nalegał. Na laskę zdecydowała się dopiero po dwóch latach ślubu i jak mówił jej mąż jest w tym podobno dobra.

Po jakimś czasie zorientowała się, że zaczyna myśleć tylko i wyłącznie o seksie. Fakt ostatnio mąż ja trochę zaniedbywał, ale ogólnie miał fajnego kutaska i potrafił ją zaspokajać. Nie kochała się od tygodnia. Szybko jednak zaczęła się opanowywać, chociaż czuła między udami pierwsze oznaki podniecenia wywołanymi tymi myślami.

- Czy mozna? - usłyszała nagle. Podniosła wzrok z nad piwa, spojrzała w górę i zobaczyła przystojnego bruneta. Nie - warknęła, jestem mężatką. Mi to nie przeszkadza powiedział tajemniczy mężczyzna. Długo - spytał?. Trzy lata - odpowiedziała. Mogę - ponowił pytanie.

- Proszę - odpowiedziała mimo wszystko. Mąż panią denerwuje - prawda, rzucił jakby od niechcenia. I może jeszcze zaniedbuje ? A co pan psycholog, czy wróżbita? Odpowiedziała pytaniem, ale już milszym tonem. To od razu widać - stwierdził. Ale co, że mnie zaniedbuje, czy denerwuje? Raczej to pierwsze. Przyglądałem się pani, już wczesniej zanim podszedłem, myślała pani o seksie , prawda ? I nie jestem pan, tylko Paweł, dodał dając jej rękę na powitanie. Ewa - powiedziała szybko , czerwieniąc się. Zaczęli rozmowę, która zaczęła ją coraz bardziej wciągać. Nawet prawie nie zauważyła, jak przysiadł się do niej. A może chciałabyś spróbować z kimś innym - rzucił znowu od niechcenia. Nie, Paweł, nawet nie mów takich rzeczy - powiedziała szybko zszokowana propozycją. Czemu - spytał się, kładąc rękę na jej udzie. Aż nabrała powietrza i powiedziała : Booo...jestem mężatką. I tylko dlatego - spytał szybko. No tak ... powiedziała czując, że ręka przesuwa się w górę i co najgorsze zaczyna jej to sprawiać przyjemność. Może pójdziemy do mnie do hotelu, jestem tu tylko przejazdem ? No ...dobrze, ale na trochę bo nie mam zbyt wiele czasu.

Wyszli z baru i poszli do pokoju hotelowego. Usiadła w fotelu, a on na oparciu. Schylił się do niej i próbował pocałować.
- Paweł, proszę....Wstał, poszedł do lodówki i nalał jej i sobie drinka. Jest bardzo interesujący, pomyślała, coraz mniej myśląc o mężu i podświadomie czując jakieś mrowienie w cipce. Wziął ją za rekę i pociagnął w stronę łóżka siadając. Tylko jeden pocałunek - to nie zdrada - powiedział. No dobrze, ale tylko jeden. Nachylił się do jej ust i delikatnie zaczął całować.

Wciągnęła się w ten pocałunek, aż nagle poczuła język wsuwający się do jej ust oraz rękę na jej piersiach. Odepchnęła go i wstała zbierając się do wyjścia. Ewa zostań, rzekł szybko łapiąc ją. Szybko ją przycisnął i zaczął ją namiętnie lizać. Jej język sam odpowiedział, choć ona próbowała się wyrwać. Poczuła jak wkłada rękę pod jej bluzkę, sięgając do piersi. Znowu się wyrywała, tym razem nieskutecznie, trzymał ją mocno.

Poczuła jego ręce na jej piersiach oraz lekkie mrowienie w cipce. Walczyła jednak cały czas, pomimo tego, że już rozpinał jej spodnie. Zaczął je ściągać jedną ręką , drugą juz błądząc po jej cipce przez majteczki. Szarpała się, jednak czuła coraz większe podniecenie, tym bardziej, ze jego ręka juz była na jej cipce. Głaskał już jej łechtaczkę i zdejmował jej bluzkę. Za moment miała już zdjęte spodnie i mokrą cipkę, Jej opór słabł, tym bardziej,że wiedział jak to robić.

Przestał ją trzymać widząc jej podniecenie, zszedł niżej i za chwilę poczuła język na cipce. Podniecała się już całkiem dobrze czując język na cipce, było już jej obojętne co z nią zrobi, tym bardziej , ze robił dobrze. Zaczynała jęczeć podnosząc biodra w górę, czuła nadchodzący orgazm. On jednak wstał ,podniósł ją, rozebrał do naga, po czym sam się rozebrał. Później kazał jej uklęknąć, co ogarnięta podnieceniem zrobiła bez sprzeciwu. Wzieła w rękę jego kutasa i zaczęła delkatnie go trzepać. Weź do buzi - powiedział rozkazując tonem.

Posłuszna, podniecona wsadziła go sobie do ust i zaczęla ssać. Czuła jak rosnie w jej ustach, podniecało ja to, czuła pierwsze krople spadające na podłogę z jej cipki. Ssała jak rasowa dziwka, a nie wierna małżonka. Po jakimś czasie podniósł ją i położył na łóżko. Rostawił jej nogi szeroko, patrząc jakby z triumfem na jej cipkę, a ona patrzyła na jego wielkiego dzięki jej obiciąganiu kutasa. Podszedł do łóżka, przymierzył i jednym ruchem wsadził w cipkę. Zaczął ją posuwać ostro, nie zważając na jej początkowe jęki z bólu. Lzali się przy tym ostro, rżnął ją ostro, a ona nie chciała żeby przestał. I co podoba ci się to - powiedział.

Tak........nie przerywaj.....Jęczała głośno nie patrząc, że jest w hotelu,

IP i czas połączenia logowane. [9689987]
[22.02.2007] 06:22
pregofan

IP i czas połączenia logowane. [9689998]
[22.02.2007] 15:35
pregofan

IP i czas połączenia logowane. [9693507]
[22.02.2007] 15:36
pregofan
Bycie braną przez trzech naraz strasznie na mnie dzialało, cholernie ich pragnęłam. Rozmawialiśmy o tym z Billem wiele razy, ale nie wyobrażałam sobię, że to takie niesamowite przeżycie. Miałam kutasa w buzi, w cipie, i w dupci, już dwa spuściły się we mnie, kobieta bawiła się moimi cyckami… Na tę noc stałam się jak lalka z seks shopu, ale podobało mi się i nie chciałam żeby się kończyło. Facet z tyłu zaczął posuwać mnie w tyłek coraz mocniej, stał tak, że mógł wykonywać długie i mocne pchnięcia. Ich ruchy i myśl o ich spermie doprowadziły mnie do krzyku podczas najpotężniejszego orgazmu w moim życiu. Strasznie to podnieciło moich partnerów, ten podemną chwilę po moim orgazmie wbił się we mnie i wpompował w moją cipkę drugi dziś ładunek spermy. Facet siedział ciągle pode mną, w tym czasie te posuwający mnie w dupę nadal ruchał mnie tak ostro i pragnęłam poczuć jego spermę w dupie, ale zawarłam układ i w oczach tej kobiety widziałam jak pragnie jego spermy. Czułam jak sperma zaczyna wypływać z mojej cipy, kutas w moich ustach zaczął robić się coraz większy i wiedziałam, że zaraz dostanę drugi ładunek w usta. Złapał mnie za głowę, odchylił ją, wyjął kutasa z moich ust i zaczął go masować tuż przy mojej twarzy. Nie wiedziałam co robić więc po prostu otworzyłam usta i momentalnie jego nasienie prysnęło mi na twarz. Nigdy nie pozwalałam nikomu się tak spuścić, zawsze trzymała kutasa w buzi i używając rąk i ust wyduszałam sperme do ostatniej kropelki. Uwielbiałam widok spermy Billa, a teraz to było niesamowite widzieć nasienie tego faceta i czuć jednocześnie jego smak. Facet ciągle pryskał na mnie, a ja zdałam sobie sprawę, że więcej się nie zmieści, chyba że połknę, część jego ładunku już wypływało z moich ust, ale gdy zamknęłam usta, żeby połknąc jego spermę kolejny strzał trafił na moją twarz. Część jego gorącej spermy spływało teraz po mojej twarzy.

Ciągle czułam że gość za mną ciągle mnie posuwał. Kobieta teraz podeszła i zaczęła mnie całować i zlizywać ze mnie resztki spermy. Powiedziała mi, że też uwielbia smak spermy i zazdrości mi, że mogłam spić tak potężny wytrysk. Czułam w dupci, że jej porcja, też jest już blisko. Poczułam jak facet wyjmuje ze mnie kutasa staje nad nią i spuszcza się w jej usta. Patrzyłam jak tryska w jej ustai byłam zaskoczona jak ona potrafi delektować się każdą kropelką… potem ona wstała i pocałowała mnie z ustami ciągle pełnymi spermy. Pocałunek trwał z pół minuty, obie starałyśmy się połknąć tak wiele spermy jak to tylko możliwe, jak dzieci walczące o cukierka. Nie widziałam co się dzieje wokół mnie i nagle poczułam kolejnego fiuta wciskającego się w moją dupę. Siedziałam tam z dupą w górze ciąglę rozciągniętą od poprzedniego posuwania. Był celem, którego nikt nie mógł odpuścić. Facet nie potrzebował wiele czasu i gdy jeszcze walczyłam o spermę z tamtą kobietą on spuścił się głęboko w moją dupę. NARESZCIE… Wszystkie moje dziurki zostały użyte i wypełnione słodką, gorącą spermą. Wstałam z faceta na którym siedziałam, wyjątkowo cierpliwie czekał aż wszyscy mnie wyruchają i się spuszczą i oto stałam z wygoloną cipką, ociekająca spermą, moja cipa byłą mokra i troszkę obolała po zerżnieciu przez 6 czy 7 facetów, ale chciałam jeszcze. Przeszłam się po sali, żeby zobaczyć co robi Bill, gdy nasz wzrok się spotkał wiedział, ze zostałam przelania w sposób jakiego żadne z nas sobie nie wyobrażało. Widok mojej ogolonej cipki strasznie go podniecił i wystrzelił w cipę kobiety, którą właśnie posuwał od tyłu. Wyszedł z niej i podszedł do mnie…

„Jak tam” zapytał „Patrząc na ciebie wydaje mi się, że całkiem dobrze. Widziałem jak cię tam posuwali, ale nei wiedziałem, że ogoliłaś cipkę.”
„pomyślała, że zrobię ci niespodziankę i przepraszam, że nie to tyle trwało nim tu dotarłam, ale jak widziałeś miałam ręce pełne roboty powiedziałam z uśmiechem.
„ja też byłem raczej zajęty” odpowiedział

Powiedziałam mu żeby bawił się dalej, ale ostatni numerek ma zarezerwować dla mnie. Bardzo kręciła mnie myśl, że finałem tego wieczoru pełnego ruchania i @@@ania różnych facetów i kobiet będzie mój mąż. Pomyślałam, że muszę dostać jeszcze, a dotknięcie cipki przypomniało mi jak mokra dziś jestem. Przeszłąm się po pokoju widziałam mężczyzn pieprzących kobiety, kobiety liżące się po cipkach, a nawet dwie kobiety zabawiające się z jakimś facetem. Cóż za deprawacja… to lubię!
Ktoś złapał mnie z tyłu to był ta sam kobieta co poprzedni, powiedziała, że zaprasze mnie na prawdziwą ucztę i że mam z nią iść. Powiedziała, że zauważyła jak lubię spermę i zabierze mnie do specjalnego pokoju. Kiedy tam weszła, było tam pełno nagich mężczyzn z kutasami każdej wielkości i kształtu. Nie wiedziałam do końca co ma się tu dziać, ale moje zahamowania już dawno zniknęły i byłam gotowa na wszystko. Moja przyjaciółka powiedziała żebym się położyła, powiedziała, że zostaniem tu tak długo aż każdy z tych facetów zaliczy nas i żaden nie będzie chciał lub mógł znowu się spuścić. Oglądając pokój 10 mężczyzn wiedziałam że to będzie długa noc dla moich już zmaltretowanych dziurek, ale myśl o gang bangu z tymi wszystkimi facetami wycisnęła ze mnie ogromną ilość soku. Pierwszy mężczyzna zaczął lizać moją cipkę spijając mieszaninę moich soków i spermy. Kobieta obok mnie przyjęła pozycję na czworaka i po chwili jednego kutasa miała w cipce, a drugiego w ustach, jej niesamowite zachowanie sprawił, że ja też tak chciałam, pociągnęłam facet z

IP i czas połączenia logowane. [9693516]
[16.03.2007] 07:59
WARSZAWIAK28
WITAM WSZYSTKICH
U MNIE TO NOWOŚĆ BO ŻONY JESZCZE NIE MAM, ALE NARZECZONĄ, DZIWNA SPRAWA ALE NON STOP FANTAZJUJE O NIEJ Z INNYM JAK TO ROBI I TYLKO WTEDY NABIWERAM NA NIĄ OCHOTY.
dO TEJ PORY NA RÓŻNEGO RODZAJU CZATACH Z FACETAMI WYMIENIALIŚMY MYSLI I SWOICH ŻONACH, NAWET FOTKI. rAJCUJE MNIE KIEDY KTOŚ OGLĄDA FOTKĘ MOJEJ ŻONY I WALI SOBIE PRZY TYM, CZY KTOŚ Z WAS MA TU PODOBNE UPODOBANIA??

IP i czas połączenia logowane. [9865797]
[16.03.2007] 14:01
maxham
HALLO WARSZAWIAK28, ODEZWIJ SIE PROSZE : maxham@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [9867813]
[20.03.2007] 13:28
G.B.H.
TRUDNO UWIERZYC W TO , CO MOZNA TU PRZECYTAC . JESTEśCIE DEGENERATAMI . TO JEST TAK żAłOSNE I ODPYCHAJąCE , żE BRAK SłóW.

ODNOSZę WRAżENIE , żE :

1. SPORO Z WAS MA BARDZO POWAżNE ZABURZENIA SWOJE SEKSUALNOśCI , SWOJEJ TOżSAMOśCI SEKSUALNEJ . MYśLę , żE WIELU TAKICH MężCZYZN , TO KRYPTOGEJE , NAPEłNIENI NIENAWIśCIą CZY TEZ ODRAZą DO KOBIET (POWóD - ZMUSZENIA PRZEZ KULTURę DO ZWIąZKóW UDAWANYCH HETERO , I W TEN SPOSóB REALIZUJECIE SWOJE DWIE FANTAZJE - DUZO KOPULUJąCYCH SAMCóW , MOżLIWOś ICH OBSERWACJI , PRZEżYWANIA "ZAMIAST" BEZPOSREDNIEGO STOSUNKU Z INNYM MEżCZYZNą - PO DRUGIE , MOżECIE W TEN SPOSóB UPODLA , PONIżAC I BRAC ODWET ZA SWOJA SKRYWANA PRZYPADłOśC NA SWOJEJ żONIE .

2. NIE SZANUJECIE KOBIET , POSTRZEGACIE JE JAKO MASZYNKI DO RUCHANIA , JAK DZIWKI , BOICIE SIę ICH TAK NAPRAWDę I NIE POTRAFICIE NAWIąZAC Z NIMI ZWIąZKU PARTNERSKIEGO . TO JAKAś DZIWACZNA ODMIANA PATRIARCHALIZMU DO POTęGI ENTEJ , MIZOGYNII DO KWADRATU , DO KTóREJ DORABIACIE IDEOLOGIę I WYTłUMACZENIA FAłSZYWE O SWOBODZIE SEKSUALNEJ CZY WOLNOśCI WYBORU . TO NIE MA Z TYM żADNEGO MIANOWNIKA WSPóLNEGO , BO PRZECIEż ODMAWIACIE TEGO WYBORU SWOIM żONOM .

IP i czas połączenia logowane. [9901217]
[20.03.2007] 13:33
G.B.H.
Kula w łeb,dla zwyrodnialców nie dbających o rozerwanie odbyty zony,dla psychopatów nie dbających o to,że ich zona może się zarazic wszelkimi znanymi i nie chorobami wenerycznymi,dla degeneratów zmuszających kobiety do seksu z obleśnymi dziadami.Kula w łeb!!!

IP i czas połączenia logowane. [9901265]
[20.03.2007] 14:46
zgm5
G.B.H. (07.03.20 13:33):
Kula w łeb,dla zwyrodnialców nie dbających o rozerwanie odbyty zony,dla psychopatów nie dbających o to,że ich zona może się zarazic wszelkimi znanymi i nie chorobami wenerycznymi,dla degeneratów zmuszających kobiety do seksu z obleśnymi dziadami.Kula w łeb!!!

Wygląda na to, że jesteś z LPR-u i dlatego tak głupio mówisz.

IP i czas połączenia logowane. [9901871]
[21.03.2007] 13:24
Barbie2
G.B.H. jesteś w dziale "fantazje i opowiadania", jeżeli dotąd nie zauważyłeś. Co ci szkodzi, że ktoś sobie tworzy fikcję? Może nie jest to literatura najwyższego lotu, ale nikt ci nie każe czytać.

IP i czas połączenia logowane. [9910344]
[27.03.2007] 16:11
jazwin33
zal mi tych ktozy cie oceniaja negatywnie bo to oni sa niedowartosciowani nazywajac cie tak czy owak.Moja kobieta juz to robila wiele razy a ja o tym wiedzialem nawet mamy za soba 3 trojkaciki i to napewno nie koniec i nie obchodzi mnie to co ktos o tym mysli my to lubimy i to jest wazne co mnie jakies sztywniaki i wielcy nauczyciele zycia obchodza.Badz soba to jest najwazniejsze jesli daje ci to szczescie to powinienes z zona o tym porozmawiac a nie skrywac tego w sobie.POzdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [9958781]
[23.04.2007] 11:37
żonaty_44
Witam, trafiłem do Was przez przypadek. Jakieś hasło wrzucone do wyszukiwarki doprowadziło mnie na to Forum. Pozdrawiam wszystkich - za wyjątkiem tych, którzy wpisują komentarze świadczące, iż nie powinni ty zaglądać. Przecież nie muszą.
Moja żona ma 39 lat. Nie jest już najszczuplejsza; taka jak była, kiedy się poznaliśmy. Nie jest gruba, nie - po prostu dojrzała w pełni kobieta. Kiedy poznaliśmy się, nie miała pojęcia o seksie - powoli zaczynała poznawać swoje reakcje i kształtować upodobania. Obecnie nie może żyć bez tego. Od pewnego czasu miewam fantazje, opisane na tym Forum. Wiem, że ona - choć nigdy nie przyznałaby się do tego - także. Podnieca ją, kiedy udaje zwykłą d***kę, muszącą robić wszystko, co jej każę. Podnieca ją myśl o obcym, wchodzącym nocą do domu. Wtedy, gdy mocno śpi...
Samo wspomnienie takiej sytuacji powoduje, że pozbywa się w grze ze mną jakichkolwiek hamulców. Staje się tak gorąca, iż uważam, że gotowa byłaby zaspokoić wielu mężczyzn na raz i to w sposób, którego nie zapomnieliby na długo.
Cieszę się, że znalazłem Forum, na którym mogę przeczytać fantazje (relacje???) innych mężów. Cieszę się, że nie jestem jakimś wyrodkiem.
Pozdrawiam Forumowiczów - Żonaty_44.

IP i czas połączenia logowane. [10159411]
[23.04.2007] 22:19
married
Zonaty - ta Twoja mogłaby sie nadać nie tylko do opowiadań....

IP i czas połączenia logowane. [10165399]
[24.04.2007] 14:40
adambazant
hm kobietki jak chcecie o tym porozmaeiac popisac to bardzo prosze 880736623 adam

IP i czas połączenia logowane. [10169966]
[26.04.2007] 15:44
mysiaaaaa28
adambazant (07.04.24 14:40):
hm kobietki jak chcecie o tym porozmaeiac popisac to bardzo prosze 880736623 adam
Ja sama miałam dwóch kumpli mojego męża co to był za odjazd sam mnie do tego namówił a teraz juz wyzywa mnie że jestem dziw.ką i kur.wą sama nie wiem już co mam myśleć a ja jestem nienasycona

IP i czas połączenia logowane. [10183395]
[01.05.2007] 00:46
tigeer
jak kiedys jechałem z żoną samochodem i ona miała na sobie bardzo krótką sukienkę (którą założyła na moje życzenie),było upalnie a pod sukienką białe koronkowe stringi.w momencie gdy zatrzymałem sie na światłach to obok nas zatrymała sie ciężarówka (była to śmieciarka) i gdy pan śmieciarz za kierownica spojrzał na lekko rozchylone uda mojej zony i dojrzał jej stringi to myslałem ze wyskoczy z tego samochodu jak oszalały i zerżnie ją na środku ulicy tak że aż będzie piszczała.Przyznam że było to bardzo podniecające i myślałęm ze sam tam eksploduje i napewno jeszzce zaaranżuje taką sytuację.

IP i czas połączenia logowane. [10214087]
[07.05.2007] 00:34
Psychologa
Mówię całkowicie poważnie...

Ludzie!! Leczcie się!!

IP i czas połączenia logowane. [10261024]
[14.05.2007] 19:57
roxyt  4356697@tlen.pl
piękny temat. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10318135]
[17.05.2007] 18:08
hooleryk
Psychologa (07.05.07 00:34):
Mówię całkowicie poważnie...

Ludzie!! Leczcie się!!

sam się lecz palancie
nikt ci nie każe tutaj
wchodzić i czytać no pasa nada

IP i czas połączenia logowane. [10340076]
[20.05.2007] 15:10
sebaspragnionywawa
TE FORUM TO REWELACJA TEŻ CHCIAŁBYM TAKI TRÓJKACIK!!

IP i czas połączenia logowane. [10359655]
[24.05.2007] 00:35
Glęboka
sebaspragnionywawa (07.05.20 15:10):
TE FORUM TO REWELACJA TEŻ CHCIAŁBYM TAKI TRÓJKACIK!!

Też miała takiego męża.Zawsze interesowalo go, jak się czuje czągnięta na trzy dziurki. Potem zostal transwestytą i po pewnym zabiegu już wie, jak to jest. Mam teraz dobrą koleżankę, ale nie mam męża. Tak się skończyli fantazje.

IP i czas połączenia logowane. [10384999]
[26.05.2007] 12:02
Blue Ritta
fajne

http://www.newbienudes.com/Photos?AT=C&PC=TO DAY&OB=V≠=y&ref=z918445

IP i czas połączenia logowane. [10400742]
[22.06.2007] 15:02
jaja2222222
spermin (03.03.13 09:22):
Oczywiście, że jest to naprawdę podniecające. Widziałem już swoją żonę pieprzoną przez wielu facetów. Raz bawiliśmy się w dziwkę. Ona dawała dupy facetom w jednym pokoju a ja to obserwowałem z innego. Dokładnie widziałem jak się rozbiera, liże im jaja i kutasy a potem rozkładała nogi i pozwalała się ruchać mocno i szybko. To naprawdę był piękny widok ? nogi mojej żony z delikatnymi i pięknymi stopami obejmują dużą białą dupę nieznajomego faceta, który zaspokaja swoje żądze w cipce mojej żony. Byli różni klienci, kulturalni i wulgarni, którzy wyzywali ją od dziwek i kurwiszonów. Dźwięki, jakie dochodziły do mnie były jak najpiękniejsza muzyka, te jęki mojej żony @@@ącej się z obcymi facetami doprowadzały moją krew do wrzenia. To jest naprawdę @@@sko piękne.

kolo ty jestes niedo@@@any

IP i czas połączenia logowane. [10604898]
[23.06.2007] 20:18
Perwyrka
spermin (03.03.18 23:31):
Oczywiście, że można nie tolerować jak partner rżnie inną kobietę a samej chętnie pieprzyć się przez wielu facetów. Ja to rozumiem, bo moja żona też nie ma ochoty na oglądanie mnie w akcji z innymi dupeczkami. Zresztą zdecydowanie bardziej podnieca mnie jak moja żona daje dupy innym mężczyznom niż to ja miałbym pieprzyć inne przy niej.

Ale perwersja

IP i czas połączenia logowane. [10613560]

1 «   9 10 11 12 13   » 64 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat