o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Fantazje o żonie dziwce. Perwersyjne.

1 «   34 35 36 37 38   » 64 Strony tematu:
[10.01.2012] 13:55
swingswing
poznaliśmy fajnego młodego chłopaka na wakacjach w 2010 roku i utrzymujemy z nim czasem kontakt (piwko) teraz nawet częsciej...
jak żona się nakręciła że może zrobić coś takiego bezkarnie a wręcz przekonana była że będe zadowolony to skontaktowała sie z nim oopowiedziała mu wszystko uprzedzając że o wszystkim mi opowie.
trochę się wachał bo miał świadomość że bede wiedział kto zrobił z niej sukę. ale zadzwonił do niej po kilku dniach i powiedział że chętnie jeśli jest pewna tego i pewna że ja tego chcę... potwierdziła
... przyjechał w tedy po nią ulicę dalej od naszego domu i zabrał do siebie.
wypili jeszcze jakieś winko... potem żona żeby go ośmielić zaczęła się rozbierać .. potem dobrała się do niego... klęcząc przed nim jakąś chwilę robiła mu laskę potem on położył ją na łóżku i zaczął pieścić całować i obmacywać... liżał pieścił paluszkami aż w koncu w nią wszedł... mówiła że była tak mokra że czuła jak sie z niej leje jak z niedokręconego kranu...
potem rznoł ją w usta i szybko się zlał... bawili się potem różnie i gdy był znowu gotowy drał ją na stole pod ścianą...
wiedział że tym razem musi skączyć w niej bo to miałbyć dowód
dla mnie że jest rasową suką...
jak ją zalał włożyła majtki... by właśnie w nie wyciekła jego sperma.
... przywiózł ją do domu...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19222027]
[11.01.2012] 14:46
nimfka
Boże... to jest takie cudowne co tu piszecie. Ja obecnie mam 18 lat i od 2 lat pieprze sie bez zobowiązań. Obecnie mam partnera ktry chce zebym uprawiala seks przy nim z psem albo z jakims młodym nieletnim dzieckiem bo mówi mi ze bardzo by go to podniecało.
Lecz ostatnio jemu sie nudzi seks mi tez juz zaczyna sie nudzi ale mam nadal wielka ochote. Uwielbiam jak ktoś mnie wyzywa od @@@@ek i innych. I obecnie szukam nowego partnera ktory by sie mną zaopiekowal

IP i czas połączenia logowane. [19225308]
[11.01.2012] 15:30
do nimfki
nimfka (12.01.11 14:46):

sex z psem i z dzieckiem?
to nie jest nawet perwesyjne, to dewiacja.
znajdź normalnego faceta, nawet który jest liberalny pod względem sexu.

IP i czas połączenia logowane. [19225425]
[11.01.2012] 17:01
Aymos
nimfka (12.01.11 14:46):
Boże... to jest takie cudowne co tu piszecie. Ja obecnie mam 18 lat i od 2 lat pieprze sie bez zobowiązań. Obecnie mam partnera ktry chce zebym uprawiala seks przy nim z psem albo z jakims młodym nieletnim dzieckiem bo mówi mi ze bardzo by go to podniecało.
Lecz ostatnio jemu sie nudzi seks mi tez juz zaczyna sie nudzi ale mam nadal wielka ochote. Uwielbiam jak ktoś mnie wyzywa od @@@@ek i innych. I obecnie szukam nowego partnera ktory by sie mną zaopiekowal

Napisz dziwko do mnie zerżę cię jak szmatę,opisz się dziwko.
A teraz na poważnie,w dzień będziesz księżniczką wieczorem będę cię traktował jak ostatnią szmatę.
Zresztą dogadamy się.

IP i czas połączenia logowane. [19225649]
[11.01.2012] 17:41
piotrekhard
Wyślij nam swoją fotkę a pokaże ci co z tobą zrobimy dz...o skoro to lubisz mamy doświadczenie

IP i czas połączenia logowane. [19225782]
[25.10.2014] 07:33
[11.01.2012] 20:01
nimfka
To nie jest takie proste, że wysle zdjecie o i bedzie ok.
Mimo ze robie takie rzeczy musze miec zaufanie do tej osoby ze nie zrobi mi zadnej krzywdy pod przymusem. Jednak też bardzo mnie korci bo mam ogromną chice.

IP i czas połączenia logowane. [19226091]
[11.01.2012] 20:49
do nimfka
lepiej się nie męczyć niż upodlać się na siłe
zdjęcie? zdjęc w necie jest setki, jak nie miliony

IP i czas połączenia logowane. [19226235]
[11.01.2012] 21:44
piotrekhard
do nimfka (12.01.11 20:49):
lepiej się nie męczyć niż upodlać się na siłe
zdjęcie? zdjęc w necie jest setki, jak nie miliony
tak wiemy że jest setki a co do zaufania to możesz być spokojna bo też wtopiliśmy i mamy nauczke że priv fotki trzeba podpisać nie lubimy przemocy mamy inne sposoby na dobra zabawe jak jesteś zainteresowana to czekamy pisz piotrekhard1@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19226379]
[11.01.2012] 21:47
do nimfka
piotrekhard (12.01.11 21:44):

do tego drogi USERZE, służy słynna karteczka do zdjęcia, np trzymana w rękach. Zdjęć jest pełno, duża część skądś ściągana

IP i czas połączenia logowane. [19226386]
[11.01.2012] 23:34
Rafii33
do swingswing. To miałeś super przeżycie!!! To co opisałeś, może trochę w skrócie ale mnie bardzo podkręciło. I nie macie pojęcia jak bym chciał lizać spermę ze szparki mojej żony !!!

IP i czas połączenia logowane. [19226752]
[12.01.2012] 09:22
nimfka
A ja tak bardzo pragne byc pieprzona cala noc bez zadnej litosci, wyzywana, wiązana... Caly czas wchodze na tą strone mimo ze nie mam w ogole czasu na komputer. Na pewno sie odezwe

IP i czas połączenia logowane. [19227199]
[12.01.2012] 10:56
swingswing
Rafii33
cieszy mnie że jest ktoś kogo też to kręci i podnieca...
ja zawsze miałem dziwne pomysły i część udało nam się już zrealizować
zaczęło się od tego że namówiłem kiedyś żonę na zabawę ze mną i naszym kolegą (nieprzyszło to bez trudu ale małymi kroczkami aż w końcu sama zaczęła poruszać temat)jak się zgodziła na ten pierwszy raz to kolega że tak powiem został naszym "Przyjacielem domu" na dłuższy czas...
podczas kolejnego spotkania zapytałem naszego przyjaciela czy bedzie miał coś przeciwko jak zleje się na jej ciało a ja będe miał ochotę zlizać jego spermę z niej... odpowiedział żebym się niekrępował...
spróbowałem i naprawdę poczułem ogromne podniecenie więc powtarzaliśmy... na innych spotkaniach całowałem się z nią namiętnie zaraz po tym jak on zlał się jej w usta...
jak kogośto podnieca to warto spróbować nawet jeśli niałoby się więcej tego niepowtórzyć...

IP i czas połączenia logowane. [19227326]
[12.01.2012] 11:02
swingswing
nimfka
realizuj swoje fantazje (tylko z głową)
czerp z nich satysfakcje nikt Ci tego nieodbierze
polecam imprezę tupu gangbang w klubie swingerskim tam możesz sama sobie wybrać kogo i ilu kolegów zaprosisz do zabawy

IP i czas połączenia logowane. [19227339]
[12.01.2012] 14:36
mister.master
Wspaniale sex

IP i czas połączenia logowane. [19227859]
[12.01.2012] 14:44
mister.master
Długo namawiałem zonę, żeby puściła się z innym. Twierdziła, że może kiedyś to zrobi, bo ją to kręci ale mam obawy.
Po kilk umiesiącach by;lismy w kinie. To było w listopadzie 2011 w Galaxy w Szczecinie. Przed seansem wypiliśmy drinka i po 2 piwka.
W trakcie filmu powiedziała, że musi siusiu. Chciałem iść z nią ale powiedziała, żebym został i oglądał film a później jej opowiem. Wróciła po 15 minutach. Usiadła obok mnie i przytuliła się. Była jakoś dziwnie podekscytowana.
Po filmnie poszliśmy do lokalu. Zaczęła się gadka i moich fantazjach a żona wtedy wyjęła swój tel i pokazał mi filmik jak podczas filmu wyszła do ubikacjii i .... na filmie widać jak robi loda jakiemuś 20 kilko latkowi. Kazała mu wszystko nakręcić.
Jakie za...ste uczucie jak to oglądałem. Spuścił się jej do buzi, ona to wypluła w chusteczkę i pokazała mi teraz.
To był pierwszy raz. Nie pieprzyła się co prawda ale już pierwszy krok zrobiła. Wieczór się rozkręcał. Później było jeszcze ciekawiej... c.d.n. sex

IP i czas połączenia logowane. [19227876]
[12.01.2012] 16:02
swingswing
mister.master
piątka z plusem dla żony ...

IP i czas połączenia logowane. [19228069]
[12.01.2012] 16:08
swingswing
mister.master
a dla Ciebie uznanie...
i ja po raz kolejny potwierdzam Twoje odczucia
że doznania w takich sytuacjach są zajefajne...

IP i czas połączenia logowane. [19228082]
[13.01.2012] 06:01
swingswing
nooo ... taki widok napewno jest podniecający
... czy ochydne ? może raczej przykre... zwłaszcza dla tego w "awganistanie"
no chyba że ona też to nagrywa i wysyła mu filmiki

IP i czas połączenia logowane. [19230041]
[13.01.2012] 08:05
swingswing
................OGŁOSZENIE.......................
ogłoszenie jest 100% realne
... poszukuje 2-3 mężczyzn w wieku 27-39 (my ona-36 ja 38)
do partyjki pokera...... jeśli będzie odzew podam kontakt do siebie wtedy więcej szczegółów podam prywatnie i opiszę tu...
... nagrodą będzie moja żona ...
dodam tylko że żeby zabawa była udana wygląd ma znaczenie... myślę że dla wszystkich ...
no i chyba najlepiej Warszawa by można było zgrać termin...

IP i czas połączenia logowane. [19230069]
[13.01.2012] 09:41
nimfka
Z chęcią bym zrealizowała te wasze fantazje panowie

IP i czas połączenia logowane. [19230163]
[13.01.2012] 09:55
mister.master
swingswing (12.01.12 16:02):
mister.master
piątka z plusem dla żony ...

Dzięki!!! sex

IP i czas połączenia logowane. [19230187]
[13.01.2012] 09:57
mister.master
swingswing (12.01.12 16:08):
mister.master
a dla Ciebie uznanie...
i ja po raz kolejny potwierdzam Twoje odczucia
że doznania w takich sytuacjach są zajefajne...
Dokładnie. Ten kto tego nie przeżył, nie wie jakie to niesamowite uczucie sex

IP i czas połączenia logowane. [19230189]
[13.01.2012] 10:11
mister.master
Rozkręciliśmy się. Powiedziałem, że chcę teraz na żywo to zobaczyć, jak robi komuś obcemu loda.
żona była już nieźle wstawiona. Powiedziała, że ok ale ja mam wybrac kandydata.
Uzgodniliśmy, że udajemy tylko przygodnie poznanych ludzi, że ona jest dziwką a ja ją poderwałem.
Podszedłem do baru, siedział tam dość przystojny facet po 30. Usiadłem obok niego i zacząłem gadkę. Powiedziałem - słuchaj chcesz się zabawić? Na początku chyba potraktowałl mnie jak geja ale szybko zareagowałem i wskazałem na żonę.
-Widzisz tą laskę na kanapie pod oknem?
-Niezła!
-Chciałbys ją? To dziwka. Jest dzisiaj ze mną i chce żebyśmy to zrobili w trójkącie. Chce Ci @@@nąć.
-To jakiś żart? Ukryta kamera?
-Hehe! Zapraszam do stolika.
Podszedł. Chwile porozmawialiśmy i udaliśmy się do toalety. Żona uklękła, rozpięła nam rozporki i zajęła się naszym sprzętem. Ja dość szybko doszedłem i spuściłem się do buzi. Lubi połykać moją spermę. Kolega był zestresowany i nie dochodził. Ciągnęła mu jak opętana, jęczała, masowała mu kutasa. To było takie podniecjące widzieć własną kobietę, jak bez hamulców @@@a obcemu facetowi i jest bardzo zadowolona. Szybko mi stanął. Wziąłem ją od tyłu.
Rżnąłem ją jak sukę a ona cały czas ciągnęła koledze. W końcu doszedłe. Spuścił się jej na twarz, włosy. Miał taki wytrysk obfity jak by z miesiąc nie ciupciał. Pochlapał ją, poplamił jej sukienkę. Ja doszedłem drugi raz. Coś niesamowitego.
Gościu miał dziwną minę a żona znowu mu wzięła i jeszcze chwilkę się nim pobawiła, wylizała do czystości. Niestety jego wacek już nie dawał rady. Na pożegnanie zięła jego rękę i dotknęła bardzo mocno swoich piersi a potem pocałowała go w sam czubek penisa i powiedziała - DZIĘKI!!!
Gościu powiedział - to ja dziękuję i wyszedł. My chwilkę zostaliśmy. Pozbierała się.
Powiedziała że jest ekstra i dziękuje mi za to, że ją do tego namówiłe. Teraz jeżeli tego chcę będzie to robić częściej.
c.d.n. sex

IP i czas połączenia logowane. [19230205]
[13.01.2012] 10:45
swingswing
nimfka (12.01.13 09:41):
hmmm
to zapraszam do kontaktu

IP i czas połączenia logowane. [19230265]
[13.01.2012] 10:50
mister.master
nimfka (12.01.13 09:41):
Więc zapraszam do kontaktu. sex

IP i czas połączenia logowane. [19230271]
[13.01.2012] 10:51
swingswing
no,no ... mister.master
gratuluje odwagi !
ja też mam ochotę podejść do obcego (fajnego) gościa wskazać mu na żonę i spytać czy ma na nią ochotę ale jakoś nie mogę się przełamać...
zdecydowanie łatwiej jest w klubie swingerskim bo tam wiadomo w jakim celu się przychodzi...

IP i czas połączenia logowane. [19230275]
[13.01.2012] 11:27
mister.master
swingswing (12.01.13 10:51):
no,no ... mister.master
gratuluje odwagi !
ja też mam ochotę podejść do obcego (fajnego) gościa wskazać mu na żonę i spytać czy ma na nią ochotę ale jakoś nie mogę się przełamać...
zdecydowanie łatwiej jest w klubie swingerskim bo tam wiadomo w jakim celu się przychodzi...

Dokładnie,, w swingers klubie jest łatwiej ale i mniej ekscytujaco. Myślę, że jak bym był trzeźwy, to bym sie nie odwazył.
Od tamtego pierwszego razu mielismy jeszcze 3 spotkania. Za drugim razem odwazyła się juz na wszystko.
Moge to później opisać. sex

IP i czas połączenia logowane. [19230326]
[13.01.2012] 12:09
Kris szcz
Witam wszystkich zainteresowanych tematem.
Jesteśmy parą ze Stargardu Szczecińskiego.
Mamy po 29 lat.
Od roku uprawiamy seks w większym gronie. Mamy ciekawe pomysły. Ostatnio realizowalismy ciekawy scenariusz. Zona grała rolę prostytutki przy drodze Szczecin- Świnoujście. Pogoda sprzyja. Jest dość ciepło. Pojechaliśmy na trasę. żona ubrana jak rasowa dziwka. Kozaczki i b.krótka sukinusia z duużym dekoldem na plecach. oczywiście bez bielizny. Ja zaparkowałem auto w lesie nieopodal i wszystko obserwowałem. Nie bylo latwo. Czekalismy ponad godzinę i nic. Trochę zmarzła, więc przyszła do auta się ogrzać. Bła tak napalona, że postanowiła dalej probowac. Po kolejnych 30 minutach ktoś się zatrzymał.
Nie wiem, o czym gadali ale w końcu klient się zdecydował. Warunek, że zrobią to na dworze. Wjechał autem głębiej w las i zaczął ją pieprzyć na masce samochodu. Ona wypięła tyłek i oparła się rękoma o samochod. Wszedł w nią szybko, musiała być bardzo wilgotna. Chyba się spóścił, bo wyszedł, zdjął gumę ale jej było mało. Dorwała jego k...szaczęła go obrabiać. Była całkiem szalona. W końcu wyjęła drugą gumkę, włożyła sobie do ust i założyła na jego k...sa. Tym razem wziął ją od przodu. Skoczyła na niego i objęła go nogami. Kołysali się i kołysami, w końcu chba doszła, bo osunęła się usiadła na masce samochodu. Facet wyjął coś z portfela i pojechał.
Przyszła do mnie i powiedziała - hej kochanie, popatrz jak szybko zarobiłam 150 zł.

IP i czas połączenia logowane. [19230389]
[13.01.2012] 12:09
nimfka
Mogę sie skontaktowac ale nic nie obiecuje. Prosze wiec o jakies dane gdzie moge sie odezwac

IP i czas połączenia logowane. [19230390]
[13.01.2012] 12:46
Kris szcz
nimfka (12.01.13 12:09):
Mogę sie skontaktowac ale nic nie obiecuje. Prosze wiec o jakies dane gdzie moge sie odezwac
Jesteśmy zainteresowani: mar-fot@wp.pl
Napisz kotku

IP i czas połączenia logowane. [19230485]

1 «   34 35 36 37 38   » 64 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat