o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Książki i komiksy
 » Odpowiedz na ten temat

Ciekawe książki o wampirach.

1 «   5 6 7 8 9 10 Strony tematu:
[06.03.2011] 20:24
sabaxd
oczywiście zmierzch Meyer Stephane
no i Libby Bray 2 części (Mroczny Sekret) i (Studnia Wieczności)
pppppppppppooooooooooooooolllllllllllleeeeeeeeeeeeccccccc cccccccaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18108244]
[13.03.2011] 19:33
Nique  mysza-1979@tlen.pl
Bractwo Czarnego sztyletu J.W Ward

IP i czas połączenia logowane. [18135673]
[20.03.2011] 16:52
lakeoffire
moim zdaniem najlepsze są książki autorki Charlaine Harris. Po kolei pod tytułami: "Martwy aż do zmroku", "U Martwych w Dallas", i "Klub Martwych". Następnych 4 części jeszcze nie przeczytałam, a zamierzam, bo spodobały mi się te książki. Nastepne 4 części noszą tytuły: "Martwy jak zimny trup", "Martwy dla świata", "Definitywnie martwy" i książka, która pojawi się w kwietniu nosi tytuł "Wszyscy martwi razem". Nienawidzę sagi Zmierzch...
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [18161804]
[23.03.2011] 15:00
kaja987867876  985634356@tlen.pl
mi osobiscie nawet bardziej od zmierzch podoba sie ksiazka naznaczona sa jak narazie 5 czesci ale slyszalam ze niedludo bd kolejne polecam

IP i czas połączenia logowane. [18173162]
[28.03.2011] 12:30
caay
kotek12łowczyni (11.02.19 22:58):
NOCNA ŁOWCZYNI!!!1
bardzo polecam.....genialna książka. Składa się z 5 tomach jako na razie są 4 tomy, tom 5 ma być 22.02.2011 ale niestety po angielsku- jako na razie. Filmu nie ma, ale słyszałam że mają kręcić, ale kiedy to nie wiadomo kiedy ruszą dupska....
1 książka- w pół drogi do grobu
książka jest świetna, koleżanka koleżanki mojej koleżanki poleciła mi. I na prawdę bardzo mi sie podobała i podoba. polecam "nocna łowczyni"
ooo no masz racje ! Książka jest rewelacyjna XD
o wiele fajniejsza od Sagi Zmierzch ...
No też gorąco polecam Akademię Wampirów bardzo ciekawa.
Nie wiedziałam ze ma być film nocna łowczyni. Super będzie xD

IP i czas połączenia logowane. [18194150]
[26.11.2014] 23:55
[28.03.2011] 13:44
klara
polecam cykl Błękitnokrwiści Melissy De La Cruz

IP i czas połączenia logowane. [18194467]
[28.03.2011] 13:45
klara
polecam książki Mellisy De La Cruz Błękitnokrwiści

IP i czas połączenia logowane. [18194471]
[28.03.2011] 20:34
Twoja na 100%
Bardzo mi się podobają książki o wampirach.
Mam pytanie,dużo płace za książki.
Jak i skąd mogę wydrukować całą książke?
Proszę o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [18196320]
[29.03.2011] 07:37
wiewiórka97
Jak dla mnie ostatnim hitem są "Pocałunki wampira. Początek" Ellen Schreiber.

IP i czas połączenia logowane. [18197790]
[29.03.2011] 09:26
monika
Błękitnokrwistych można ściągnąć z chomika . Podaje po kolei
1.Błękitnokrwiści
2. Maskarada
3. Objawienie
4. Dziedzictwo
5. dodatek do serii klucz do repetytorium
6. Zbłąkany anioł i Krwawe Walentynki

IP i czas połączenia logowane. [18197936]
[29.03.2011] 12:39
jola
oczywiście z chomika , tam możesz ściągnąć książki

IP i czas połączenia logowane. [18198561]
[01.04.2011] 05:56
wiewiórka97
"Pocałunki wampira.Początek" - pierwsza z 5 czy nawet sześciu części. Napisała tą serie Ellen Schreiber

IP i czas połączenia logowane. [18210109]
[02.04.2011] 14:59
Wiv
Masz mp3-kę, słuchasz muzyki?
A może świetny audiobook, przy którym miło mija czas i od którego trudno się oderwać? Zapraszam na megaprodukcję Andrzeja Sapkowskiego NARRENTURM Obsada aktorska to gwiazdy polskich scen, stale współpracujące z Teatrem Polskiego Radia oraz młodzi aktorzy, którzy już zdążyli zyskać uznanie środowiska. W rolach głównych: KRZYSZTOF GOSZTYŁA jako NARRATOR MACIEJ GUDOWSKI jako LEKTOR LESŁAW ŻUREK jako Reynevan HENRYK TALAR jako Szarlej KRZYSZTOF WAKULIŃSKI jako Samson http://chomikuj.pl/wiv/Audiobook+-+wiv/Narre nturm

IP i czas połączenia logowane. [18215243]
[06.04.2011] 14:30
ZaKoCHanaWwaMpirze;PP
Polecam książki:
-Jak poślubic wampira Milionera
-i pozostałe częsci tej sagi która napisał:
-Sparks Kerrelyn
OSTRZEGAM to nie są książki dla trzynastolatek!!!

IP i czas połączenia logowane. [18231979]
[08.04.2011] 18:34
Macuś . xdd
myszka_15 (09.05.02 14:27):
Przeczytałam sagę "Zmierzchu" i bardzo, bardzo mi się spodobała. Może znacie jakieś podobne książki?!
Znam sporo ciekawych książek o tematyce z wampirami , demonami , wilkołakami . itd ... Po prostu pochłaniam takie książki , jakby ktoś chciał tytuły to pisać . ; D

IP i czas połączenia logowane. [18241371]
[08.04.2011] 18:36
Macuś . xdd
kaja987867876 (11.03.23 15:00):
mi osobiscie nawet bardziej od zmierzch podoba sie ksiazka naznaczona sa jak narazie 5 czesci ale slyszalam ze niedludo bd kolejne polecam
Narazie jest 5 wydanych . Ja już jestem po 6 i jestem w niebo wzięta tą książką . ; D . Zwłaszcza teraz sytuacje stają się ciekawe . . .

IP i czas połączenia logowane. [18241383]
[10.04.2011] 20:06
Dana
Cześć. Ja już przeczytałam dużo książek w tej tematyce. Podam kilka tytułów. Nie czytałam wszystkich wypowiedzi innych także tytuły jakie podam mogą się powtarzać. Podam wg kolejności, które watro przeczytać najpierw.
NUMER 1 jest u mnie Mead Richelle - Akademia wampirów. Zdecydowanie uważam, że jest najlepsza, przeczytałam ją ekspresowo. Bohaterka jest fantastyczna silna i zdecydowana, wie czego chce no i ten wątek romantyczny Polecam
NUMER 2 Caine Rachel - Wampiry z Morganville. Rewelacja, cały coś się dzieje także czytelnik się nie nudzi.
NUMER 3 w tej chwili jest seria Nocna Łowczyni. Po prostu rewelacja, główna bohaterka jest półkrwi wampirzycą, która zabija inne wampiry a szkoli ją w tym inny bardzo silny i seksowny wampir są śmiałe sceny erotyczne także dla młodszym czytelników nie polecam
01 W pół drogi do grobu
02 Jedną nogą w grobie
03 Twarzą w twarz ze śmiercią
04 Przeznaczona śmierci Następnie książki to:
- seria Sparks Kerrelyn - Love At Stake
nr 1 - Jak Poślubić Wampira Milionera,
02 Wampiry w wielkim mieście,
03 Wampiry wolą szatynki,
04 Wampir z sąsiedztwa,
05 Ja cię kocham, a ty śpisz, wampirze.
Fajne opowiadania, jest to raczej wersja komediowa, bardzo mi się podobają. Też są sceny erotyczne także nie dla młodszych czytelników.
- seria Kroniki rodu Drake'ów - Alyxandra Harvey - Księżniczka wampirów część 1, 02 - Pojedynki wampirów
- seria Rasa Środka Nocy - Adrian Lara
01 Pocałunek o północy
02 Szkatłat Północy
03 Przebudzenie o północy
04 Potęga północy
05 Zasłona Północy
- seria Dom Nocy P.C. Cast, Kristin Cast:
01 Naznaczona
02 Zdradzona
03 Wybrana
04 Nieposkromiona
05 Ścigana
- seria o przygodach Sookie Stackhouse (film na tej podstawie pt. Czysta Krew) autorstwa Harris Charlaine
01 Martwy aż do zmroku
02 Martwi w Dallas
03 Klub umarłych
04 Martwy dla swiata
05 Martwy jak zimy trup
06 Definitywnie martwy
07 Martwi wszyscy razem
08 Gorzej niż martwy
09 Martwy i nieobecny
10 Martwy w rodzinie
- Pamiętniki wampirów ale ta książka mi się podobała tylko 3 pierwsze tomy potem mi się znudziła
- cykl Nieśmiertelni autorstwa Alyson Noel:
01 Ever
02 Błękitna godzina
03 W cieniu klątwy
04 Ciemny płomień
Co prawda nie jest to seria o wampirach ale o nieśmiertelnych ale też jest fajna Wszystkie wymienione pozycje znajdziecie na chomiku o nazwie: dana4
Mam nadzieje, że tytuły jakie podałam komuś się przydadzą

IP i czas połączenia logowane. [18250006]
[12.04.2011] 20:21
zuz
Pepci (09.09.25 19:08):
Ksiżka o wampirach ;P pierwsza jaka przeczytalam to Zmierzch ;> oczywiscie zakochalam sie w niej i zaczelam szukac tez innych fajnych ksiazek. Moja kolezanka poleciła mi ,, Wampiry z Morganwille" ksiazka jest super ma 3 tomy cieniutkie 4 czesc wychodzi 8paz.
W ksiazce jest duzo akcji praktycznie caly czas sie cos tam dzieje , jest tez milosc ;P oczywiscie i rozne inne rzeczy naprawde polecam. Ja 1 czesc polknelam w jeden dzien
w pełni zgadzam się z powyższa wypowiedzią. Wampiry z Morganville to najlepsza książka o wampirach jaką dotychczas przeczytałam, a było icha naprawdę dużo. Jest idealnie napisana, nie ma nudnych, zbędnych opisów. Jestem zachwycona.
Polecam również ksiazke pt. "Ever" i cykl oraz Naznaczoną i pozostałe jej części

IP i czas połączenia logowane. [18259143]
[16.04.2011] 23:11
kate25725
Zmierzch to zdecydowanie najlepsza ksiązka o wampirach hehe, zreszta film pod tym samym tytułem też www.meble-dobosz.pl

IP i czas połączenia logowane. [18275846]
[22.04.2011] 08:30
marinkaaa
A ja polecam "Bezduszną" Gail Carriger, super się czyta, akcja wciąga, więc wsam raz na wieczór do poduchy
Tutaj recenzja krótka:
http://kobieceprawdy.pl/article_culture/udan y_powrot_wampirow.html

IP i czas połączenia logowane. [18295896]
[22.04.2011] 19:39
Ceila.
Ja osobiście zakochałam się w książce "Ja Cię kocham, a ty śpisz, wampirze' Sparks Kerrelyn. Przeczytałam ją w jeden wieczór i ciągle się nią zachwycam. Emocje, zakazana miłość wampira i ich opiekunki, bitwy między 'dobrymi' i 'złymi' wampirami.. Po prostu cudo.

IP i czas połączenia logowane. [18297875]
[26.04.2011] 11:20
grzybek
fajne jest ten to co zaczyna się od ksiązki EVER.
-PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW

IP i czas połączenia logowane. [18310535]
[26.04.2011] 13:22
Nocna Łowczyni
oooo widzę, że nie tylko ja pokochałam Nocną Łowczynię. Powiem wam strzeże na początku czytałam zmierzch- zakochałam się, jak pewnie większość was, potem poczułam niedosyt, czytałam książki, czytalam i czytalam i nie które były naprawdę fajne wciągające i wogóle. A nie które i nudne, tak się czasami trafia, aż trafiłam na ta książkę.... po prostu boska, cud... ciągle piszecie polećcie mi jakąś fajną książkę, albo dajcie jakies fajne książki o wampirach i wogóle... a jak czytałam wcześniej na tej i innych forach piszecie o tej książce(mało ludzi, ale są tacy) to czemu nie czytacie tej książki????? czemu wciąż piszecie to samo pamiętniki wampirów, zmierzch, naznaczona... jak dobrze widzicie wcześniej miliony osób o tym pisali. Nie rozumie tego. Przynajmniej spróbujcie polecić inne książki. Ja polecam Nocna Łowczyni- nie będziecie żałować, nie będziecie żałować żeś cie zmarnowali czasu.

IP i czas połączenia logowane. [18310964]
[26.04.2011] 13:23
Nocna Łowczyni
oooo widzę, że nie tylko ja pokochałam Nocną Łowczynię. Powiem wam strzeże na początku czytałam zmierzch- zakochałam się, jak pewnie większość was, potem poczułam niedosyt, czytałam książki, czytalam i czytalam i nie które były naprawdę fajne wciągające i wogóle. A nie które i nudne, tak się czasami trafia, aż trafiłam na ta książkę.... po prostu boska, cud... ciągle piszecie polećcie mi jakąś fajną książkę, albo dajcie jakies fajne książki o wampirach i wogóle... a jak czytałam wcześniej na tej i innych forach piszecie o tej książce(mało ludzi, ale są tacy) to czemu nie czytacie tej książki????? czemu wciąż piszecie to samo pamiętniki wampirów, zmierzch, naznaczona... jak dobrze widzicie wcześniej miliony osób o tym pisali. Nie rozumie tego. Przynajmniej spróbujcie polecić inne książki. Ja polecam Nocna Łowczyni- nie będziecie żałować, nie będziecie żałować żeś cie zmarnowali czasu.

IP i czas połączenia logowane. [18310969]
[26.04.2011] 13:31
MIMI ;p
Nocna Łowczyni (11.04.26 13:23):

Masz racje (Nocna łowczyni), ciągle piszą o tych samych książkach, ciągle polecają te same. popatrzyłam i sprawdziłam, ciągle te same książki. hymm tej książki nie czytałam, ale za chwile będę ją szukać na chomikuj, pewnie będzie. Jak okaże się fajna to tu jeszcze przyjdę i się wypowiem.... Ale jeszcze coś jedno zauważyłam, czego ty nie zauważyłaś( nie chce cię obrazić) są tez takie wypowiedzi gdzie podadzą z 30 książek do przeczytania, a za chwile piszą '' nie czytałem, ale mówią że fajne'' to jest śmieszne jeszcze, nie przeczytał , a polecam!!!!

IP i czas połączenia logowane. [18311004]
[26.04.2011] 13:48
Wampirka
czytałam takie książki;
zmierzch,
pocałunek o północy,
nieśmiertelni,
pamiętniki wampirów,
rasa środka nocy,
bractwo czarnego sztyletu,
ja cię kocham, a ty spisz wampirze- to jest któryś to tom, z jakiejś serii, nie pamiętam jakiej,
crescendo,
jaz parks,
nocna łowczyni,
anita black,
piekielna miłość,
zawód wiedźma,
pocałunek łowcy,
Harvey Alyxandra - Kroniki Rodu Drake'ów,
;))wampiry z morganville,
Pojedynki Wampirów... i jeszcze były jakieś pewnie nie wierzycie, że tyle przeczytałam, ale powiem wam tyle, że niektóre są po jednym tomie, a nie które po wiele tomów, które są jeszcze po angielsku lub nie wydane. jakby co to powiem tak książka która mi się najbardziej nie podobała to; pamiętniki wampirów, a inne, które wam tu nie podałam, po paru stronach skończyłam czytać a te które polecam to; wszystkie naprawde a najbardziej to te gdzie dałam uśmieszek, a tam gdzie podwójny to bardzo polecam.. mam nadzieję że pomogłam

IP i czas połączenia logowane. [18311084]
[01.05.2011] 15:24
Elena@xxd
Paulina9008 (10.11.09 00:24):
Witam
Polecam nastepujace ksiazki :
"Nienasyceni" M.Cabot - dobra ksiazka
"Drugie zycie Bree Tanner" S.Meyer - obok sagi zmierzch
"Ever" A.Noel 1cz. - swietna kasiazka
"Blekitna godzina" A.Noel 2cz. - lekko nudnawe jak na moj gust Nie o wampirach lecz rowniez mroczny klimat :
"Upadli" L.Kate - to trzeba przeczytac
"Szeptem" B. Fitzpatrick - to koniecznie trzeba przeczytac
"Mroczny sekret" L.Bray 1cz. - dla zamknietych istotek Moja przygoda z wampirami zaczela sie rowniez od zmierzchu (dobra ksiazka lecz dla nastolatek).
Szukam ksiazek o wampirach lecz bardziej dojrzalych, takich w ktorych jest akcja, seks i duzo opowiastek o rasie wampirow.
Jezeli macie cos takiego, prosze o propozycje Pozdrawiam i zycze milego czytania

wszystko znajdziesz w książce nocna łowcztni. Jest akcja, seks, informacje o wampirach, sceny śmieszne i ciekawe. Polecam Nocna Łowczyni- 1 tom- w pół drogi do grobu.

IP i czas połączenia logowane. [18330646]
[02.05.2011] 11:48
wandamka
siemcia przeczytałam wiele ksiązek o wampirach i podam te które najbardziej mi sie podobaja mysle ze wam tez.
Błękitnokrwiści, Zmierzch, Pamiętniki Wampirów,Wampiry w wielkim mieście,Dziewictwo mroku (to nie o wampirach ale jest good)itp.
polecam

IP i czas połączenia logowane. [18333962]
[24.05.2011] 19:47
Hosen .
Ja kochaam Cylk ; Dom Nocy !
Leepsze od Zmierzchu o 1ooooo% .
P.C Cast + Kristin Cats . Dom Nocy ;
w składzie ;
1 . Naznaczona .
2 . Zdradzona .
3 . Wybrana .
4 . Nieposkromiona .
5. Osaczona .
i 6 . Kuszona . (ale jeszcze nie wyszła) .
kto wie , może będą jeszcze inne części (obyy!!) .
PoLeCaM . !!!! ; DDD .

IP i czas połączenia logowane. [18414596]
[31.05.2011] 21:27
karola1746
Wampirzy świat, adrenalina i życie pełne przygód, miłośnikom polecam Wschodzący Księżyc Keri Arthur, z tego co się orientuję
wyszedł już drugi tom (Całując grzech), tak więc marsz do lektury o wilczkach i wampirach

IP i czas połączenia logowane. [18438831]

1 «   5 6 7 8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat