o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Fantazje o żonie dziwce. Perwersyjne.

1 «   4 5 6 7 8   » 65 Strony tematu:
[20.04.2004] 15:04
mam zone dziwke
pozdrowienia dla Patryka.Zaraz bede kontynuowal...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [2325801]
[20.04.2004] 15:09
mam zone dziwke
Na wstepie sam nie wiem skad u mnie sie to wzielo...szukam genezy w tym ze nie mogac sie pogodzic z faktem ze zostalem zdradzony...wyrobil sie we mnie czynnik obronny...zaakceptowac to i polubic...wiem ze to troche chore...
Ale do rzeczy...chcecie pikantnych szczegolikow...opowiem kilka ...

IP i czas połączenia logowane. [2325824]
[20.04.2004] 15:27
mam zone dziwke
...z czasem dochodzilem do perfekcji...w prowokowaniu jej zdrad...
Ula pracowala w szpitalu jako pielegniarka...mowila mi wielokrotnie jak na nocnych dyzurach napastuje ja jeden lekarz /nieco gruby wiec sie jej nie podobal/.Mowila ze ja zachodzi z tylu gdy ona myje rece w umywalce...wklada rece pod fartuch...lapie za biust...ze jest bardzo na nia napalony.
A poniewaz to "figura" w szpitalu to boi sie poskarzyc by nie stracic roboty...
Juz to sluchajac czulem lekkie drzenie podniecenia.
I wpadl mi do glowy szatanski plan.
Odwiedzajac ja czasem w pracy poznalem owego lekarza...
Od niechcenia zapytalem czy nie wpadlby do mnie na piwko.../mial byc mecz Polska-Anglia/
Tak jak czulem...zgodzil sie szybko.
Kupilem litra...on tez przyniosl co nieco...pilismy w trojke...tym razem "film mi sie urwal"
autentycznie...Obudzilem sie w srodku nocy w lozku sam.....ale doszly mnie dziwne dzwieki z drugiego pokoju...nie uwierzycie co zobaczylem przez uchylone drzwi...

IP i czas połączenia logowane. [2325905]
[20.04.2004] 15:35
mam zone dziwke
...moja zona kompletnie pijana kleczala z brzuchem na kanapie i wypietymi posladkami...a przy stole siedzial moj gosc z drugim facetem i mowili jaka swietna dupe ma laseczka ze jeszcze nigdy im sie tak dobrze nie rznelo...wiecie co czulem ? straszliwa zlosc ze tego nie widzialem...powiedzialem sobie ze nigdy juz takich atrakcji nie przeocze...Musialem wymyslic cos szybko...

IP i czas połączenia logowane. [2325937]
[20.04.2004] 15:47
Patryk

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [2325986]
[28.11.2014] 07:48
[20.04.2004] 15:49
Patryk
Super, że kontynuujesz opowieść

IP i czas połączenia logowane. [2325998]
[20.04.2004] 16:09
mam zone dziwke
podczas balang u nas w domu czestym moim chwytem byla prowokacja...gdy nic sie nie dzialo posuwalem sie do tego stopnia ze gdy moja zona "padla"/od zbyt duzej ilosci wodeczki/ kladlem ja do lozeczka jak przykladny maz nie omieszkajac wczesniej rozebrac..gdy juz spala niby niechcacy sciagalem nieco kolderki z jej biustu lub tyleczka...i sam udawalem ze zasypiam pijany jak bela.Widok jej cycow dla podpitego towarzystwa nigdy nie pozostawal obojetny...tak dzialo sie wielokrotnie...w koncu jednak powoli sie jej przyznalem ze wiem o tym ze daje dupy...

IP i czas połączenia logowane. [2326161]
[20.04.2004] 16:15
mam zone dziwke
stalo sie to na weselu jej siostry...zaczal ja podrywac wokalista z kapeli.Widac bylo ze sprawia jej przyjemnosc ze sie na nia napala...
Troszke ja tam podmacywal ale na seks nie mieli warunkow...
Zagadnalem ja nastepnego dnia czy jej sie podobal...niby w zartach spytalem czy poszla by z takim do lozka...

IP i czas połączenia logowane. [2326180]
[20.04.2004] 16:19
Poszukiwacz Ekstazy
Fajnie, ze temat jest rozwijany! Zapraszamy kolejnych chetnych! Mile widziane panie, ktore opowiedza nam o swoich zdradach oraz zabawach grupowych! Zapraszamy na nasza strone...www.PoszukiwaczEkstazy.prv.pl a kolejne opowiadanie Poszukiwacza Ekstazy juz... wkrotce? Niech temat sie jeszcze troszke rozwinie..

Pozdrawiamy!

IP i czas połączenia logowane. [2326191]
[20.04.2004] 17:51
--------------
no to czekamy na kolejne fantazje kobiet, facetow i par

IP i czas połączenia logowane. [2326593]
[20.04.2004] 23:44
roobaczek
do \"mam zone dziwke\" ale ty tą opowieść ciągnij dalej , no nie bądż taki. Ja w każdym bądz razie czekam niecierpliwie.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [2328285]
[21.04.2004] 01:51
lamparth
Moja żonka zawsze lubiła kokietować facetów, jest seksowną 34 letnią blondynką ma na imię Kasia. Zawsze denerwowało mnie, jak gościowie się za nią oglądają oraz to jak na imprezach lub spotkaniach towarzyskich była w centrum uwagi. Od jakiegoś roku gdy Kasia zmieniła pracę nasz sex wyraźnie się polepszył. Moja żoneczka była częściej chętna na igraszki, dosiadała mnie na jeźdźca i osiągała super orgazmy. Zastanawiałem się skąd taka zmiana w jej zachowaniu i w końcu wyznała mi, dlaczego jest taka pobudzona. Jak mi to powiedziała nogi mi się ugięły. Wyznała, że od roku pieprzy się w pracy a najgorsze było to, że pieprzy się z takim obleśnym facetem- grubym, łysym ,zawsze przepoconym pięćdziesięciolatkiem i robi to codziennie. Powiedziała ,że daje mu nawet analnie oraz, że mu @@@a do końca. Wkurzyłem się i prawie ją pobiłem, bo mi nigdy nie zgodziła się wziąć do buzi ani na żadne wyuzdane zabawy. Złapałem ją za szmaty i chciałem udusić, jednak się opamiętałem i wyszedłem z domu trzaskając drzwiami. Gdy ochłonąłem i wróciłem do domu kazałem jej opowiedzieć wszystko od początku. Kasia powiedziała mi, że Roman jej starszy kolega z którym siedzi w pracy od samego początku jak zaczęła pracować puszczał do niej dziwne świńskie teksty lub próbował klepnąć jak przechodziła obok. Pracują tylko we dwoje w parterowym budynku w części zakładu, która leży na samym krańcu i nikt tam nie zagląda. Zresztą ja również pracuję w tej samej firmie i załatwiłem tą pracę żonie, jednak codziennie tam bywając nie zauważyłem nic podejrzanego i nie przypuszczałem, że Roman molestował ją na każdym kroku. Gdy mi to opowiadała, wstrząsnęły mną dreszcze i zaczęło mnie to podniecać. Było to dziwne uczucie zazdrości a zarazem podniecenia. W pewnym momencie zamiast się wkurzać rzuciłem się na nią, rozpiąłem guziki bluzki i zacząłem lizać jej piersi. Jej sutki stały się twarde, natychmiast moje dłonie powędrowały w kierunku ud. Dotknąłem przez materiał majtek jej cipki, była wilgotna i gorąca, a Kaśka zachęcająco uniosła pupę. Bez ceregieli przesunąłem majtki na bok i wsadziłem palec w cipę mojej niegrzecznej żonki. Posuwałem ją chwilę palcami a ona szeroko rozchyliła nogi i kręciła biodrami. Wtedy wstałem i rozpiąłem spodnie, mój kutas wyskoczył natychmiast. Przybliżyłem go do jej ust, jednak ona powiedziała stanowczo, że nie weźmie mojego fiuta do buzi. Znowu się wkurzyłem, złapałem ją za nadgarstki i wykręciłem je. Syknęła z bólu i powiedziała, że liże tylko Romanowi i dla niego robi to co on chce, a ja mogę ją brać normalnie. Zagotowało się we mnie znowu, ale natychmiast wsadziłem mojego kutasa do jej cipki. Była mokra i gotowa, więc zacząłem ją od razu posuwać. Złapałem ją za pośladki i pieprzyłem z całej siły a w jej oczach widziałem zadowolenie. Kasia kazała i usiąść, stanęła w rozkroku nad moją twarzą i przysunęła cipę do moich ust, wiedziałem czego oczekuje. Lizałem jej nabrzmiałą łechtaczkę a ona ruszała do tego pupą i mruczała. Potem kucnęła i pośliniła dłoń, złapała mojego fiuta i masowała, aż stanął w pełnej okazałości. Wtedy nadziała się i ujeżdżała na jeźdźca pieszcząc przy tym swoje piersi. Gdy zaczęła szczytować złapała moją głowę i przycisnęła do swoich sterczących sutków, sapiąc i szepcąc imię Romana. Stała się wtedy dziwna rzecz, bo słowa te podziałały na mnie tak stymulująco, że natychmiast wystrzeliłem w nią cały ładunek gorącej spermy. Zrozumiałem wtedy, że wchodzimy w nowy etap naszego związku.

IP i czas połączenia logowane. [2328638]
[02.05.2005] 14:48
spermin
Zamiast wdawać się w debilne dyskusje lepiej napiszcie coś ciekawego.

A co myślicie o zonie która jest prostytutką?

Moja żona daje dupy innym równie łatwo jak oddycha.

IP i czas połączenia logowane. [4198580]
[02.05.2005] 20:50
tax free
Spermin dawaj, dawaj! Napisz coś ciekawego o żonie-dziwce i sobie samym. Może zrób z niej podnietkę dla więźniów? To jest teraz na topie. Wyobraź sobie - ty jestes klawiszem a twoja żonka zaspokaja wszystkich wyposzczonych więźniów!!! Najlepiej w celi gdy ty jesteś przykuty do kraty a inni rżną twoją kobietę na maksa. To jest chyba klimat, który ci odpowiad? Pomyśl o czymś takim i daj upust swojej perwersji.

IP i czas połączenia logowane. [4201405]
[03.05.2005] 12:21
dobra-niech ją przelecą
tylko spermin ty zboku -nie pitol tylko nudy o jakiś 3 cieciach co siedzą za alimenty -to ma być gromada starych recydywistów
i niech ją walą tak ze dupsko jej pęknie- dalej nie ln się stary zboku

IP i czas połączenia logowane. [4204131]
[04.05.2005] 11:48
wojtek548
mi temat wydaje sie bardzo podniecajacy . Lubie sobie wyobrazac ze moja zone posuwa jakis inny facet lub jeszcze lepiej dwoch, a ja to obserwuje

IP i czas połączenia logowane. [4209043]
[04.05.2005] 21:05
Max Perwers
...no dawaj spermin, niech ten temat nigdy nie zaginie, pisz zona podnietka to niezly temat. Slyszales o ostatniej aferze z lekarzem psychiatra? (to poczytaj http://info.onet.pl/1090295 ,11,item.html )
Przerzneli by ja ci wszyscy pedofile, pediatrz , zoofile, sadysci dentysci, Narciarze Jezusa... a wszystko w imie resocjalizacji, powrotu tych zbokow do normalnego zycia, zeby zobaczyli jak moze wygladac prawdziwy, normalny seks z zona!!!
Juz ci kutas puchnie kiedy o tym myslisz???

IP i czas połączenia logowane. [4211956]
[04.05.2005] 22:31
tax free
Spermin nie zawiedź nas! Przecież twoja stara i tak puszcza się na boki. A tak przynajmniej sam bedziesz sterował kolejnym fajnym opowiadankiem i dostarczysz jeszcze frajdy innym. Pamiętaj - zrób z niej podnietkę i opisz nam każdy szczegół jej "pracy" z więźniami. Max Perwers czuje te klimaty. Prawda Max?

IP i czas połączenia logowane. [4212575]
[05.05.2005] 16:21
spermin to burak
on nic niepisze tylko z netu przepisuje opowiadania
od 2 dni nic nie znalazł w zaproponowanych tematach to trzyma mordę zamkniętą

IP i czas połączenia logowane. [4216012]
[05.05.2005] 16:23
spermin
Już od dawna miałem fantazję, że idziemy z żoną do seksuologa opowiedzieć o moich nietypowych upodobaniach. Naprawdę już kiedyś mieliśmy iść ale na szczęście to upadło, ale fantazje pozostały. Oczywiście jak tylko usłyszałem o tej sprawie z seksuologiem moja fantaja znowu zadziałała, już niedługo będą efekty, ale ostzregam wszystkich że nie będzie to romantyczny seks.

Swoją drogą chętnie bym posłuchał o innych żonach @@@kach.

Moja żona daje dupy innym równie łatwo jak oddycha.

IP i czas połączenia logowane. [4216018]
[05.05.2005] 18:14
Narty_Jezusa

Max perwer Jestes wypatroszonym miedzy wargi przez stado sloni z puszczy miedzyrownikowej kaczym pipkiem, a fallus twojego ojca ulegl zlamaniu podczas gdy kopulowal z twoja matka! Bilansujac, musze oznajmic, iz wygladasz jak poharatany przez ksiedza Jankowskiego, zacofany anus!

IP i czas połączenia logowane. [4216543]
[05.05.2005] 18:17
narty_Jezusa

Max perwer Jestes wypatroszonym miedzy wargi przez stado sloni z puszczy miedzyrownikowej kaczym pipkiem, a fallus twojego ojca ulegl zlamaniu podczas gdy kopulowal z twoja matka! Bilansujac, musze oznajmic, iz wygladasz jak poharatany przez ksiedza Jankowskiego, zacofany anus!

IP i czas połączenia logowane. [4216556]
[05.05.2005] 18:20
Narty_Jezusa to znany pedał
to tyle o szczylu pryszczatym co się nazywa narty Jezusa - a wiecie czemu się ten znany na dworcach pedał tak dziwnie nazwał?
bo pomyślał że jak Jezus będzie na nim jeździł to on jako narty będzie mógł zaglądac Jezusowi pod tunikę taki z niego zboczeniec, nie ma dla nikogo szacunku

taaaa narty Jezusa - wpadłeś ze swoim pedalstwem a taki jesteś prosty jak zbrojeniowy drut który ci ojciec za młodu w dupę wkładał

IP i czas połączenia logowane. [4216568]
[05.05.2005] 22:19
Narty_Jezusa

wszyscy wypowiadajacy sie na tym temacie to @@@ane psychole i ty też

IP i czas połączenia logowane. [4217913]
[06.05.2005] 00:00
co za debil z nart Jezusa
lepszy psychol niż @@@any pedał

IP i czas połączenia logowane. [4218488]
[06.05.2005] 07:04
perweer
moze by sprzedac zone na jedna noc jakiejs grupie facetow z ogłoszenia, niech ja zerzna na max i upokorza, inni moga siedziec i patrzec, dopingowac

IP i czas połączenia logowane. [4218919]
[06.05.2005] 09:29
wojtek548
popieram tylko widziales gdzies takie ogloszenie?

IP i czas połączenia logowane. [4219252]
[06.05.2005] 11:46
perweer
pare razy widziałem, gosc szukał kilku gosci dla zony, ale nikt nie odpowiedział na maila, raz tez widziałem w prasie erotycznej ale reakcja jak wyzej

IP i czas połączenia logowane. [4219845]
[06.05.2005] 13:51
tax free
Mam propozycję - może ci, którzy chcą się tutaj wyzywac od zboków i pedałów niech założą jakis nowy topic? Na pewno znajdą sie kolejni chętni. Panowie, ostudźcie emocje! Co sobie pomyśli żona Spermina? Ona chce wszystkim dookoła dawać d... a tu takie skłócone towarzystwo. Spermin, idź z nią wreszcie do seksuologa, wtedy inni będą mieli z twojej żony extra podnietkę. Pamiętaj, chłopaki w pudle już na nią czekają!

IP i czas połączenia logowane. [4220541]
[06.05.2005] 13:53
tax free
Mam propozycję - może ci, którzy chcą się tutaj wyzywac od zboków i pedałów niech założą jakis nowy topic? Na pewno znajdą sie kolejni chętni. Panowie, ostudźcie emocje! Co sobie pomyśli żona Spermina? Ona chce wszystkim dookoła dawać d... a tu takie skłócone towarzystwo. Spermin, idź z nią wreszcie do seksuologa, wtedy inni będą mieli z twojej żony extra podnietkę. Pamiętaj, chłopaki w pudle już na nią czekają!

IP i czas połączenia logowane. [4220563]

1 «   4 5 6 7 8   » 65 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat