o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Narty i snowboard
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki sport???

1 2 3
[11.05.2009] 15:10
sportowiec94
Witam. Mam 15 lat. Od dawna interesuję się wieloma rodzajami sportów, ale żadnego jeszcze nie uprawiałem na poważnie (tzn. treningi itp.). Teraz chciałbym zacząć. Wiem, że w wieku 15 lat na uprawianie niektórych sportów jest już za późno, by osiągać sukcesy (tzn. takie, które trzeba trenować od małego). Podawajcie najróżniejsze propozycje sportów, których uprawianie można zaczynać w wieku 15 lat. Liczę na dużo odpowiedzi (poważnych!!!). Z góry dzięki. Pozdrawiam!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.06.2009] 00:03
qwerty123i-uinj
Po pierwsze zacznij uprawiać cokolwiek jeśli się tym interesujesz. No chyba, że Twoim ulubionym sportem jest snucie marzeń o byciu mistrzem. W Twoim wieku nie jest za póżno ( w żadnym wieku) na rozpoczęcie treningów w większości dyscyplin jakie znam. Moi znajomi zaczynali gdy mieli 18 lat i uzyskiwali świente wyniki na zawodach międzynarodowych w taekwondo. Tak naprawde Twoje sukcesy zależą od Ciebie, im wcześniej zaczniesz tym łatwiej będzie Ci osiągnąć sukces. Jeśli chcesz być mistrzem, nieważne w jakim wieku zaczniesz, zawsze trzeba włożyć w to tyle samo pracy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15105903]
[27.06.2009] 16:52
Tior
Hej. Też mam 15 lat i ja np. uprawiam narciarstwo w zimie, a w lecie gram w koszykówkę.. W sumie to zależy, gdzie mieszkasz, bo np. co ci z tego, że będziesz chciał jeździć na nartach w mieszkasz nad morzem. A tak, to możesz np. grać w nożną, w kosza, siatkówkę, jeździć na rowerze.. hmm.. po prostu rób to, czym się interesujesz

IP i czas połączenia logowane. [15124897]
[22.10.2009] 16:54
Bartuzzz
Latem basen, zima basen i moje ukochane narty w Karpaczu, już nie mogę doczekać się sezonu. W tym roku 2 tygodnie w Skalnym

IP i czas połączenia logowane. [15673402]
[22.10.2009] 20:42
kaszta
A co to takiego ten Skalny? Hotel?

IP i czas połączenia logowane. [15674560]
[29.06.2017] 12:51
[25.12.2009] 13:56
elodie
Tak naprawdę nigdy nie jest za późno na uprawianie sportów! Jeśli tylko jesteś zdeterminowany i masz chęci to możesz zacząć odnosić sukcesy nawet w tym wieku. Mój kumpel w liceum zaczął grac w koszykówkę i teraz jest na studiach i gra w 3 drużynach, z czego z jedną ma podpisany kontrakt. Spróbuj z koszykówką, może bieganie, basen. Tylko do tego trzeba mieć serce więc zabierz się najlepiej za to co sprawia Ci największą przyjemność i radość

IP i czas połączenia logowane. [15988815]
[29.12.2009] 13:59
Prince69
Szczerze powiedziawszy, z wszystkich sportów najbardziej przypadło mi do do gustu bieganie. Biegam sobie wtedy, kiedy mam czas i ochotę, jest to sport stosunkowo niedrogi, bo co potrzeba? Dobre buty, fajny, bawełniany dres. Kupiłem wszystko za dwie stówki z haczykiem na tanisport.pl, więc nie drogo. Nie trzeba się z nikim umawiać, można sobie posłuchać muzyki, a nogi same niosą. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

IP i czas połączenia logowane. [16009537]
[05.01.2010] 12:49
mozerfozer
Uprawiam czynnie piłkę nożną, 2-3 treningi w tygodniu, do tego od czasu do czasu koszykówka, siatkówka. Bieganie to podstawa wszystkich sportów i sport sam w sobie. Uwielbiam biegać, ale najgorsze są te długie przerwy, kiedy spada śnieg, a na siłownie jeszcze nie chce mi się iść. Wtedy 2 miesiące biegam tylko na hali, gdzie trenujemy w przerwie zimowej. 2 tyg. temu zacząłem regularnie biegać, kupiłem sobie buty, pełne PRO, przecenione z 500zł na 399zł (http://www.tanisport.pl/newbalance/MR1224ST/ Product.aspx ), co dodatkowo mnie zmotywowało do cięższych treningów. Takie buciki to podstawa. Nie można bagatelizować kwestii stabilizacji stopy, kolan i miednicy.

IP i czas połączenia logowane. [16048762]
[25.02.2010] 20:47
masder
jeżeli chcesz zaitnieć to trenuj to w czym jesteś dobry. jeżeli zakładasz temat na forum narciarskim, to zakładam, że umiesz jeździć na nartach. jeśli tak, to świetnym sportem jest freeride. mało znany jak narazie nieodkryty do końca. do tego sprawia bardzo dużą przyjemność. zobacz sobie filmiki np. Into The White albo The Emotions, który niedługo wyjdzie. tak się składa, że znam tych kolesi co tam jeżdżą i oni zaczęli to trenować będąc w podobnym wieku. wejdź sobie nawww.theemotions.pl albo na ski2die.pl i poczytaj

IP i czas połączenia logowane. [16314354]
[01.03.2010] 20:32
dewot1
cytatmasder (10.02.25 20:47):jeżeli chcesz zaitnieć to trenuj to w czym jesteś dobry. jeżeli zakładasz temat na forum narciarskim, to zakładam, że umiesz jeździć na nartach. jeśli tak, to świetnym sportem jest freeride. mało znany jak narazie nieodkryty do końca. do tego sprawia bardzo dużą przyjemność. zobacz sobie filmiki np. Into The White albo The Emotions, który niedługo wyjdzie. tak się składa, że znam tych kolesi co tam jeżdżą i oni zaczęli to trenować będąc w podobnym wieku. wejdź sobie nawww.theemotions.pl albo na ski2die.pl i poczytaj /cytatno dobra stronka. fajny blog prowadzą. dzisiaj dodali nowy filmik ;p jeszcze bardziej mnie wciągnął ;p to wydaje się takie proste. nawet te gleby nie są chyba jakieś bardzo bolesne ;p no i do tego ta pogoda ;d jajajaj ale mi się chce tak pojeździć ;p

IP i czas połączenia logowane. [16331258]
[01.03.2010] 20:56
masder
cytatdewot1 (10.03.01 20:32):no dobra stronka. fajny blog prowadzą. dzisiaj dodali nowy filmik ;p jeszcze bardziej mnie wciągnął ;p to wydaje się takie proste. nawet te gleby nie są chyba jakieś bardzo bolesne ;p no i do tego ta pogoda ;d jajajaj ale mi się chce tak pojeździć ;/cytatdobra dobra ;d nowy filmik? a to muszę obczaić. szczerze mówiąc nie wchodziłem tam ostatnio bo coś nie odświeżali nic. ale spoko. zaraz zobaczę ;ppno faktycznie ;d pogoda zarąbista. no i ten puch. fajną musiał mieć jazdę jak tam na krechę jechał. jest taka scena ;d nie no coś pięknego ;p

IP i czas połączenia logowane. [16331355]
[22.03.2010] 14:10
boguslav3
A próbowałeś swoich sił w jakimś sporcie zza oceanu? Ostatnio na popularności zyskuje futbol amerykański, ale myślę, że na baseball i lacrosse też przyjdzie czas. To są sporty, które mogę podbić europę w przyszłości. Sprzęt wcale nie jest drogi i jest łatwo dostępny na fa-pol.pl

IP i czas połączenia logowane. [16432526]
[08.04.2010] 20:51
freerider25
no jak masz możliwości to freeride jest naprawdę dobrym, przyjemnym i wmiarę tanim sportem. raczej 1 razowy wydatek. poźniej jak coś osiągniesz to masz sponsorów i lajty nawet możesz w filmach bystępować tak jak ci z F-Secure Monte Rosa Trip ;pp a jak nie to nie wiem.. biegi? rower? z siłownią narazie daj sobie spokój.

IP i czas połączenia logowane. [16509732]
[21.10.2010] 12:55
onesagain
Chyba każdy powinien uprawiać taki sport, żeby dawało mu to satysfakcje
Ja bardzo lubię sporty zimowe ogólnie Żeby nie było monotonnie, to sobie trochę jeżdżę na nartach, trochę na desce. Akurat ostatnie kilka sezonów śmigałam na desce, ale w tym sezonie wracam do nart Już sobie nawet szukam, http://www.dobrenarty.pl/narty/1 ,1568-salomon_crossmax_v6_150_cm jak widać dużo wydać nie trzeba, a na 2-3 sezony będzie jak znalazł

IP i czas połączenia logowane. [17320354]
[28.10.2010] 23:24
nieborak81
A co powiesz na ASG? W tym sporcie nie liczy się wiek, ale podejście, zdolności taktyczne i wytrzymałość. Radzę poczytać na temat rozgrywek, sprzętu i zawodów organizowanych w naszym kraju. może wybierz się na jakąś rozgrywkę i sam sprawdź - zobaczysz, że nie pożałujesz. A jeśli już się wkręcisz, to koniecznie zainwestuj w dobre buty taktyczne - sprawdzają się o każdej porze roku i umilają rozgrywkę. Osobiście polecam modele z bates. pl - według mnie najlepsza marka.

IP i czas połączenia logowane. [17351561]
[30.10.2010] 22:48
anka1304
Cześć! Chciałam zaprosić was na trening RUGBY Gwarantuje dobra zabawe Serio warto spróbować nie pożałujecie
Treningi odbywają się na boisku Z.S.O.iP. im. H.C. Hoovera Ruda Śląska Orzegów ul. Orzegowska 25 w każdy poniedziałek, środę i piątek. godz.17 GG 4734968 lub 3552109 MILE WIDZIANE DZIEWCZYNY

IP i czas połączenia logowane. [17359333]
[03.11.2010] 16:42
wrocejutro
Ja też liznąłem kilku sportów. Paintball, snowboard, tenis, piłka nożna i jeszcze kilka innych. Ale też na serio za żaden się nie wziąłem. Zacznij uprawiać, to co sprawia Ci najwięcej przyjemności. Mogą być narty, może być snowboard, może być asg, ważne żeby to Tobie sprawialo przyjemność.

IP i czas połączenia logowane. [17373606]
[24.01.2011] 15:24
Mo21
Witam, a co z piłką ręczą kiedy najlepiej zacząć ją trenować?

IP i czas połączenia logowane. [17746844]
[01.02.2011] 23:59
Barek88
W gimnazjum można zacząć, żeby w liceum mieć już jakieś pojęcie o grze i mieć szanse na dostanie się do drużyny szkolnej. http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17785658]
[03.02.2011] 14:55
fifffi____
powiem tak: każdy, chociaż oczywiście większość dyscyplin należy zacząć trenować bardzo wcześnie. Nigdy nie jest jednak za późno na to, by w ogóle zacząć trenować

IP i czas połączenia logowane. [17792278]
[28.02.2011] 09:19
iguanobone
A czym się tak naprawdę interesujesz? Bo taka prawda, że każdy ci poleci to co sam trenuje, trenował czy się interesuje. Najważniejsze to zacząć coś trenować, a nie kierować się opiniami innych

IP i czas połączenia logowane. [17900300]
[01.03.2011] 13:18
anastazjaaa1
Myślę, że dla młodego chłopaka fajne byłyby wszelkie sporty w stylu karate, kick-boxing będziesz i fajnie wyglądał i fajnie się czuł no i dziewczyna będzie mogła czuć się przy Tobie bezpiecznie a siniaki dodadzą uroku i wcale nie jest powiedziane, że nie osiągniesz sukcesu w tym wieku, w którym jesteś

IP i czas połączenia logowane. [17904727]
[04.03.2011] 12:36
nartywruch
Trenujcie w zimie na nartach! Super zabawa, zobaczcie na tym filmiku co można na nich wyczyniać!
http://www.youtube.com/watch?v=FJo8vctc7K0 Pozdrowienia!!!

IP i czas połączenia logowane. [18098723]
[07.03.2011] 12:33
marasbone
Dla młodego chłopaka idealne są sztuki walki . Uczą koordynacji, dyscypliny, samokontroli. No i wyrabia pewność siebie, co jest przydatne w życiu

IP i czas połączenia logowane. [18110544]
[15.03.2011] 13:02
margarita-4
No właśnie też się zastanawiam nad tym - temat założony jest na forum narciarskim więc może przyłożyć się do snowboardu? A jeśli nie to może coś popularniejszego i do uprawiania przez cały rok czyli koszykówka albo siatkówka. Chyba, że wolisz bardziej "egzotyczne" dyscypliny to może rugby albo jeździectwo?

IP i czas połączenia logowane. [18141470]
[04.04.2011] 08:32
aleksandra-600
A może jakiś sport związany z bardziej ekstremalna jazdą na rowerze - bardzo to teraz popularne - ewentualnie może coś ze sportów wodnych - jak wioślarstwo, żeglarstwo czy klasycznie - pływanie?

IP i czas połączenia logowane. [18222377]
[03.05.2011] 17:18
Miłka ;*
Moim zdaniem dla chłopaka w twoim wieku najlepszy jest skateboarding. Zapuść boską grzywkę na bok i ubieraj się jak skejci. A jak nie to to np: wspinaczka, kolarstwo, biegi narciarskie itp

IP i czas połączenia logowane. [18339482]
[04.05.2011] 13:44
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Jeśli chcesz uprawiać jakiś sport tylko dla siebie i własnej satysfakcji to może zaczniesz biegać albo jeździć na rowerze. Może jeszcze trochę jest za zimno na niego ale możesz sobie kupić ubranie termoaktywne. Taki komplet tanio skompletujesz sobie na fa-pol.pl
tak przygotowany możesz śmiało zabierać się za te sporty.

IP i czas połączenia logowane. [18343063]
[27.06.2011] 15:58
pawelo_en
zakup sobie taką deske http://gadzeteo.pl/pl/p/Deskorolka-Waveboard -Street-Surfing-/85 a zobaczysz ze bedziesz wiedział jaki sport wybierzesz..

IP i czas połączenia logowane. [18538558]
[05.07.2011] 21:38
fiz2532784ssss
chcesz obejrzeć nowe filmy, seriale a może potrzebujesz jakies materiały naukowe?? wejdź i znajdż coś dla siebie
http://chomikuj.pl/?page=411190

IP i czas połączenia logowane. [18569925]
[07.07.2011] 23:13
hidetada
Witam serdecznie! Zapraszamy wszystkich szanownych forumowiczów na istniejący od niedawna serwis poruszający tematykę sportów kulturystyczno-siłowychWWW.BODYSTRONG.PL Tworzymy centrum porad dietetyczno-treningowych oraz wszelakiej suplementacji. Znajdziecie tu wiele porad z zakresu odżywiania i prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Na bieżąco informujemy Was o nowościach ze świata kulturystyki i fitness. Stworzyliśmy forum które mam nadzieję będzie Wam dobrze służyć.Mamy wielu przyjaciół wśród zawodników kulturystyki, trójboju siłowego oraz podnoszenia ciężarów.W serwisie znajdziecie największą bazę fitness klubów w Polsce,jest prawie 900 obiektów i liczba ciągle rośnie. Każdemu forumowiczowi będzie wygodnie sprawdzić gdzie najbliżej jego miejsca zamieszkania może skorzystać z usług profesjonalnej siłowni i personelu. Fascynaci sportu mogą zajrzeć do bogatej galerii sław kulturystycznych. Zakładając profil można kontaktować się z innymi użytkownikami, dodawać znajomych do swojego profilu,galerie video. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasja i zainteresowaniem. Pozdrawiam forumowiczów!
www.bodystrong.pl TEAM

IP i czas połączenia logowane. [18578189]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat