o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Fantazje o żonie dziwce. Perwersyjne.

1 2 3   » 65 Strony tematu:
[07.03.2003] 21:13
spermin
Jestem kierowcą wojskowej ciężarówki i często wożę żołnierzy na strzelnicę.
Kiedy wracałem w ostatni piątek zatrzymała mnie moja żona chcąc podjechać kawałek drogi.
Ponieważ kabina była zajęta wskoczyła na ?pakę? gdzie było piętnastu stłoczonych chłopaków. Oczywiście wiedziałem, że to nie był przypadek i doskonale wiedziałem, co tam się będzie działo. Oczywiście jedna piękna 32 letnia kobieta i kilkunastu nagrzanych facetów to mieszanka wybuchowa, która oczywiście wybuchła. Moja żona oddawała się jak dziwka wszystkim chłopakom po kolei. Wiedziałem, że traktować ją będą jak @@@ i pieprzyć mocno we wszystkie jej cudowne dziurki. I tak też było. Lizała im dupy ssała kutasy mogli z nią zrobić wszystko. Moja kochana Kasia była ich kurwiszonem do połykania spermy. I robiła to z ochotą większą niż zawodowe dziwki. Jej dupeczka dostępna była dla każdego z nich. Ruchały ją wszystkie kutasy jak sukę w rui. Jej zapach zmieszał się z wonią potu 15 nagich chłopaków i litrami białej spermy. Ja tylko słyszałem stłumione odgłosy orgii. Ciężarówkę zatrzymałem przed jednostką, gdy wszyscy wysiedli wskoczyłem na ?pakę? i zobaczyłem moją śliczną żonę leżącą na brudnych kocach, nagą, z rozrzuconymi nogami i potarganymi włosami. Z cipki wyciekała stróżka białej spermy a ciało lśniło od potu i spermy. Kutas wyprężony do granic możliwości zostaje nareszcie uwolniony z niewoli. Rzucam się na Kasię i jak opętany zaczynam @@@ić swoją żoneczkę w jej ro@@@aną @@@ę. Czuję duży luz i może spermy, ale jednocześnie coraz większe podniecenie. Całuję ją w usta i czuję smak spermy. Nawet powietrze jest jednym wielkim kotłem ze spermą. ?Pieprz swoją dziwkę ? krzycz mi do ucha Kaśka
- ruchaj mnie jak masz okazję, bo jutro znowu będę się oddawać jak @@@. Dam dupy każdemu chętnemu kutasowi. Orgazm nadchodzi powoli, ale nieubłaganie. Jest mocny i piękny. Tak mocny i piękny jak miłość do mojej żony.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.03.2003] 00:12
Magda31
Ciekawa fantazja ale ... chciałam dodać dwie rzeczy. Po pierwsze podoba mi się ten pomysł z oddaniem sie kilku mężczycnom naraz, ale zastanawia mnie to czy naprawdę podnieca faceta to jak widzi słyszy i patrzy na to jak inni faceni pieprzą jego żonę?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [583661]
[13.03.2003] 20:54
Magda31
nie czuje jakoś tego

IP i czas połączenia logowane. [593303]
[14.03.2003] 08:54
kai
zgadzam się ze "sperminem",że podnicające dla faceta.Ja czegos takiego nie przeżyłem,ale często o tym myślę.Gdybt żona się kiedyś na coś takiego zdecydowała, nie miałbym nic przeciwko.

IP i czas połączenia logowane. [594227]
[17.03.2003] 19:44
Magda31
rozumiem oddać się kilku facetom ale jak bym miała patrzeć jak mój mąż rżnie się z innymi laskami to chyba bym padła

IP i czas połączenia logowane. [602592]
[19.12.2014] 16:06
[17.03.2003] 19:58
kai
Madziu, moze masz i rację,ale....spróbuj sobie coś takiego wyobrazić jako fantazje i po tym pomyśl,czy aby Cię to nie podnieciło.

IP i czas połączenia logowane. [602653]
[22.03.2003] 10:43
Patrycja26
w tamtym tygodniu oddałam sie przyjacielowi męża na jego oczach - sam mnie o to prosił. prosił mnie o to już w tamtym roku ale sie wahałam. nie zrobiłabym tego gdyby nie fakt że jego przyjaciel jest przystojny bardzo. mąz powiedzial mu otym wcześniej, więc przemek jechał do nas już ze świadomością że będzie mnie kochał, mąż chciał być w tym samym pokoju i patrzeć jak to robimy. kiedy siedzieli w pokoju weszłam w samej bieliźnie ale wstydziłam się strasznie. przemek od razu zaczął mnie całować i położył na łóżku, rozebrał się i zaczął mnie lizać. widziałam jak mój mąż szaleje z podniecenia. przemak obrócił mnie na brzuch i sciągnął mi majteczki, lizał mnie jak napalonynastolatek po cipce i pupce, po czym wbił się we mnie od tylu i kochał mnie energicznie. kochaliśmy się około 20 minut w cipke i analnie [czego z mezem nie robie], mąż widział jak mi dobrze bo nie ukrywałam że przemek był lepszy w łóżku i o dziwo po skończonym seansie mąz już niegdy mnie o to nie poprosił. jak myslicie dlaczego?

IP i czas połączenia logowane. [614751]
[26.03.2003] 23:19
George42
Nie wiem dlaczego tak jest ,że widok własnej żony z innym podnieca ,ale tak jest to niesamowite uczucie coś jak euforia.Robilismy to przez dwa lata i wkońcu ona zrezygnowała ,nawet do końca nie znam powodu gdyż też ją to krecilo .Jestesmy normalnymi ludźmi ale to nas brało niesamowicie i zblizało nas do siebie.Nigdy nie miałem fantazji na wielu partnerów zawsze był tylko jeden.Jestem przystoinym facetem i niemam kompleksów ani klopotów z poznawaniem kobiet jednak wspomnienie jest jak obsesja i chce poznac małżeństwo z którym mógłbym sie kochać w ten sposób---to tez kreci choć mniej uwodzić żone na oczach męza dotykać ja i rozbierac .

IP i czas połączenia logowane. [625578]
[27.03.2003] 17:08
Patrycja26
Mojego męża strasznie kreci jak sie we mnie spuści i widzi jak wypływa ze mnie sperma, albo z ust mi wycieka albo z pupki...i jak tak leże - on wtedy mysli że jestem taka jakby wykorzystana i całkiem przelecona - nie powiem cos w tym jest i wtedy jak przemek mnie kochał na jego oczach to taka mnie właśnie zostawił - pamiętam że byl wtedy taki podniecony że kochał mnie pokolei we wszystkie dziurki...

IP i czas połączenia logowane. [627261]
[27.03.2003] 17:09
Patrycja26
Sspermin opowiedz coś jeszcze ale coś mniej perwersyjnego

IP i czas połączenia logowane. [627262]
[12.05.2003] 21:21
spermin
To było w sobotę kilka dni temu. Żona umówiona była na randkę z jakimś facetem.
Przez całe popołudnie pomagałem żonie przygotować na to spotkanie. Prasowałem jej ciuchy,
Malowałem paznokcie u nóg, depilowałem jej cipkę i nogi. Doradzałem, jaką bieliznę założyć, aby wyglądała najbardziej seksi, zresztą ciuchy też jej wybierałem kierując się jedna zasadą, że ma wyglądać wyjątkowo wyzywająco bardziej nawet niż dziwka. Cały czas rozmawialiśmy o tym, co będzie z nim robić i po co z nim umawia się. To było bardzo podniecające. Jak wychodziła z domu taka piękna, seksowna, pachnąca - ale dla innego faceta, kutasa miałem tak twardego i stojącego jak skała. Było mi gorąco z podniecenia. Na dowidzenia żona dala mi buziaka i szepnęła, że rano wróci jak zerżnięta @@@.
I tak było, nad ranem wróciła do domu. Obudziła mnie lizaniem kutasa, po chwili miałem przed oczami jej piękną cipeczkę. Ale jak ona wyglądała!!! Czerwona, nabrzmiała a z dziurki wyciekała biała pachnąca sperma!!! To był piękny poranek.

IP i czas połączenia logowane. [789560]
[22.05.2003] 19:51
pomylony
nie łapie tego co może byc ciekawego jak zona budzi cie i pokazuje @@@e z ktorej wyplywa sperma jakiegosc faceta jeszcz napisz czy to wilizales to @@@ padne na ryja

IP i czas połączenia logowane. [828164]
[23.05.2003] 15:59
sylwek2
ludzie ale jestesci zboczeni!!! Jak mozna pozwolic swojej kobiecie zeby sie ruchala z innymi!to jest chore

IP i czas połączenia logowane. [830913]
[26.05.2003] 14:05
spermin
To jest po prostu podniecające. Oczywiście, że ją wtedy wylizuję. Wyzywam ją również od dziwek. Jestem tak podniecony jak czuję spermę w jej cipie, że kutas jest naprawdę jak skała. To mocniejsze niż garść wiagry.

IP i czas połączenia logowane. [840255]
[26.05.2003] 14:30
35latka
ja też to lubię .... adrenalina i hormony rozkoszy sięgają szczytów
może znajdzie się ktoś kto by chciał ... ze mną?

IP i czas połączenia logowane. [840329]
[26.05.2003] 16:31
gust
35latko
lubisz byc wyzywana?co masz na mysli?

IP i czas połączenia logowane. [840652]
[26.05.2003] 17:35
zaintrygowany
a skąd 35 latko jesteś

IP i czas połączenia logowane. [840769]
[26.05.2003] 18:37
35latka
gust ... są gusta i guściki

chyba jesteś dużym chłopcem i możesz się domyślić czego chcę, a dla "małych rozumków": rozkoszna przyjemność, pieszczoty, seks

zaintrygowany - obecnie z Frankfurtu, ale mogę przyjechać do Szczecina

Pozdrawiam Panowie
"głodna" 35latka

IP i czas połączenia logowane. [840945]
[30.05.2003] 11:17
pomylony
ty jestes @@@ chory rozumie lizac @@@e to jest przyjemne ale taka ospermiona przez facetów mysle ze ty to wszystko zmyslasz to sa tylko twoje @@@ane fantazje

IP i czas połączenia logowane. [853569]
[02.06.2003] 11:07
kiedy bedzie cd
...???

IP i czas połączenia logowane. [863772]
[02.06.2003] 18:11
taki
Mnie też to jara . Namówiłem swoją na taki numerek ale nie byłem przy tym , tylko mi opowiadała . Zerrznął ją taki jeden trzy razy a ona mu @@@neła . Bardzo ją to podnieciło , że może to robić bezkarnie a jest ekstra laską . Opowiedziała mi wszystko ze szczegółami ale na początku sie cykała . Nara

IP i czas połączenia logowane. [865201]
[27.07.2003] 13:56
ja....
wyobrazm sobie moją jak siada w miniówce , rozkłada szeroko nogi a gość ślini się na jej widok , wyciąga kutasa rozrywa jej sukienkę i zaczyna obwacywać i ugniatać jej piersi a potem je lizać ,ona jęczy i trzyma go za kutasa , on rozchyla jej uda do oporui i liże jej @@@ę.
Ona jęczy .on jej wsadza w usta a ona mu ssie ,potem on ją kładzie i zaczyna rżnąć tak ,że jej piersi całe się trzęsą . a ja sobie patrzę na to z boku i czekam na swoją kolejkę

IP i czas połączenia logowane. [1051888]
[29.07.2003] 10:00
moeller
sorry gościu ale ty chyba jakiś po@@@ony jesteś szkoda mi ciebie
wiem że to są tylko twoje fantazje ale jak możne mieć nawet tak chore fantazje pozatym najpierw piszesz że twoja żona ma na imię kasia później że jola to ile ty masz tych żon w końcu podejżewam że żyjesz w wyimaginowanym przez siebie świecie taki malutki i zastraszony a w ten sposób możesz pokazać światu jaka głupia wypaczona psychika tkwi w twoim ciele. ciekaw jestem czy twoja żona /jeśli w ogóle ją masz/ wie z kim mieszka żyje pod jednym dachem nie wierzę aby kobieta która podobno cię kocha mogła robić taie rzeczy z innymi facetami.
Jeśli żona kocha swojego meża i odwrotnie jeśli mąż kocha żonę to owszem można wybaczyć zdradę, ale piepszyć się na oczach ukochanej osoby z innymi facetami to już lekka przesada. ona traktuje cię jako źródło swoich dochodów i utrzymania dlatego z tobą jest / nie widzę w twoim życiu miłości/ co będzie jak się trafi lepszy od ciebie....

IP i czas połączenia logowane. [1057904]
[19.09.2003] 00:40
robociku
przecież to fantazje

IP i czas połączenia logowane. [1243004]
[20.09.2003] 16:38
Juliette
Lezalam bezwladnie z podwinieta halka na lozku... szepnal: Nie sciagne na razie Ci tej halki, bo mnie @@@iscie rajcuje, po czym kleknal na lozku przy mojej glowie i ciagle walil sobie swojego wielkiego kutasa.... chwycil mnie za wlosy... wiedzialam, czego chce... kazal mi na niego patrzec... zblizyl moja twarz do niego i kazal rozchylic usta... sparalizowana nie zrobilam tego, wiec szarpnal moje wlosy mocniej i stanowczym, niskim a za razem glosnym tonem powiedzial: otworz usta! szeroko! zrobilam to...ale nie wsadzil mi go jeszcze tylko patrzyl na mojego wilgotne wargi... w pewnym momencie chwycil mnie za glowe i wepchnal go mocno, az po sam koniec... mialam odruch dlawienia ale on nie przestawal, sam nadawal sobie rytm..przestal...podszedl do miejsca gdzie staly drinki, nie przestajac sobie go dotykac...lezalam i obserwowalam go...wzial szklanke z drinkiem, wypil odrobine i zobaczyl, ze skrzyzowalam nozki..wkurwil sie.. podszedl i powiedzial przerazajacym tonem: nigdy, przenigdy nie popelniaj tego bloedu przy mnie: twoje nogi maja byc caly czas rozchylone zebym widzial twoja mokra cipke... sluchalam go a on w tym czasie brutalnie sie rozsunal najszerzej jak tylko mogl... zapytal: rozumiesz?! ja na to drzacym glosem: tak, o ile nie zapomne...popatrzyl na mnie wzrokiem mowiacym jedno: lepiej zebys nie zapomniala... drinka trzymal w dloni... znow kleczal obok mnie ze sterczacym fallusem i kazal sie dotykac...robilam to..czulam swoja wilgoc...podniecalo mnie to jak nic innego na swiecie... zanurzyl palca w drinku i dal mi do oblizania... potem sam zrobil to samo nie spuszczajac ze mnie wzroku... ja w miedzy czasie wsadzilam w swoja cipke swojego paluszka.. chcialam poczuc swoj smak podczas tak silnego podniecenia, oblizalam go..byl boski... jemu podobalo sie to, ze sama sie dotykam... potem wepchnelam sobie jeszcze raz mojego palca i wsadzilam jemu do ust, z zarliwoscia i zachlannoscia zlizywal mi z niego moje soki... uwielbial ten smak...w pewnym momencie dotykal swojego penisa palcami z ktorych splywala alkoholowa mieszanka.... chcialam polizac go... dostalam za to w twarz.... powiedzial: jestem tu suczko, zeby sie toba zabawic a nie odwrotnie...wiedzial jednak, ze to co robi mi i sobie, sprawia nie tylko jemu @@@ista frajde... po jakism czasie nabral w usta troche drinka i \"wylal\" na moja cipke... wkurzyl mnie, bo to pieklo a zarazem rozgrzewalo moja cipke niesamowicie, czulam ze sie pale... oblizywal ja... tym razem powoli, dokladnie...czulam jak pulsuje nie tylko ona, ale cale moje cialo...dreszcze przeszywaly mnie na wylot, nogi drzaly... o bogowie! nawet nie wiecie jak mi wtedy dobrze zrobiles!!! Odstawil drinka... wzial moje nogi na swoje ramiona... oblizywal stopy... nachylil sie i byl prawie nade mna... strach mnie oblecial, bo wiedzialam ze jak w tej pozycji wejdzie we mnie umre z rozkoszy (w tej pozycji wlasnie punkt G jest pobudzany najsilniej i najskuteczniej)...wszedl...nie dokonca ...delikatnie...nagle poczulam go tak gleboko, jak nigdy nie czulam niczego.... myslalam, ze przebije mnie na wylot... wepchnal go z calej sily i do samego konca....mocno....bolalo...strasznie bolalo....probowalam go troche odepchnac od siebie, ale nie mialam sily na tyle, aby tozrobic, widzial, ze proboje sie wyrwac, wiec chwycil moje dlonie jednak reka i trzymal je nad moja glowa !!! A druga reka trzymaj moja glowe i wsuwal sie we mnie miarowo, mocno i bez zahamowan... ledwno moglam oddychac... a jednoczesnie nie mialam sily juz nawet skupiac sie na tym co sie dzieje, bo fala orgazmow regularnie zalewala moje cialo...myslalam, ze oszaleje!!! juz nie moglam zniesc tej rozkoszy! ugryzlam go w ramie....lewe ramie...pamietam to do dzis.... dostalam znow w twarz..znow w lewy policzek....powiedzial glosno :nie rob tego po czym nie przestawal mnie rznac...co chwile szeptal ze ma ochote spuscic mi sie na twarz... jego szepty skierowane do mnie byly bardzo ekscytujace: zblizal wtedy swoja twarz do mojej oblizywal ja, czasem tylko usta, zwierzecym instynktem, i szeptal... tak jak mordeca szepcze swojej ofierze na ucho co z nia zaraz zrobi....wstal...chwycil mnie za wlosy, ja siedzac juz na lozku bylam kilka cm od jego kutasa a on stal na dywanie ze scisnietymi posladkami i trzepal sobie przy moich ustach...\"dotykaj sie!\" uslyszalam... robilam to...nie przestawalam...kazal mi otworzyc usta...po czym spuscil sie..na moja twarz...czulam jak gorac sperma oblewa moje policzki, powieki, usta...czulam jej smak...slodycz w niej gryzla sie z gorycza... kleila mi sie do ust...potem nachylil sie w moja strone i zlizal ja...zlizal swoja sperme z moje buzi....chwile potem wepchnal nasaczony swoim mlekiem jezyk w moje usta... calowal gleboko i namietnie.

I like sex and you?

IP i czas połączenia logowane. [1248346]
[20.09.2003] 16:39
Juliette
Po wspolnym odpoczynku, pelnego rozmow nie tylko na temat sexu, podczas ktorego jego penis CIAGLE byl twardy i stal jak maczuga, poszlismy sie wykapac... wanna dosc duza, aczkolwiek nie na dwie osoby, napelniona woda i olejkiem do kapieli wprowadzala nastroj erotyzmu przeplatanego z romatyzmem... bedzie delikatnie- oboje to wiedzielismy.. weszlam do niej piwersza...a moze on? nie pamietam...to nie istotne.. z kranu zaczela sie lac woda...On wyregulowal jej cieplo i stanal za mna...dalam mu sie umyc...dokladnie..czulam jak po moim mokrym ciele slizgaja sie jego dlonie, czulam jego wzrok na sobie, jak dokladnie penetrowal kazdy moj zakamarek... potem usiadl a ja usiadlam pomiedzy jego rozlozonymi nogami...na swoich plecach czulam jego penisa.. byl co prawad w \"pol-snie\" ale wiedzialam, ze kazdy moj dotyka, ruch moze obudzic go na dobre... czulam sie bezpieczna...dotykal moich ramion... jednak w tej pozycji nie moglam dlugo wytrzymac... polozylam sie na nim plecami do jego twarzy, rekoma oparlam sie brzegi wanny...i nasunelam sie na jego kutasa...to bylo cos...mieciutki wchodzacy we mnie kutasek, ktory momentalnie znow stwardnial is traszyl swoja wielkoscia moja mala waska cipke... teraz ja dyrygowalam ta akcja, ja nadawalam tempo, choc jego dlonie na moich biodrach usilowaly robic to samo... zgralismy sie i poddalam sie jego ruchom.... nabijal mnie na siebie a woda pluskala miedzy moimi posladkami a jego podbrzuszem... bylo mokro nie tylko dzieki wypelnionej po brzegi wannie... cala bylam mokra... zeszlam z niego...obrocilam sie twarza do Jego twarzy, pocalowalam namietnie, i wsadzilam mu w usta dwa swoje paluszki (uprzednio zanurzone w mojej cipce, w ktorej jeszcze byl Jego kutas! Duzy, twardy w mojej waskiej cipce, a ja mimo wszystko wepchnelam tam odrobine swoje dwa paluszki aby poczuc jego ruch we sobie, jego wtardego kutasa zanurzonego po sam koniec) Patrzylam na niego...na jego penisa...bawilam sie nim...tak jak on lubi....powiedzial: jak ty to robisz ze on ciagle stoi od tylu ladnych godzin?? usmiechnelam sie tylko i weszlam na niego przodem, nozki mialam na Jego ramionach, stopy oparte o kafelki na scianie za Jego glowa, dlonie jak poprzednio wspieraly sie na brzegach wanny... teraz on trzymajac mnie za biodra sam nasuwal mnie na niego... coraz szybciej... i mocniej... balam sie, aby woda nie zaczela sie wylewac z wanny, bo ktos potem musialby to posprzatac, a my raczej nie mielismy takich zamiarow odchylilam sie do tylu i poddalam sie temu rytmowi...czulam ze mu dobrze, ze robi sobie dobrze moja mloda, waska cipka... krolowal w moim ciele swoim cialem.... ale to byla tylko czula gra wstepna do nastepnego aktu... w tle leciala sokojna muzyka, w ktora wsluchalismy sie oboje...wstalismy, wyszlismy z wanny, pobieznie wytarlismy swoje ciala...(mialam zamiar sie nie wycierac w ogole, ale kto potem chcialby spac w mokrym lozku, ktore i tak od drinkow, wody i moich sokow bylo juz wilgotne)...z lekkim usmiechem udalam sie do miejsca tak silnie przepelnionego sexem, ze samo wejscie do tego pokoju powodowalo u mnie dreszcze...

I like sex and you?

IP i czas połączenia logowane. [1248347]
[21.09.2003] 16:02
Posluszny
chcialbym miec taką zone jak Pani Jiuliette

IP i czas połączenia logowane. [1251301]
[22.09.2003] 10:26
Marinko
Julliette!
Jestes rewelacyjna. Trzymaj tak dalej. Moze kiedys przyjedziesz do swojego Pana do Warszawy i wtedy moglbym do Was dolaczyc? Twoj Pan skrepowalby Cie w pokoju. Zaslonil oczy. Wyszedl po mnie na zewnatrz by po chwili wrocic w dwojke i nie odslaniajac Ci oczy zerznac lezaca na lozku w wiezach...
M

Jestem tym, kim jestem.

IP i czas połączenia logowane. [1253519]
[22.09.2003] 18:04
Juliette
Przyjazd do Wawy w czasie semestru odpada...ale moze Ty sie skusisz odwiedzic Legnice?

A na zone to ja sie nie nadaje panie Posluszny ale za komplement dziekuje

Czekam na Wasze opowiadania...

I like sex and you?

IP i czas połączenia logowane. [1254853]
[22.09.2003] 18:05
Juliette
Przyjazd do Wawy w czasie semestru odpada...ale moze Ty sie skusisz odwiedzic Legnice?

A na zone to ja sie nie nadaje panie Posluszny ale za komplement dziekuje

Czekam na Wasze opowiadania...

I like sex and you?

IP i czas połączenia logowane. [1254856]
[23.09.2003] 11:51
Spermin
Wchodzimy do zacisznej kawiarni, intymna atmosfera. Siadam z żoną przy jednym stoliku, zjawia się kelner coś zamawiamy, ale nasze myśli biegają gdzieś poza nami. Jesteśmy lekko zdenerwowani, ale i podnieceni. Szczególnie żona w dziwmy sposób robi się mokra jak tylko wyczuje niepewność lub strach. Rozglądam się po sali rozkojarzonymi oczyma i wreszcie jest, widzę ich. To z nimi dzisiejsza zabawa. Daję znak i do naszego stolika podchodzi jeden z nich ani ładny ani brzydki w wieku 30 lat, blondyn, średniej budowy ciała ? przynajmniej tego ciała, które widać.
cześć ? jestem Władek
Jola ? z iskrą strachu w oczach odpowiada żona.
A my się już znamy z mężem, cześć Jacek. Uściski dłoni, wymiana uśmiechów i dalej zgodnie ze scenariuszem. Żona wstaje i idzie z nim do jego kumpli a ja przesiadam się do stolika obok, tak, że widzę teraz całą szóstkę dokładnie. Szóstkę, czyli żona i 5 facetów. Zaczynają się poznawać - Kaziu, Krzysiu, Mieciu, ale i tak pewnie imiona zmyślone i Jola ich nie zapamięta,ale nie imiona są tu istotne. Siedzę sam przy stoliku sączę zimne piwo i patrzę jak moja kochana żona flirtuje z 5 obcymi mężczyznami. Jest mi dziwnie gorąco, niby jeszcze nie podniecony, ale też i nie obojętny.
Jeden z nich bierze dłoń Joli i zdecydowanie kładzie na swoim kroczu, jest odwrócony twarzą do mnie, więc nie widzę czy wyciągnął kutasa, ale żona zaczyna poruszać ręką, dalej rozmawiając z pozostałymi. Facet zaczyna gmerać przy spodniach, aha -teraz pewnie wyciąga fujarę. Ręka Joli zaczyna pracować góra ? dół i wszyscy już widzą, co ona robi.
Facet łapie ją delikatnie za włosy i przyciąga na kolana, teraz oboje patrzą mi w oczy, widzę podniecenie w oczach żony, choć dzieli nas odległość kilku metrów. Teraz powoli siada na jego kutasie i zaczyna go pieprzyć. Patrzymy sobie w oczy, oczy to przymknięte to uśmiechnięte, podniecone i zamglone. Jola ma tak się rżnąć przez 5 minut a moim zadaniem jest zgadnąć czy facet spuścił się w jej cipkę czy jeszcze nie. Choć facet był podjarany odgadłem ? trafnie - że jeszcze nie skończył. Teraz przesiadka na drugiego kutasa i jazda góra dół od początku. Mija 5 min. I zgaduję, że jeszcze nie ? znowu dobra odpowiedź. Na początku założyłem, że co najmniej jedna kolejka obleci bez spuszczania się i trzymałem się tej zasady. Teraz trzeci kutas wnika do cipki mojej kochanej. Cały czas robią w tym samym miejscu, tak abym mógł dobrze obserwować ich reakcje, ich wyraz twarzy. Oczywiście mówię, że ten też jeszcze nie skończył. Nie zgadłeś ? odpowiadają. O cholera ? zbytnia pewność siebie zgubiła mnie. Jeden z nich podprowadza żonę do mnie odwraca ją, Jola się pochyla a on podnosi jej spódniczkę i rozchyla mocno i bezwstydnie cipę mojej żony. Już widać, że wycieka z niej sperma, ale dla pewności ? a może z podniecenia sprawdzam to wkładając palce i potem je oblizując. Tak to sperma, moja Jola dała się zerżnąć obcemu facetowi do końca. Wracają do stolika i od razu siada na kolejnego fiuta. Jest, podjarana więc galop jest ostry i szybki. Aby nie było mi za łatwo, chłopaki mogą mi trochę przeszkadzać. Przysiadł się któryś i zaczyna mówić o mojej żonie.
- Widzę, że ta @@@ nie ma zahamowań, daje się traktować jak dziwka. Ale cię pewnie to podnieca? Co? Powiedz jara cię jak facet dupczy twoją żonkę. Starałem się koncentrować na tym, co widziałem, ale łatwe to nie było. Facet łapie mnie za kutasa ? no nie mówiłem już ci stoi.

IP i czas połączenia logowane. [1257561]

1 2 3   » 65 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat