o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

pomysły na wakacje

1 «   10 11 12 Strony tematu:
[04.10.2016] 11:45
ksenowka
Na spontanie to lubię jeździć ale gdzieś nie daleko albo w obrębie naszego kraju Jeżeli chodzi o dalszy wyjazd to wolę wszystko wcześniej zaplanować żeby sporo zaoszczędzić. Przykład- tanie bilety lotnicze, które zabukowane nieco wcześniej przez portal eloty.pl są naprawdę groszową sprawą. Do tego jest komfortowy wybór przewoźników

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22464584]
[04.10.2016] 13:37
jaszczurka22
Ja planuje na przyszły rok wyjazd do Hiszpanii, zwiedzenie 5 miast w 12 dni Mam nadzieje, ze wypali i przeżyję super przygode Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

IP i czas połączenia logowane. [22464797]
[22.10.2016] 10:53
Kamil Rogala  carlitoneo@tlen.pl
A ja polecę Chorwację. A jeśli Chorwacja, to murowanym faworytem jest Zlatni Rat na wyspie Brac. To niepowtarzalnie piękna, żwirowa plaża obecna we wszystkich folderach reklamujących Chorwację. Znajduje się w miejscowości Bol. Ma wyjątkowy kształt języka wysuniętego w morze, a ponadto zmienia wygląd w zależności od kierunku wiatru i fal. Minusy? Spora ilość turystów, ale to akurat zrozumiałe Oferty polecam porównać nawww.Wycieczka.pl - możesz sprawdzić które biuro podróży oferuje najatrakcyjniejsze warunki. www.wycieczka.pl

IP i czas połączenia logowane. [22488334]
[14.11.2016] 10:52
Karek999
Wakacje można także mieć jesienią. Ja niedawno spędziłem urlop w górach i było niezwykle. Pokój wynająłem w pensjonacie w Bukownie Tatrzańskiej http://www.podmiedza.pl/. Oferują oni pełnej klasy apartamenty. Dodatkowo plusem było przepyszne jedzenie w Karczmie Białka tatrzańska i piękne widoki.

IP i czas połączenia logowane. [22517477]
[14.11.2016] 10:57
Gorecki8393
Jesienią można pomyśleć o jakimś fajnym urlopie w górach. Sam niedawno postanowiłem zabrać narzeczoną w Tatry i było naprawdę super. Znajomy polecił nam fajny pensjonat http://www.gorskiwierch.pl/. Jest to willa z widokiem na Tatry. Miejsce niezwykle urokliwe. A przy okazji bardzo komfortowe.

IP i czas połączenia logowane. [22517489]
[25.05.2017] 08:43
[13.12.2016] 16:26
makusek
Mam dwóch synów i córkę. Ciężko czasami wyjechać na wakacje ze względu na ograniczoną infrastrukturę przeznaczoną najmłodszym. Uważam, że nad morzem świetną robotę pod tym względem robi Ośrodek Imperiall. Przede wszystkim menu w restauracji pod dzieci i dodatkowy lunch, plac zabaw statek na piasku, istnieje możliwość wyświetlenia ulubionych, znanych bajek. Moje dzieci nauczyły się w hotelu pływać na basenie. Efektywnie prowadzone zajęcia. Żona zazwyczaj przebywała w SPA, a ja w klubie fitness i w lounge barze. Poza tym praktycznie obok hotelu rozciąga się świetna trasa rowerowa. Warto się wybrać, bo kompleks udostępnia rowery i inny sprzęt sportowy. Moje dzieciaki pokochały ogromną salę z kulkami. Hotel jest bezpieczny, pracownicy ogarnięci. Plaża najczystsza, jaką dane mi było zobaczyć nad polskim morzem. Wierzę, że kontakt ci się przyda.

IP i czas połączenia logowane. [22557857]
[22.12.2016] 09:57
eDom
Wszędzie można znaleźć tanie i odpowiednie na pobyt z dziećmi hotele, warto korzystać z wyszukiwarek http://www.edom.pl/ bo można od razu zaznaczyć odpowiednie opcje i poszukiwanie jest szybsze i łatwiejsze

IP i czas połączenia logowane. [22568823]
[31.01.2017] 18:03
Adriana2425
Gdzie kol wiek byśmy nie jechali zależy nam na optymalizacji kosztów wyjazdów, jeżeli miał by to być wyjazd autokarowy, to od siebie mogę powiedzieć o konkretnej wyszukiwarce najlepszych przewoźników https://busfor.pl , biletów, wszystko załatwimy w, krótką chwilę i oczywiście online. Warto zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniążki.

IP i czas połączenia logowane. [22629040]
[05.02.2017] 13:55
Figieleeek
Ja raz pojechałam spontanicznie i na własną rękę na wakacje i pozniej bardzo tego zalowałam. Nie moglismy znalezc noclegu, pierwszej nocy spaliśmy w samochodzie. Jakość tego c znaleźliśmy nastepnego dni ni jak się miala do ceny. Dlatego teraz sie nauczyłam i korzystam z biur podrozy. Najczesciej z SunCenter. Siedzę sobie w domu i przeglądam róże oferty największych touroperatorów w jednym miejscu. Biuro czynne 24h na dobę i w weekendy też więc można w kazdej chwili dzwonic i pytać o szczegoły oferty. W tamtym roku byliśmy w Grecji i byliśmy bardzo zadowoleni. Hotel wyglądał jeszcze lepiej niz w tych katalogach

IP i czas połączenia logowane. [22634674]
[06.02.2017] 10:27
bolesław
ja rok temu byłem na wakacjach w kujawsko pomorskim i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto lubi zwiedzanie i zabytki. najważniejsza sprawa to znaleźć dobry nocleg, w dobrej lokalizacji, żeby nie tracić nie wiadomo ile na dojazdy. zatrzymałem się w http://www.noclegi-drzemka.pl i jestem bardzo zadowolony - tanio, spokojnie i wszystkie atrakcje praktycznie w zasięgu ręki

IP i czas połączenia logowane. [22635546]
[28.02.2017] 09:36
Igab
Zawsze myślałam że wyjazdy z grupą znajomych są ciekawsze, ale w tamte wakacje chciałam trochę bardziej wypocząć i pojechałam sama do Nosalowego Dworu. Byłam zachwycona! Bardzo wysoki standard, wszystko można ustalić z przemiłą obsługą no i co najważniejsze spa w którym można wybierać w zabiegach. Nawet na weekend warto wybrać to miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [22661316]
[05.03.2017] 14:15
daria1212
wiele pomysłów znajdziesz na suncenter.pl co tu dużo mówić bardzo tanie oferty w super miejsca

IP i czas połączenia logowane. [22667369]
[13.03.2017] 18:03
Figieleeek
Myślę, że najwygodniej sobie pojechać z jakimś biurem podróży. Na suncenter mają bardzo ciekawe i tanie oferty w różne ciepłe miejsca więc ja chętnie z niego korzystam

IP i czas połączenia logowane. [22676513]
[16.03.2017] 22:26
Deluszka
Ja w tym roku mam plany na spa, konkretnie Unitral w Mielnie, podobno zacne miejsce. Nie mam ochoty na aktywny wypoczynek, chcę po prostu o siebie zadbać Biorę przyjaciółki i niech się dzieje co chce! Miały być wielkie zagraniczne wyjazdy, ale ... nam się odechciało

IP i czas połączenia logowane. [22680685]
[18.03.2017] 21:26
Dzida
Ja zawsze wybieram jakieś ciekawe miejsce w Polsce. Zawsze szukam jakiś fajnym miejsc do spania przez internet. Ostatnio znalazłam bardzo smpatyczny Hotel Diament w Zgierzu.

IP i czas połączenia logowane. [22682858]
[03.04.2017] 18:27
carmen1234
Mi się strasznie podobało w Grecji w zeszłym roku byłam z chłopakiem. Nawet nie planowaliśmy nigdy takiego wyjazdu ale znajomy nam wysłał link do taniej oferty last minute z suncenter.pl i pojechaliśmy we czwórkę. Było ekstra ! Mnóstwo pozytywnych wspomnień

IP i czas połączenia logowane. [22700217]
[09.04.2017] 22:13
Katarzyna_Ecz
ja polecam fajne miejsce niedaleko Rzeszowa, z dobrym dojazdem, miejscowość nazywa się Radawa, jest tam fajny hotel Bacówka, w którym jest bardzo komfortowo a jednocześnie przytulnie, polecam też hotelowe SPA, w którym jest bardzo dużo różnorodnych zabiegów

IP i czas połączenia logowane. [22704143]
[12.04.2017] 21:32
mariot887
W tamtym roku spływałem pontonem od Czerwonego Klasztoru do przystani w Leśnicy. Ponton i sprzęt z oferty www.raftingtrzykorony.pl Korzystaliśmy ze sternika, ale ogólnie impreza toczy się we własnym tempie. Można dołożyć grilla, nocleg, wypożyczyć rower. Pozytywnie zaskakuje przebieralnia przed i po spływie. Z Leśnicy można sobie rowerem wrócić do bazy początkowej, więc spływ przekształca się w dość rozbudowany wysiłek. Raczej dla średnio zaawansowanych. W tym roku, prawdopodobnie w sierpniu również się wybieram. Jak chcesz to się jakoś zgadamy.

IP i czas połączenia logowane. [22707099]
[20.04.2017] 07:46
ewuun
W tym roku jadę w niedawno "odkryty" przeze mnie region, czyli Pojezierze Drawskie. Bardzo mi odpowiada, że nie jest to jakiś super gorący region turystyczny, ludzi nie ma za dużo, nie ma imprezowni-mordowni, pijaństwa, śmieci. Jest za to piękna przyroda, lasy, jeziorka, cisza, mnóstwo miejsc do spacerów. W Linownie jest ośrodek Taurus, gdzie można sobie wynająć bungalow - piękne miejsce nad jeziorem Lubie, można wypożyczyć rower lub kajak, można posurfować jeśli ktoś lubi. Piękne miejsca dokoła, mnóstwo ścieżek spacerowych, przyroda oszałamia.

IP i czas połączenia logowane. [22713871]
[18.05.2017] 09:40
Tomek 76345
Ja uwielbiam aktywnie spędzać czas, wiec pewnie wybiorę się w góry, znajomi namawiają mnie na Beskid Ślaski i Wisłę, polecacie jakiś konkretny nocleg? Podobno dobre opinie zbiera rezydencja Pod Ochorowiczowka, kojarzycie ten adres?

IP i czas połączenia logowane. [22734898]
[19.05.2017] 12:37
Eliza-Dudziak
Ja od siebie mogę polecić Wam portal http://mojewakacje.org.pl/ , gdzie zazwyczaj szukam informacji, jak mam gdzieś wyjeżdżać.

IP i czas połączenia logowane. [22735677]

1 «   10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat