o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum TV / Radio / Prasa
 » Odpowiedz na ten temat

TV + kino domowe do 8000

[19.05.2009] 00:13
krzysiu333
Chciałbym kupić sobie telewizor LCD (min 40 cali) + kino domowe, mam do wydania na to plus minus 8000, moze byc troche mniej, moze byc troche wiecej, telewizor ma sluzyc do ogladania filmow przez HDMI z lapka chociaz jak bedzie mial tuner DVB to nie pogardze MUSI byc Full HD, zadne gowno HD ready czy inne wynalazki, chodzi mi glown ie o jakosc zeby z odleglosci ok 2,5 m byl czysty obraz. Co do kina domowego to max 5.1 nie wiecej, z amplitunerem (dvd moze byc ale niekoniecznie) dobrej jakosci, zeby byl ladny dzwiek i prosilbym o jakies linki do allegro ew do sklepow internetowych z waszymi rpopozycjami bo jesli chodzi o to co chce kupic to nie mam zbyt duzej wiedzy i licze na wasza

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.09.2016] 10:02
Wojtek41
Jeśli zależy Ci na komforcie to poza dużym telewizorem i zestawem głośników warto sprawdzić specjalne fotele kinowe http://forumseatingpl.sitey.me/ abyś faktycznie mógł poczuć się jak w kinie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22451285]
[13.10.2016] 10:24
KorbaA
Ja mam Panasonica CX 700 i kino domowe SC-BTT885EG. Wybierałem go pod względem grania na playstation i oglądania filmów. Powiem Ci, ze jestem bardzo zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [22476287]
[02.11.2016] 16:49
Popelna
Własnie miałam pisać, że polecam panasonica, co prawda kino domowe mam trochę starsze względem telewizora, ale połączenie idealnie się sprawdza. Wysokie, stojące kolumny z głośnikami i telewizor panasonica o świetnej karcie graficznej to naprawdę solidna podstawa do oglądania filmów

IP i czas połączenia logowane. [22502981]
[22.11.2016] 22:58
bambink2
A ja bym się na Twoim miejscu zastanowił, czy nie warto wybrać telewizora full hd od LG. Na bank starczy Ci jeszcze na dobry sprzęt grający do kina a jakość obrazu jest naprawdę dobra. Podsyłam do sprawdzenia http://www.lg.com/pl/telewizory

IP i czas połączenia logowane. [22529065]

» Odpowiedz na ten temat